Канів.Історія одного звернення до служби безпеки України.

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 24 мар 2014.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Сьогодні, 18.07.15, поштою - надійшов лист з Управління служби безпеки України в Черкаській області.

  1.jpg


  Це відповідь на звернення № 1 від 10.07.15 "Задокументовані факти ознак корупції у Виконавчому Комітеті Канівської міської ради - факти ознак підриву національної безпеки України."

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-21#post-28483

  ***
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ЮРІЙ ТАНДІТ: ГОЛОВНА ФУНКЦІЯ СБУ - СТЕЖИТИ ЗА ТИМ, ЩОБ МИ ЗБЕРЕГЛИ СВОЮ ДЕРЖАВНІСТЬ ТА ЦІЛІСНІСТЬ

  29 липня 2015

  [​IMG]

  Радник Голови Служби безпеки України Юрій Тандіт у програмі "Погляд" на "5 каналі" розповів про співпрацю російських грушників зі слідством, фейковий обмін полоненими, роботу спецслужби під час виборів у 205-му окрузі та нежиттєздатність ідеї "народних республік".

  МИ ПОКАЗАЛИ, В ЯКИХ УМОВАХ ПЕРЕБУВАЮТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ РЕГУЛЯРНОЇ АРМІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ. А В ЯКИХ УМОВАХ ПЕРЕБУВАЮТЬ НАШІ ХЛОПЦІ?

  – Почнемо з чергового фейку від російських ЗМІ. Цього разу джерелом цього фейку стало видання Gazeta.ru, і саме воно написало, що у нього там з якихось там джерел є інформація, що двох російських полонених військовослужбовців ГРУ Російської Федерації сержанта Александрова, капітана Єрофєєва було таємно обміняно на українських військовослужбовців. Фейк проіснував менше доби, тому що СБУ одразу його спростувало, більше того, надало фотографії тих самих затриманих військовослужбовців, умови, в яких вони перебувають, і зрештою стало зрозуміло, що це фейк. Перше питання, може, дещо глобальне – наскільки взагалі ефективні подібні фейки з огляду на те, як швидко їх можна спростувати?


  – Іде інформаційна війна. Ми уважно вивчаємо не тільки методику дії сусідньої держави, але й самі інформприводи, які вона використовує. Очевидно, те, що відбувалося сьогодні вночі, використовувалося для того, щоб відвернути світові засоби масової інформації від подій, які відбуваються, в тому числі на тему затримання нових представників, які до нас потрапляють, регулярних військ Російської Федерації. А також, очевидно, робота паралельно у судах наших громадян, які відбуваються зараз на території Росії. Скажу, що дійсно зараз дуже масивна атака. Вона йшла з одного джерела, а потім було зімітовано ефект утягнутості, коли почали передруковувати цю новину вже з певними подробицями, і ми розуміли, для чого це робиться. Ми прийняли рішення зустрітися з цими людьми. Я був у центральному госпіталі. Для мене важливіше інше питання. Ми рамку підняли. І я тепер хочу скористатися можливостями і в ефірі вашого каналу поставити запитання нашим сусідам, тим, хто сидить у Кремлі. Ми показали сьогодні, в яких умовах перебувають їхні військовослужбовці, представники регулярної армії Російської Федерації. Скажіть, а в яких умовах перебувають наші хлопці? Ми припускаємо, що там перебуває щонайменше одинадцять чоловік. Покажіть нам їх. Цікаві подробиці розповідали нам Євген та Олександр. Ми досить довго з ними спілкувалися сьогодні. Вони були відверті, щиро дозволили слідчому зняти для себе інформацію. І сам діалог – і перший і другий – був досить цікавим, тому що і Олександр, і Євген говорили про те, що вони вдячні Україні, фактично, саме українські лікарі врятували їм життя. І вони розуміють, що їх використовують в інформаційній війні. Вони, звичайно ж, хочуть повернутися додому, але, можливо, побоюються наслідків у разі повернення додому, щоб не було ніяких переслідувань стосовно них. Вони, фактично, вважають, що ризикують життям.

