Канівчанин очолив Укравтодор

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Варвара Горова, 13 июн 2014.

 1. Сергій Підгайний.jpg
  Голова Державного агентства автомобільних доріг України
  Сергій Підгайний

  Кабінет Міністрів України призначив Сергія Підгайного Головою Державного агентства автомобільних доріг України. Про це повідомляє прес-служба відомства. Нагадаємо, раніше Укравтодор очолював Євген Прусенко, з березня поточного року — Олександр Малін.
  Сергій Підгайний народився 15 лютого 1977-го року в м. Канів Черкаської області. Вищу освіту здобув у Одеській державній академії будівництва та архітектури, яку 199-го року закінчив за спеціальністю «теплогазопостачання та вентиляція».

  Трудову діяльність розпочав 2000-го року в бізнес-сегменті. Спочатку виконробом ПП «Ремцентр». За рік став очільникомПП «Строй-Систем». З 2004-го по 2005-й рік працював менеджером з виробництва ПП «Старокінний ринок» та виконробом ТОВ «Еліт-Строй».

  На державну службу прийшов майже 10 років тому. Упрожовж семи років працював на посаді начальника управління дорожнього господарства Одеської міської ради.

  З 2009-го по 2010-й рік працював головою Приморської районної адміністрації м. Одеса, а з 2012-го по 2013-й рік виконував обов’язки заступника Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

  У квітні цього року призначений на посаду заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України, а 4 червня рішенням Уряду призначений Головою Укравтодору.

  Прикметно, що начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області також працював на півдні країни, а родом із Черкас. Андрій Мартинюк, який очолив черкаських дорожників у квітні, останні три роки обіймав посаду заступника начальника з економічних питань Служби автомобільних доріг у Одеській області.
  vyachik нравится это.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. мудрый
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  3.828