РЕКОМЕНДОВАНО На заметку каневским предпринимателям.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 9 мар 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ТУРИЗМ ПІД ЧАС ВІЙНИ МОЖЕ ЕФЕКТИВНО ВПЛИНУТИ НА ЗОВНІШНЮ ПОЛІТИКУ - ЕКС-ГОЛОВА МІНТУРИЗМУ АРК
  8 квітня 2016

  [​IMG]
  На рівні держави туризм не вважається пріоритетним, зазначив Лієв.​

  За допомогою туризму у стані війни в країні ми можемо викликати до себе не жалість, а інтерес. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив колишній міністр курортів і туризму АР Крим Олександр Лієв.

  "На рівні держави туризм не вважається пріоритетним і, як і раніше, до нього відносяться як до якоїсь забави, як до якоїсь із гуманітарних сфер, ставлячи його через кому зі спортом, молоддю і ще чим-небудь таким. Насправді, за допомогою туризму саме зараз в час війни можна досягнути серйозних результатів", - зазначив він.

  З його слів, саме зараз у стані війни інструмент туризму можна ефективно використати для зовнішньої політики.

  "Дивно, що вони це не кажуть, коли їх запрошують в Ізраїль, а там 50 років війна (мова йде про іноземців, які не хочуть їхати до України, бо тут наразі війна - 5.ua) . Це тому, що ми програємо зараз і програємо війну, зокрема, інформаційну. І саме про це говорили на парламентських слуханнях у Верховній Раді України, тому що в час війни інструмент туризму можна використовувати для зовнішньої політики: вже зараз, коли уваги до України велика, ми цю увагу можемо задовольняти, викликаючи до себе не жалість, а інтерес. Зараз в кожній європейській столиці ми можемо провести дні України", - зауважив він.

  Раніше експерт заявляв, що Росія вклала у кримський туризм у 2014 році в 6 разів менше, ніж Україна за рік до цього.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  У КАНЕВІ ЗРОСЛА КІЛЬКІСТЬ ПІДПРИЄМЦІВ, ЩО МАЮТЬ БОРГИ ПЕРЕД ПОДАТКОВОЮ

  [​IMG]
  • 08.04.2016​
  Підприємців, які мають заборгованість перед податковою заслухають на спеціальній комісії.

  Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

  Зокрема, на останньому засіданні виконкому його учасники ухвалили рішення «Про збалансування бюджету Пенсійного фонду та зменшення заборгованості зі сплати єдиного внеску, страхованих внесків та відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій».

  Насамперед, доповідачі з цього питання розповіли із якими проблемами зіткнулося канівське відділення Пенсійного фонду. Серед останніх, значне скорочення доходів за рахунок зменшення ставки податку єдиного соціального внеску, який раніше складав близько 37%, а тепер – 22%.

  Також на доходній частині позначилося й те, що ПрАТ «Миронівська птахофабрика» перейшла із району у центральний офіс в Києві, відповідно туди й надходять податки.

  Сума втрати за рахунок цих двох чинників близько 9 млн.грн. Працівник Пенсійного фонду також відзначила, що наразі прогнозованого збільшення заробітних плат масово не відбулося, зокрема у державних установах вони зросли на 10%, на підприємствах району – на 20,9%.

  Начальник Канівського відділення Корсунь-Шевченківської ОДПІ Богдан Умриш розповів, що зараз зареєстровано 2215 ФОПів та понад 900 юросіб. Протягом минулого року було складено 20 адмінпротоколів, здійснено 276 перевірок ФОП та направлено 725 вимог на стягнення.

  За його інформацією, загальна кількість боржників збільшилася із 396 до 460. Є підприємства, у яких описане майно і знаходиться на продажі, але більшість вимог на стягнення повертаються назад із приписом, що у підприємця майна немає.

  Також на засіданні повідомили, що наразі виконавчою службою надіслано листів на 48 млн.боргу по різним напрямам. А тому, щоб хоча б якось виправити відповідну ситуацію, на засіданні міськвиконкому повідомили, що мають у планах заслухати підприємців на засіданні спеціальної комісії.
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  [​IMG]

  Із 1 грудня для українців підвищаться соціальні стандарти.
  У четвер, 19 травня, Верховна Рада ухвалила зміни до бюджету на 2016 рік щодо соціальних стандартів та обсягу субвенції на надання пільг та житлових субсидій. Як повідомляє "Укрінформ"", законопроект підтримали 248 народних обранців.