  – Ми просто пам’ятаємо, що сержант Алєксандров у перші дні, коли історія почалася з’являтися в публічній площині, був більш налаштований на співпрацю з Україною, ніж капітан Єрофєєв. Він якось залишав ще собі простір для маневру. Що зараз? Як справді змінився їхній психологічний стан, їхня готовність до співпраці?

  – З того, що я можу говорити в ефірі вашого каналу, якраз сьогодні капітан Єрофєєв був досить відвертий. І на запитання, що ти побажав би тим людям, які, спокусившись, їдуть на нашу територію сусідньої з Російською Федерацією держави захищати уявні інтереси, він сказав, що він би радив багато разів подумати, перш вирішити їхати сюди. Це по-перше. По-друге, він сказав: я б радив вам менше дивитися російський телевізор. Це було дуже важливо. Вони обидва досить відкриті. Вони розуміють, в якому вони процесі. Думаю, що вони розуміють, що скоїли злочин, однозначно перебуваючи на чужій території. І звичайно, особливо їм було важко говорити про ставлення зараз Російської Федерації до них самих. Мене здивувало те, що всього один раз був консул Російської Федерації в спілкуванні з ними. І вони дуже хочуть, звичайно ж, повернутися додому.

  [​IMG]

  – А з боку органів Російської Федерації, можливо, якихось слідчих тощо надходять пропозиції про те, щоб якось тихенько уладнати цей конфлікт, якось обміняти цих людей?

  – Я не володію інформацією детально, але неодноразово зі мною велися переговори, при чому дуже делікатні переговори, в тому числі по лінії самопроголошених республік. Виходили й хлопці, які мають стосунок до організацій воїнів-інтернаціоналістів та цікавилися. Але це не тільки по нашій лінії, але також і по лінії офіційних структур – і Міністерство закордонних справ, і Адміністрація Президента. Вони використовують різні джерела. Але цікаво, знову ж таки, як у цій інформаційній війні змінювалися легенди. Все так само, як було з літаком, який збили "Буком" з боку цих самопроголошених республік. Спочатку вони говорили про те, що таких людей немає, потім вони зімітували утягненість близьких, близькі нібито стали від них відмовлятися. Потім вони визнали, що це вони, і стали вже говорити про статус військовополонених, бо тут одразу діють інші закони. Але ці хлопці не можуть підходити під Мінські домовленості, тому що вони були на нашій території. І фактично одна зі статей, за якими їх будуть звинувачувати, – це тероризм. Тобто вони, перебуваючи на території України, знаючи, що вони тут перебувають, що вони не заблукали, скоювали злочини зі зброєю в руках.

  МИ РОЗУМІЄМО, ЩО ЗА СПИНАМИ САМОПРОГОЛОШЕНИХ "РЕСПУБЛІК" СТОЯТЬ ІНСТРУКТОРИ СУСІДНЬОЇ ДЕРЖАВИ

  – Давайте звернемо нашу увагу на наших людей, які залишаються зараз у полоні як Росії, так і бойовиків. За вашими даними, це 200 полонених, з них 60 – це цивільні особи, решта – наші військові. Якщо аналізувати динаміку, як вдавалося звільняти наших людей і цивільних, і військових протягом, приміром, літа? Адже був період, коли це досить активно відбувалося, а потім дуже-дуже спорадично.

  – Я по-людськи скажу вам так, що я молюся щодня, щоб скоріше ми забрали всіх хлопців, які ще там є. Живих хлопців. Але не тільки. І мертві тіла хлопців, яких ми теж повинні повернути і поховати. Чим менше буде залишатися наших заручників там – і в Донецьку, і в Луганську, і на території сусідньої держави, тим важче їх буде нам забирати, тому що вони фактично стають політичними заручниками. Я знаю, що наш Президент Петро Порошенко ставив головним пріоритетом повернення наших заручників. І робиться все можливе і неможливе, працюють найкращі фахівці, які займаються цією справою. І ми на сьогодні звільнили майже 2900 осіб. Дуже велика цифра. Кожен день відбуваються процеси. Ми не про все говоримо, знову ж таки, щоб не загострювати відносини з цими самопроголошеними "республіками", розуміючи, що за їх спинами стоять інструктори сусідньої держави. Але процес іде. Так, об'єктивно ми хотіли швидше звільнити всіх хлопців. Їх уже менше 200. Це не тільки військовослужбовці або ті, хто був зі зброєю, це ще й цивільні особи. Ми про всіх пам'ятаємо і сподіваємося, що Росія як учасник Мінських домовленостей теж буде надавати якнайшвидше сприяння у звільненні заручників.

