Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 5 апр 2012.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Го

  В рамках темы "Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам городского совета"- размещаем пример подобного обращения к депутату городского совета.

  Писать обращения надо стараться - к депутату своего округа !


  ДЕПУТАТСЬКІ ОКРУГИ м.Канів.
  http://kanev.info/showpost.php?p=12329&postcount=10


  Полный список , с детальной информацией, - по каждому депутату каневского городского совета.
  http://kanev.info/showthread.php?t=1866  ***

  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/791150.jpg


  ***


  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/791151.jpg  ***


  Текст обращения.  Депутату міської ради Гузь Олександру Івановичу
  (вул. Героїв Дніпра, буд. 45 ,кв. 60, м.Канів.)

  від жителя міста Канів ********************
  (вул.*******,буд.*******, м.Канів)

  №1 від 23.07.12


  “Про виконання вимог ст.17 ч.11 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо загальної доступності до матеріалів генерального плану міста Канів.

  (направлено адресатові рекомендованим листом - з повідомленням про вручення.)

  Звернення.

  Шановний депутат міської ради, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. N 1072-р “Про затвердження плану дій з проведення земельної реформи та створення прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення” - передбачається розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів України проекти Законів України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відміни безоплатної приватизації земельних ділянок”
  (cерпень 2012 р.)

  Володимир Леонідович, ст. 118 ч.6 Земельного Кодексу України,надає можливість кожному громадянину України, якщо він зацікавлений, - одержати безплатно у власність земельну ділянку із земель державної або комунальної власності.

  Згідно зі ст.17 ч.11 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" - “загальна доступність матеріалів генерального плану населеного пункту забезпечується шляхом його розміщення на веб-сайті органу місцевого самоврядування та у місцевих періодичних друкованих засобах масової інформації, а також у загальнодоступному місці у приміщенні такого органу”.

  Особисто я - зацікавлений у одержані безплатно, у власність земельної ділянки у м.Канів - згідно зі ст.118 ч.6 Земельного Кодексу України.

  Але, не маючи можливість ознайомитись з генеральним планом міста Канів, - відповідно зі ст.17 ч.11 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", я не можу повноцінно реалізувати право, яке надає ст.118 ч.6 Земельного Кодексу України.

  Вважаю, відсутність у вільному доступі генерального плану міста Канів (зокрема - на офіційному веб-сайті міської ради) - є порушенням моїх особистих прав громадянина України.

  Зокрема, в мережі інтернет - розміщені генеральні плани (з текстовими, та графічними матеріалами) :


  міста Київ http://kievgenplan.grad.gov.ua/ru/
  міста Донецька http://genplan.donetsk.ua/?page_id=252)
  міста Одеса http://www.citymap.odessa.ua/?29


  Шановний депутат, у відповідності зі ст. 2 ч.2 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” - депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов'язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини - виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом.”

  У відповідності зі ст.11 ч.1 пп.1 - депутат місцевої ради має право офіційно представляти виборців свого виборчого округу та інтереси територіальної громади в місцевих органах виконавчої влади.

  Шановний депутат, прошу вас представляти, виражати, та захищати мої інтереси.
  А саме,- на підставі мого звернення, внести пропозицію по включенню до порядку денного чергового пленарного засідання сесії міської ради - питання, щодо виконання вимог ст.17 ч.11 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" - розміщення на веб-сайті органу місцевого самоврядування та у місцевих періодичних друкованих засобах масової інформації матеріалів генерального плану м.Канів.
  Прошу попросить слово (якщо для цього буде потрібно, то поставити на голосування можливість вашого виступу) і з трибуни, - на черговому пленарному засіданні сесії міської ради, зачитати повний текст мого звернення №1 від 23.07.12.

  Шановний депутат, ст. 7 Закону України “Про звернення громадян” передбачає , що “звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду.У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.”

  У відповідності до ст.20 Закону України ”Про звернення громадян” , прошу повідомити мене письмово, у встановлений законом термін - не більше одного місяця від дня надходження звернення - результати розгляду моєї заяви - у тому числі - на черговій сесії міської ради та прийняті по ньому рішення.

