Новини України 2017 рік.

Тема в разделе "Новости Украины и всего мира", создана пользователем P.S., 30 дек 2016.

Статус темы:
Закрыта.
 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Три ставки Кремля проти України на 2017 рік
  29 грудня 2016​

  В 2017 році Росія сподівається отримати Україну під свій контроль. Про це свідчать акценти кремлівської інформаційної політики, активність «п’ятої колони» Москви в Україні, особливості спецоперацій, які Росія намагається провести на території нашої держави.

  Поки що не можна чітко стверджувати, за яким саме сценарієм Кремль буде намагатися «взяти» Україну. Це може бути спроба «молдовського варіанту», може бути щось значно більш агресивне.
  Але вже сьогодні можна виокремити основні фактори в Україні, на які «ставити», які буде використовувати Кремль. Виокремивши ж – виробити стратегію захисної поведінки влади, суспільства, кожного з нас.
  Це основні фактори від яких будуть відштовхуватися російські стратеги і вони, в свою чергу, плодять безліч інших похідних.

  Фактор втоми.

  В українському суспільстві відчувається втома. В першу чергу - від війни. Це адекватне ситуації соціальне явище, яке спостерігається у будь-якому суспільстві: чи-то американському в кінці 60-х, чи то в СРСР наприкінці в другої половини 80-х. Як правило результатом подібної суспільної трансформації є поява антивоєнних рухів, які в демократичному суспільстві можуть стати активним політичним фактором. Ці рухи є соціальним явищем, але вони можуть використовуватися зацікавленою стороною для зміни державної політики чи просто для дестабілізації ситуації.

  Боротьба за мир - це стара стратегія мілітаристів, які хочуть ослабити конкурентів. Наприклад, тему «захисту миру» активно використовував СРСР в ХХ столітті і глобально, і на території інших країн в рамках пропагандистської кампанії. Враховуючи, що нинішні кремлівські стратеги працюють за старими лекалами майбутні ходи вгадати не важко. Фактор втоми від війни накладається на фактори втоми від економічної і соціальної ситуації останніх років, яка є наслідком конфлікту з Росією.

  Так, звичайно, Україна захищає себе від агресії – і це є значним стабілізаційним фактором в нашій ситуації. Однак, в цьому випадку ворог вдається до розповсюдження кліше на кшталт «громадянська війна», «внутрішній, братовбивчий конфлікт», олюднює ворога, як це роблять деякі відомі українські політики. Це все робиться в тому числі і для того, щоб продемонструвати безглуздість воєнного конфлікту і підсилити антивоєнний настрій. Зрозуміло, що якщо подібні настрої вилиються в державну політику, то далі ситуація буде розвиватися вже по сценарію, який написаний в Кремлі.

  Водночас фактор втоми від війни накладається на фактори втоми від економічної і соціальної ситуації останніх років, яка є наслідком конфлікту з Росією. В тому числі і на цей каталізатор розраховує Кремль при плануванні дестабілізаційних процесів.

  Що робити? Я не закликаю нікого змінювати свою політичну позицію чи думку. Але кожного разу коли хтось майстерно використовувати «фактор втоми» просто подумайте: «А як мене «всліпу», без моєї волі, може використати Кремль?». Якщо хтось буде розказувати про «звірства українських військових», «про нормальних хлопців з ОРДЛО, які хочуть миру», «про братів, які не бажають нам зла» підіть у військовий шпиталь і допоможіть нашим пораненим. Якщо хтось буде іронізувати: «Кремль нападе», стверджуючи що ніякої загрози нема, просто послухайте російських експертів, які сухо і професійно пропонують завдати бомбових ударів по українським містам. За допомогою популістів Кремль намагається змусити держави проводити більш проросійську політику, змінювати геополітичний курс, іти на поступки в важливих питаннях безпеки і співробітництва та навіть дестабілізувати ситуацію.

  Фактор керованого популізму.


  Популізм це соціальна хвороба нашого часу і сьогодні вона з’явилася як і в багатих, так і бідних суспільствах. Ставка Росії на популістські рухи по всьому світі доведена і є вже аксіомою. Це виглядає дуже загрозливо: авторитарна держава використовую демократичні механізми в інших країнах для досягнення своїх цілей.