  [​IMG]

  – Залишається тільки сподіватися, справді. Звернімося тепер до подій, які розгортаються на мирній частині України. У СБУ тут теж вистачає роботи. І спочатку про кінець минулого тижня, чернігівські вибори, довибори, точніше, до Верховної Ради. З огляду на те, як відбувалася кампанія, всі з тривогою очікували дня голосування і ночі підрахунку голосів. Наскільки активно довелося попрацювати СБУ на цих проміжних виборах?

  – Головна функція СБУ - стежити за тим, щоб ми зберегли свою державність, цілісність, щоб на території нашої держави не було тих, хто порушує закон, намагається зруйнувати країну. Слава Богу, що вибори пройшли безкровно, хоча налаштовували, знову ж, використовуючи засоби масової інформації, всіх, що там буде неспокій. І ми бачимо, що, слава Богу, вибори відбулися.

  – І спроб не було? Чи все ж таки СБУ якимось чином спрацювала?

  –Найближчими днями ви дізнаєтеся про деякі подробиці цих виборів. І ми опублікуємо деякі цікаві дані, факти, які мали місце на цих виборах. Знаю, що Служба безпеки спрацювала чітко. Вона разом із деякими іншими силовиками захистила сам процес волевиявлення цих людей. Я не хочу коментувати як державний чиновник результати виборів, але факти точні. Тобто треба розуміти, що є певні цифри, ми повинні поважати тих людей, які вийшли і голосували. Але головне, що порядок у Чернігові є.

  – Ви кажете, будуть подробиці. Це буде якийсь брифінг? Коли ми дізнаємося ці подробиці?

  – Я думаю, найближчими днями СБУ розповість про деякі факти, які мали місце під час передвиборної кампанії, у день виборів.

  ІДЕЯ "НАРОДНИХ РЕСПУБЛІК"НЕПОПУЛЯРНА. БО БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, ОТОТОЖНЮЮТЬ СЕБЕ З УКРАЇНОЮ

  – Зрозуміло, тоді очікуватимемо проанонсовані вами новини. Тепер про те, що СБУ вже говорить, а саме – Кіровоград. У Кіровограді, виявляється, намагалися створювати "Кіровоградську народну республіку". СБУ заблокувала цих сепаратистів, керованих, очевидно, сусідньою державою. У мене таке запитання: на вашу думку, взагалі ця історія – усі вже побачили, чим завершуються народні республіки, на що вони перетворюються. Справді є сенс у подібній сепаратистській діяльності чи це просто освоєння бюджетів?

  [​IMG]

  – Очевидно, і те й інше. Я радий, що Службі безпеки України вдається зупиняти подібні проекти. Так звана "Кіровоградська народна республіка" не настільки була небезпечна, і її фактично зупинили в зародку. Можемо говорити перед подробицями, а я про них вже трошки нижче розповім, і про створення так званої "Одеської народної республіки", і про створення так званої "Харківської народної республіки", "Запорізької". Це конкретні факти того, як люди намагалися, знову ж, використовуючи бюджети сусідньої держави, розхитати зсередини ситуацію. Причому це конкретні люди. Деякого з них уже просять представники і так званої "Луганської народної республіки", і "Донецької" використовувати у звільненні. Наприклад, на одного з лідерів так званої "Харківської народної республіки" не раз був запит, щоб ми могли його передати на луганський напрямок. Тому це дійсно відбувалося, Одеський проект був найбільш резонансним, там було затримано велику кількість людей, які брали участь у спробі створення фейкової так званої "народної республіки". Ми розуміємо, що корінь замовлення йде з сусідньої держави. Вони хочуть зробити все, щоб дестабілізувати ситуацію зсередини. Якщо говорити про Кіровоград, у Кіровограді на вчора була затримана організатор, яка створила 5 груп у соціальних мережах. Все це було пов'язано з силами, які безпосередньо перебувають у стосунках з Російською Федерацією. І крім неї, ще було кілька спільників, які фактично це все організовували і вже встигли попрацювати в соцмережах.

