Канів не запропонував жодного інвестиційного проекту для фінансування за рахунок ДФРР

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем rout, 20 окт 2016.

 1. rout

  rout

  Регистрация:
  6 мар 2016
  Публикации:
  169
  Симпатии:
  41
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  бізнес
  Адрес:
  Україна
  Мой город:
  Канів
  У районів залишилося 10 днів для подачі інвестиційних проектів, що фінансуватимуться за рахунок ДФРР

  groshi-710x434[1].jpg

  Інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, мали бути подані ще до 1 квітня цього року, проте наразі від Черкащини подано лише 65 проектів проти минулорічних 170. А деякі райони і міста взагалі (Канівський, Корсунь-Щевченівський, Шполянський, м. Канів, Сміла й Умань) не подали жодного проекту. Наразі ж у районів залишилося 10 днів для подачі програм.

  Відзначимо, у 2017 році обсяг фінансування Державного фонду регіонального розвитку складатиме 8 млрд грн, із них 3 млрд грн — загальний фонд, 5 млрд грн — спеціальний фонд.

  - Реально ми можемо очікувати близько 70 мільйонів гривень, це що стосується загального фонду. По спеціальному фонду дуже великих сум я б не радив очікувати, — зауважив у ході координаційної наради директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі Роман Карманнік.

  Основні критерії до проектів залишаються незмінними: відповідність державним та регіональним стратегіям, співробітництво територіальних громад, підтримка об’єднаних громад.

  - Перший пріоритет залишається нашим слабким місцем, оскільки при підготовці у 7 із 10 випадків у план заходів виконання нашої стратегії не береться. Загалом із майже 70 пропозицій експертною групою було відібрано не більше 15%. Всі інші проекти не мали стратегічного значення та охоплювали своє дією мінімальну кількість населення. Тому тут, на мою думку, і криється головна проблема — відсутність бачення й ініціативи, — додав він.

  Також Роман Карманнік наголосив, що із 69 поданих проектів лише 20% відповідають критеріям і мають шанс бути відібраними.

  Тому керівник Депаратменту порадив, щоб кожний структурний підрозділ ОДА провів консультації з експертними групами і сформував 2-3 проекти з максимальним показником охоплення населення і зареєстрував їх протягом 10 днів.

  Також він наголосив, що вже зареєстровані проекти необхідно доробити, оскільки цього року конкурсна комісія має право не розглядати ті проекти, які не оформлені належним чином.

  Про те, що терміни «піджимають» наголосив і очільник області Юрій Ткаченко.

  - Я звертаюся до керівників районів — у вас 10 днів, щоб надати пропозиції щодо фінансування проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації — опрацювати та систематизувати вже розроблені проекти. Нагадую також, що безпосередньо координує роботу заступник голови ОДА Ярослав Березань, — звернувся Юрій Олегович до голів РДА та керівників структурних підрозділів, в черговий раз наголосивши, що проекти мають відповідати регіональній стратегії.

  Aнна Романенко
  http://vycherpno.ck.ua/

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  132
 2. OhotNIK
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.398
 3. P.S.
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  4.794
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  984
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  889
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  984
 7. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.163
 8. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.472
 9. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.294
 10. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.482