РЕКОМЕНДОВАНО На заметку каневским предпринимателям.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 9 мар 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ГРОЙСМАН СКАЗАВ, ЩО РОБИТИ ІЗ ЙМОВІРНО ЗАВИЩЕНИМИ РАХУНКАМИ ЗА "КОМУНАЛКУ"
  12 грудня 2016
  Прем'єр також сказав, що куди звернутись громадянам, якщо місцева влада не допоможе.
  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман рекомендує звертатися передусім до місцевої влади з питання можливо завищених сум у рахунках за житлово-комунальні послуги.

  "Що необхідно зробити, на мій погляд, ми з вами обираємо нашу місцеву владу, ми вибираємо наших депутатів, ми обираємо нашого міського голову, і я вважаю, перше, що необхідно зробити, це з того чи іншого міста – звернутися до відповідної міської ради зі скаргою на те, що ви бачите певні проблеми", - сказав він в ефірі одного з українських телеканалів, відповідаючи на запитання про те, що робити громадянам, якщо вони отримають, на їхню думку, завищені платіжки за комунальні послуги.

  Прем'єр зазначив, що якщо місцева влада не допоможе, то громадяни можуть звертатися в урядову гарячу лінію за номером 15-45.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Не забули, що з 01.12.2016 - мінімальна заробітна плата - 1600 грн. ?!
  От же, ЄСВ за грудень - 22 відсотка від мінімальної заробітної плати - 352 грн.
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Ознаки цензури, яку забороняє ст.15 Конституції України - безпідставне видалення коментарів користувачів на сайті kanos.com.ua, коментарів, які не містять в собі ознак порушення законів України.


  ***

  Тема « МІСЬКІ ДЕПУТАТИ НЕ ПІДТРИМАЛИ ВИДІЛЕННЯ ДОДАТКОВИХ КОШТІВ НА РОЗВИТОК ТУРИЗМУ».
  23.12.2016

  Скрішнот - безпідставно видалені коментарі позначено красним маркером.

  [​IMG]

  Текст видалених коментарів :


  олк
  23.12.2016 16:48:33 | IP: 178.92.227.***
  Ви у Прагнімака запитайте - кому належить домене імя сайту , на який вони прагнули витратити бюджетні гроші ?!

  Комунальному підприємству чи приватній особі ?

  Це, знов таки - до питання корупції.
  Юридичне тлумачення корупції - озвучити ?


  ***

  олк
  23.12.2016 16:46:48 | IP: 178.92.227.***
  Туризм підтримують не витрачання бюджетних грошей на якісь там комунальні підприємства.

  Ось, коли у Каневі настане той час, що у стратегічному плані розвитку міста Канів першим пунктом буде - розробка дієвих заходів по боротьбі з місцевою корупцією та свавіллям чиновників, - тоді я повірю у перспективи та підтримку місцевого туризму.

  Усе інше - це безглузде витрачання місцевого бюджета, його безглузде проїдання - найчастіше з ознаками корупції.
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Успіхи та результати Майдану.

  ***

  КАБМІН ХОЧЕ ВПРОВАДИТИ В УКРАЇНІ ТЕХНОЛОГІЇ МОБІЛЬНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ГРОМАДЯН – ГРОЙСМАН
  24 грудня 2016
  За допомогою цієї технології громадяни зможуть отримати будь-яку державну послугу в режимі онлайн, не контактуючи з держустановами.​

  Кабінет міністрів України має намір розробити законодавчу базу для запровадження в Україні на державному рівні технології мобільної ідентифікації громадян – MobileID. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ході наради з представниками найбільших мобільних операторів нашої країни, пише УНІАН.

  "Нам необхідно відкрити можливості для розвитку цього напрямку, забезпечити максимальну підтримку цього напряму (MobileID – Ред.)... Будемо формувати пакет необхідних законодавчих ініціатив", – сказав прем'єр, додавши, що уряд зможе підготувати необхідний пакет законодавчих ініціатив упродовж кількох тижнів.

  Гройсман зазначив, що уряд підтримає і ті законопроекти у сфері MobileID, які вже подано до парламенту. За його словами, це дасть змогу операторам "почати реалізовувати питання мобільної ідентифікації".

  У Кабміні вважають, що послуга MobileID дуже перспективна, оскільки сприятиме впровадженню в Україні електронних державних послуг і побудові цифрового суспільства. Гройсман повідомив, що за допомогою цієї технології громадяни зможуть отримати будь-яку державну послугу в режимі онлайн, не контактуючи з держустановами.

  "Все повинно бути дистанційно. Практика, коли людина ходить за якимись довідками, має залишитися в минулому", – сказав прем'єр-міністр. Директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку оператора "Київстар" Євген Кражан, присутній на зустрічі, повідомив, що в Україні вже запущено пілотний проект впровадження технології MobileID на базі електронних послуг Державного земельного кадастру.