  За допомогою популістів Кремль намагається змусити держави проводити більш проросійську політику, змінювати геополітичний курс, іти на поступки в важливих питаннях безпеки і співробітництва та навіть дестабілізувати ситуацію. Я не бачу жодної з причин по якій Кремль відмовився б від цієї виграшної стратегії в Україні, якщо він з успіхом реалізує її, скажімо, в більш складних для впливу країнах Євросоюзу.

  При цьому, Росія сьогодні намагається змінити відношення українців до поняття «агент впливу». В інформаційному просторі України з’являється багато «хвиль», які висміюють наявність у нас «агентів Путіна» серед політиків і лідерів суспільної думки, мовляв в усьому винні внутрішні політичні лідери. І ця стратегія, на жаль, дає свої плоди. В той самий час Кремль нарощує свою присутність, розширює вплив в ЗМІ і створює нові політичні проекти. В Москві мають час та натхнення.

  В 2017 році вплив опозиційних популістів збільшиться. Це адекватне соціальне-політичне явище, традиційно характерне для українського суспільства після проходження певного періоду від останніх виборів. Однак нині цей фактор буде активно використовуватися Кремлем, який надасть не тільки фінансування й спеціалістів, але й допоможе операціями спеціального впливу. Наступний рік готує нам цілий букет «зрад», які буде активно роздувати і розповсюджувати Росія.

  Проти керованого популізму у світі поки що не придумали панацеї. Єдиний засіб проти цієї соціально-політичної отрути є критичне мислення кожного індивіду і довга соціальна пам'ять. Значно більш радикальнішим засобом є ефективна робота державного інституту на кшталт House Un-American Activities Committee, який протидіяв антидержавній діяльності джерела фінансування якої знаходилися за кордоном. Я не пропоную використовувати маккартизм тут і зараз, але думаю, що найближчим часом в багатьох країнах світу з’явиться щось подібне, як реакція на діяльність Росії. Тож нам потрібно уважно слідкувати за новими трендами і швидко використовувати досвід колег.

  Фактор «зради».

  Наступний рік готує нам цілий букет «зрад», які буде активно роздувати і розповсюджувати Росія. Я наведу основні: «Європа нас зрадила - євроінтеграції не було й не буде», «Америка (Франція, Німеччина – потрібне підкреслити) нас зрадила – нас віддають Росії», «влада нас зрадила - реформ не було й буде», «чиновники нас зрадили - боротьби з корупцією не було й не буде». Ціль – збільшення протестних і антизахідних настроїв.

  Незалежно до того як ви ставитеся до цих кліше, незалежно від того наскільки вони здаються правдивими і мають під собою підґрунтя – вони стануть основою в інформаційній війні, яка буде вестися на нашій території Росією. Кожний інформаційний привід щодо цих тем, навіть самий незначний і мізерний буде роздуватися до розміру слона. В цьому Кремлю допоможе створена за останні два роки невелика армія ручних політиків і експертів та підконтрольні ЗМІ.

  Ефективність використання цього фактору збільшить особливість сучасного інформаційного поля. А саме: концентрація ЗМІ на одному моменті й неспроможність утримати в фокусі довготривалий процес. Простіше кажучи, сьогодні одна красива і гостра заява політика, яка не варта нічого, важить більше, ніж двадцять підписаних до того документів, які вирішують все.

  Що цьому протиставити? По-перше – продовження процесу реформування в рамках євроінтеграційних процесів і створення прозорої системи в усіх сферах держави і суспільства. Однак, це не гарантує ефективного захисту від фактору «зради». Тож кожному з нас потрібно сьогодні дуже зважено підходити до кожного політичного процесу і розбиратися в суті перед висловленням позиції. Не потрібно створювати уявних перемог, але й підтримувати ворога в конструюванні тотальних інформаційних зрад ми також не повинні. В 2017 році очікується лавина пропаганди і фейків. Тож кожен з нас має навчитися інформаційній гігієні і діяти в інформаційному просторі за принципом «не зашкодь Україні». Переконана, що незважаючи на всі загрози, 2017 рік стане, в хорошому сенсі, переломним для України. Наша держава вистоїть попри все. Адже іншого варіанту у нас просто нема.

