РЕКОМЕНДОВАНО На заметку каневским предпринимателям.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 9 мар 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  В Одессе ставка единого налога для предпринимателей 2-й группы понижена с 20% до 10% от минимальной зарплаты, что составляет 320 гривен в месяц.
  09.02.2017

  Odessa-vsled-za-Sumami-ponizila-stavku-YEN-dlya-2-y-gruppy-do-10-670x446.jpg


  8 лютого 2017 року на черговій сесії Одеської міської ради депутати одноголосно прийняли рішення про зменшення ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 2-ї групи з 20% від мінімальної заробітної плати до 10%.

  «Упевнений, цього рішення чекали всі підприємці. На сьогодні в Одесі зареєстровано 77 487 фізичних осіб-підприємців. Це робочі місця і податки до бюджету міста. Для спрощенців 2-ї групи збільшення ставки єдиного податку обтяжливо. Ми знизили ставку з 20% до 10%, що в грошовому еквіваленті дорівнює рівню платежів минулого року», - прокоментував таке рішення міський голова Геннадій Труханов.

  Для 1-ї групи платників єдиного податку ставка встановлена у розмірі 10 % від прожиткового мінімуму, що становить 160 гривень. При цьому для працездатних осіб з числа інвалідів 1 і 2 груп, учасників війни та учасників бойових дій, які здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках, встановлена пільга – вони будуть платити 2 % від розміру прожиткового мінімуму (на сьогодні - 32 гривні).
  Для 2-ї групи ставка єдиного податку встановлена в розмірі 10% від мінімальної заробітної плати і на сьогодні становить 320 гривень.

  Як зазначила директор департаменту фінансів Одеської міської ради Світлана Бедрега, раніше ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців 1-ї і 2-ї груп були прив'язані до мінімальної заробітної плати.

  У зв'язку з підвищенням мінімальної зарплати до 3200 гривень внесено зміни до Податкового кодексу. Тепер для 1-ї групи ставка прив'язується до прожиткового мінімуму. Для 2-ї групи залишається прив'язка до мінімальної заробітної плати. Місцевою радою залишено право самостійно регулювати ставку єдиного податку в максимальних межах - 20%.

  http://omr.gov.ua/ua/news/92611/

  ***​
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Успіхи та результати Майдану.

  ***

  ІННОВАЦІЯ МІН'ЮСТУ: ВІДТЕПЕР В УКРАЇНІ ПОСЛУГИ МОЖНА ОТРИМАТИ ЗА "ТРИ КЛІКИ МИШКОЮ" .

  https://online.minjust.gov.ua/
  23.02.2017


  Відомство розробило широкий перелік електронних послуг, які можна буде замовити через мобільний чи Інтернет додаток
  У Мін'юсті запустили всеукраїнський проект "Онлайн будинок юстиції". Майже рік у тестовому режимі він працював у Києві. Столичні мешканці, не виходячи з дому, могли зареєструвати громадську організацію, подати заяву на укладання шлюбу чи зареєструвати власне ЗМІ.

  До переліку електронних послуг тепер додали відновлення втрачених документів. Окрім того, через мобільні та Інтернет додатки можна буде відкрити чи закрити бізнес, передає "5 канал".

  Офіційно стати підприємцем можна як з комп'ютера, так і з мобільного телефону, підключеного до Інтернету.

  На те, щоб відкрити бізнес, знадобиться 15-20 хвилин. Так само просто буде його і закрити, обіцяють розробники - українські фахівці з ІТ-технологій. Вони намагалися зробити додатки простими і зручними у користуванні. Єдиний мінус віртуальної послуги - заяви все-таки доведеться заповнювати вручну.

  "Заява про спрощення оподаткування. Це дуже зручно. Раніше цю заяву потрібно було подавати окремо. А зараз це як частина, складова подачі на реєстрацію ФОПу. Це немов би віртуальний лист А4. Це бланк, державний бланк, але в який ви не ручкою вписуєте, а вдруковуєте. Всюди, де можна, ми намагалися надати підказки", - каже заступник генерального директора ДП "Національні інформаційні системи" Олексій Олешко.

  Ще одна послуга - відновлення документів. Замість довгої процедури, тепер достатньо відправити заяву, і наступного дня отримати дублікат втраченого. На знак того, що міністерство юстиції рухається до передових технологій, презентацію "Онлайн будинку юстиції" проводять в центрі кіберспорту.

  Міністерство юстиції уже перевело в онлайн більше половини послуг. Лише торік ними скористалися більше 1 мільйона українців. Це дозволило і зменшити штат відомства.
  Як ж додаткові онлайн-послуги міністерство відкриє уже цього року – дивіться у сюжеті:

  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  РОЗЕНКО РОЗПОВІВ, КОЛИ СТАНЕ ВІДОМЕ РІШЕННЯ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ "МІНІМАЛКИ" ДО 5 ТИС. ГРН
  24.02.2017

  88951.jpg

  За розрахунками ДФС, підняти мінімалку до 5 тис. грн теоретично було можливо навіть з 1 січня 2017 року
  У квітні-травні 2017 року Кабінет Міністрів зможе сказати дату підвищення мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн.
  Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в інтерв'ю виданню "Обозреватель".

