РЕКОМЕНДОВАНО На заметку каневским предпринимателям.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 9 мар 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ГРОЙСМАН ВІДКРИВ НОВИЙ ЗАВОД У БІЛІЙ ЦЕРКВІ
  7 жовтня 2016

  [​IMG]

  Прем’єр поставив уряду завдання, щоб такі заводи в Україні відкривалися щотижня.

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у п’ятницю, 7 жовтня, взяв участь у відкритті нового заводу у Білій Церкві на Київщині.

  "Зараз відбувається непересічна подія - ми відкриваємо "Білоцерківський завод препаративних форм". Відкриття цього заводу означає, що додана вартість буде створена не за кордоном, а тут, в Україні. У нас є технології, є знання і досвід - це нагода відновити економічне зростання", - написав прем’єр.

  Він зазначив, що завдання уряду - створити умови, щоб такі підприємства відкривалися щотижня. "Сировинний тип економіки має відійти в історію", - підкреслив Гройсман.

 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Оголошується конкурс з визначення оператора по наданню послуг з утримання майданчику для платного паркування автотранспорту на території міста Канів.

  [​IMG]


  1. Організатор конкурсу - виконавчий комітет Канівської міської ради: 19003, Черкаська обл., м.Канів, вул.О.Кошового, 3.
  2. Уповноважені особи здійснювати зв'язок з учасниками – виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету міської ради – Святелик Володимир Іванович, 3-29-03; начальник управління економічного розвитку виконавчого комітету міської ради – Савченко Антон Юрійович, 3-22-51.
  3. Місце отримання конкурсної документації для учасників: вул. О.Кошового, 2, управління економічного розвитку, режим роботи: з 800-1715.
  4. Відомості про зону паркування для легкового автотранспорту:
  • вул. 206 Дивізії (район зупинки «Водоканал»), майданчик з твердим покриттям загальною площею 1270 кв.м., на 38 одиниць легкового автотранспорту, режим роботи – за поданням учасника.
  1. Кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу – 14.11.2016, 900.
  2. Дата, час та місце проведення конкурсу: 14.11.2016 , 1000, м.Канів, вул. О.Кошового, 3, каб.2
  3. Основні вимоги до конкурсантів:
  • державна реєстрація, як суб’єкта господарювання;
  • відсутність заборгованості: по заробітній платі, до бюджетів всіх рівнів, єдиного соціального внеску.
  1. Основні вимоги до умов матеріально-технічної бази учасників:
  – фінансова спроможність облаштування майданчика і придбання паркувальних автоматів.
  1. Термін, на який буде залучатися оператор – 2 роки
  2. Інформація щодо осіб, які не допускаються до участі в конкурсі:
  • суб’єкти господарювання, які мають заборгованість: по заробітній платі, до бюджетів всіх рівнів, єдиного соціального внеску.
  1. Інші додаткові умови – відсутні.
  начальник управління економічного розвитку Антон САВЧЕНКО

  http://kaniv-rada.gov.ua/pages.php?p=288

  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ГРОЙСМАН: ДЛЯ НОВОГО БІЗНЕСУ МИ БУДЕМО ВСЕ РОБИТИ ПІД КЛЮЧ
  0 19 жовтня 2016  Прем'єр обіцяє податкові канікули для новоствореного бізнесу.

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє запровадити податкові канікули для новостворених підприємств. Про це він заявив у середу, 19 жовтня, під час звіту про роботу уряду за півріччя.

  Він нагадав, що вже створений офіс супроводження інвестицій, який буде моніторити ситуацію і вносити свої рекомендації щодо вирішення проблем бізнесу.

  "Для нового бізнесу ми будемо все робити під ключ. Хочеш створити підприємство, хочеш створити робочі місця, внутрішній ти інвестор або зовнішній, ми будемо працювати на тебе, щоб ти створив свій успішний бізнес", – зазначив він.

  За його словами, в Податковому кодексі закладені різні стимули для новоствореного бізнесу.

