РЕКОМЕНДОВАНО На заметку каневским предпринимателям.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 9 мар 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  КАНІВСЬКИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ ВІДКРИТО ЗАЯВИЛА ПРО «СІРІ СХЕМИ» КЕРІВНИЦТВА МІСЬКОГО РИНКУ.

  Олена Новікова.jpg
  28.02.2016​
  Рейдерські захоплення, незаконне будівництво, порушення будівельних та санітарних норм – все це не тези із вечірнього сюжету журналістів-розслідувачів, що уже давно стали звичною картиною ефірів на центральних канал України.

  Такі реалії роботи канівського комунального підприємства «Міський ринок», про які журналістам «Kanos» розповіла людина, що уже не один рік веде боротьбу із беззаконням, за її словами, керівництва відповідної установи.

  Це підприємець та громадська активістка - Олена Новікова, з аргументами і фактами від якої, ми пропонуємо Вам ознайомитись нижче.

  Про скарги місцевих підприємців

  На ринку сформувалася ініціативна група міських підприємців, які неодноразово зверталися до керівництва ринку для вирішення певних поточних проблем.

  Проте вирішити їх «на місці» ніколи не вдавалося. Тому, підприємці ще у 2014-му році підписалися під скаргою за недбалу поведінку та ведення господарчої діяльності на Володимира Малінського (ред: директор КП «Міський ринок») та його підлеглих і направили її міському голові Ігорю Ренькасу та канівському прокурору Олександру Кожушку.

  До скарги були додані фотографії невідомих об’єктів, які були збудовані раніше, але називати їх власників чи продемонструвати відповідну документацію очільник ринку відмовлявся.

  Проте, нажаль, реакція на цю скаргу - перетворилася на довге листування, а не - ухвалення конкретних рішень та прийняття необхідних дій з виправлення ситуації.

  GXOmlhXCt7M[1].jpg

  Саме Володимир Малінський сприяв здійсненню рейдерського захоплення мого торгового місця та перепродав його ще раз. У той день, коли там почали робити незаконну забудову, я була у Києві. Моя мама із високим тиском прийшла туди, викликала міліцію, яка взяла всі наші документи, але не залучила криміналістів і не оформила це як захоплення.

  Після того, Володимир Малінський жодного разу не приходив на виклики до міліції та не надав документів, які підтверджують законність забудови. Більше того, вони продовжили будівництво і вже більше року використовують це торгове місце.

  Також на момент будівництва не було ніяких будівельних документів, зокрема технічного плану прив’язки. В наявності було лише рішення виконкому часів Віктора Ніколенка про реконструкцію та забудову ринку і рішення на виконання документації.

  Про будівництво рибного павільйону

  Вже пізніше, цим літом, ми з ініціювали приїзд Людмили Дерев’янко (головний державний інспектор в Управлінні Державної архітектурно-будівельної інспекції (м. Золотоноша). Разом із нею та Володимиром Малінським ми перевіряли ринок і виявили, що побудований рибний павільйон – це капітальна забудова, а не – тимчасова, як зазначалося у документах.

  Також директор ринку постійно стверджує, що ніби-то очолюване ним підприємство збиткове, але при тому всьому, їм якимось чином вдалося побудувати цей павільйон. На які кошти? За яким кошторисом? Ми неодноразово просили показати нам кошторис будівництва, проте Володимир Малінський нічого на це відповісти не міг.

  Також цікаво і те, чому керівництво ринку вирішило побудувати саме рибний павільйон, де працює 6 підприємців, а не молочний, де працює близько 30.

  Зауважу і те, що всі міські чиновники, зокрема і Володимир Малінський, Дмитро Черешнєв та Ігор Ренькас, знали, що буде перевірка, а тому на момент її проведення уже виготовили всю необхідну документацію.

  Коли ж приїздив другий перевірник, то у рибному павільйоні було швидко встановлено перегородку, адже згідно нормам ДБН, споруда не може перевищувати за своєю площею більше 30 кв.м.