  [​IMG]

  Відомо, що Mobile ID – сервіс мобільного ідентифікації користувачів, який дає змогу абоненту використовувати свій мобільний телефон з встановленою в ньому SIM-картою для безпечної електронної ідентифікації. Mobile ID можна використовувати для доступу до захищених електронних документів, а також щоб ставити підпис на документах. Такий стандарт здатний поліпшити якість надання адміністративних та інших сервісів. В Україні вперше стандарт Mobile ID було реалізовано на порталі адміністративних послуг у Львові.

  Зауважимо, впровадження безконтактних електронних послуг, перехід на електронну ідентифікацію та електронний підпис громадянина є необхідною умовою для впровадження системи електронного уряду в Україні. У 2014 році Кабмін заявив про намір запустити електронний уряд в Україні до 2017 року.

  Як повідомляв 5.ua, "Укрзалізниця" запускає зручний мобільний додаток для купівлі квитків.

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица

  УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕВІЗНИКИ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 6 ТИСЯЧ ДОЗВОЛІВ НА РОБОТУ В ЄВРОПІ
  24 грудня 2016
  Видачу дозволів ЄКМТ розпочато 23 грудня 2016 року​

  Комісія з розподілу дозволів Європейської конференції міністрів транспорту (ЄКМТ) під головуванням заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка розподілила серед українських перевізників 5730 дозволів ЄКМТ на роботу у країнах Європи. Про це повідомляється на сайті відомства.

  "У результаті розподілу українським перевізникам було виділено 236 дозволів ЄКМТ для використання транспортними засобами категорії "Євро-4 безпечний" і вище, 3209 дозволів ЄКМТ – для використання транспортними засобами категорії "Євро-5 безпечний" і вище, 96 прав роботи до Австрії, 300 прав роботи до Італії, 1644 прав роботи до Угорщини, 85 прав роботи до Греції та 160 прав роботи до Росії", – йдеться в повідомленні.

  Нерозподілений залишок становить: 9 дозволів ЄКМТ для використання транспортними засобами категорії "Євро-4 безпечний" і вище, 1 дозвіл ЄКМТ для використання транспортними засобами категорії "Євро-5 безпечний" і вище, 16 прав роботи до Угорщини та 5 прав роботи до Греції. Зазначені залишки будуть передані для розподілу серед українських перевізників під час перерозподілу, пояснюють у відомстві.

  Також під час засідання було встановлено, що перевізники – переможці конкурсу можуть отримати дозволи ЄКМТ відповідно до встановленого порядку, а також за умови сплати обов'язкового платежу за участь України в Міжнародному транспортному форумі, який на 2017 рік становить 495 гривень 80 копійок.

  Відповідно до інформації Державної служби з безпеки на транспорті, видачу дозволів ЄКМТ розпочато 23 грудня 2016 року, за адресою: м. Київ, проспект Науки, 57.

  Як повідомляв 5.ua, Україна оштрафувала російських авіаперевізників на 720 млн гривень.

  ***

  Кто-то ещё хочет в таёжный союз ?!  рАссия, "великая" держава, жаль что многие русские дальше своего телевизора, и программы новостей ничего не видят,и думают что они живут в цивилизованной и развитой стране.

  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Успіхи та результати Майдану.

  УВЕСЬ БІЗНЕС ПОВИНЕН МАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ

  26 грудня 2016
  Електронний кабінет платника податків почав працювати повноцінно тільки цьогоріч.​

  Бізнес в Україні повинен мати електронний кабінет платника податків.
  Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявив директор Інституту соціально-економічної трансформації Ілля Несходовський.

  "Я сподіваюсь, що ми все ж таки за перше півріччя допрацюємо норму з приводу легкості відкриття і закриття бізнесу і тоді бізнес буде почувати себе комфортно.
  Тобто підприємницька діяльність проста, без жодних контактів з податківцями, за виключенням лише отримання електронного ключа.
  І все треба переводити в електронну форму.
  Як зараз ми переводимо для середніх і крупних підприємств спілкування в електронну форму, так має бути переведено і для найпростіших, щоб вони не стояли в чергах, щоб вони нічого там не доводили", - зазначив він.

  Несходовський додав: "До речі, хочу порівняти, наші всі сусіди - це Росія, Білорусь, також Грузія мають електронний кабінет платника податків, там все здійснюється в електронній формі.
  Україна шалено відставала. Електронний кабінет почав працювати тільки в цьому році повноцінно".

  Детальніше дивіться у відео.

 7. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.357
  Симпатии:
  278
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  С января будут платить ЕСВ даже те ФЛП, которые не получают доход
  Новый год принесет украинским предпринимателям не только подарки под елочку, но и изменения налогового законодательства. В начале декабря в парламенте приняли закон об изменениях к Закону Украины «О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование».

