РЕКОМЕНДОВАНО На заметку каневским предпринимателям.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 9 мар 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Звернення міського голови Ренькаса І.О. до канівців!

  [​IMG]

  Шановні канівці!​

  Відповідно до змін, що внесені в грудні 2014 року до Бюджетного та Податкового кодексів, в дохідній частині міського бюджету з’явилась стаття, яка залежить від кількості підакцизних товарів, що реалізовані в торгівельних закладах міста, (всі види пального, алкогольні напої, тютюнові вироби, а з 1-го липня ще й пиво).

  Отже, п’ять відсотків від суми, на яку кожен з нас придбав вище названих товарів, повинні бути перераховані в казну міста.

  Але все це відбудеться тільки тоді, коли ми не забуватимемо отримувати чеки, здійснюючи покупку в магазинах чи на заправках.

  Надходження від реалізації підакцизних товарів у січні вселяють певний оптимізм. Загалом їх сума відповідає розрахунковій.

  Проте, вже перший місяць показав значну строкатість у надходженнях від різних реалізаторів.

  Виконавчий комітет не поспішає робити висновки, але вже за результатами другого місяця будемо проводити співбесіди із власниками магазинів та заправок. Ми не за те, щоб мешканці Канева вживали більше алкоголю та викурювали більше цигарок, але ми знаємо, що всі перед Законом рівні.

  Більше того, контролерами стають споживачі товарів, отже, кількість добрих справ, зроблених у Каневі, тепер залежить від кожного з нас. Кошти підуть на утримання дитячих садків, шкіл, на субвенції для закладів охорони здоров’я, на дитячі позашкільні заклади тощо.  З повагою,

  Міський голова Ігор Ренькас  16 березня 2015
  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2065


  ***

  О... голова - молодець !

  ***
  Особисто я - не палю, алкоголь майже не вживаю, авто заправляю, використовуючи кредитну карту , але зараз буду звертати увагу, щоб чеки надавали.


  ***  [​IMG]
  ozon нравится это.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ЄС надасть Україні 1,5 млрд. євро для кредитування бізнесу
  21 мая 2015 09:18 по материалам: Подробности-ТВ
  [​IMG]
  Частина грошей надійде з бюджету Євросоюзу​

  Євросоюз надасть Україні півтора мільярда євро для кредитування малого та середнього бізнесу.

  Про це повідомив єврокомісар із питань розширення й політики сусідства ЄС Йоханнес Хан. Чиновник упевнений, що на саміті Східного партнерства у Ризі ЄС запропонує угоду для України, Молдови та Грузії щодо надання безповоротної допомоги та кредитування.

  На думку Хана, ці гроші потрібно спрямувати для ефективного виконання торговельної угоди з ЄС. Частина грошей надійде з бюджету Євросоюзу. Інша - від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Украинцам разрешили ловить чиновников на взятках
  22 мая 2015 13:23 по материалам: Подробности
  [​IMG]
  Взятки можно снимать на камеры. Фото z-city.com.ua
  Верховная рада разрешила украинцам фиксировать получение взятки чиновникам на аудио - и видео устройства, соответствующий закон поддержали депутаты.

  Закон предусматривает введение института общественного обвинения, то есть возможность откривать уголовные дела по инициативе любых физических или юридических лицам, которым стало известно о фактах коррупции.

  Данным законом из уголовного законодательства исключили статьи, которые запрещали приобретение, сбыт или использование специальных технических средств получения информации.

  "Если сейчас кто-то в зале сидит с часами Apple, или с очками Google, то это тоже вещи, которые подпадают под действующую статью", - пояснил депутат Андрей Кожемякин, представляя законопроект.

  Теперь украинцы будут иметь возможность зафиксировать факты вымогательства или получения взятки и смогут на основе этих материалов требовать возбуждения уголовных дел.

  Кроме того, в случае если прокуроры будут саботировать открытие производств или объявление подозрения, то общественный обвинитель получает право обращаться в суд напрямую.
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  С 1 июля пиво в Украине прировняли к алкоголю.
  01 июля 2015 09:07 по материалам: Лига.net .
  В Украине с 1 июля пиво приравнивается к алкоголю и для его производства вводится ряд дополнительных контролирующих норм.

  Соответствующее решение было принято в декабре 2014 года изменениями в Налоговом кодексе.

  К уже имеющимся почти 600 разрешительным документам для легальной работы, пивоварам добавили отдельно лицензирование: на оптовую и розничную торговлю, на производство, а также отдельно для экспорта и импорта пива - по 780 грн за каждую лицензию в год.

  Кроме того, им необходимо регистрировать места хранения пива по всей стране.
  Стоимость лицензии на оптовую торговлю составляет 0,5 млн грн, разрешение продавать пиво в рознице - 8 тыс. грн с каждой торговой точки вне зависимости от ее оборота.