  – А наскільки взагалі популярною виявилася ідея?

  – Фактично - непопулярна. Тому що більшість людей, які живуть на території України, ототожнюють себе з Україною, і ми всі себе вважаємо, якою б ми мовою не говорили.

  – Саме тому й запитую про сенс цього.

  – Так. Але це одна з методик.

  – Тобто шаблон, за яким діють?

  – Знаєте, зараз інформаційні війни настільки рухаються вперед, що навіть те, що ми вивчали у школах, скажімо, змінюється. Є певна еволюція самого піару, по-моєму, вже 15 кольорів. Є колір хакі-піар, коли люди займаються піаром військово-промислового комплексу та інтересів, пов'язаних з війною. І зрозуміло, що це одна з реперних точок, які використовують для того, щоб зсередини дискредитувати владу. Щоб показати, знову ж таки, в тому числі і сусідам в інших країнах, і Європі, і Америці, що у нас тут все нестабільно, і взагалі Україна як держава не може існувати.

  [​IMG]

  ЯКЩО БУДЕ НЕОБХІДНІСТЬ, ТО СПЕЦІАЛЬНІ ОРГАНИ ЗАБЕРУТЬ ЛАНЬО З БУДЬ-ЯКОЇ ТОЧКИ ПЛАНЕТИ

  – Звернімося до Мукачевого, яке якраз і стало тим тривожним моментом у питанні дестабілізації у країні. Очевидно, там помінялося керівництво області, в тому числі й СБУ. Як зараз ситуація? Як іде розслідування? І чи відомо щось про депутата Ланьо, який тільки з другої спроби втік за межі України? Як це сталося, що з ним зараз, чи є інформація?

  – Зараз відкрито сім кримінальних проваджень. Коли це все починалося, із заявою виступив очільник Служби безпеки України Василь Грицак, гарантувавши, що слідство буде проводитися відкрито й чесно. Ми гарантували безпеку тих людей, яких затримали, – це четверо людей, які перебувають у Києві, в гідних умовах. Триває слідство в рамках кримінальних проваджень. Звичайно ж, у регіонах, де проходить межа держави Україна, багато хто спокушається, в ці схеми залучені і держчиновники, і різні структури займаються контрабандою та незаконним переміщенням вантажів. Але мене дуже зворушила нарада, яка відбулася 7 липня, по-моєму, в Одесі, коли Президент дав великий знак для всіх тих, хто захищає Україну. І слідчі дуже підтримали те, що він сказав, зокрема, він гарантував безпеку людям, які чесно проводять слідство. Слідчі не бояться переслідувань стосовно них, і вони захищені. Василь Грицак уже протягом кількох тижнів стверджує, що нам легко стало працювати. І щодня відбуваються затримання, процеси боротьби з контрабандою або корупцією почалися безпосередньо з нас самих. Ви знаєте про гучні справи із затримання старших офіцерів СБУ. І Грицак дав всім знаки, що з того моменту, коли він став очолювати Службу, будуть припинятися абсолютно всі випадки порушення законів. Більше того, позавчора на нараді він сказав про те, що тепер на час розслідування будуть тимчасово усунені від служби і безпосередні начальники тих людей, які скоювали злочини. Це теж дуже важливо. Тому що командир повинен відповідати за весь свій підрозділ.

  –Логічно. Але все ж таки про депутата Ланьо щось відомо?