  У відповідності до ст.29 Закону України ”Про звернення громадян” - “нагляд за дотриманням законодавства про звернення громадян здійснюється Генеральним прокурором України та підпорядкованими йому прокурорами.”

  Керуючись ст.10 Закону України "Про звернення громадян" прошу не розголошувати моє прізвище, та місце проживання.

  Шановний депутат, текст цього звернення розміщений у вільному доступі - на сайті kaniv.infо , в розділі "Диалог с чиновниками и депутатами", в темі " Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Гончариха."  З повагою, 23.07.12 ********


  ****  Законодавство.

  ***

  Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності".
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3038-17

  Стаття 17. Генеральний план населеного пункту.

  11. Загальна доступність матеріалів генерального плану
  населеного пункту забезпечується шляхом його розміщення на
  веб-сайті органу місцевого самоврядування та у місцевих
  періодичних друкованих засобах масової інформації, а також у
  загальнодоступному місці у приміщенні такого органу, крім частини,
  що становить державну таємницю та належить до інформації з
  обмеженим доступом відповідно до законодавства. Зазначена частина
  може включатися до складу генерального плану населеного пункту як
  окремий розділ.


  ***


  Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. N 1072-р “Про затвердження плану дій з проведення земельної реформи та створення прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення”.
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1072-2011-р

  1. Розробити і подати на розгляд Кабінету Міністрів України:

  Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо
  відміни безоплатної приватизації земельних ділянок.

  Мінагрополітики,
  Держземагентство.

  Серпень 2012 р.;


  ***


  Земельний Кодекс України.
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/page3

  Стаття 118. Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами.

  6. Громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та
  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки.


  ***

  Закон України “Про статус депутатів місцевих рад”.
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/93-15


  Стаття 2. Депутат місцевої ради - представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу.

  2. Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов'язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини - виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.  Стаття 11. Права депутата місцевої ради у виборчому окрузі.

  1. У виборчому окрузі депутат місцевої ради має право:

  1) офіційно представляти виборців свого виборчого округу та інтереси територіальної громади в місцевих органах виконавчої влади, відповідних органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності з питань, що належать до відання органів місцевого самоврядування відповідного рівня;  ***  Закон України “Про звернення громадян
  ”.
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/393/96-вр


  Стаття 7. Заборона відмови в прийнятті та розгляді звернення.

  Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду....
  Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень,
  воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.
  Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.
  Стаття 10. Заборона розголошення відомостей, що містяться у зверненнях.

  На прохання громадянина, висловлене в усній формі або зазначене в тексті звернення, не підлягає розголошенню його прізвище, місце проживання та роботи.
  Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян .

  Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що
  повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.  Стаття 29. Прокурорський нагляд за дотриманням законодавства про звернення громадян.

  Нагляд за дотриманням законодавства про звернення громадян здійснюється Генеральним прокурором України та підпорядкованими йому прокурорами. Відповідно до наданих їм чинним законодавством повноважень вони вживають заходів до поновлення порушених прав, захисту законних інтересів громадян, притягнення порушників до відповідальності.


  ***
  Последнее редактирование: 28 июл 2012
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Го

  Заявление прокурору по Черкасской области.

  [​IMG]

  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/798204.jpg  Текст заявления.


  Прокурору по Черкасской области
  Лисовому Николаю Леонидовичу
  (г.Черкассы, бульвар Шевченко, 286)

  от жителя города Канев ********************
  (ул.*******, г.Канев)


  № 1 от 10.08.12
  (направлено адресату заказным письмом - с уведомлением о вручении.)

  “Про признаки нарушения должностными лицами Каневской межрайонной
  прокуратуры Черкасской области - ст.40 Конституции Украины ,
  ст.18, ст.19, ст.20 Закона Украины “Об обращении граждан”.


  Заявление.

  Уважаемый прокурор,

  11.06.12 , мной было направлено в Каневскую межрайонную прокуратуру Черкасской области - заявление № 2 от 11.06.12 “Про признаки нарушения ст.40 Конституции Украины, ст.18 Закона Украины “Об обращении граждан”.