  Про порушення на ринку

  Дивлячись на забудову ринку відразу видно порушення норм пожежної безпеки та санітарних норм. На території належним чином не забезпечується прибирання, водовідвід та санітарні зони.

  У рибному павільйоні зараз зроблений один туалет, але, коли на ринку перебуває одночасно до 3-х тисяч людей, то навряд чи одним туалетом можна обійтися.

  При підвищені тарифів, у плані надходжень ринку на 2015-й рік було зазначено, що кожного місяця із туалету вивозять 9 машин асенізаторів. Але це абсолютно нереальні цифри!

  Така ж маса питань до керівництва канівського ринку є і щодо зарплат працівникам підприємства, штатного розпису організації. Адже наприклад, згідно всіх вимог організації роботи ринку, в його штаті не повинна бути посада ветеринара, але на канівському ринку вона є.

  Крім того, додатково збираються кошти з підприємців за охорону ринку, при тому, що немає жодних договорів, які посвідчують зобов'язання з виконання цих самих охоронних послуг. Квитанції чи чеки про сплату також відсутні.

  Чи знають про це новообрані депутати? Авжеж знають, адже один із них, Олександр Корнієнко, який обрався до міської ради від Радикальної партії, свого часу якраз займався збором цих самих коштів за охорону торговельних об'єктів.

  Додатково працівники підприємства також збирають кошти із людей, які торгують на міській території, що не належить до ринкової. Наприклад, це територія, де відбувається торгівля саджанцями, біля зупинки.

  Нам довгий час не хотіли надавати статут комунального підприємства, примірник договору із підприємцями, рахунки сплати за місцевий збір. А ж поки ці документи не дістали представники депутатської комісії.

  Загалом, за підрахунками активістів, близько 500 тисяч гривень у рік, керівництво міського ринку просто не показує у власних доходах. Може саме спокуса перед такими сумами й змушувала окремих працівників міського ринку свого часу вдаватись навіть до відвертих погроз і залякувань в сторону підприємців в процесі вирішення питань на свою користь.

  Тим більше, яких: пенсіонерів, жінок, які власними силами і наполегливістю працюють заради забезпечення прожиття себе, своїх дітей і рідних, серед яких в тому числі є навіть інваліди. Але для панів Корнієнка та Хребтова, навіть такі життєві історії вочевидь не є виключенням, а тому вони впевнено йдуть до своєї мети, переступаючи і власну совість, і людей.

  rXJG82pmLxE[1].jpg

  Ще раніше нам вдалося добитися формування депутатської комісії, яка мала здійснити перевірку та подальший контроль господарської діяльності міського ринку. Проте я вважаю, що міський голова таким чином просто переклав обов’язки перевірки ринку на депутатів.

  Поясню чому. В ході зустрічей з міським головою, з боку підприємців неодноразово лунали пропозиції і благання розірвати контракт з чинним керівником КП «Міський ринок» Володимиром Малінським. У відповідь, нас запевняли розібратися, обіцяли реальні дії, покращення.

  Проте, попри всі запевнення, обіцянки чиновників, в тому числі й Ігора Олександровича, так і залишились пустими обіцянками. Адже погодьтесь, що має зробити мер в тому випадку, якщо на адресу очільника комунального підприємства роками лунають скарги, звинувачення у поборах? Проаналізувати і у разі підтвердження звільнити та найняти ефективного менеджера. Що ж ми бачимо на практиці? Спочатку нам обіцяли провести фінансовий аудит підприємства. Потім розібратися із самим Малінським. Однак, ті доводи і докази, що наводили підприємці озвучуючи пропозицію розірвати контракт з чинним керівником та, не виключено, що навіть на відкритому конкурсі призначити нового очільника, чинного мера чомусь не влаштовували.