  Помимо лицензирования к пивоварам применили обязательную сертификацию деятельности, которая ранее была добровольной, а также аттестацию предприятий.

  Новые требования предъявлены также и к маркировке - на лицевой этикетке должны быть нанесены все данные о географическом названии места производства и производителе.

  Примечательно, что с сегодняшнего украинцы будут меньше видеть рекламы пива по телевизору. Поскольку пиво переходит в разряд алкоголя, рекламировать его можно будет только после 23:00 и до 6:00 утра.

  Кроме этого, теперь запрещены брендированные зонтики, стульчики, тенты и холодильники.

  Остаются лишь брендированные бокалы, а новую брендированную посуду выводить на рынок нельзя.
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ВР СКАСУВАЛА ЗАСТОСУВАННЯ КАСОВИХ АПАРАТІВ ПІДПРИЄМЦЯМИ З РІЧНИМ ДОХОДОМ ДО 1 МЛН ГРН
  14:15 1 липня 2015

  [​IMG]

  Верховна Рада скасувала обов'язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для підприємців з річним доходом до 1 млн грн.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Як зазначає видання, за законопроект (№1088) про внесення змін в закон "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", що стосуються державних гарантій суб'єктів господарювання у застосуванні ними реєстраторів, проголосували 248 нардепів у середу, 1 липня.

  Таким чином, скасовується обов'язкове введення касових апаратів для підприємців другої і третьої груп, річний дохід яких не перевищує 1 млн грн.

  ****​
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Украинцам разрешили покупать доллары без паспорта.
  01 июля 2015 14:33 по материалам: УНИАН

  [​IMG]

  Обменивать валюту можно без паспорта​

  В Украине разрешили обмен иностранной валюты без предоставления паспорта. Соответствующее решение Рады поддержали 248 народных депутатов.

  Кроме того, парламент внес изменения в закон о кассовых аппаратах. Этими изменениями Рада освободила от обязательного применения кассовых аппаратов тех предпринимателей, чьи доходы не превышают 1 млн гривен.

  За соответствующее решение проголосовали 248 народных депутатов.
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  США освободили от пошлин товары Украины.
  02 июля 2015 17:31 по материалам: Подробности

  Компании Украины получили возможность экспортировать в США около 5 тысяч наименований товаров в беспошлинном режиме.

  "Такие возможности наша страна получила в рамках обновления программы Генеральной системы преференций Соединенных Штатов, которая продлится с 29 июля 2015 года по 31 декабря 2017 год", - говорится в сообщении Минэкономразвития Украины.

  Программа касается наиболее распространенных в производстве товаров: большого количества типов продукции химической промышленности, минералов и строительного камня, ювелирных изделий, многих типов ковров, а также определенных видов продукции сельского хозяйства и рыболовства.

  Для пользования преимуществами беспошлинного режима Украина должна продемонстрировать наличие эффективной защиты прав интеллектуальной собственности и трудовых прав, а компании Украины - соответствие критериям правил происхождения товара, сообщили в Министерстве.
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Економісти та політики розроблять "план Маршалла" для України

  08 июля 2015 09:56 по материалам: Подробности-ТВ

  [​IMG]

  Закордонні фахівці закликали українців покінчити з корупцією

  Як зробити так, щоб українські товари купували в Європі, а українці отримували гідні зарплати. Про це дискутували напередодні у Києві представники ЄС, бізнесмени, економісти та політики. Закордонні фахівці закликали українців покінчити з корупцією і тіньовою економікою та прагнути європейських стандартів.

  Експертів зібрало - Агентство модернізації України. Наразі організація розробляє своєрідний - "План Маршала" для відродження української економіки, що має презентувати вже у вересні. Під цей проект планують залучити майже триста мільярдів доларів інвестицій.

  "В Агентстві модернізації України одне з питань варто - це робочі місця.
  Скільки ми можемо, завдяки цій програмі, створити робочих місць.
  Я вважаю, що ми повинні відновити хоча б ці 2 мільйони, яких втрачено - це як мінімум.

  А як максимум - вийти хоча б до 5 млн створення робочих місць нових", - говорить Дмитро Фірташ, голова ради Федерації роботодавців України.

  "Я знаю дуже багато інвесторів, які зацікавлені працювати в Україні і для відновлення економіки України.
  Але вони не прийдуть до країни, де їхні гроші не будуть захищені", - говорить Міхаель Шпінделеггер, президент Агентства модернізації України.

  "Ми бачимо волю народу до змін. Але ми приїхали не для того, щоб читати вам лекції, що і як слід робити. Всі розуміють: коли йдеться про систему державного управління, боротьбу з корупцією - тут ще багато потрібно зробити", - говорить Гюнтер Ферхойген, віце-президент Єврокомісії (2004-2010), комісар ЄС з питань розширення (1999-2004).
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  ОЧІЛЬНИК ЧЕРКАЩИНИ ВВАЖАЄ, ЩО ЗА 2-3 РОКИ ОБЛАСТЬ СТАНЕ ТУРИСТИЧНО ПРИВАБЛИВОЮ

  21 липня 2015  На думку Юрія Ткаченка, для розвитку туризму в регіоні потрібно 2-3 роки.
  Про це голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко заявив в інтерв'ю "5 каналу".