  Заявление было получено в Каневской межрайонной прокуратуре Черкасской области - 14.06.12.
  Подпись в получении - Листопадова.

  По состоянию на 10.08.12 г. - ответ из Каневской межрайонной прокуратуры Черкасской области - на моё заявление № 2 от 11.06.12 “Про признаки нарушения ст.40 Конституции Украины, ст.18 Закона Украины “Об обращении граждан” - я не получил.

  Уважаемый прокурор, в ст.20 Закона Украины “Об обращении граждан” говорится, что “звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.
  Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.”

  Уважаемый прокурор, в ст.29 Закона Украины “Об обращении граждан” говорится, что “нагляд за дотриманням законодавства про звернення громадян здійснюється Генеральним прокурором України та підпорядкованими йому прокурорами.”

  Прошу сделать служебную проверку по факту отсутствия ответа на моё заявление.
  В соответствии со ст.18 и ст.20 Закона Украины “Об обращении граждан”, прошу сообщить мне письменно - про результаты рассмотрения моего заявления.

  Более детально по материалам, изложенным в этом заявлении, в хронологии, с фотографиями и другими документами - можно ознакомиться на сайте kaniv.info , в разделе “Диалог с чиновниками
  и депутатами” , в теме “Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Гончариха.”

  Дополнения :
  1. Копия заявления № 2 от 11.06.12 “Про признаки нарушения ст.40 Конституции Украины,
  ст.18 Закона Украины “Об обращении граждан”.
  2.Рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення 1900301836095.

  С уважением, 10.08.12 *********  ***


  Заявление № 2 от 11.06.12 - Прокурору Каневской межрайонной прокуратуры Черкасской области “Про признаки нарушения ст.40 Конституции Украины, ст.18 Закона Украины “Об обращении граждан”.

  http://kanev.info/showpost.php?p=13110&postcount=34


  ***

  <center>

  Нормативно-правовая база.


  Конституція України.
  http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

  Ст. 40 Конституции Украины.

  "Все имеют право направлять индивидуальные, коллективные письменные обращения, лично обращаться к органам государственной власти, местного самоуправления, должностным лицам этих органов, которые обязаны рассмотреть обращение и дать обоснованный ответ в установленный законом срок".

  *****

  Закон Украины “Об обращении граждан”
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/393/96-вр

  Стаття 18.
  Права громадянина при розгляді заяви чи скарги.
  одержати письмову відповідь про результати розгляду заяви чи скарги;

  Стаття 19.
  Органи державної влади і місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об'єднання громадян, засоби масової інформації, їх керівники та
  інші посадові особи в межах своїх повноважень зобов'язані: об'єктивно, всебічно і вчасно перевіряти заяви чи скарги;письмово повідомляти громадянина про результати перевірки заяви чи скарги і суть прийнятого рішення;

  Стаття 20.
  Термін розгляду звернень громадян.
  Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.


  Стаття 29.
  Прокурорський нагляд за дотриманням законодавства про звернення громадян.

  Нагляд за дотриманням законодавства про звернення громадян здійснюється Генеральним прокурором України та підпорядкованими йому прокурорами. Відповідно до наданих їм чинним законодавством повноважень вони вживають заходів до поновлення порушених прав, захисту законних інтересів громадян, притягнення порушників до відповідальності.

  ****
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Го

  Відповідь з прокуратури Черкаської області.

  [​IMG]

  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/800045.jpg


  Важливо: Потрібно було писати звернення у формі жалоби - тоді, згідно з чинним законодавством, посадові особи Черкаської обласної прокуратури не мали би можливість надіслати звернення до Канівської міжрайонної прокуратури, а повинні би були самостійно проводити перевірку.


  ****

  Закон Украины “Об обращении граждан”.
  http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/393/96-вр

  Розділ I Стаття 7. Заборона відмови в прийнятті та розгляді звернення.

  Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.