  Відтак, маю підозру, що Ігор Олександрович вочевидь не просто в темі, але й в долі. Для прикладу, на цей час на території ринку й далі ведуться будівельні роботи, згідно будівельного плану у якому є абсолютно відверті порушення ДБН, що потребують перевірки. І міський голова, як колишній архітектор, апріорі цього не може не знати і не розуміти. А якщо реакції немає в Облдержбудконтролі, куди звертались підприємці, в мерії, значить висновок очевидний.

  Більше того, всі, наголошую всі забудови на ринку не мають технічних паспортів, які би дали гарантію безпечності конструкцій. А відтак, ніхто не дає гарантій того, що завтра, йдучи між павільйонами з покупками, Вам нічого не впаде на голову чи не привалить однією із конструкцій.

  Крім того, ті підприємці, які зараз погодились на будівництво нових павільйонів, на якому хтось дуже добро заробляє (раніше займався Євгеній Володченко, а зараз Хрибтов - старший контролер КМ «Міський ринок» ), теж не мають жодних правових доказів того, що це їхні будівлі. Відтак, вони законом не захищені.

  Саме тому, резюмуючи все вище викладене я можу сказати лише одне, у Каневі діє кругова порука, коли міський голова прикриває діяльність керівників комунальних підприємств, а керівники комунальних підприємств вдячно служать міському голові.

  І ситуація на міському ринку - яскраве тому підтвердження. Адже якби канівський ринок дійсно був таким збитковим, як його постійно намагається показати нинішнє керівництво, навряд чи його очільник так нехтував б пропозиціями самих підприємців оптимізувати витрати і тим самим вивести організацію з мінусів в плюси. Відтак, мінуси напевно лише на папері, а в реальному житті канівський міський ринок - це бездонне джерело збагачення місцевих чиновників та всіх тих, хто наживається завдяки такому стану справ.

  P.S. Дуже хотілося б, щоб місцеві чиновники не залишили поза увагою факти і звинувачення, наведені у відповідному матеріалі. Адже погодьтесь, у «майбутній столиці України», яку запропонував у Канів перенести Опозиційний блок, необхідно прагнути до європейських норм і стандартів ефективної роботи всіх комунальних підприємств міста і, в тому числі, міського ринку.

  Розмову вела Єлизавета Капітан.
  Фото: Facebook сторінка Олени Новікової та Kanos

  Джерело:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_113530

  ***
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Лист ДФС України від 01.02.2015 №3069/7/99-99-22-04-02-17 "Про проведення перевірок у 2016 році".

  04.02.2016​
  ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
  01.02.2015 № 3069/7/99-99-22-04-02-17


  Головні управління ДФС в областях,
  м. Києві, Міжрегіональне головне управління ДФС
  – Центральний офіс з обслуговування великих платників​


  Про проведення перевірок у 2016 році  Державна фіскальна служба України у зв'язку із набранням з 01.01.2016 чинності Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі – Закон № 909) повідомляє таке.

  Законом № 909 скорочено перелік та частково змінено обставини, за наявності яких може бути проведена позапланова документальна перевірка, зокрема, внесено зміни до підпункту 78.1.1 пункту 78.1 статті 78 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), а саме виключено можливість проведення перевірок з питань дотримання податкового законодавства у разі, якщо отримано податкову інформацію або за наслідками перевірок інших платників податків виявлено факти, що свідчать про порушення платником податків податкового законодавства.

  Відповідно до підпункту 78.1.1 пункту 78.1 статті 78 Кодексу у редакції Закону № 909 з 01.01.2016 можливість проведення документальних позапланових перевірок залишена лише для перевірок з питань дотримання валютного та іншого законодавства, не врегульованого цим Кодексом.

  У зв'язку з цим у разі отримання контролюючим органом податкової інформації, що свідчить про порушення платником податків податкового законодавства, організацію та проведення документальних позапланових перевірок доцільно здійснювати на підставі підпункту 78.1.4 пункту 78.1 статті 78 Кодексу (виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на письмовий запит контролюючого органу, в якому зазначено про виявлену недостовірність даних, та відповідну декларацію протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту).

