Новини України 2016 рік.

Тема в разделе "Новости Украины и всего мира", создана пользователем P.S., 2 янв 2016.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.704
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  "РОЗКУРКУЛЕННЯ", КОЛГОСПИ І ГЕНОЦИД:
  10 ФАКТІВ ПРО КОЛЕКТИВІЗАЦІЮ В УКРАЇНІ.

  20 жовтня 2016


  20 жовтня 2016 року минає 87 років з дня провадження радянською владою в Україні ідеї колективізації.


  10 фактів про "благополуччя" по-радянськи та його наслідки для українців.

  1. 20 жовтня 1929 року ЦК ВКП(б) офіційного оголосила суцільну колективізацію. Колективізація передбачала створення великих колективних господарств на основі селянських дворів. Передбачалося, що результатом колективізації стане ріст виробництва сільськогосподарської продукції на 150 %.

  2. Колективізація мала буцімто ліквідувати "шкідливий буржуазний вплив" приватної власності.

  3. Фактично, метою було перетворення всієї робочої сили села, а також міста, на робітників державних підприємств. Влада СРСР хотіла реалізувати ідею диктатури влади над усією країною, де селяни складали більш ніж 85 % населення.

  4. Найпотужніше колективізацію впроваджували у сільській місцевості, тому вона більше нагадувала війну режиму проти селянства.

  5. Колективізацію історики називають однією з причин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

  6. У рамках колективізації радянська влада конфісковувала врожай зернових та інших продуктів у селян, що і призвело до багатомільйонних жертв.

  7. Колективізація породила таке явище як "розкуркулення" селянства. У ході колективізації постало питання про долю заможних селян. Офіційна ідеологія зображувала їх як куркулів, лютих ворогів радянської влади, жорстоких експлуататорів. Насправді лише невелика їх частина використовувала найманих селян. В грудні 1929 року на конференції істориків-марксистів Йосип Сталін поставив завдання "ліквідації куркульства як класу". Особливо інтенсивно терор проти заможних селян провадився в перші місяці 1930 року.

  86216[1].jpg

  8. Всього в Україні за роки колективізації експропрійовано близько 200 тис. селянських господарств. Разом з усіма членами сімей це становило приблизно 1,2–1,4 млн людей. Понад половину з них — близько 860 тис. чол. — виселили на Північ і до Сибіру. Ця безправна категорія населення називалася "спецпереселенцями", зазнавала нелюдських страждань, використовувалася на найважчих роботах. Багато з них, особливо літніх людей та дітей, загинуло.

  9. У період колективізації в Україні відбулося 7382 бунти селян і акти масової непокори, 15 з яких визнані як широкомасштабні озброєні повстання проти Радянської влади.

  10. За даними науково-демографічної експертизи, загальна кількість загиблих від Голодомору становить 3 млн 941 тис. осіб. Хоча деякі історики запевняють, що кількість жертв може сягати 8 млн.

  ***
 2. Константин.И.

  Константин.И.

  Регистрация:
  14 фев 2016
  Публикации:
  532
  Симпатии:
  37
  Мой город:
  СССР
  http://ukranews.com/upload/news/201...5808e083-ebda-07e6c2dd_1200_watermark.jpg?v=1. . . . . В четверг, 20 октября, Верховная Рада в первом чтении проголосовала за проект закона о государственном бюджете на 2017 год.
  За принятие законопроекта №5000 проголосовали 245 депутатов при минимально необходимых 226, передают Українські Новини.
  Согласно этому документу депутаты предлагают правительству в рамках бюджетного процесса пересмотреть уровень своего финансового обеспечения. В проекте бюджета народные избранники предлагают поднять себе зарплаты до 40 тысяч гривен в месяц.
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.704
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  НІКОМУ НЕ ДОЗВОЛЮ РОЗКИДАТИСЯ УКРАЇНСЬКИМИ ЗЕМЛЯМИ, ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ І ДОНБАСУ, І КРИМУ – ПОРОШЕНКО
  23 жовтня 2016

  [​IMG]

  На першому етапі, етапі до виборів, ми маємо отримати контроль над кордоном з боку озброєної місії ОБСЄ.​

  Президент Петро Порошенко вкотре наголосив, що проведенню місцевих виборів в окупованих районах Донецької і Луганської областей передуватиме виконання всіх безпекових умов Мінських домовленостей.
  Про таке заявив Глава держави в інтерв'ю журналістам українських телеканалів, інформує прес-служба Президента.

  "На сьогоднішній день ми маємо пропозиції України щодо "дорожньої карти", де ми чітко наголосили, що безпековий пакет має передувати пакету політичному", – заявив Глава держави, відповідаючи на запитання коли все ж таки можуть відбутися ці вибори. Він також зауважив, що їх проведення має підтримати український Парламент.

  "Скільки в нас було так, що ніби хтось, кудись, щось буде продавлювати? Не дочекаєтеся. Спочатку треба створити безпекові умови, виконати безпекову частину домовленостей: забезпечити припинення вогню, відведення, функціонування і доступ ОБСЄ, в тому числі і до кордону, забезпечити технічну перевірку, звільнення заручників і багато чого, а лише після цього ставити питання про затвердження законодавства про вибори", – підкреслив Петро Порошенко.