  Р о з д і л II Стаття 19. Обов'язки органів державної влади, місцевого
  самоврядування, підприємств, установ, організацій
  незалежно від форм власності, об'єднань громадян,
  засобів масової інформації, їх керівників та
  інших посадових осіб щодо розгляду заяв чи скарг.


  Органи державної влади і місцевого самоврядування,
  підприємства, установи, організації незалежно від форм власності,
  об'єднання громадян, засоби масової інформації, їх керівники та
  інші посадові особи в межах своїх повноважень зобов'язані:

  не допускати безпідставної передачі розгляду заяв чи скарг
  іншим органам;


  ***
  Последнее редактирование: 19 авг 2012
 4. чиж

  чиж В бане

  Регистрация:
  21 фев 2010
  Публикации:
  918
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Tallinn
  Ответ: Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Го

  Лиса гора і Шевченкові дуби будуть під державною охороною.http://www.pres-centr.ck.ua/region/kanivskiy/29441/
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Го

  Не те щоб ця новина була для мене несподіваною, але не очікував такого.

  Зовсім нещодавно я звертався до міської ради з цією пропозицією.

  Предложение.
  "Про предоставление Лысой горе в Каневе - статуса культурного наследия и памятника истории местного значения."


  [​IMG]

  Докладніше - зміст повідомлення від 05.01.12 : http://kanev.info/showpost.php?p=10978&postcount=11

  Отримав відповідь від 23.02.12 - за підписом заступника міського голови.
  У відповіді зазначено, що Лиса гора "віднесена до державних пам'яток природи місцевого значення."
  Тобто, з відповіді слідує, що Лиса гора - знаходиться під охороною держави.
  Але, як ми бачимо, щось тут було не гаразд, і щось не відповідає дійсності, якщо нещодавно було прийняте таке рішення на сесії міської ради.

  [​IMG]

  Докладніше - зміст повідомлення від 29.02.2012 :

  http://kanev.info/showpost.php?p=11747&postcount=26


  Скажу відверто, усе це по Лисій горі, що я задіював на початку цього року - було викликано занепокоєнням, що місцеві, або не зовсім місцеві - швиденько, втихомир хапнуть цей клаптик землі на Лисій горі.
  А громада міста дізнаєтеся про це, коли там з'явиться паркан 2-ох метровий - як завжди.

  Треба було ще взяти до охорони стежку, яка веде до вершини Лисої гори. Але, думаю, ні у кого з місцевих чиновників, не вистачить клепки цю стежку якось перегородити.

  [​IMG]

  Особисто я раджу усім туди сходити, та знайомих, родичів заохотити там побувати.
  Культове місце !


  ***
  Последнее редактирование: 26 сен 2012
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Го

  ***


  Цікаво - ці земельні ділянки у розмірі 1000 м.кв. - вільні від забудови ?

  Цікаво - вся ця роздача землі міської ради (якщо вона вільна від забудови) у розмірі 1000 кв.м. і її безоплатна приватизація - відбувається відповідно до черги в яку незаконно загнали простих людей місцеві чиновники !?


  Згідно рішенню міської ради № 11 – 85 від 11.09.2008р., станом на 21.09.1999 року, в черзі на отримання земельної ділянки в м.Канів під будівництво індивідуальних житлових будинків числилося 425 /чотириста двадцять п'ять/ осіб.  ***
  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШЕННЯ
  від 06.09.2012 № 9 – 35

  Про надання дозволів на розробку
  проектів землеустрою щодо відведення
  земельних ділянок громадянам


  Відповідно ст. 12, 40, 118, 123, 124 Земельного кодексу України, до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст. 25, 50, 51 Закону України “Про землеустрій”, розглянувши заяви громадян, Канівська міська рада
  ВИРІШИЛА:
  1. Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель Канівської міської ради громадянам:

  1.1. Несвіцькому Віталію Васильовичу – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Костенка;

  1.2. Хижняку Андрію Анатолійовичу – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Перемоги;

  1.3. Куліковій Ірині Володимирівні – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Десантників район будинку № 31;

  1.4. Юрженко Галині Михайлівні – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Десантників район будинку № 31.