  Если президент его подпишет, физлица-предприниматели (ФЛП), не получающие дохода, должны будут сдавать не только пустые декларации, но и платить ЕСВ. Речь идет о предпринимателях, во время простоя в делах перешедших с единого налога на общую систему налогообложения. Это изменение содержится в п. 33 законопроекта — в предложениях к Закону «О сборе и учете единого взноса» в п.2 ч.1 ст. 7, где словосочетание «имеет право» для ФЛП, который не получил доход и рассчитывает для себя ЕСВ, меняется на «обязан».

  Редакция AIN.UA попросила юристов прокомментировать это изменение в законодательство.

  Юрист ЮФ «Василь Кисиль и Партнеры» Татьяна Бережна:
  «Действительно, 1 января 2017 вступят в силу изменения в Закон Украины «О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование», которые повлияют на правила уплаты единого социального взноса ФОПами. На сегодня и до конца года зарегистрированные ФОПы, которые не получают доходы в отчетном месяце, не обязаны уплачивать ЕСВ. Однако с нового года ФОПы, в том числе и те, которые «показывают нули», должны платить ЕСВ в размере 704 гривны в месяц.

  Чтобы в новом году не платить ЕСВ «из воздуха», ФОПам без доходов нужно прекратить государственную регистрацию как физического лица-предпринимателя до 1 января 2017 года.

  Однако не стоит забывать, что на сегодня закон, которым вносятся такие изменения, еще не подписан Президентом Украины, а его окончательная редакция еще не опубликована».

  Юрист ICF Legal Service Валерия Мытюшина:
  «Новый Закон в п.33 предусматривает изменения в уплате единого социального взноса (ЕСВ) физическими-лицами предпринимателями (ФЛП). Предприниматели, находящиеся на общей системе налогообложения, а также принадлежащие ко 2 и 3 группам упрощенной системы налогообложения, обязаны будут осуществлять уплату ЕСВ в размере, не меньшем, чем размер минимального страхового взноса. Из-за увеличения минимальной заработной платы до 3 200 грн с 1 января 2017 года, минимальный месячный ЕСВ составит 704 грн.

  Если ФЛП, находящиеся на общей системе, не имели дохода или понесли убыток за месяц/часть месяца, они все равно обязаны будут уплатить ЕСВ (в настоящее время при указанных обстоятельствах они имеют право на освобождение от уплаты ЕСВ). Обязательство уплачивать ЕСВ независимо от наличия дохода будет представлять неудобства для некоторых категорий ФЛП (к примеру, для «спящих» предпринимателей, временно приостановивших свою деятельность).

  Для ФЛП, принадлежащим к первой группе упрощенной системы налогообложения, государство установило причитающуюся к уплате сумму ЕСВ за себя в размере не менее 0,5 минимального страхового взноса, то есть 352 грн в месяц. Эти месяцы (периоды осуществления предпринимательской деятельности) будут засчитываться в страховой стаж для начисления пенсий пропорционально уплаченному ЕСВ.

  Однако новый Закон содержит и позитивные новшества для бизнеса: ФЛП, находящиеся на общей системе и являющиеся инвалидами или пенсионерами по возрасту и получающие в законодательно установленном порядке пенсии или социальные пособия, будут освобождены от уплаты ЕСВ за себя (напомним, что ранее подобное освобождение распространялось только на ФЛП-инвалидов и ФЛП-пенсионеров, находящихся на единой системе налогообложения)».
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ти, дійсно, Старпом, міркуєш, що це погана новина ?!

  Усе правильно - нехай платять, або зачиняються.
  Пенсіонерів комусь утримувати треба.

  ***

  Успіхи та результати Майдану.

  ***


  УРЯД СПРОСТИВ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ПРИМІЩЕННЯМИ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ І ГУРТОЖИТКІВ

  28 грудня 2016

  Відтепер не потрібно отримувати дозвільних документів на перепланування житла

  Уряд своєю постановою спростив Правила користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків. Про це на засіданні уряду заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  "Відтепер власникам житла або наймачам гуртожитків, за погодженням з власником, при виконанні робіт з переобладнання та перепланування, які не передбачають втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування, не потрібно отримувати дозвільних документів", - зазначив він.

  Віце-прем'єр-міністр зауважив, що після завершення зазначених робіт введення об'єкта в експлуатацію також не потребується.
 9. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.357
  Симпатии:
  278
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  Оно то так, но, к примеру, как быть с сезонным бизнесом, если пол года есть доход, а на пол года устраиваешься на работу? Постоянно открывать/закрывать ФОП или брать кредит на пол года для оплаты ЕСВ ?

  Кстати, а как у нас с налоговыми каникулами? Приняли уже решение или пока думают?
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Mobik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.992
 2. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  29
 3. Grinii
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  83
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 5. Starpom
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  140
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  165
 7. Магазин Стартер Генератор
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  173
 8. Илья_
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  200
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  211
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  186