  "У Податковому кодексі є різні стимули. Ми чекаємо остаточного обговорення на Раді реформ цих змін. Ми наведемо порядок в ПДВ, ми запровадимо канікули для новостворених підприємств щодо податку на прибуток і багато інших новацій, які унеможливлять виведення з обігу через конвертаційні центри коштів, які належать українській державі", – зауважив Гройсман.
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  "МІНІМАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА ЗРОСТЕ УДВІЧІ": ГРОЙСМАН ПОВІДОМИВ, СКІЛЬКИ ОТРИМУВАТИМУТЬ УКРАЇНЦІ У 2017 РОЦІ
  26 жовтня 2016  Уряд ініціює підвищення мінімальної зарплати з нового року у двічі – до 3200 грн

  Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів сьогодні, 26 жовтня, у Києві.

  "Заробітна плата, яка визначалася, як мінімальна, прожитковий мінімум до цієї плати дорівнював у вересні 47%... у грудні, після нашого підняття, очікується 50%. Тобто прожитковий мінімум на 50% більший, ніж люди отримали мінімальну заробітну плату. Це величезна проблема… Те, що ми закладаємо в бюджет 2017 року – це 1600 грн. Але ми пропонуємо, щоб у 2017 році мінімальна заробітна плата в Україні дорівнювала 3200 грн. Ми забезпечимо у країні двократне збільшення мінімальної заробітної плати. З 1 січня 2017 року жоден громадянин України не буде отримувати менш ніж 3200 грн. І це стосується не тільки недержавного сектору, а це стосується і державного сектору", – заявив Гройсман.

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ГРОЙСМАН ЗАПЕВНИВ, ЩО З 1 СІЧНЯ 2017 РОКУ ЖОДЕН ПРАЦЮЮЧИЙ НЕ БУДЕ ОТРИМУВАТИ МЕНШЕ ВІД 3200 ГРН.
  31 жовтня 2016  Треба приймати різкі і принципові рішення, наголосив прем'єр.

  Люди, які нині отримують "мінімалку" у 1600 грн не можуть собі дозволити елементарного, тому нам необхідно приймати рішення, які будуть виводити країну з кризи, де вона знаходиться вже багато років. Про таке написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

  Перший крок - 1 січня 2017 року жоден працюючий не буде отримувати менше, ніж 3200 грн. Зарплата дорівнюватиме реальному прожитковому мінімуму. Можливо, хтось скаже, що не треба поспішати, що потрібно «затягнути пояси». Хочу побажати таким людям: самі собі «затягніть пояси», живіть на на 1600 грн. у місяць і далі розмірковуйте, як жити краще!

  Я вважаю, що треба приймати різкі і принципові рішення і піднімати "мінімалку" вдвічі.. За рахунок чого ми цього досягнемо? За рахунок детінізації заробітної плати. Підкреслюю, що жодних друкарських верстатів запущено не буде – ми збалансуємо бюджет і виведемо зарплату «з тіні». Ми давно працювали над цим питанням. Це ненормально, коли підприємець-власник має прибутки і при цьому не доплачує податки, а люди, що працюють на нього, живуть взагалі за межею бідності. Так не має бути! У цьому питанні потрібно поставити крапку.

  Також важливо відв'язати мінімальну зарплату від усіх структур влади. Мінімальна зарплата має бути направлена на те, щоб підтримати працюючу людину, а не створювати колосальне зростання заробітних плат чиновників.

  Ще одне болюче питання – підвищення пенсій. Мене особисто не влаштовує нінішній розмір мінімальної пенсії, на яку змушені жити більшість пенсіонерів. Тому вже з 1 грудня 2016 року передбачено зростання мінімальної пенсії на 10%. І це тільки початок. Ми працюємо над осучасненням пенсійної системи і подальшим зростанням пенсій.

  Закликаю і владу, і опозицію бути єдиними. Нам потрібно у грудні ухвалити бюджет, зберегти там усі зазначені пріоритети – ми маємо зробити у 2017 році прорив щодо відродження національної економіки.  ***​
  Последнее редактирование: 31 окт 2016
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ID-КАРТКИ В УКРАЇНІ: СТАЛА ВІДОМА ВАРТІСТЬ НОВОГО ПАСПОРТА ТА УМОВИ ЗАМІНИ СТАРОГО
  3 листопада 2016

  [​IMG]

  Дійсні паспорти-книжечки залишаються законним посвідченням особи.​

  Вчора, 2 листопада, Кабмін постановою від 2 листопада 2016 року № 770 встановив вартість адміністративних послуг у сфері міграції.