  1.5. Кононенку Віктору Дмитровичу – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.6. Тімченку Олександру Вікторовичу – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.7. Грибенику Сергію Володимировичу – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.8. Гершун Лілії Володимирівні – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.9. Бакуму Євгенію Володимировичу – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.10. Кононенко Марині Миколаївні – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка.

  1.11. Волику Руслану Сергійовичу – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.12. Литвинюку Миколі Михайловичу – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.13. Литвиненку Ігорю Анатолійовичу – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.14. Решетнику Дмитру Петровичу – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.15. Решетнику Станіславу Петровичу – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.16. Мисочці Олександрі Василівні – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.17. Савченко Ользі Іванівні – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка;

  1.18. Загорульку Анатолію Георгійовичу – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Костенка.

  2. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за рахунок земель Канівської міської ради громадянам:
  2.1. Позивайлу Валерію Петровичу – на земельну ділянку площею 40 кв.м по вул. Б.Хмельницького, 78;
  2.2. Демчук Ірині Олександрівні - на земельну ділянку площею 100 кв.м по вул. Енергетиків, 24а.
  3. Надати дозвіл громадянину Цимбалу Івану Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 25 кв.м по вул. Шевченка (район будинку № 11) для індивідуального гаражного будівництва під розміщення металевого гаража за рахунок земель Канівської міської ради.
  4. Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для ведення городництва громадянам:
  4.1. Бараболіну Антону Сергійовичу – на земельну ділянку площею 321 по вул. Г.Хоткевича, 29;
  4.2. Гончаренко Тетяні Йосипівні - на земельну ділянку площею 375 по вул. Потужнього,14.
  4.3. Мананкіну Михайлу Владиславовичу та Мананкіній Ользі Ігнатівні – на земельну ділянку площею 899 по вул. Цегельня, 1.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Ренькаса І.О., міськрайонне управління Держкомзему у м. Канів та Канівському районі Черкаської області /Мироненко Д.О./ та відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева /Лупина О.І./.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології /Маланчев Є.С./.

  Міський голова В.В.Ніколенко

  Лупина  ****


  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШЕННЯ

  від 06.09.2012 № 9 – 34

  Про передачу земельних
  ділянок громадянам

  Відповідно до ст. 12, 35, 36, 40, 118, 121, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 26 п.34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян та технічні документації із землеустрою, Канівська міська рада
  ВИРІШИЛА:
  1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки та передати безоплатно у власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з видачею Державних актів на право власності на земельні ділянки, за рахунок земель Канівської міської ради громадянам:

  1.1. Кузубу Ігорю Анатолійовичу, Бондаренко Віті Анатоліївні – земельну ділянку площею 627 кв.м по вул. Гончара, 22 (кадастровий № 7110300000:01:010:1152);

  1.2. Баюн Євдокії Григорівні – земельну ділянку площею 566 кв.м по вул. О. Кобилянської, 17 (кадастровий № 7110300000:01:010:1122);

  1.3. Бобріцькій Кларі Ізрайлівні – на земельну ділянку площею 557 кв.м по вул. Підкови, 11 (кадастровий № 7110300000:01:005:0544);

  1.4. Верхогляду Юрію Миколайовичу – на земельну ділянку площею 762 кв.м по вул. Андрієвського, 6 (кадастровий № 7110300000:01:010:1150);

  1.5. Голді Надії Анатоліївні – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Костянецький Яр, 56 (кадастровий № 7110300000:02:003:0559);

  1.6. Голді Олексію Олексійовичу – на земельну ділянку площею 947 кв.м по вул. Ткача, 16 (кадастровий № 7110300000:02:003:0558);

  1.7. Горіцькому Володимиру Юрійовичу – на земельну ділянку площею 616 кв.м по вул. Лисенка, 17 (кадастровий № 7110300000:02:001:0507);

  1.8. Григоренку Петру Васильовичу – на земельну ділянку площею 752 кв.м по вул. 1 Травня, 71 (кадастровий № 7110300000:01:004:0568);

