РЕКОМЕНДОВАНО На заметку каневским предпринимателям.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 9 мар 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  США НАЗВАЛИ УМОВИ НАДАННЯ УКРАЇНІ $1 МЛРД КРЕДИТНИХ ГАРАНТІЙ

  26 жовтня 2015


  У першу чергу йдеться про виконання домовленостей із Міжнародним валютним фондом і боротьбу із корупцією.

  Про це в понеділок під час спільного з чільником українського уряду Арсенієм Яценюком брифінгу заявила міністр торгівлі США Пенні Прітцкер.

  "Американська кредитна гарантія має умовами поступ України у виконанні програми економічних реформ, перш за все щодо програми з МВФ і щодо боротьби із корупцією. Конкретні деталі будуть обговорені й узгоджені в наступні тижні між нашим урядом і українським урядом", - наголосила вона.

  ***
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Рахунки за кордоном – індульгенція для старих гріхів

  Що означають зміни в порядку видання Нацбанком індивідуальних ліцензій на розміщення резидентами валютних цінностей на рахунках за межами України, запропоновані регулятором у постанові №479 від 24 липня 2015 року.

  4 Серпня 2015

  За різними оцінками, за кордоном українці зберігають від $30 млрд до $50 млрд. Більшу частину цих коштів було нелегально розміщено на рахунках зарубіжних банків. Чому нелегально? Тому що без ліцензії НБУ мати рахунки в закордонних фінустановах українським громадянам заборонено, за це навіть передбачена кримінальна відповідальність. Ліцензії НБУ фактично отримали одиниці. Решта відмовлялася від одержання ліцензії з однієї простої причини: щоб уникнути сплати податків. Причому платити податки не хотіли не тільки заможні українці, бізнесмени, а й так звані гастарбайтери. І ось тепер Нацбанк видав постанову, що полегшує відкриття рахунків за кордоном.

  Чому цю постанову ухвалили саме тепер? Державі дуже потрібні гроші, до того ж у значно більшому обсязі, ніж готові нині виділити міжнародні кредитори. Тому уряд звернув свій погляд на громадян, які сьогодні можуть стати найщедрішим інвестором країни. Головне – дати правильні стимули.

  [​IMG]
  Фото Shutterstock
  Держава в особі Національного банку намагається переконати українців, які тримають гроші за кордоном, легалізувати їх в обмін на цілком конкретні «пряники». Якщо раніше ліцензію на розміщення коштів потрібно було отримати заздалегідь, то тепер завдяки постанові НБУ №479 громадянам пропонують відстрочення тривалістю 24 місяці – по суті, пропонують легалізувати їхні накопичення заднім числом.

  Саме собою це відстрочення не призведе до масового отримання ліцензій громадянами. Адже після одержання ліцензії доведеться задекларувати кошти в податковій і заплатити прибутковий податок. Можливо, якась частина патріотично настроєних громадян піде на це, оскільки уряд сьогодні має певний кредит довіри від населення. У цілому це хороший сигнал, який свідчить про те, що держава готова на цивілізований діалог і компроміс, замість кримінального переслідування. Проте ця ініціатива має стати лише одним з етапів цілого комплексу заходів, спрямованих на поліпшення економічного клімату у країні. Інакше вона безглузда.

  Якщо раніше ліцензію на розміщення коштів потрібно було отримати заздалегідь, то тепер завдяки постанові НБУ №479 громадянам пропонують відстрочення тривалістю 24 місяці – по суті, пропонують легалізувати їхні накопичення заднім числом
  Наприклад, у Великій Британії в певний період її історії було обмежено рух капіталу, тобто для розміщення грошей у закордонних банках потрібен був дозвіл держави, як це сьогодні в Україні. Але нині там, як і в більшості розвинених країн, капітал має право на вільне пересування світом. Що розвиненіша країна і що менш критичним для неї є відплив капіталу, то більше дають свободи громадянам на відкриття рахунків за кордоном без дозволу держави. Але за однієї умови: усі доходи необхідно задекларувати в податковій службі.

  Якраз необхідність декларації доходів для отримання ліцензії Нацбанку стане каменем спотикання на шляху легалізації закордонних коштів. НБУ не матиме жодної вигоди від спрощення правил отримання ліцензії, якщо з цих коштів не сплачуватимуть податки. Сьогодні прибутковий податок становить 15%, тобто потенційно держава може отримати до скарбниці від 4,5 до 7,5 млрд доларів США.

  Але чи захочуть українці декларувати свої закордонні рахунки в обмін виключно на «спокійний сон»? Навряд. Найімовірніше, ця постанова є лише першим кроком у ланцюжку заходів від НБУ. Наступним кроком, який довів свою ефективність в інших країнах, може стати податкова амністія. Наприклад, прибутковий податок для таких громадян становитиме не 15%, а лише 10% чи навіть 5%. Так, у такому разі держава отримає менше податків, але тоді легалізація доходів стане значно привабливішою. Адже тоді ці кошти можна буде досить просто переказати в Україну, наприклад, для інвестування в бізнес.