  "Остаточні підсумки такого впливу суттєвого зростання мінімальної заробітної плати на економіку ми будемо мати приблизно в квітні-місяці. Десь от якраз квітень-травень стане тією датою, коли уряд зможе сказати, коли і якими темпами буде в подальшому збільшуватися розмір мінімальної заробітної плати", – зазначив Розенко.

  Він розповів, що експертами і, зокрема, Державною фіскальною службою, проводились розрахунками, відповідно до яких підняти мінімалку до 5 тис. грн теоретично було можливо навіть з 1 січня 2017 року. "Але ми вирішили все-таки перейти на поступовість цього процесу", – заявив віце-прем'єр-міністр.

  Урядовець додав: "Я думаю, що після підведення першого підсумку впливу підвищення мінімальної заробітної плати ми оголосимо про подальший план підвищення, але сьогодні я бачу тільки позитив. Жодних негативних прогнозів по запровадженню зарплати 3200 не виправдалося, і ми маємо лише позитивні цифри", – підсумував Розенко


  ***
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  В Харькове ставку для 2-й группы единого налога уменьшили до 10%

  Harkov-snizhenie-stavki-EN-dlya-2-gruppy-do-10-protsentov-670x446.jpg

  С 22 февраля для харьковчан — плательщиков единого налога 2-й группы установили ставку ЕН 10% минимальной зарплаты, это 320 гривен.

  Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 22 лютого, на сесії Харківської міської ради.

  Як повідомила директор Департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева, ставка з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних (крім квартир площею до 85 кв. м) і юридичних осіб, встановлена в розмірі 1%.

  Ставка податку для об'єктів житлової нерухомості, зокрема, квартири/квартир незалежно від їх кількості загальною площею до 85 кв. м, що знаходяться у власності фізичних осіб, становить тепер 0%.

  Ставки податку для об'єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, були встановлені в таких розмірах:

  - готельні, офісні та торгові будівлі - 1%;
  - гаражі - 0,1%;
  - промислові будівлі і склади - 0,25%;
  - будівлі для публічних виступів (казино, гральні будинки) - 1%;
  - господарські (присадибні) будівлі - 0%;
  - інші будівлі - 0,1%.

  У той же час були звільнені від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, комунальні підприємства, установи та організації, створені Харківською міською радою, об'єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності територіальної громади міста Харкова і передані в їхнє господарське ведення.

  Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативна грошова оцінка яких була проведена, становить 1% від їхньої нормативної грошової оцінки.

  Також депутати затвердили фіксовані ставки єдиного податку з розрахунку на календарний місяць:

  - для першої групи платників єдиного податку - 10% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;
  - для другої групи платників єдиного податку - 10% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

  Ставка туристичного збору становить 1% від бази стягнення збору.

  Ставка збору за місця для паркування транспортних засобів за кожен день провадження діяльності із забезпечення паркування за 1 кв. м площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, була прийнята в розмірі 0,015% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
  http://www.city.kharkov.ua/uk/news/nizku-podatkiv-u-kharkovi-platitimut-po-novomu-34607.html

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  НА ОФІЦІЙНОМУ ВЕБ-САЙТІ МВС УКРАЇНИ ВІДКРИТО НОВИЙ СЕРВІС.

  20.03.2017 16:31
  На сайті МВС починає працювати розділ, в якому можна самостійно відшукати викрадений або втрачений паспорт громадянина України.

  Сервіс доступний за посиланням:

  Пошук паспорту громадянина України серед викрадених та втрачених.


  ***

 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ШІСТЬ УКРАЇНЦІВ УВІЙШЛИ ДО РЕЙТИНГУ НАЙБАГАТШИХ МІЛЬЯРДЕРІВ СВІТУ FORBES .
  21.03.2017

  99976.jpg

  Очолив список найбагатших українців олігарх Рінат Ахметов.

  До списку найбагатших доларових мільярдерів світу за версією відомого американського журналу Forbes потрапили шість українців, передає УНІАН.

  Найбільше грошей серед українців, відповідно до рейтингу світових багатіїв, виявилося в олігарха Ріната Ахметова. Порівняно з минулорічним рейтингом він збагатів аж удвічі – статки з $2,3 млрд зросли до $4,6 млрд, а місце у загальному рейтингу змінилося за рік з 771 на 359.

  Другий у списку найбагатший українець – підприємець Геннадій Боголюбов.
  Він посів 1468 місце у загальному рейтингу та має $1,4 млрд проти $1,3 млрд.

  Олігарх Ігор Коломойський, який рік тому ділив з Боголюбовим 1367 місце зі статками у $1,3 млрд, втратив позиції й у нинішньому рейтингу посів 1795 місце зі $1,1 млрд. Разом із ним цього року 1795 сходинку посів олігарх та зять Леоніда Кучми – Віктор Пінчук. Його статки оцінили також у 1795 місце, хоча минулого року він був на 1476-му і мав на $100 млн більше.