  1.9. Духоті Тетяні Дорофіївні – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Островського, 28 (кадастровий № 7110300000:01:009:0558);

  1.10. Зелененко Дарині Андріївні – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Варавви, 26 (кадастровий № 7110300000:02:003:0550);

  1.11. Коваленко Оксані Володимирівні – на земельну ділянку площею 795 кв.м по вул. Федоренка, буд. 20, кв. 3 (кадастровий № 7110300001:01:005:0543);

  1.12. Коваленко Лесі Володимирівні – на земельну ділянку площею 875 кв.м по вул. 1 Травня, 91 (кадастровий № 7110300000:01:004:0679);

  1.13. Курінній Світлані Анатоліївні, Курінному Василю Володимировичу, Курінному Костянтину Васильовичу – на земельну ділянку площею 1000 по вул. Б. Хмельницького, 63 (кадастровий
  № 7110300000:01:004:0680);

  1.14. Колісник Таїсії Вікторівні – на земельну ділянку площею 600 кв.м по вул. Татарченка, 12/1 (кадастровий № 7110300000:02:001:0506);

  1.15. Коляді Віктору Васильовичу – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Татарченка, 12 (кадастровий № 7110300000:02:001:0505);

  1.16. Мирошніченко Тетяні Володимирівні – на земельну ділянку площею 642 кв.м по вул. Довженка, 34 (кадастровий № 7110300000:01:010:1151);

  1.17. Овчаренко Надії Іванівні, Коваленко Любові Станіславівні – на земельну ділянку площею 799 кв.м по вул. Набережна ІІІ лінія, 10 (кадастровий № 7110300000:01:001:0189);

  1.18. Півень Сергію Івановичу – на земельну ділянку площею 324 кв.м по вул. Героїв Бронепоїзда, 72 (кадастровий № 7110300000:01:010:1148);

  1.19. Пилипенко Любові Яківні – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Дорошенка, 55 (кадастровий № 7110300000:02:001:0509);

  1.20. Полішко Надії Михайлівні – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Костенка, 4 (кадастровий № 7110300000:03:002:0271);

  1.21. Тенетко Наталії Андріївні – на земельну ділянку площею 324 кв.м по вул. Пролетарська, 4 (кадастровий № 7110300000:01:001:0190);

  1.22. Совайло Оксані Валентинівні, Мишенко Надії Василівні – на земельну ділянку площею 928 кв.м по вул. Свердлова, 77 (кадастровий № 7110300000:01:009:0557);

  1.23. Романюк Тетяні Віталіївні, Бабенко Вірі Павлівні – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Саммера, 23 (кадастровий № 7110300000:02:001:0504).

  2. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для колективного садівництва та передати безоплатно у власність земельні ділянки з видачею Державних актів на право власності громадянам:
  2.1. Юркову Володимиру Володимировичу – на земельну ділянку площею 530 кв.м в с/т „Мічурінець” (кадастровий № 7110300000:01:008:0445).

  3. Затвердити технічні документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель Канівської міської ради та надати в оренду громадянам:
  3.1. Решетнику Миколі Івановичу – на земельну ділянку площею 597 кв.м по вул. Десантників, 40 (кадастровий № 7110300000:02:001:0508) терміном до 01.09.2032;
  3.2. Решетнику Миколі Івановичу – на земельну ділянку площею 705 кв.м по вул. Саммера, 17 (кадастровий № 7110300000:02:001:0503) терміном до 01.09.2022;
  3.3. Шевченку Василю Дмитровичу – на земельну ділянку площею 349 кв.м по вул. Шевченка, 41-А (кадастровий № 7110300000:01:002:0197) терміном до 01.09.2061;
  3.4. Савченку Миколі Петровичу – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Залізнична, 63/а (кадастровий № 7110300000:03:002:0272) терміном до 01.09.2037.