  Він також наголосив: "Ніяких паралелей. Спочатку безпековий компонент, потім політичний компонент".
  Глава держави акцентував, що волевиявлення громадян має бути вільним і демократичним, а для цього необхідно створити умови. "Ми маємо створити умови для цих виборів. На сьогоднішній день і пані Меркель, і пан Штайнмаєр, і керівники багатьох держав Євросоюзу сказали: зараз умов для виборів на Донбасі немає. І в цьому полягає підтримка позиції України", - наголосив він.

  Петро Порошенко констатував, що нині на окупованих територіях Донбасу присутня велика кількість російських військових, військової техніки та відсутні умови для проведення виборчого процесу, тощо.

  "Саме тому на першому етапі, етапі до виборів, ми маємо отримати контроль над кордоном з боку озброєної місії ОБСЄ. Це записано в "Мінську", я на цьому завжди наголошував. Контроль з боку озброєної місії ОБСЄ має припинити інфільтрацію російських військ, російського озброєння, російської амуніції. Озброєна місія ОБСЄ на постійній основі має стати на кордон і перекрити постачання", – наголосив Президент.

  "На другий день після виборів ми маємо забезпечити взяття під контроль українськими військовими кордону. Це є вже зараз у "Мінську", і це має бути у "дорожній карті" з чіткою датою і з чіткою відповідальністю", – також додав Глава держави.

  [​IMG]

  Президент зауважив, що критика такого механізму дій лунає, однак інших варіантів або пропозицій вирішення проблеми немає. "Всі здатні критикувати Мінськ, але ніхто не пропонує жодної альтернативи, крім назавжди залишити ці території агресору: визнати їх окупованими, віддати і не займатися цим. Але якщо Україна не буде цим займатися, то цим не буде займатися ніхто. Бо нікому, крім нас, або більше, ніж нам, це нікому не потрібно. І я, як український Президент, як гарант Конституції і територіальної цілісності України, нікому не дозволю розкидатися українськими землями – це стосується як Донбасу, так і Криму", – наголосив Президент.

  Глава держави також спростував міф щодо того, що на переговорах на Україну тиснуть, "викручують руки" і хочуть "обміняти Україну на Сирію". "Чітко наголошую, що Україна абсолютно самостійна в процесі прийняття рішень. Я нікому і ніколи тиснути ні на себе, ні на Україну не дозволю. Друге – Україна має повну підтримку наших партнерів і союзників Німеччини та Франції. І третє – ніякого обміну позицій України на Сирію не відбувається", - підкреслив Президент. Він додав, що Україна довела, що чітко виконує всі свої зобов'язання, а Росія – ні.

  Як повідомляв 5.ua, Порошенко назвав дві альтернативи Мінському процесу.

  ***
 4. Константин.И.

  Константин.И.

  Регистрация:
  14 фев 2016
  Публикации:
  532
  Симпатии:
  37
  Мой город:
  СССР
  rout и Starpom нравится это.
 5. Константин.И.

  Константин.И.

  Регистрация:
  14 фев 2016
  Публикации:
  532
  Симпатии:
  37
  Мой город:
  СССР
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.704
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Близько 900 суддів і прокурорів подали у відставку через те, що не зможуть довести суспільству, звідки статки.

  28 жовтня 2016


 7. Константин.И.

  Константин.И.

  Регистрация:
  14 фев 2016
  Публикации:
  532
  Симпатии:
  37
  Мой город:
  СССР
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.704
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  А с каких это пор главарь москалей-ублюдков столь пристально интересуется какой-то там фабрикой в липецке - особенно возвратом НДС ?!
  Лучше бы он интересовался тем, что треть населения путин-росс ходят гадить в нужники, расположенные на улице.

  По состоянию на август 2016 года имущество фабрики остается под арестом, наложенным Басманным судом г.Москвы.
  https://ru.wikipedia.org/wiki/Рошен

  ***
 9. Константин.И.

  Константин.И.

  Регистрация:
  14 фев 2016
  Публикации:
  532
  Симпатии:
  37
  Мой город:
  СССР
  Сергей Борисович а почему это вас так волнуют чужие нужники.
 10. Константин.И.

  Константин.И.

  Регистрация:
  14 фев 2016
  Публикации:
  532
  Симпатии:
  37
  Мой город:
  СССР
  Депутат Демчак: Я задекларировал наличными всего лишь 5 миллионов долларов.Не боитесь, что к вам в "гости" захотят прийти, узнав, что у вас есть такая сумма "на руках"?Есть люди, у которых намного большие суммы есть. Это не самая большая сумма, которая есть у политиков. Например, в Хомутынника (лидер депутатской группы "Видродження". - Авт.) есть около 350 миллионов долларов. А учитывая наш курс, то у меня всего лишь 5 миллионов (долларов. - Авт.). Это в 70 раз меньше. Я не думаю, что это вызывает такой интерес. Хотя меня удивило, что интернет-пространство наполнено информацией обо мне. ..................... . США просит у депутатов ВР очередной транш в размере 54 млрд долларов.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  129
  Просмотров:
  18.443
 2. P.S.
  Ответов:
  222
  Просмотров:
  53.384
 3. P.S.
  Ответов:
  190
  Просмотров:
  53.980
 4. Starpom
  Ответов:
  49
  Просмотров:
  19.542
 5. P.S.
  Ответов:
  61
  Просмотров:
  16.194
 6. P.S.
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  3.270
 7. P.S.
  Ответов:
  35
  Просмотров:
  11.360
 8. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.369
 9. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.314
 10. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.280