  З метою запобігання конфліктним ситуаціям та судовим спорам з платниками податків при організації та проведенні позапланових документальних перевірок за обставин, наведених у підпункті 78.1.4 пункту 78.1 статті 78 Кодексу, необхідно забезпечити:

  здійснення належного аналізу отриманої податкової інформації;

  проведення аналізу впливу податкової інформації на достовірність даних, що містяться у відповідних податкових деклараціях;

  оформлення належним чином та направлення з дотриманням вимог пункту 73.3 статті 73 та підпункту 78.1.4 пункту 78.1 статті 78 Кодексу запитів платникам податків із зазначенням підстав для їх надіслання, інформації, яка містить дані про виявлені факти, що підтверджують недостовірність даних декларацій, переліку інформації та документів, які необхідно надати, тощо.

  Також з метою організації та проведення позапланових документальних перевірок платників податків слід проаналізувати наявність інших обставин, що відповідно до Кодексу можуть бути підставою для їх проведення, передбачених пунктом 78.1 статті 78 Кодексу.

  Що стосується проведення документальних позапланових перевірок, які розпочаті до набрання чинності Законом № 909, то такі перевірки завершуються відповідно до підстав, з яких вони призначені, та наказів про їх проведення.

  З огляду на викладене, доручаю довести зазначене до відома підпорядкованих органів ДФС та врахувати при проведенні контрольно-перевірочних заходів щодо суб’єктів господарювання – юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів та представництв нерезидентів і забезпечити неухильне дотримання вимог Кодексу із врахуванням внесених до нього змін.

  Голова Р.М. Насіров

  http://sfs.gov.ua/yuridichnim-osobam/podatkoviy-kontrol/listi-dps/235142.html

  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ВОЛОДИМИР МАЛІНСЬКИЙ: «ДОКУМЕНТАЦІЯ ПРО СПОРУДИ БУЛА ЗРОБЛЕНА ЗАДОВГО ДО КОНФЛІКТУ ІЗ НОВІКОВОЮ»


  малінський.jpg
  14.03.2016​
  Директор КП «Міський ринок» Володимир Малінський розповів в ексклюзивному інтерв’ю журналістам «Kanos» про законне підґрунтя діяльності, очолюваного ним підприємства та особливості роботи працівників на ньому. Крім того, очільник КП навів конкретні аргументи і рішення з приводу окремих процедурних аспектів роботи підприємства і підприємців, що займаються реалізацією власної продукції на території міського ринку.

  Про документацію на забудову на ринку

  У нас є «Схема установки тимчасових споруд з легких металевих конструкцій для підприємницької діяльності на КП «Міський ринок Канівської міської ради», згідно із якою, розташовані всі об’єкти на ринку. Документ виданий Управлінням містобудування та архітектури 18 червня 2013 року (тобто задовго до конфлікту із Оленою Новіковою).

  Такі схеми у нас є на територію центрального ринку, на «трикутник» та на ринок, що знаходиться біля вокзалу. Тож будь-які ствердження, що на момент конфлікту із приватним підприємцем Оленою Новіковою, у нас не було документів є неправдою.

  Про сплату місцевого збору

  Згідно «Правил торгівлі на ринках», затверджених на законодавчому рівні, продавці зобов’язані сплачувати ринковий збір контролерам. У пункті №23 чітко зазначається: «Справляння ринкового збору, плати за утримання торговельного місця в належному стані й інші послуги ринку здійснюють касири та контролери ринку із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з видачею касових чеків.

  Тож сплата місцевого збору на рахунок комунального підприємства взагалі є незаконною, а наразі, таким чином, здійснюють цю оплату лише декілька підприємців із ринку. Більше того, за сплату ринкового збору за рахунок установи доводиться у банках ще й сплачувати додаткову комісію.