  4. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельні ділянки для ведення городництва за рахунок земель Канівської міської ради та надати в оренду громадянам:
  4.1. Фіалковській Вірі Олександрівні – на земельну ділянку площею 820 кв.м по вул. Монастирок, 30 (кадастровий № 7110300000:01:007:0406) терміном до 01.09.2017;
  4.2. Кулиничу Миколі Володимировичу – на земельну ділянку площею 107 кв.м по вул. Чайковського, 25 (кадастровий № 7110300000:01:004:0070) терміном до 01.09.2022;
  4.3. Грибеник Анастасії Микитівні – на земельну ділянку площею 394 кв.м по вул. Садова, 13 (кадастровий № 7110300000:01:008:0444) терміном до 01.09.2017;

  5. Зобов’язати громадян Решетника М.І., Шевченка В.Д., Савченка М.П., Фіалковську В.О., Кулинича М.В., Грибеник А.М.:
  5.1. виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України;
  5.2. в п’ятнадцятиденний термін укласти договір оренди земельної ділянки в міськрайонному управлінні Держкомзему у м. Каневі та Канівському районі Черкаської області.

  6. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Ренькаса І.О. та міськрайонне управління Держкомзему у м. Канів та Канівському районі Черкаської області.

  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології /Маланчев Є.С./  Міський голова В.В.Ніколенко

  Лупина
  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШЕННЯ


  від 06.09.2012 № 9 – 52


  Про надання дозволів на розробку
  проектів землеустрою щодо відведення
  земельних ділянок громадянам


  Відповідно ст. 12, 36, 40, 123, 124 Земельного кодексу України, до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст. 25, 56 Закону України “Про землеустрій”, розглянувши заяви громадян, Канівська міська рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам:

  1.1. Мардиросовій Аллі Юріївні – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Чорноморця, 28;

  1.2. Хачатурову Вазгену Ішхановичу – на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул. Чорноморця, 30.

  2. Надати дозвіл громадянці Драговоз Валентині Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 40 кв.м по вул. Б.Хмельницького (район будинку № 78) у власність для індивідуального гаражного будівництва за рахунок земель Канівської міської ради .

  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Ренькаса І.О., міськрайонне управління Держкомзему у м. Канів та Канівському районі Черкаської області /Мироненко Д.О./ та відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева /Лупина О.І./.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології /Маланчев Є.С./.

  Міський голова В.В.Ніколенко

  Лупина

  ****  Земельний кодекс України.
  Стаття 118. Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами.

  Стаття 118. п.6

  Громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність
  земельної ділянки із земель державної або комунальної власності

  для ведення фермерського господарства, ведення особистого
  селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та
  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд
  (присадибної ділянки),
  індивідуального дачного будівництва,
  будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної
  приватизації, подають клопотання до відповідної районної,
  Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або
  сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної
  ділянки.
  У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної
  ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні
  матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної
  ділянки
  ,
  погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки,
  що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують
  досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти,
  здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки
  для ведення фермерського господарства).

  Стаття 118. п.7

  сільська, селищна, міська рада розглядає клопотання у місячний
  строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо
  відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його
  наданні. Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише
  невідповідність місця розташування об'єкта вимогам законів,
  прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних
  планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем
  землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та
  охорони земель адміністративно-територіальних утворень, проектів
  землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів,
  затверджених у встановленому законом порядку.

  Стаття 118. п.11.
  У разі відмови органу виконавчої влади чи органу
  місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність
  або залишення заяви без розгляду питання вирішується в судовому
  порядку.  Земельний кодекс України.
  Стаття 121. Норми безоплатної передачі земельних ділянок
  громадянам .


