РЕКОМЕНДОВАНО На заметку каневским предпринимателям.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 9 мар 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  В УКРАЇНІ ЗАПУСКАЮТЬ ОНЛАЙН-СЕРВІС ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА.
  19 серпня 2015

  [​IMG]

  На порталі державних послуг iGov додалося три нові послуги, які можна повністю або частково отримати в онлайн-режимі: отримання довідки про доходи, отримання субсидій та отримання або заміна закордонного паспорта.​

  Про це повідомив один з ініціаторів проекту, Дмитро Дубілет, на своїй сторінці у Facebook.

  За його словами, на сайті користувач може заповнити коротку форму і записатися на конкретний час (а не займати чергу зранку і чекати по кілька годин). Надалі розробники планують додати можливість оплати цієї послуги через інтернет. А також додати на сайт не лише опцію запису на конкретний час візиту для замовлення, а й для отримання паспорта. Крім того, у планах – можливість заповнення основної форми.

  "Від потреби у візитах, на жаль, через вимоги щодо фото і зняття відбитків поки що позбутися не виходить", - пише Дубілет.

  Для отримання довідки про доходи з податкової також потрібно заповнити форму, вказати місце, звідки можна буде її забрати і період довідки. Для того, щоб оформити субсидію, потрібно зайти в систему через BankID і заповнити форму. Протягом 20 днів користувач отримає лист з копією документа про погодження субсидії або з причинами для відмови.

  Ці послуги працюють поки лише для Дніпропетровської області. "Але потім ми розраховуємо їх запустити по всій країні", - запевняє Дубілет.

  Нагадаємо, у червня команда IT-волонтерів з України та з-за кордону за підтримки влади запустила портал iGov.org.ua. До кінця 2015 року волонтерський рух збирається перевести в електронну форму близько 20% держпослуг.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ В УКРАЇНІ СЛІД ЗНИЗИТИ ПОДАТКИ – ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ФІНАНСІВ

  21 серпня 2015

  [​IMG]

  Щоб Україна стала інвестиційно привабливою, податки повинні бути нижчими ніж в країнах ЄС.​

  Про це сьогодні, 21 серпня, в інтерв’ю "5 каналу" заявила заступник міністра фінансів України Олена Макеєва.

  "Ми нарешті розуміємо, що потрібно для того, щоб країна була інвестиційно привабливою у порівнянні із найближчими європейськими країнами, взагалі – країнами світу, куди інвестори охоче вкладають свої гроші. І, зрозуміло, що податки відіграють ключову роль тут, тому що ми розуміємо, що вони повинні бути нижчі, ніж у європейських країнах, і правила повинні бути простішими, так, щоб спонукати бізнес і надихати його йти в Україну й інвестувати гроші", - зазначила вона.

  Водночас Макеєва наголосила, що наразі держава більше орієнтована на внутрішнього інвестора: "І ми би дуже хотіли, щоб наша податкова реформа спонукала бізнес виходити з тіні і сплачувати податки в Україні".

  Зазначимо, для впровадження податкових змін у Державній фіскальній службі з 1 вересня 2015 року працюватиме експерт з Міжнародного валютного фонду, який надаватиме безперервну допомогу в реформуванні служби.
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ БУДЕ ПІДВИЩЕНО НЕОПОДАТКОВАНИЙ МІНІМУМ - МАКЕЄВА
  21 серпня 2015  У ході податкової реформи для фізичних осіб буде підвищено неоподаткований мінімум.​

  Про це сьогодні, 21 серпня, в інтерв’ю "5 каналу" заявила заступник міністра фінансів України Олена Макеєва.

  "Для громадян України ми плануємо підвищити мінімальний рівень – неоподаткований мінімум. Сьогодні це 609 грн, а буде повна мінімальна заробітна плата. Ми думаємо, що можна іще трохи збільшити, тому що громадяни хочуть отримувати грошей більше в кишені після оподаткування. 1378 з першого січня буде. Але ми прораховуємо і більше збільшення", - сказала вона.

  Зазначимо, для впровадження податкових змін у Державній фіскальній службі з 1 вересня 2015 року працюватиме експерт з Міжнародного валютного фонду, який надаватиме безперервну допомогу в реформуванні служби.