  Про збирання місцевого збору за межами ринкової території

  За КП «Міський ринок» закріплене прибирання території, яка далеко виходять за ринкову, проте межує із нею. Відповідно до розпорядження екс-міського голови Канева Василя Коломійця №309 від 6 травня 2009 року, люди можуть здійснювати торгівлю по узгодженню з адміністрацією ринку на при ринкових територіях. Сюди входять узбіччя правої та лівої сторони вулиці Енергетиків та частина огородженої території «трикутника».

  На цих територіях адміністрація ринку здійснює контроль за торгівлею із обов’язковим справлянням плати за торгові місця.

  Також є карта, на якій зеленим кольором позначені території, на яких адміністрація ринку забезпечує чистоту та порядок. Сюди входить частина міської території, яка межує із ринковою.

  Додатково є розпорядження міського голови Ігоря Ренькаса «Про впорядкування торгівлі на при ринковій території», у якому зазначається, що директор ринку забезпечує контроль за торгівлею на при ринковій території від кафе «Хвилинка» до магазину «Делікат» із дотриманням Правил торгівлі на ринку та обов’язковим справлянням плати за надання торгівельного місця відповідно до затверджених тарифів.

  Про документи, які мають місцеві підприємці на контейнери

  Підприємці, які мають торгові контейнери на ринку, отримують на руки паспорт на торгівельний кіоск. У документі зазначається площа об’єкта та кому він належить.

  Також на руках у підприємців є договір оренди торгового місця, у якому регламентуються права та обов’язки орендаря та орендодавця, орендна плата та порядок розрахунків.

  Тож у підприємців є документи, у яких чітко зазначається хто власник торгового приміщення. А отже, маючи їх на руках, підприємці забезпечують себе від будь-яких можливих порушень.

  У підсумку розмови, коментуючи конфлікт із підприємцем Оленою Новіковою, Володимир Олександрович стверджує, що показовим у цьому випадку є те, що суд залишив позовну заяву Новікової без розгляду. Тож говорити про якусь незаконність у діях КП взагалі немає сенсу.
  Спілкувалася Єлизавета Капітан.


  Нижче наводимо зображення відповідних документів, які нам надав директор КП «Міський ринок» Володимир Малінський.

  Розпорядження екс-міського голови Канева Василя Коломійця.
  Cl9VsCQmcFM[1].jpg


  Розпорядження чинного міського голови Канева Ігоря Ренькаса
  G4si4iHJA5w[1].jpg  Зразок паспорта торгівельних кіосків
  FV741aoSiHc[1].jpg EfCr8m28HMo[1].jpg


  Схема установки тимчасових споруд з легких металевих конструкцій
  RaGzMrSVBzg[1].jpg


  Генеральний план реконструкції та розвитку центрального ринку
  shWpGgKhTmo[1].jpg

  Джерело:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_113638

  ***
 4. rout

  rout

  Регистрация:
  6 мар 2016
  Публикации:
  169
  Симпатии:
  41
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  бізнес
  Адрес:
  Україна
  Мой город:
  Канів
  З українців пропонують стягувати ще один податок – за витрати
  17 Березня 2016 року
  21684[1].jpg

  До Верховної ради поданий законопроект, згідно з яким кожен українець буде повідомляти податковій про свої витрати.

  Авторами проекту стали депутати Юрій Луценко і Олександр Кірш. Законопроект «Про нульову декларацію» зобов'яже кожного повнолітнього українця пред'явити фіскальній службі не тільки свої доходи за рік, але і витрати. У разі, якщо людина витратить більше, ніж заробляє, її змусять платити податок – 21% від суми перевищення, плюс 22% – Єдиний страховий внесок. Дану ініціативу вже підтримав президент Порошенко.

  На думку експертів, таке нововведення може вдарити по офіційно безробітним українцям, які виживають завдяки тимчасовим підробіткам. Також під податковий прес потраплять родичі заробітчан.