  Справи ж аграрія Юрія Косюка навпаки покращилися. Зі статками в $1,2 млрд він посів 1678 місце та розділив його з нардепом Костянтином Жеваго. Востаннє він потрапляв до рейтингу найбагатших людей світу в 2014 році з аналогічними статками в $1,2 млрд. А от у 2016 році, за даними українського Forbes, в нього було "всього лиш" $431 млн.

  Отож, ТОП-6 найбагатших українців це: Рінат Ахметов, Геннадій Боголюбов, Юрій Косюк, Костянтин Жеваго, Ігор Коломойский та Віктор Пінчук.

  Як і в минулі чотири роки, перший у списку - засновник Microsoft Білл Гейтс зі статком $86 млрд. Гейтса за останні 23 роки 18 разів називали найбагатшою людиною планети; за минулий рік його статки зросли більш ніж на $10 млрд.

  Друге місце - інвестор Уоррен Баффет ($75,6 млрд).

  Третє місце посів засновник Amazon Джефф Безос, стан якого оцінюється в $72,8 млрд. Безос заробив за рік $27,6 млрд – більше, ніж будь-хто з інших мільярдерів у списку Forbes.

  Власник мережі магазинів одягу Zara Амансіо Ортега з $71,3 млрд розташувався на четвертому місці, на п'ятій сходинці з $56 млрд знаходиться творець Facebook Марк Цукерберг.

  Додамо, що у 2017 році в список Forbes потрапили 2043 людини - це рекордний показник. Загальні статки всіх 2043 людей зі списку мільярдерів Forbes становлять 7,67 трильйона доларів. У 2016 році в світі налічувалося лише 1810 осіб, статки яких, за оцінкою Forbes, становили не менше одного мільярда доларів.

  Нагадаємо, минулого року Ахметов опустився на 570 позицій у рейтингу Forbes.
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ВР СКАСУВАЛА ОБОВ'ЯЗКОВЕ ВИКОРИСТАННЯ ПЕЧАТОК НА ОФІЦІЙНИХ ДОКУМЕНТАХ ПІДПРИЄМЦІВ .
  23.03.2017

  94540.jpg

  Як зазначається, за відповідний документ проголосували 226 народних депутатів.​

  "Згідно з документом, із законодавства виключаються вимога про обов'язкове використання печаток, виключається можливість визнання документа (угоди, угоди) недійсним (неукладеним, недосконалим) у зв'язку з відсутністю відбитка печатки. Крім того, передбачається виключити необхідність використання печаток у взаємовідносинах суб'єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування. Також документом встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання державним органом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі", – йдеться у повідомленні.
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  СВІТОВИЙ БАНК НАДАСТЬ УКРАЇНІ КРЕДИТ У $150 МЛН НА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ
  03.05.2017

  103362.jpg  Реалізовувати проект буде державний "Укрексімбанк"
  Світовий банк надасть Україні новий кредит у $150 млн. Відповідне рішення ухвалила Рада виконавчих директорів банку на засіданні у вівторок, 2 травня, передає "Інтерфакс-Україна".

  Виділені за програмою "Доступ до довгострокового фінансування" кошти призначені на фінансування українських підприємств малого та середнього бізнесу, що орієнтовані на експорт. За словами представників Світового банку, фінансування допоможе збільшити експорт та пожвавить економічне зростання в Україні.

  Реалізовуватиме проект державний "Укрексімбанк" – завдяки досвіду фінустанови у роботі з експортерами та успішній реалізації попередніх проектів Світового банку.
  Реалізація проекту почнеться у другій половині 2017 року.

  Як повідомляв 5.UA, США мають намір виділити Україні щонайменше $560 млн допомоги – відповідний закон про бюджетні асигнування уже представлений у Конгресі.
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Успіхи та результати Майдану.

  ***
  Порошенко підписав закон , який спрощує процедуру отримання дозволів для будівництва.
  07.05.2017

  103471.jpeg

  Відтепер не потрібно отримувати у ДСНС вихідні дані та технічні умови.

  Президент підписав Закон, який спрощує процедуру отримання дозволів для будівництва.
  Про таке повідомляє прес-служба Президента.


  Відтепер не потрібно отримувати у Держаної служби з надзвичайних ситуацій вихідні дані та технічні умови, оскільки проект розробляється відповідно до будівельних норм та інших документів, де вже враховані такі вимоги.
  Також архітектори тепер не матимуть можливості розробляти проекти, якщо вони не мають професійної освіти.

  Окрім того, Документом визначаються правові умови для удосконалення збору даних державної статистичної звітності щодо прийнятих в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів – функції архбудконролю передано органам місцевого самоврядування, а зобов’язання надавати статистичні дані по цьому напрямку відсутні.

  ***

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Mobik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.991
 2. Grinii
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  54
 3. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 4. Starpom
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  163
 6. Магазин Стартер Генератор
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  171
 7. Илья_
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  197
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  209
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  186
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  136