  Передбачається, що з 1 грудня розмір мінімальної заробітної збільшиться до 1600 гривень проти 1550 гривень, передбачених раніше у бюджеті. Окрім того, у пояснювальній записці до проекту закону вказується, що посадовий оклад працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки пропонується визначити з урахуванням збереження грошового розриву між розміром мінімальної зарплати та розміром посадового окладу працівника у розмірі 265 гривень.

  "З 1 грудня 2016 року прожитковий мінімум зросте: на 1 особу в розрахунку на місяць з 1399 гривень до 1544 гривень; для дітей віком до 6 років з 1228 гривень до 1355 гривень; для дітей віком від 6 до 18 років з 1531 гривні до 1689 гривень; для працездатних осіб з 1450 гривень до 1600 гривень; для осіб, які втратили працездатність, з 1130 гривень до 1247 гривень", – зазначається в документі.

  Нагадаємо, раніше у Мінсоцполітики повідомили, що на 2016 рік у держбюджеті передбачено підвищення мінімальної зарплати до 1550 гривень, а мінімальної пенсії – до 1208 гривень.

  ***
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ЛУЦЕНКО ЗАКЛИКАВ УКРАЇНЦІВ ПОВІДОМЛЯТИ ПРО СПРОБИ ВІДІБРАТИ БІЗНЕС
  30 травня 2016

  [​IMG]

  На сьогодні відкрито кілька проваджень, пов'язаних з екс-депутатом від "Партії регіонів" Юрієм Іванющенком, повідомив генпрокурор.​

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко закликав громадян повідомляти відповідний департамент Генпрокуратури про спроби відібрати у них бізнес.
  Про це він заявив на прес-конференції.

  "Я хотів би звернутися через ЗМІ до українського бізнесу.
  Я очікую заяви про відбирання бізнес-активів будь-якої бізнес-структури за Януковича.
  І якщо це відбувається і сьогодні ...
  Хотів би, щоб український бізнес у терміновому порядку звернувся з тим, у кого забрали будь-який бізнес-актив, або змушували платити гроші", – зазначив він.

  Луценко також повідомив, що на сьогодні відкрито кілька проваджень, пов'язаних з колишнім депутатом від Партії регіонів Юрієм Іванющенком.

  "Наприклад, щодо відомого пана Іванющенка є кілька проваджень.
  Але ми звернули увагу на те, що в "панамському списку" є більше 10 офшорів, пов'язаних з Іванющенком, і зараз аналізуємо, який український бізнес у певний період перейшов у власність цих офшорів", – сказав генпрокурор.

  Раніше Юрій Луценко розповів, як призначатимуться регіональні та місцеві прокурори.

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Гройсман: Бізнес треба носити на руках
  9 21 червня 2016

  [​IMG]

  Потрібно послабити будь-який тиск податкової на бізнес, вважає прем'єр.​

  Потрібно забезпечити незмінність податкової системи мінімум на 3-5 років.
  Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час прес-конференції за підсумками робочого візиту до США.

  "Що стосується податкової реформи. Потрібно забезпечити незмінність податкової системи мінімум на 3-5 років.
  Не можна змінювати податки кожний рік, особливо під новий рік. Бізнес не може нічого прогнозувати. Нам потрібно послабити будь-який тиск податкової на бізнес. Це означає, що система обліку має бути спрощеною.

  Бізнес говорить, не чіпайте ставки, ми зможемо дати цьому раду, але дайте нам нормальні умови ведення бухгалтерського обліку і податкового обліку, і дайте можливість нам не змінювати правила", – заявив Гройсман.

  "Щоб ще я хотів закласти у цю реформу – відповідальність податківців.

  Я не буду терпіти, коли приходять у бізнес, нараховують мільйонні штрафи, а потім просять за це відкати.
  Таких треба саджати в тюрму.