  – Та інформація, яку я вже говорив, відкрита. Служба безпеки діє відповідно до законів України. Враховуючи, що у народного депутата Сергія Ланьо є депутатський імунітет, і ми діяли в рамках закону, тому його не затримували. У рамках слідства, і якщо буде така необхідність, то звичайно ж, спеціальні органи його заберуть з будь-якої точки планети. Ми зробимо все, щоб його етапувати, якщо це буде необхідно.

  СБУ ЗАЦІКАВЛЕНА У СПРАВЖНІХ ПАТРІОТАХ, ЯКІ ДІЙСНО ХОЧУТЬ ЗМІНЮВАТИ СИТУАЦІЮ У КРАЇНІ

  – СБУ оголосила набір працівників за трьома напрямками – це юристи, фахівці ІТ і бійці АТО. Власне, голова Служби безпеки говорить про те, що набір нових людей у службу буде відбуватися на певнихумовах. Що це за умови? Наскільки активно люди йдуть? Що за критерії відбору? І коли закінчиться конкурс?

  [​IMG]

  –Ми говоримо про три напрямки. Це слідчі. Другий напрямок - це представники ІТ-технологій. І третій напрямок - це ті, кого ми запрошуємо в найбільш елітний бойовий підрозділ Україні - "Альфу". Дуже багато вже звернень. Ми зацікавлені в тих хлопцях, які є справжніми патріотами, хто дійсно хоче змінювати ситуацію в країні, зробити Україну кращою. І повірте, багато охочих віддати не лише час, а й своє життя для того, щоб Україна стала сильнішою. Умови досить загальні. І кожен з людей, хто дійсно має бажання (це головний пріоритет – бажання), мають великий шанс отримати роботу в Службі безпеки України.

  – Наразі йде процес збору інформації чи вже одразу і сортуються люди – хто підходить, хто не підходить?

  – Служба безпеки має свій канал доставки інформації, і ми через відкриті джерела розмістимо оголошення. Ми маємо кілька каналів доставки, через які буде оголошено про конкурси, за якими проходитимуть усі охочі. Ми вже отримуємо дані від тих, хто хоче. Багато хто з них вже зробили заявки. Ці заявки будуть розглядатися, і звичайно ж, люди будуть набиратися на роботу.

  – Зараз у зоні більшої уваги Служби безпеки прифронтова територія чи все ж таки мирна частина, тил?

  – Служба безпеки України відповідає за безпеку України. І для нас в цьому сенсі немає пріоритетів. Ми хочемо зробити все, щоб збереглася держава, і в рамках закону робитимемо все для цього.

  Яна Конотоп, "5 канал"
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  В ОДЕСІ ЗАТРИМАЛИ ДВОХ СЕПАРАТИСТІВ, ЯКІ У СОЦМЕРЕЖАХ ЗАКЛИКАЛИ ДО СКОЄННЯ ТЕРАКТІВ
  31 липня 2015

  [​IMG]
  У соціальних мережах затримані закликали до повалення конституційного ладу України, а також скоєння терактів на території України.

  Про це повідомляє прес-служба відомства.

  "В Одесі Служба безпеки України затримала двох сепаратистів, які розповсюджували в соціальних мережах заклики до повалення конституційного ладу України, а також скоєння терактів на території нашої держави", йдеться в повідомленні.

  У прес-службі зазначили, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтями 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну конституційного ладу), 110 (посягання на територіальну цілісність України) та 258-2 (публічні заклики до вчинення терористичного акту) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

  Як раніше повідомляв 5.ua, 31 липня СБУ затримала інформатора терористів так званої "ЛНР". Мешканець Станично-Луганського району був завербований ватажком одного з терористичних угруповань у травні цього року.
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***​


  Учора, 04.08.15, поштою - надійшов лист з Управління служби безпеки України в Черкаській області.  1.jpg

  Цей лист - це відповідь на звернення № 1 від 28.07.15 "Канів.Про корупцію".

  Згідно відповіді СБУ, звернення № 1 від 28.07.15 "Канів.Про корупцію" - направлено до органів внутрішніх справ Черкаської області.

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-22#post-28573

  ***

  Відповідь з Управління МВС України в Черкаській області.