  У той же час депутати поки ніяк не наважаться ввести податок на розкіш. В КМУ вже надходила пропозиція прийняти закон про оподаткування приватних літаків, дорогих машин і мотоциклів. Однак чиновники відмовляються йти на такий крок, пояснює тим, що важко прорахувати оподатковувану базу. Тобто коли мова йде про кишені простих українців, влада знаходить способи витягнути звідти останні копійки. Коли ж під удар підпадає особистий інтерес еліти, всевидюче око держави сліпне, а караюча рука правосуддя безсило повисає.

  Джерело: korupciya.com
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  НЕМОЖЛИВО ЗМІНИТИ ДОЛАРИЗОВАНУ ЕКОНОМІКУ ЗА ОДИН РІК – ГОНТАРЕВА

  19 березня 2016  Голова Нацбанку вважає, що на купівельну спроможність українців у першу чергу впливає відсутність розвитку вітчизняного виробництва​

  "Неможливо змінити доларизовану економіку, однозначно, за один рік", - заявила Валерія Гонтарева в ексклюзивному інтерв'ю для програми "Рандеву" на "5 каналі". Вона переконана, що головна проблема української економіки полягає не в курсі долару, а в занепаді вітчизняного виробництва.

  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту “Про затвердження Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади міста Канева”

  Докладніше:
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2701


  ***

  Проект рішення виконавчого комітету "Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності в м. Каневі" та аналіз регуляторного впливу

  Докладніше:
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2702


  ***
  Усе робиться, щоб використавши адміністративний ресурс, під благими вивісками - зробити життя місцевим підприємцям ще більш важким ?!
  І це робиться у той час - коли економіка України ледь зводить кінці з кінцями, коли місцевий підприємець, після сплати податків - залишається ні з чим ! Бачите, що вони у цей важкий час напридумували для місцевих підприємців - цілий пакет регуляторних актів. Як ви розумієте - сніг у наступну зиму вони прибирати не збираються.

  Докладніше:
  http://www.kaniv.net/news.php?p=62081&vc=0#cmnt

  ***

  Ключові моменти статті Олени Новікової.

  Докладніше, обговорення:
  http://www.kaniv.net/news.php?vc=0&p=61963&wc=2

  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  КАНІВЧАНИН ВИГРАВ І АПЕЛЯЦІЮ В СУДОВОМУ ПРОЦЕСІ З КАНІВСЬКОЮ МІСЬКРАДОЮ.
  [​IMG]

  • 28.03.2016
  Київський апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу Канівської міської ради на рішення Канівського міськрайонного суду від 11 лютого 2016 року, яким було визнано, що рішення міськради про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою одному із жителів міста було прийнято з порушенням вимог ст. 118 Земельного кодексу України.

  Про це йдеться в ухвалі суду, опублікованій в Єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомляє «Kanos».

  Так, згідно інформації в ухвалі, судом першої інстанції було встановлено, що житель міста Канева є власником гаража в гаражному кооперативі «Дніпро» за адресою вул. Маршала Рибалко м. Канів, загальною площею 0,005 гектара, свідченням чому стали свідоцтво про право власності на нерухоме майно (а.с.9), довідка зазначеного кооперативу (а.с.7), технічний паспорт (а.с.6) та інвентарна справа гаража (а.с.8).

  З огляду на це, позивач (житель міста), звернувся 25 травня до Канівського міського голови із заявою про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування гаражу.

  Однак, рішенням Канівської міської ради від 25 червня 2015 року позивачу було відмовлено у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у зв'язку з тим, що дана земельна ділянка знаходиться у користуванні (оренді) гаражного кооперативу «Дніпро» згідно договору оренди від 11.09.2012 року та зареєстровано в Державному реєстрі за №711030004000382 від 30.10.2012 року.

  Позивач не погодився з таким рішенням та подав до суду, в результаті чого отримав рішення Канівського міжрайонного суду, яке підтвердило той факт, що відмова була надана з порушенням вимог чинного законодавства.

  Однак, міська рада вирішила подати апеляцію до Київського апеляційного адміністративного суду, в надії отримати рішення на свою користь хоча б там. Проте, і останній, як було викладено вище, залишив апеляційну скаргу без задоволення, визнавши тим самим правоту позивача.

