Книга Істини. Апокаліпсис. Друге Пришестя.

Тема в разделе "Религия, философия, эзотерика", создана пользователем yura_me, 1 сен 2017.

 1. yura_me

  yura_me

  Регистрация:
  1 сен 2017
  Публикации:
  1
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  lviv
  [​IMG]
  http://book-of-truth.com/
  http://book-of-truth.com/ua/
  Книга Істини містить послання, передані візіонерці Марії від Божого Милосердя, Пресвятою Трійцею та Дівою Марією. Вона отримала понад 1650 послань, починаючи з 9 листопада 2010 року до 6 травня 2015 року. Марія є лише письменником - Бог є автором.
  Книга Істини це останнє і найбільше пророцтво всіх часів, а Марія від Божого Милосердя названа пророком останніх часів. Розкривається зміст Одкровення і події перед Другим Прешестям, зокрема про відступництво в церкві і лжепророка, про Третю Світову війну, про голод, знак звіра, про антихриста і його обман, про Новий Світовий Порядок і Єдину світову Церкву, про три дні темряви, про Нову Єру Миру. Також розкривається багато Таємниць віри і Світу. Повідомляється про особливу подію - Попередження, що має відбутися в останні часи, для очищення людства.
  Книга Істини має на меті єдину ціль - спасіння душ. Для цього через послання передані світові молитви Небесного походження - молитви Хрестового Походу, Печать Бога Живого та медальйон Спасіння для захисту Божих дітей. В посланнях також міститься багато повчань.
  Книга Істини це так книга, що згадується в Біблії, в Книзі Даниїла (Дан. 10,21; 12,4-9)
  Брошура для ознайомлення: http://book-of-truth.com/ua/download/big-warning-ua.pdf
  Богові Слава. Нехай поширюється Істина на спасіння людям.

Загрузка...