Не будь байдужим - зупини жорстокість!

Тема в разделе "Новости Украины и всего мира", создана пользователем Asia, 20 дек 2013.

 1. Asia

  Asia

  Регистрация:
  20 дек 2013
  Публикации:
  2
  Симпатии:
  0
  Род занятий:
  Письменниця
  Мой город:
  Kaniv
  Співчуття до тварин так тісно пов'язане з добротою
  характеру, що можна з упевненістю стверджувати,
  що не може бути добрим той, хто жорстокий з тваринами


  Артур Шопенгауер

  Кажуть, з плином часу людство усвідомлює своє помилки і бережливіше ставиться до природи. Але, схоже, що це зовсім не стосується України. Адже в нас до цих пір існують звірогосподарства, де звірів вирощують лише для отримання з них цінного хутра. Ці «ферми жорстокості» стають пережитком минулого у розвинутих країнах. Ми ж чомусь прагнемо отримати «пальму першості» у цій сфері.

  Чи замислювались Ви хоч раз у житті, що таке ферма по вирощуванню, скажімо, норок? Як бідолашні тварини живуть у тісних клітках, позбавлені можливості бігати, плавати (норки дуже люблять воду), спілкуватися з родичами, доглядати за своїм потомством – навряд чи це схоже на ті комфортні умови життя, які ми так прагнемо мати для себе. Чи уявляли Ви хоч раз, дивлячись на хутряну шубу чи шапку, як з бідолашних тварин мало не заживо здирають шкіру, викидаючи решту тіла як непотріб? Чи уявляли Ви як почуваються бідолашні тваринки? Чи знаєте Ви, що поголів’я (так, для нас це просто поголів’я, яке стане нам шубою) складається в основному з жіночих осіб? І це зрозуміло, адже вони дають потомство. Потомство, малесеньких норок, яких без жодного жалю забирають від мами. Спробуйте-но забрати у матері її дитину і Ви побачите, на що вона здатна. Але бідолашна тваринка нічого не може зробити. Лише мовчки страждати, сидячи в клітці, в яку її посадили люди.

  Бездушна тварина – так ми називаємо жорстоких людей. Та реальність доводить, що бездушні не тварини, а люди. Бо жодна тварина в світі не вбиває іншу задля того, щоб начепити на себе її хутро!


  Ганьба! Ганьба, що у нашому цивілізованому, як ми його називаємо, суспільстві до цих пір існують такі явища! Невже ми маємо рівень печерних людей, які натягували на себе шкіри вбитих тварин? У них не було вибору. А у нас він є.

  У багатьох європейський країнах звірогосподарства якщо не заборонені взагалі, то поставлені у такі умови (покращення умов утримання тварин), що цей бізнес стає невигідним.

  Великобританія. Стала першою країною в світі, яка повністю заборонила звірогосподарства у 2000 році.
  Австрія. Звірогосподарства повністю заборонені у 2004 році
  Нідерланди. Стали першою країною, яка повністю заборонила розведення норок ще у 1995 році. Повна заборона звірогосподарств була прийнята у 2012 році.
  Хорватія. Відповідний Акт був прийнятий у грудні 2006 року.
  Словенія. Повна заборона введена у 2013 році.
  У Швейцарії вимоги до ведення звірогосподарств настільки суворі, що їх там просто не існує.
  В Італії у 2008 році були введені нові вимоги до норкових ферм: загони на землі, водойми для тваринок та більше життєвого простору. Передбачається, що це призведе до закриття всіх ферм.

  Більше того, Ізраїль ввів повну заборону на торгівлю хутряними виробами. Те ж саме зробило місто Західний Голлівуд у штаті Каліфорнія, США.

  Все це свідчить про те, що світова спільнота розуміє, якщо ми хочемо залишатися людьми, то мусимо й поводитися відповідно. Вирощування звірів на хутро – це жорстоко. Тим паче, що у наш вік прогресивних технологій штучне хутро у своїх властивостях та зовнішньому вигляді не поступається справжньому.

  Розведення тварин для отримання хутра – це дуже жорстоко. Щороку в світі задля цього вбивають 100 000 000 тварин!!! І ми просимо Вас підписати Петицію Верховній Раді України для введення в Україні повної заборони на звірогосподарства (розведення тварин з метою отримання з них цінного хутра) з максимальним терміном на згортання бізнесу – 2 роки.

  Підписати Петицію можна тут:

  https://secure.avaaz.org/ru/petition/Uryad_Ukrayini_Zaboronit_zvirogospodarstva_v_Ukrayini/?launch

  Як підписати Петицію:

  1. Натисніть на посилання зверху.

  2. Якщо Ви вже зареєстровані на сайті Avaaz.org, напишіть свою електронну адресу в графі "Уже являетесь членом Avaaz? Введите Ваш e-mail и нажмите "Отправить" і натисніть "ОТПРАВИТЬ". Ваш голос буде враховано!

  3. Якщо Ви не зареєстровані на сайті Avaaz.org, будь ласка, заповніть форму у графі "Вы здесь впервые? Пожалуйста, заполните форму". Необхідно вказати: Ваше ім`я та прізвище, електронну адресу, а також країну та поштовий індекс. Після цього натисніть "ОТПРАВИТЬ".

  Все це не займе у Вас більше 3 хвилин, але Ви, цілком можливо, врятуєте життя мільйонам тваринок!

  Ми безмежно Вам вдячні! Ви робите цей світ кращим!

  Наш сайт: http://initiative-ukraine.webnode.com.ua/

  Наша група Вконтакте: http://vk.com/stopcruelty

 2. Bedazzled

  Bedazzled

  Регистрация:
  17 июл 2013
  Публикации:
  397
  Симпатии:
  7
  Мой город:
  Канев
  Відповідь: Не будь байдужим - зупини жорстокість!

  Іще пошвидше б штучне м'ясо стало дешевим.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. ТОВ Вент-Майстер і КО
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  512
 2. moon_light
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  2.191
 3. serj
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  2.054
 4. mirovayareklama
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  40
 5. gustav
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  58
 6. psysidorenko
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  167
 7. geo-media
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  131
 8. akela969
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  141
 9. Алексеевна
  Ответов:
  4
  Просмотров:
  313
 10. fart777ya
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.327