  Вартість оформлення та обмін паспорта громадянина України у формі ID-карти (крім оформлення паспорта громадянина вперше) за 20 робочих днів становить 87 грн, за 10 днів – 174 грн.

  Вартість оформлення паспорта для виїзду за кордон за 20 днів становить 253 гривні, від 3 до 7 днів – 506 грн.

  Вартість оформлення проїзного документа біженця, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідка на проживання і проїзного документа особи, якій надано додатковий захист, у термін протягом 15 робочих днів складе 156,46 грн.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розмістив у себе на сторінці у Facebook роз'яснення. Він пояснив, що поки що поміняти паспорт-книжечку на ID можуть тільки певні категорії дорослих українців:

  – ті, кому виповнюється 25 і 45 років – замість вклеювання нової фотографії у старий паспорт;
  – ті, хто офіційно змінив прізвище (вступ в шлюб, розлучення, інші причини зміни прізвища);
  – ті, хто втратив паспорт через крадіжку, втрату або псування.

  При цьому ID-паспорти отримують всі громадяни, яким виповнюється 14 років.

  Дійсні паспорти-книжечки залишаються законним посвідченням особи. За розрахунками МВС, вони діятиме ще протягом чотирьох років.

  "Тому немає необхідності терміново звертатися до відділення ГМС і простоювати в черзі! Всі громадяни в свою чергу отримають можливість прийти і поміняти документ спокійно, при мінімумі часу і максимумі сервісу. Просто почекайте запрошення – і ми про подбаємо про Ваш комфорт", – наголосив Аваков.  За його словами, за 10 місяців, з початку процесу видачі ID 16-річним 1 січня 2016 року, Державна міграційна служба провела системну роботу з підготовки змін до законів України та відповідні підзаконні акти; організувала через систему держзакупівель Prozorro закупівлю обладнання і до кінця року розраховує укомплектувати всі 600 підрозділів Служби (сьогодні вже працюють 330); підготувала систему електронного документообігу для того, щоб громадяни могли вже найближчим часом подавати заявки на заміну паспортів в Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

  Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно – зараз це громадяни, яким виповнюється 14 та 16 років.

  "Іншим треба сплатити адміністративний збір у розмірі 279 грн. При цьому місцеві органи влади уповноважені частково або повністю звільняти певні категорії своїх жителів від оплати вартості послуги. Крім того, для оформлення ID не потрібно надавати фотографії (її зроблять прямо у відділенні ГМС безкоштовно)" , – зазначив міністр.

  За словами Авакова, серед важливих нововведень, які вступили в силу з 1 жовтня – нанесення на паспорт-картку номера облікової картки платника податків (що має прибрати з гаманців українців паперові довідки з податкової), а також електронний цифровий підпис.

  http://www.5.ua/suspilstvo/idkartky...t-i-umovy-zaminy-staroho-pasporta-130149.html

  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  МОРАТОРІЙ НА ПЕРЕВІРКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ПРОДОВЖЕНО ДО 2017 РОКУ
  3 листопада 2016

  [​IMG]

  В період дії мораторію можуть проходити позапланові перевірки бізнесу, якщо на це є вагомі причини.​

  У четвер, 3 листопада, Верховна Рада ухвалила у другому читанні закон №3153 "Про особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності". Таким чином, дію мораторію на проведення державних планових перевірок малого і середнього бізнесу продовжили до 31 грудня 2017 року, передає УНІАН.

  Голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк, доповідаючи щодо законопроекту, зазначив, що ухвалення документа дозволить знизити тиск на підприємців з боку контролюючих органів.

  При цьому він підкреслив, що в період дії мораторію можуть проходити позапланові перевірки бізнесу, якщо на це є вагомі причини: рішення суду, за заявою суб'єкта господарювання при аварії на виробництві, при обґрунтованому зверненні фізичної особи та узгодженні компетентного органу Державної регуляторної служби.

  Під дію мораторію не підпадають держоргани, робота яких не впливає на малий і середній бізнес. Йдеться, зокрема, про Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку, Національний банк України, Антимонопольний комітет.

  Крім того, під дію закону не підпадають Державна фіскальна служба і Державна фінансова інспекція, обмеження на перевірки яких регламентуються змінами до Податкового кодексу від 28 грудня 2014 року (обмеження на перевірки підприємств, доход яких за попередній рік становив менш як 20 млн грн).
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  До речі, помітили - після відкриття АТБ - декілька продуктових магазинів по місту зачинилося, хтось втратив роботу, а хтось бізнес.