  Ірина Фріз, Голова Постійної делегації України в Парламентській Асамблеї НАТО.

  Джерело:
  http://www.unian.ua/politics/1704081-tri-stavki-kremlya-proti-ukrajini-na-2017-rik.html

  ***
 2. Константин.И.

  Константин.И.

  Регистрация:
  14 фев 2016
  Публикации:
  530
  Симпатии:
  36
  Мой город:
  СССР
  Новини України 2017 рік. Опережаем время или боимся опоздать.
 3. Константин.И.

  Константин.И.

  Регистрация:
  14 фев 2016
  Публикации:
  530
  Симпатии:
  36
  Мой город:
  СССР
  Підвищення мінімалки: Верховна Рада прийняла законопроект, який передбачає підвищення мінімальної зарплати. При цьому в даному законі містяться норми, які обмежують виплати студентам і пенсіонерам.............. .
  http://ukrreal.info/ua/politika/130169-pidvischennya-minimalki-yak-deputati-obdurili-ukraintsiv
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  СЬОГОДНІ У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ СМОЛОСКИПНА ХОДА З НАГОДИ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ БАНДЕРИ
  1 січня 2017

  [​IMG]

  В Україні відзначають 108-му річницю від дня народження Степана Бандери.

  Смолоскипна хода до 108-ї річниці від дня народження лідера ОУН Степана Бандери відбудеться сьогодні у столиці.
  Захід уже став традицією.
  Щороку 1-го січня патріотичні сили влаштовують ходу зі смолоскипами, щоб ушанувати пам'ять та ідеї провідника українських націоналістів.

  Останніми роками аналогічні акції відбуваються і в інших містах України.
  Для столиці ця акція буде 11-та. З
  бір учасників анонсований на 18:00 у парку Тараса Шевченка біля монумента Кобзареві.
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица

  ПАРУБІЙ РОЗПОВІВ ПРО ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ ДО РАДИ У 2017 РОЦІ ТА ПРО СТАН ПИТАННЯ ЩОДО БЕЗВІЗУ З ЄС.
  2 січня 2017


  Політик заявляє, що парламент є головним майданчиком, який намагається дестабілізувати російські сили.

  Дострокових виборів до Верховної Ради у 2017 році не буде.
  Про це у програмі "Погляд" заявив голова парламенту Андрій Парубій. За його словами, цей сценарій нав'язується Росією, але в Україні він не матиме успіху.

 7. Константин.И.

  Константин.И.

  Регистрация:
  14 фев 2016
  Публикации:
  530
  Симпатии:
  36
  Мой город:
  СССР
  «В наступившем году тарифную «удавку» затянут на шее народа еще туже!» во смеху то будет.
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Економіст розповів, хто хоче розхитати економічну ситуацію в Україні.


  "Те, що ми бачимо сьогодні в обмінниках – це наслідок спекулятивного процесу.
  І є чимала кількість охочих розхитати фінансову ситуацію у країні.
  В Україні вивели понад 80 банків із діяльності, є бажання у власників цих банків відігратися чи нашкодити нинішньому голові Нацбанку.
  Яким чином це найлегше зробити – розхитати фінансову систему. Фундаментальних факторів для падіння гривні щодо долара немає", – заявив експерт.

  ***
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица

  Приблизно півроку тому в російських ЗМІ різко змінилася риторика щодо Донбасу.
  Координатор проекту "Стоп терор" Семен Кабакаєв припускає, що зараз російська влада готує росіян і населення Донбасу до визнання того, що на сході України є військові РФ.

  ***
 10. laparkour

  laparkour

  Регистрация:
  15 июл 2010
  Публикации:
  486
  Симпатии:
  97
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Город

  Всему свое время...

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  129
  Просмотров:
  25.417
 2. P.S.
  Ответов:
  179
  Просмотров:
  61.331
 3. P.S.
  Ответов:
  190
  Просмотров:
  61.448
 4. Starpom
  Ответов:
  49
  Просмотров:
  23.037
 5. P.S.
  Ответов:
  61
  Просмотров:
  19.606
 6. P.S.
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  3.849
 7. P.S.
  Ответов:
  35
  Просмотров:
  13.018
 8. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.853
 9. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.731
 10. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.676
Статус темы:
Закрыта.