  1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм
  земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в
  таких розмірах:

  а) для ведення фермерського господарства - в розмірі
  земельної частки (паю), визначеної для членів
  сільськогосподарських підприємств, розташованих на території
  сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське
  господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради
  розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір
  земельної частки (паю) визначається як середній по цих
  підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських
  підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки
  (паю) визначається як середній по району;

  б) для ведення особистого селянського господарства - не
  більше 2,0 гектара;

  в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

  г) для будівництва і обслуговування жилого будинку,
  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не
  більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в
  містах - не більше 0,10 гектара
  ;


  ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше
  0,10 гектара;

  д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше
  0,01 гектара.  *******

  Земельний кодекс України.
  http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/page3

  *******

  Продолжение следует.  <iframe width="1024" height="780" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://www.openstreetmap.org/export/embed.html?bbox=31.44935,49.74396,31.48166,49.76251&amp;layer=mapnik" style="border: 1px solid black"></iframe><br /><small><a href="http://www.openstreetmap.org/?lat=49.753235&amp;lon=31.465505&amp;zoom=14&amp;layers=M">Просмотреть увеличенную карту</a></small>
  Последнее редактирование: 27 сен 2012
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Го

  Відповідь депутата міської ради Володимира Коржова.
  27.09.12
  http://kanev.info/showpost.php?p=14812&postcount=27

 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Го

  Напоминаю хронологию событий.

  Заявление Прокурору Каневской межрайонной прокуратуры Черкасской области.

  Направлено адресату заказным письмом, с уведомлением о вручении - 11.06.12.  Первая сторона листа заявления.


  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/776887.jpg  Вторая сторона листа заявления.


  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/776888.jpg  *****

  Заявление прокурору по Черкасской области.

  Направлено 10.08.12.

  [​IMG]


  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/798204.jpg


  ****


  Прошло полтора месяца, - как был получен ответ от 16.08.12 - из прокуратуры по Черкасской области.

  [​IMG]

  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/800045.jpg  Из каневской межрайонной прокуратуры ничего не поступало.

  Подготавливаем соответствующее заявление в Генеральную прокуратуру Украины.

  Копию направим в прокуратуру по Черкасской области.


  ***
  Последнее редактирование: 1 окт 2012
 9. Партизан

  Партизан Гость

  Ответ: Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Го

  Гарантирую 99%, что Вашу жалобу перешлют в лучшем случае в прокуратуру Черкасской области, а в худшем в Каневскую межрайонную прокуратуру. Что бы обращаться в Генеральную прокуратуру, надо как минимум иметь ответ подписанный исключительно прокурором Черкасской области, а не его заместителем. Или же иметь уведомление о получении Вашего письма прокуратурой Черкасской области, после получения которого в месячный срок не последовало ответа вообще.

  P.S. Пишите жалобу прокурору Черкасской области и не на признаки нарушения, а на явные нарушения. На мой взгляд это имеет большее значение, нежели заголовок в шапке "СКАРГА".
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Небольшое,но наглядное исследование на частном примере - бесплатная приватизация земли в г.Канев.(ст.118 п.6 Земельный Кодекс Украины).Гора Го

  Абсолютно верно ! Хорошо,что напомнили.
  Подпись заместителя не проходит ! Надо подпись непосредственно самого прокурора.
  А у прокурора - много заместителей !

  Думаете, если снова написать в Черкассы - на имя главного прокурора области, то снова - придёт отписка из нашей доблестной прокуратуры, но за подписью уже другого заместителя ?! Будут продолжать футболить заявление ? Как видно, - они это умеют прекрасно делать и закон для них не помеха.

  Я почти уверен, что если написать заявление в Черкассы, то всплывёт ответ из Каневской прокуратуры, которой якобы они отправили и есть этому подтверждение - регистрация в журнале отправлений, но из-за несовершенства нашей системы почты - ко мне это письмо не попало.
  Прокуратура, как и органы государственной власти не обязаны отправлять корреспонденцию заказным письмом. А простое письмо - было оно отправлено или нет - вопрос риторический .

  Вот, вы мне скажите, с такими чиновниками и такими прокурорами - о каком Евросоюзе и общеевропейских ценностях можно говорить ?!

  Болтовня всё это чистой воды.

  Совсем скоро, на основании этого исследования, по его материалам, используя только факты - можно будет написать диссертацию, в какой-нибудь цивилизованной стране, к примеру - Евросоюза, на тему : "Правоохранительная система и исполнение законодательства чиновниками на местах - в Украине, при режиме Януковича."
  ***
  Последнее редактирование: 14 окт 2012