  Ухвала набрала законної сили з моменту проголошення, та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України.

  Докладніше:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_113734


  ***
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Куба vs Украина


  [​IMG]
  Ilia Kenigshtein
  25 марта в 8:46 ·

  PayPal до конца года планирует запустить свой сервис на Кубе. Ежегодно из США на Кубу отправляют более $2 млрд в виде почтовых переводов. Дэн Шульман, CEO PayPal, который пару дней назад прилетел в Гавану вместе с президентом США, сообщил что PayPal запустит свои сервисы используя платформу Xoom, купленную годом ранее. Xoom позволяет пересылать деньги из США в 42 страны мира. Украины в этом списке нет. По самым скромным подсчетам в Украину, благодаря нашим заробитчанам, поступает от $3 до $5 млрд в год - через системы Western Union и MoneyGram. По оценке того же НБУ.

  Расскажите мне ещё раз про то, что наш рынок слишком мал для PayPal.
  Убедите меня в том, что Куба интересней Украины и наш кейс не является политическим.

  PayPal for Ukraine Initiative
  https://www.facebook.com/PayPal4Ukraine

  ***
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Успіхи та результати Майдану.

  ***

  "ЗАРЕЄСТРУВАТИ БІЗНЕС ОНЛАЙН": МІН'ЮСТ ВІДКРИВ САЙТ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ
  8 квітня 2016

  [​IMG]

  Проект Онлайн будинку юстиції нині тестують в Києві, а згодом запустять по всій країні

  У Міністерстві юстиції України 7 квітня відбулася презентація нового електронного проекту - Онлайн будинку юстиції. Про це повідомили у прес-службі Мін'юсту.

  Онлайн будинок юстиції функціонувати за адресою www.obu.org.ua. У відомстві повідомили, що проект стане продовженням ініціативи впровадження онлайн-сервісів, яка з минулого року діє на сайті Мін'юсту. Окрім вже існуючих послуг, Онлайн будинок юстиції поповниться більш ніж 20 новими сервісами.

  За словами міністра юстиції Павла Петренка, цей проект – це додаткові можливості для кожного українця, який користується Інтернетом. "Більше 20 додаткових сервісів для наших громадян у режимі онлайн, відсутність необхідності спілкуватися із чиновником і можливість отримати послугу за кілька хвилин", – пояснив Петренко.

  Міністр юстиції наголосив: "Онлайн будинок юстиції – це концепція, яка зараз тестується на прикладі міста Києва. Після тестування ми презентуємо даний проект на засіданні уряду. Не сумніваюся, що Кабмін підтримає поширення даної ініціативи на всю країну, тому до кінця цього року він стане реальністю для всієї країни".

  Своєю чергою начальник головного територіального управління юстиції в м. Києві Станіслав Куценко розповів, що користуватися Онлайн будинком юстиції можуть, згідно із принципом екстериторіальності, всі без винятку громадяни з будь-якої точки світу. "Єдина необхідна умова – наявність Інтернету. При цьому інтерфейс розроблено таким чином, щоб не висувати значних вимог до якості мережі", – сказав він.

  Окрім того, у Мін'юсті розповіли, що паралельно з новими сервісами на порталі Онлайн будинку юстиції буде реалізовано соціальний ліфт, завдяки якому на роботу до органів юстиції громадяни зможуть потрапити без зв'язків, а відповідно до своїх знань, умінь і навичок.

  Як уточнили у прес-службі, даний проект реалізується за участю американської компанії Dell. Відомо, що Мін'юст планує надавати частину нотаріальних послуг через Skype.

  Як повідомляв 5.ua, у березні 2016 року Мін'юст повідомив, що в Україні люстрували майже 900 чиновників.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Mobik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.992
 2. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  29
 3. Grinii
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  83
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 5. Starpom
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  140
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  165
 7. Магазин Стартер Генератор
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  173
 8. Илья_
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  200
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  211
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  186