  Ще одним кроком уряду має стати індульгенція для бізнесу. Це теж дасть змогу повернути кошти багатьох громадян. Адже фізичній особі не так уже й просто відкрити рахунок у закордонному банку, оскільки банки добре знають про те, що для цього потрібна індивідуальна ліцензія НБУ, і не зважуються порушувати закони навіть іншої країни. Відкрити рахунок можуть тільки фізособи, які мають робочу візу. Ті ж, хто її не має, відкривають офшорні фірми. Саме на рахунках офшорних фірм зосереджені великі суми і саме для їхніх власників уряду потрібно приготувати дуже солодкий «пряник».


  ***​
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ВЕРХОВНА РАДА ЗБИРАЄТЬСЯ ЗАПРОВАДИТИ МОРАТОРІЙ НА ПЕРЕВІРКИ БІЗНЕСУ ДО 1 ЛИПНЯ 2016 РОКУ

  12 листопада 2015

  [​IMG]
  ВР має намір накласти до 1 липня 2016 року мораторій на планові перевірки бізнесу.​

  За прийняття в першому читанні законопроекту №3153 "Про тимчасовий мораторій на перевірки суб'єктів господарської діяльності" проголосували 247 депутатів у четвер, 12 листопада, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Парламент не підтримав пропозиції розглянути законопроект у другому читанні. За словами голови Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва Віктора Галасюка, мораторій стосуватиметься 40 перевірних органів із 51.

  "Для чого потрібен цей мораторій? Попередній мораторій дозволив у 72 рази скоротити кількість планових перевірок і вдвічі - чисельність позапланових", - сказав депутат. Галасюк переконує, що мораторій на перевірки бізнесу стимулюватиме уряд провести реформу регуляторної системи відповідно до європейських стандартів.

  Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус закликав депутатів підтримати законопроект. На його думку, всі перевірні органи є репресивними для бізнесу.

  Нагадаємо, 28 жовтня 2015 року міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив, що наступного року Україна може увійти в топ-50 рейтингу легкості ведення бізнесу.

  ***​
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Путін погодився реструктуризувати борг України.
  16 листопада 2015

  2.jpg


  Росія погодилася на реструктуризацію боргу України.
  Про це Володимир Путін повідомив журналістам під час саміту "Великої двадцятки" в Анталії.

  Водночас Кремль чекає вже наступного року на перший транш у мільярд доларів, і ще по одному мільярду у 2017 і 2018 роках. Гарантій виплати боргу Москва вимагає від Заходу.

  Нагадаємо, на початку жовтня міжнародні кредитори пробачили Україні 3 мільярди доларів США зовнішнього боргу.
  І ухвалили рішення про реструктуризацію ще восьми мільярдів.

  Не голосувала за це тільки Росія.

  Станом на перше вересня 2015 року загальний борг країни становив понад 70 мільярдів доларів.


  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Успіхи та результати Майдану.  ***

  ВСІ ДЕРЖЗАКУПІВЛІ ПЕРЕВОДЯТЬ В ЕЛЕКТРОННИЙ ВИГЛЯД
  18 листопада 2015

 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***​

  ЯЦЕНЮК ПРОПОНУЄ СТВОРИТИ 8 ТОРГІВЕЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ ЗА КОРДОНОМ

  25 листопада 2015


  Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України, щодо створення торгівельних представництв за кордоном для пересування експорту українських товарів.
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  У НАСТУПНОМУ РОЦІ ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ ЗРОСТУТЬ НА 12% - ЯЦЕНЮК
  2 грудня 2015
  [​IMG]
  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прогнозує, що в 2016 році доходи населення підвищаться на 12%.​

  Про це чільник українського уряду повідомив у середу, 2 грудня, під час засідання Кабінету міністрів України. За його словами, відповідна цифра закладена в проект Державного бюджету на наступний рік.

  "У проекті закону України про Державний бюджет ми передбачаємо підвищення грошових доходів населення на 12%. Тобто соціальні стандарти в 2016 році за урядовим проектом підвищуються на 12%", - заявив Яценюк.

  Як повідомляв 5.ua, Міністерство фінансів України очікує відновлення зростання реального валового внутрішнього продукту в 2016 році на 2%. Відповідні прогнози закладені в проекті держбюджету, оприлюдненому на сайті відомства.
 8. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.357
  Симпатии:
  278
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  Наконец-то, заживём!
  Доллар с 8 до 25 - это на сколько процентов уже "подняли" доходы населения? Теперь ещё на 12%
  Лично мне необходимо разъяснение - доходы какой части населения поднимутся? Что-то у меня укрепилось устойчивое ощущение, будто не о населении нашей страны идёт речь или я вне нашего населения, а может поселения?
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Усе це дурниці. Цього вже не зміниш - треба рухатися далі.
 10. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.357
  Симпатии:
  278
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  Нихера себе дурныци. Ты вообще как, нормально себя чувствуешь? Да за такие дурныци надо яйца оторвать тем, кто их устроил, причём принародно, транслируя это по всем телеканалам в прямом эфире, чтобы такие дурныци не приходили в головы остальных.

  Задача политиков заключается в том, чтобы определить не только направление движения, но и рассчитать последствия.
  Эксперименты с произвольными движениями в неизведанном направлении приводят к покращенню на 12%, но с предварительным опусканием на 300%. Если это непреднамеренное опускание, тогда они идиоты, которым там не место, а если преднамеренное, тогда читай первую часть этого сообщения.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Mobik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.991
 2. Grinii
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  54
 3. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 4. Starpom
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  163
 6. Магазин Стартер Генератор
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  171
 7. Илья_
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  197
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  209
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  186
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  136