  ***​
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  УГОДА ПРО ЗВТ З ЄС НАБУДЕ ЧИННОСТІ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ПОГРОЗИ РФ ВВЕСТИ ЕМБАРГО - ЯЦЕНЮК
  28 серпня 2015

  [​IMG]
  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що Угода про зону вільної торгівлі з Євросоюзом набуде чинності з початку 2016 року, незважаючи на наміри РФ ввести ембарго на українську продукцію.​

  Про це Арсеній Яценюк заявив на спільному брифінгу з прем'єр-міністром Литви Альгірдасом Буткявічюсом в п'ятницю в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Угода про зону вільної торгівлі буде підписана в будь-якому випадку з 1 січня 2016 року.
  РФ заявила, що введе ембарго для українських продуктів в цьому випадку.
  Тому хочу сказати в першу чергу для РФ - угода набуде чинності", - заявив прем'єр-міністр.

  За його словами, ймовірне ембарго Росії "буде не ембарго для української продукції, а для українських громадян".

  Нагадаємо, як повідомив глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін, консультації у форматі Україна-ЄС-РФ щодо створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом заплановані на вересень.

  ***​
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  З 1 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ПОДОРОЖЧАЄ АЛКОГОЛЬ

  31 серпня 2015

  [​IMG]
  Першого вересня в Україні почнуть діяти нові ціни на алкогольну продукцію.​

  Про це повідомляє "Укрінформ".

  Із завтрашнього дня мінімальна роздрібна ціна горілки становитиме 54,9 грн.
  Мінімальні роздрібні ціни на коньяк залежатимуть від кількості зірок: 0,5 л тризіркового коньяку коштуватимуть 84 грн, "чотири зірки" в такому ж об'ємі – 89 грн, "п'ять зірок" - 94 грн.

  Мінімальна роздрібна ціна на віскі, ром і джин зросте з нинішніх 99 грн за півлітрову пляшку до 109 грн за пляшку.
  Мінімальна роздрібна ціна для бренді з вересня становитиме 74,9 грн.
  Найдешевше ігристе вино в тарі 0,7 л коштуватиме 49,9 грн. А вартість вин у скляній тарі такого ж об'єму залишиться нинішньою - 27 грн за пляшку.

  Нагадаємо, відповідну постанову Кабмін прийняв 17 червня.
  З 1 липня 2015 року в Україні пиво зі вмістом етилового спирту вище 0,5% віднесене до алкогольних напоїв.

  ***​
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ДЕПУТАТИ ПРИЙНЯЛИ ЗАКОН ПРО ЕЛЕКТРОННУ КОМЕРЦІЮ

  3 вересня 2015

  [​IMG]
  Це рішення передовсім покликане визнати електронні угоди нарівні з письмовими документами.​

  Сьогодні, 3 вересня, Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №0957, який регулює онлайн-комерцію, зокрема інтернет-торгівлю і використання електронних грошей. За відповідне рішення проголосували 235 народних обранців, повідомляє AIN.UA.

  Торік цей закон ухвалював у першому читанні парламент попереднього скликання, після позачергових виборів до ВР його знову внесли на розгляд депутатів. Документ передовсім має на меті визнати електронні угоди нарівні з письмовими документами. Інакше кажучи, такий договір прирівнюється за правовими наслідками до всіх інших способів укладання угоди. Якщо електронна угода (коли покупець бачить публічну оферту на сайті магазину, замовляє і оплачує товар) визнана в окремому законі, тоді онлайн-торгівлі буде простіше спілкуватися з органами влади (наприклад, з податковою, провадити справи в судах).

  Текст законопроекту дає визначення таких явищ, як "електронна угода" ("дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав, пов'язана з використанням ІКТ-систем"), "електронне повідомлення", "інтернет-магазин" (спосіб для реалізації товару шляхом електронної угоди) і так далі.

  У ст. 11 розділу III законопроекту є положення про те, що покупець повинен отримати підтвердження електронної угоди у вигляді електронного документа, квитанції, товарного або касового чека, талона або іншого документа. У чеку повинна міститися така інформація, як: ім'я продавця, його адреса і порядок прийняття претензій щодо товару, гарантійні зобов'язання.

  Закон також зобов'язує укладати всі угоди в онлайн-режимі з використанням "одноразового ідентифікатора" - цифро-літерного коду, який надсилається покупцеві на пошту або мобільний і використовується для верифікації угоди.