  Бізнес треба носити на руках, а не давити його постійно. У нас давлять тільки того, хто працює", – наголосив прем'єр.
  http://www.5.ua/ekonomika/hroisman-biznes-treba-nosyty-na-rukakh-117748.html

  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  ГРОЙСМАН: ТІ, ХТО ЗВИК ДОЇТИ Й ОББИРАТИ, СЯДУТЬ, АЖ ЗАГУДЕ
  1 липня 2016 ​


  [​IMG]

  Прем'єр-міністр обіцяє довести справу Протаса до вироку суду
  Справа затриманого керівника СЕС Святослава Протаса буде доведена до логічного завершення, а ті чиновники, які займаються корупцією, мають знати, що за свої дії вони також відповідатимуть. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає "Укрінформ".

  "Ми доведемо справу до вироку суду. Я хочу ще раз усіх чиновників попередити – сядете, аж загуде за вами", – зазначив глава уряду.

  Гройсман наголосив, якщо чиновники не можуть працювати чесно в нинішніх реаліях, їм варто шукати собі іншу роботу, "але створювати схеми і на цих схемах паразитувати на розвитку бізнесу нікому не дозволено".

  Прем'єр запевнив, що влада підтримуватиме кожного працівника правоохоронних органів, який буде боротися із тими, хто переплутав реалії життя, хто "звик ходити та доїти й оббирати".

  Нагадаємо, учора, 30 червня, на оборудці із розкрадання бюджетних коштів було затримано головного санітарного лікаря України.

  http://www.5.ua/polityka/hroisman-v...-zvyk-khodyty-ta-doity-i-obbyraty-118680.html

  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ДФС ПЛАНУЄ ПЕРЕВІРИТИ ПОНАД 2000 ПІДПРИЄМСТВ – МІНФІН

  6 липня 2016

  [​IMG]

  Перевірка стосуватиметься зловживань щодо відшкодування ПДВ.​

  Міністерство фінансів вчора отримало відповідь від Державної фіскальної служби (ДФС) відносно переліку підприємств, які підлягають перевірці щодо зловживань з відшкодуванням ПДВ. Відповідно пропонується перевірити 2100 підприємств. Про це сказав міністр фінансів Олександр Данилюк під час засідання уряду, пише "Укрінформ".

  "Минулого разу ми домовились, що на цей уряд буде винесено перелік підприємств (які підлягають перевірці - ред). Їх не має бути багато. Вчора ми отримали відповідь від ДФС. Позиція така, що недоцільно обмежувати перелік, пропонується 2100 перевірити", – сказав він.

  У свою чергу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення комітету ВР з питань податкової і митної політики надати перелік з 3, 5 чи 20 підприємств, з боку яких були можливі факти зловживання щодо відшкодування ПДВ.

  "Буде окреме доручення уряду до ДФС, провести негайну перевірку по тих випадках (можливих зловживань – ред.) та дати відповідь уряду, а зараз треба весь реєстр передати казначейству і компенсувати всім ПДВ", – зазначив прем'єр.
  http://www.5.ua/ekonomika/dfs-planuie-pereviryty-ponad-2000-pidpryiemstv-119168.html

  ***
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ГРИЦАК ЗАКЛИКАЄ УКРАЇНЦІВ ПОВІДОМЛЯТИ В СБУ ПРО ХАБАРНИЦТВО

  8 липня 2016 ​


  [​IMG]

  Громадяни України можуть повідомляти на "гарячу лінію" СБУ про факти хабарництва з боку посадовців, і жодне звернення не залишиться без уваги​

  Про це заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак на брифінгу у п'ятницю, повідомляє "Укрінформ".

  "Я хочу звернутися до всіх громадян України, щоб ви повідомляли на нашу "гарячу лінію". Ось цей приклад є яскравим у тому плані, що ми готові документувати посадовця незалежно від його чину чи рангу, тому що хабарництво процвітає не тільки в медицині", – сказав голова СБУ.

  За словами Грицака, до боротьби з хабарництвом мають бути залучені всі громадяни України, а не тільки правоохоронні органи. Він наголосив, що СБУ гарантує конфіденційність і захист усім свідкам.

