НЕПОВАГА

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем ЛЕШИК, 17 апр 2010.

 1. ЛЕШИК

  ЛЕШИК

  Регистрация:
  20 апр 2009
  Публикации:
  146
  Симпатии:
  7
  Род занятий:
  хакер
  Мой город:
  канев  Гроші багатьом засліпили просту людяність


  Кілька слів скажу про відомий на Черкащині аматорський художній колектив Канівського районного будинку культури „Зорецвіт”, де я маю високу честь бути художнім керівником. Як на наш час – це унікальний колектив, ще раз повторюся, аматорів. Кожен з нас чимось та займається, але у визначені дні ми збираємося на репетиції в РБК, коли нас запрошують а це таки часто буває, навіть у наш непростий час, виступити на тій чи іншій сцені. І ми збираємося, часто не маючи якогось до пуття транспорту для поїздки; їдемо – добираємося туди, де нас чекають, де ми маємо стати окрасою свята, а вірніше не ми, а пісня у виконання наших співаків.


  Про наших самобутніх виконавців, колись при нагоді окремо розповім. Це просто унікальні люди. З їхніми голосами – куди тим народним і заслуженим, часто штучним. І яка для нас буває радість, коли бачимо щиру радість в очах людей, які нас слухають. Це, очевидно нас всіх і тримає гурту. До всього ми супернесучасні. Якщо ті ж, заслужені рота не розкриють, якщо їм не заплатять та і добряче – ми безкоштовні. Ми не торгуємо тим, що належить суспільству – піснею.  І як прикро стає, коли нам попросту плюють в душу. Щось подібне з нами сталося буквально недавно. 7 квітня біля шостої вечора ми були на автобусній зупинці в Каневі біля колишнього кінотеатру. Якраз виступили з концертом на поетичному вечорі. А тепер мали добратися в РБК, щоб там залишити концертні костюми. Всі були ніби й радісні, але дуже втомлені після концерту. У цей момент на зупинку підійшов рейсовий автобус п’ятого маршруту № 89-78 АХ. Ми чемно попрохали кондуктора і водія проїхати одну зупинку - до РБК по посвідченнях. Хоч ми добре знаємо, що ці посвідчення діють лише до 16.00. А при собі якихось грошей не мали. А важкі концертні костюми не легко нести. Водій і кондуктор на нас просто накинулися з лайкою:


  - Ми і так возимо вас безкоштовно цілий день...


  - Нам немає за що заправляти автобус...


  -Платіть, або виходьте...


  Ми були просто шоковані. Де той і святковий настрій після концерту подівся. Ми ще намагалися цих людей усовістити, мовляв, сьогодні ж Благовіщення... Ми ж щойно подарували людям радість на сцені. Але наші слова були марними.
  Я вже і не знаю від хвилювання, хто заплатив за наш проїзд, але заплатили точно. Ми побачили цього Святого дня грубість, бездушність, не людяність. Не втрачаючи здорового глузду, ми попрохали кондуктора і водія назватись, щоб ми знали, хто ж це так „чемно” надає транспортні послуги, тим паче, що за проїзд було заплачено. Вони категорично відмовилися називати свої імені. В один голос заявили:” Хто ви такі, що ми повинні вам представлятися”. Прізвища власника авто підприємства, яке надає послуги по перевезенню людей по місту також відмовилися називати. На кінцевій зупинці нам в догонку сказали : "Скаржіться кому хочете. Ми на роботі і ніяких зауважень не приймаємо”.  Ось так в нашому Каневі організовано перевезення людей.  Наталія Апонасевич,
  художній керівник гурту „Зорецвіт”  "Час Пик"
  Последнее редактирование: 17 апр 2010
 2. чиж

  чиж В бане

  Регистрация:
  21 фев 2010
  Публикации:
  918
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Tallinn
  Відповідь: НЕПОВАГА

  (грубість, бездушність, не людяність) Приезжая на ( в) Украину нередко приходится встречаться с этим явлением. - - Нам немає за що заправляти автобус... Неужто контролер с водителем должны думать чем заправить автобус.Раньше люди были другие да и время было другое.
  Андрей нравится это.