  Але в АТБ гроші не місцеві вкладали.
  Аби вкладали місцеві , то закрилося би не декілька магазинів, а з десяток.

  Є ж якісь закони економіки - проти них не попреш.

  Те що пропонує Зубко, прикриваючись благими намірами - я толерантного слова підібрати не можу.

  Нехай Зубко розповість - наскільки за його оцінкою виростуть ціни по місту, скільки народу втратить роботу та бізнес - якщо здійснити його фантазії - щоб місцеві так звані підприємці-інвестори щось там будували.
  Компенсацію витрати своїх вони потім на кого покладуть ?!
  Правильно - на місцевого обивателя
  І ніхто їм у цьому не завадить - підняти ціни.


  ***

  Тема "Канів. Історія однієї зради. 2016 рік. "Дніпрові сади - 2".

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istorija-odnijeji-zradi-2016-rik-dniprovi-sadi-2.5332/

  ***
 9. rout

  rout

  Регистрация:
  6 мар 2016
  Публикации:
  169
  Симпатии:
  41
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  бізнес
  Адрес:
  Україна
  Мой город:
  Канів
  Мінфін спрощує умови бізнесу з 1 січня
  23 листопада 2016, 11:33
  [​IMG]
  З 1 січня 2017 Україна долучиться до плану ОЕСР з протидії розмиванню податкової бази (план BEPS), що спростить бізнес.

  Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-служба міністерства фінансів України, передає «Слово і Діло».

  «Трохи хороших новин із Парижа: з 1 січня 2017 року з Україною буде легше вести бізнес, адже ми долучаємося до Плану BEPS із боротьби з ухиленням від оподаткування, розробленого Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР)», – йдеться в повідомленні.

  Міністр фінансів Олександр Данилюк передав офіційного листа генеральному секретарю ОЕСР Хосе Анхелю Гурріа в Парижі, що є підтвердженням того, що Україна долучилася до Плану BEPS (Base erosion and Profit Shifting) із 1 січня 2017 року.

  «Сьогодні існує багато зловживань, пов'язаних із тим, що в різних країнах правила оподаткування відрізняються. Це призводить до недобросовісної конкуренції та недоотримання податків. План BEPS – це єдині правила гри, які допомагають боротися зі спекуляціями, а також створюють рівні умови для всіх гравців», – зазначив Данилюк.

  «Долучення України до BEPS є позитивним сигналом для інвесторів. Це стимулюватиме міжнародну торгівлю й сприятиме зростанню нашої економіки», – запевняють у Міністерстві.

  Як рповідомлялося раніше, Національна рада реформ затвердила запровадження податку на виведений капітал замість чинного податку на прибуток із 1 січня 2018 року.

  Нагадаємо, що НБУ вніс зміни до порядку індивідуального ліцензування валютних операцій, обмеживши умови легального виведення капіталу з країни особами, які ховаються від влади.

  http://www.slovoidilo.ua/2016/11/23/novyna/ekonomika/minfin-sproshhuye-umovy-biznesu-z-1-sichnya
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ВЕРХОВНА РАДА ПРИЙНЯЛА ЗАКОН ПРО НОВУ МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ
  6 грудня 2016

  [​IMG]

  Парламентарії обмежили максимальний розмір пенсії до кінця 2017 року

  Верховна Рада прийняла закон, за яким мінімальна зарплата з 1 січня 2017 року складе 3200 грн. За даний законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України №5130 проголосували 227 депутатів, повідомляє ЛІГА.net.

  "Цим законом ми вводимо з 1 січня 2017 року мінімальну зарплату 3200 гривень", - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман перед голосуванням.

  Також вводяться нові механізми контролю в сфері зайнятості та оплати праці, вводяться штрафи за недопуск державного інспектора до перевірки оформлення трудових договорів.

  Крім того, максимальний розмір пенсії, крім доплат і надбавок особам, які мають особливі заслуги перед батьківщиною, до 31 грудня 2017 року обмежується 10740 грн.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Mobik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.992
 2. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  29
 3. Grinii
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  83
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 5. Starpom
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  140
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  165
 7. Магазин Стартер Генератор
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  173
 8. Илья_
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  200
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  211
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  186