  Нагадаємо, 3 вересня Рада прийняла закон, який зобов'язує ЗМІ розкривати інформацію про своїх власників. Цей документ також забороняє резидентам країни-агресора долучатися до створення українських телеканалів.
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Запрошуємо на заходи з нагоди Дня підприємця!

  Шановні підприємці,
  члени територіальної громади Канева та гості міста!
  Запрошуємо прийняти участь в урочистих заходах
  з нагоди святкування Дня підприємця!
  Заходи відбудуться 4 вересня 2015 року о 15 годині 00 хвилин
  в залі засідань будинку рад за адресою:
  м. Канів, вул. О. Кошового,3.
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2381
  [​IMG]

  Нагадаю, 04.09.2015 відбудеться сесія міської ради.
  Не виключно, що на цій сесії знімуть директора КП "Авторіка" Коржова В.Л.(якій також є головою спілки підприємців Канівщини)
  Нагадаю, що на виконкомі 10.08.2015, Коржов В.Л. навів факти приховування виручки приватним підприємством-перевізником та вимагає виконувати ст.36 Закону України "Про автомобільний транспорт".

  Судячи з усього - міські чиновники цього не хочуть - не хочуть, щоб виконувалися Закони України, вівся облік, та Держава, яка воює, отримувала податки.


  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kanev-na-video.926/page-13#post-28825

  ***
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Міхеіл СААКАШВІЛІ - інтерв'ю - 03.09.2015
  [​IMG]
  ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

  Офіційне інтернет-представництво Президента України​

  СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ:
  Призначити М. Саакашвілі прем'єр-міністром України.


  Докладніше:
  https://petition.president.gov.ua/petition/1606

  ***

  Я - підписав.


  **
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ЄС НАДАСТЬ УКРАЇНІ 55 МЛН ЄВРО НА РОЗВИТОК МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

  4 вересня 2015

  [​IMG]
  Європейський Союз дасть Україні 55 млн євро донорської допомоги на підтримку та розвиток малого та середнього бізнесу.​

  Угоду про це підписали міністр Айварас Абромавічус і Герхард Шуманн-Хітцлер, директор східного напрямку політики сусідства Генерального директорату у справах сусідства і переговорів з питань розширення ЄС, повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на своєму сайті.

  Кошти нададуть у рамках програми EU SURE - це перша за останні 4-5 років програма підтримки малого та середнього бізнесу загальнонаціонального масштабу в Україні. Фінанси підуть на створення в 15 регіонах України центрів розвитку бізнесу, в яких малі та середні підприємства будуть отримувати консультаційну допомогу з юридичних і ринкових питань ведення бізнесу в Україні та за кордоном. Першочергово центри будуть сприяти старту бізнесу в таких проектах, як сільське господарство, енергоефективність, бізнес у сфері екології, підвищення якості суспільних послуг та інфраструктури, інноваційних технологій.

  За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Юлії Клименко, одне з головних завдань центрів підтримки бізнесу - зробити шлях підприємців до Європи простішим. "Якщо малі та середні підприємці хочуть з прибутком для себе виготовляти, торгувати або купувати в ЄС, вони повинні використовувати переваги DCFTA - зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом. У цьому їм допомагатимуть консультанти центрів", - поінформувала посадовець.

  Як зазначається у повідомленні прес-служби згадуваного вище міністерства, "в якості додаткових ініціатив, які передбачають допомогу Україні на розвиток малого та середнього бізнесу, ЄС планує надати 40 млн євро для фінансування Фонду гарантування кредитів. Іншими словами, українські банки отримають додатковий стимул кредитувати розвиток малого та середнього бізнесу".

  Нагадаємо, 27 серпня 2015 року голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер запевнив, що МВФ передасть Україні два останні транші фінансування.

  ***​
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  ВР ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ.

  17 вересня 2015

  [​IMG]
  Верховна Рада підтримала проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати).​

  За законопроект №3060 на засіданні в четвер,17 вересня, проголосували 340 нардепів.

  ***​

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Mobik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.991
 2. Grinii
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  54
 3. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 4. Starpom
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  163
 6. Магазин Стартер Генератор
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  171
 7. Илья_
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  197
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  209
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  186
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  136