  "Я вважаю, якщо ми зараз запропонуємо модель, де бізнес побачить, що тут можна і необхідно вкладати кошти, є певна довіра (саме головне – це довіра) і швидко можна зробити, то протягом 2-3 років абсолютно реально це втілити", - зазначив він.

  Він також розповів, що робота із залучення інвестицій до регіону розпочалася ще в минулому році: "У нас є і німецькі інвестиції, є інвестиції з Нідерландів, Бельгії, тобто – реально робота ведеться". Крім того, Ткаченко анонсував на 18 вересня цього року проведення у столиці інвест-форуму, аби залучити до розвитку області кошти.

  Очільник Черкащини заявив про плани розробити інфраструктуру історично цінних територій області.

  Про це голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко заявив в інтерв'ю "5 каналу". На його думку, у першу чергу слід розробити деталізований план розвитку таких територій, як Канів, Черкаси, Чигирин та Умань.

  "Для цього необхідно не просто бачення якогось одного пострадянського архітектора, а в першу чергу – бачення архітекторів сучасних, європейських архітекторів. І ми розпочали. У нас є вже розуміння, зокрема, із депутатом обласної ради. Він львів’янин, він сьогодні залучив уже архітекторів і ми найближчим часом презентуємо реально у Каневі розвиток самої Канівщини", - зазначив Ткаченко.

  Нагадаємо, екс-голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб наразі переховується за кордоном, останній раз він був помічений під час перельоту з аеропорту "Донецьк" до Стамбулу.
  Starpom нравится это.
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Щодо права на пільгу з земельного податку для багатодітних батьків

  28.07.2015
  [​IMG]

  ГУ ДФС у Черкаській області роз’яснює, хто з подружжя, яке виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, має право на пільгу щодо сплати земельного податку.​  Відповідно до ст.80 Земельного кодексу України суб’єктами права приватної власності на землю є громадяни та юридичні особи. Земельна ділянка може знаходитись у спільній власності з визначенням частки кожного з учасників спільної власності (спільна часткова власність) або без визначення часток учасників спільної власності (спільна сумісна власність). Суб’єктами права спільної власності на земельну ділянку можуть бути громадяни та юридичні особи, а також держава, територіальні громади (ст.86 Земельного кодексу України).

  При цьому учасник спільної часткової власності відповідно до розміру своєї частки повинен брати участь у сплаті податків, зборів і платежів, а також у витратах по утриманню і зберіганню спільної земельної ділянки (п.5 ст.88 ЗКУ).
  Земельна ділянка подружжя може належати чоловіку та дружині на праві спільної сумісної власності без визначення часток учасників спільної власності. Поділ земельної ділянки, яка є у спільній сумісній власності, з виділенням частки співвласника, може бути здійснено за умови попереднього визначення розміру земельних часток, які є рівними, якщо інше не передбачено законом або не встановлено судом (п.5 ст.89 ЗКУ).

  Згідно з пп.281.1.2 п.281.1 ст.281 Податкового кодексу України від сплати земельного податку звільняються фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років.

  Звільнення від сплати земельного податку за земельні ділянки, передбачені для такої категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм, встановлених пп.281.2 ст.281 Податкового кодексу України.

  Отже, якщо подружжя виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, то кожен із батьків має право на пільгу щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, що належать йому на правах приватної власності, при цьому вид земельних ділянок і розмір, щодо яких застосовується пільга, визначені п.281.2 ст.281 Податкового кодексу України.

  Водночас, якщо подружжя володіє земельною ділянкою на праві спільної часткової власності, то платником земельного податку за земельну ділянку пропорційно своїй частці є кожен з батьків, і відповідно право на пільги щодо сплати земельного податку має кожен з них.

  Якщо таке подружжя володіє земельною діяльною на праві спільної сумісної власності і поділ земельної ділянки не проводився, то платником земельного податку за таку ділянку є один з батьків, який і може скористатись пільгою щодо сплати земельного податку.

  Слід зазначити, що право на пільгу щодо сплати земельного податку мають фізичні особи, право власності яких на земельні ділянки посвідчено належними документами та даними державного земельного кадастру. При цьому фізична особа для отримання пільги щодо сплати земельного податку має подати до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки заяву довільної форми про надання пільги та документи, що посвідчують право такої особи на пільгу (паспорт, свідоцтва про народження дітей тощо).  За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Mobik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  4.991
 2. Grinii
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  54
 3. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 4. Starpom
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  138
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  163
 6. Магазин Стартер Генератор
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  171
 7. Илья_
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  197
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  209
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  186
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  136