  Нагадаємо, правоохоронці затримали на хабарі одного із заступників міністра охорони здоров'я України. Як повідомили у прокуратурі, лікарі платили чиновнику, щоб оперувати пацієнтів в Олександрівській лікарні Києва.

  ***
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  [​IMG]

  Регіональні офіси планують відкрити максимально зручно для підприємців з усіх регіонів країни.​

  Один з ключових кредиторів України Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) має намір відкрити на базі існуючих бізнес-організацій 15 регіональних офісів для підтримки розвитку малого і середнього бізнесу в нашій країні.

  Про це повідомила на форумі представник ЄБРР Катерина Рігг .

  "Ми хочемо відкрити центри підтримки бізнесу. Наше завдання знайти партнерів у регіонах і підсилити ці організації тими знаннями, які має наша структура", – заявила вона.
  Крім того, Рігг додала, що протягом наступних двох тижнів ЄБРР оголосить тендери на пошук організацій, на базі яких можна буде відкрити такі офіси.

  За словами представника ЄБРР, у Києві, Львові, Харкові та Одесі заплановані зустрічі з бізнес-організаціями, на яких банк презентує необхідні критерії для участі в тендері і розповість про функції, які будуть виконувати центри підтримки бізнесу.

  Як зазначила Рігг, регіональні офіси будуть розміщені таким чином, щоб бізнесмен з будь-якої точки України зміг за 1-1,5 години дістатися них й отримати кваліфіковану консультацію у фахівців.

  Нагадаємо, 17 квітня Президент ЄБРР назвав умови, за яких Україна отримає $1 млрд.

  Тоді він підкреслив, що Україна є пріоритетною для інвестицій країною у зв'язку з необхідністю підтримати проведення реформ.

  Як повідомляв 5.ua, ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні.
  Станом на середину березня 2016 року банк узяв на себе зобов'язання щодо надання понад 11 млрд євро в рамках 363 проектів у країні.

  Зазначимо, 12 липня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, ті, хто "пресуватиме" бізнес, є класовими ворогами українського уряду.

  Раніше він заявив, що бізнес треба носити на руках.

  ***
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ГРОЙСМАН: ТІ, ХТО "ПРЕСУВАТИМЕ" БІЗНЕС, Є КЛАСОВИМИ ВОРОГАМИ УКРАЇНСЬКОГО УРЯДУ І МОЇМИ ОСОБИСТИМИ.
  12 липня 2016

  [​IMG]

  Чиновники, які "пресують" бізнес, є класовими ворогами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

  В Україні має бути побудована позиція, як полягає в партнерстві відкритого, публічного, чесного бізнесу і контролюючих структур, які мають забезпечувати інтереси держави.

  Про це на зустрічі з представниками бізнесу щодо розгляду системних проблем стосовно порушення прав суб'єктів господарювання заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

  "Я сказав нещодавно, що всі ті, хто буде пресувати бізнес, є класовими ворогами українського уряду і моїми особистими...
  Хочу вам повідомити (звертається до контролюючих органів - 5.ua), що я миритися як прем'єр-міністр України з тим, що ви будете займатися тиском на бізнес в своїх облаcтях, районах не буду.

  Ви будете "національними героями", вас буде знати вся країна, якщо ви будете застосовувати закон для того, щоб тиснути на бізнес, виписувати їм невідомі і незрозумілі штрафи, потім доводити їх до судів, потім програвати ці суди і продовжувати ще переслідувати цей бізнес", – сказав він.

  Гройсман наголосив, що такого не буде, доки він буде прем'єр-міністром.

  "Я вважаю, що має бути побудована позиція, як полягає в партнерстві відкритого публічного чесного бізнесу і контролюючих структур, які мають забезпечувати інтереси держави", – зазначив прем'єр.

  Він додав: "Настав час до відвертої розмови. Ми повинні почути від реального бізнесу, що відбувається з тиском контролюючих структур, які проблеми з ДФС, з митниками, що ми можемо вирішити на рівні Кабінету міністрів".

  Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначав, що бізнес треба носити на руках.

  ***​

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Mobik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.992
 2. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  29
 3. Grinii
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  83
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 5. Starpom
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  140
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  165
 7. Магазин Стартер Генератор
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  173
 8. Илья_
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  200
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  211
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  186