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  НА ХАБАРІ У ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ЗЛОВИЛИ ОБЛАСНОГО КЕРІВНИКА КОНТРРОЗВІДКИ СБУ НА ЗАПОРІЖЖІ

  11 серпня 2015

  [​IMG]


  Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою упіймали на хабарі у розмірі 500 тис. грн. начальника відділу контррозвідки Управління СБУ в Запорізькій області.​

  Про це повідомляє прес-центр СБУ. "Підполковника затримано співробітниками внутрішньої безпеки СБ України під час передачі йому посередником першої щомісячної плати у розмірі 500 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні. Уточнюється, що хабарник вимагав із підприємця щомісячну "зарплатню" за невтручання в його роботу.

  Наразі проводяться невідкладні оперативно-слідчі дії.

  Як повідомляв 5.ua, у Миколаєві затримали заступника директора Миколаївського базового медичного коледжу та викладача фізичної культури під час отримання хабара в сумі $1,8 тис. Гроші принесла місцева мешканка, аби посадовці посприяли зарахуванню на бюджетну форму навчання.

  Раніше у зоні АТО прикордонника схопили на хабарі в 10 тис. грн. Затриманий вимагав гроші від підприємців за безперешкодне переміщення вантажів через блокпости.


  ***​
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  У ЖИТОМИРІ ВИКЛАДАЧ-СЕПАРАТИСТ ОТРИМАВ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ВІД СБУ

  12 серпня 2015

  [​IMG]

  У Житомирі СБУ офіційно застерегла викладача вишу від поширення сепаратистської пропаганди.​

  Як повідомляє сайт СБУ, викладач один із вищих навчальних закладів Житомира, який проводив серед студентів та професорсько-викладацького складу відверту антидержавну пропаганду. До управління СБУ в Житомирській області звернулися патріотично налаштовані студенти, обурені проросійською пропагандою, яку поширював педагог вишу.

  Викладач відкрито пропагував агресію Російської Федерації щодо України та підтримував анексію АР Крим, розповсюджував інформацію щодо так званої "слов'янської солідарності" на сході України та цинічно компрометував мобілізаційні процеси в державі. Служба безпеки України винесла йому офіційне застереження про неприпустимість протиправних дій на шкоду державній безпеці України. У разі повторного вчинення таких дій його буде притягнуто до кримінальної відповідальності за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

  Нагадаємо, нещодавно в Одесі затримали двох сепаратистів, які вели незаконну діяльність у соцмережах. Вони закликали до повалення конституційного ладу України, а також скоєння терактів.

  ***​
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОВМИСНИКА, ЯКИЙ ВІВ АНТИУКРАЇНСЬКУ ПРОПАГАНДУ В СОЦМЕРЕЖАХ

  18 серпня 2015

  [​IMG]

  Служба безпеки України затримала адміністратора антиукраїнських груп у соціальних мережах.
  Про це повідомляє прес-служба відомства. Зазначається, що зловмисник вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах за гроші кураторів з Російської Федерації.

  "37-річний адміністратор декількох груп "ВКонтакте" поширював матеріали, спрямовані на зрив мобілізації, дискредитацію діючої влади, відкрито закликав до підтримки злочинних дій терористів т.зв. "ДНР" і "ЛНР" та створення подібних "республік" в інших областях України", - йдеться в повідомленні.

  Крім того, співробітники провели обшуки в мешканця Дніпропетровська і виявили комп'ютерну техніку з матеріалами, що підтверджують його антиукраїнську діяльність.

  Нагадаємо також, що СБУ заборонила в'їзд в Україну росіянину, діяльність якого загрожувала економічній безпеці держави.


 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  У КИЄВІ СБУ ЛІКВІДУВАЛА ТЕРОРИСТИЧНЕ УГРУПУВАННЯ, ЯКЕ ПЛАНУВАЛО ПІДІРВАТИ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК НА ОБОЛОНІ
  3 вересня 2015  Співробітники Служби безпеки України ліквідували в Києві терористичне угрупування, яке планувало вчинити терористичний акт у столиці.​

  Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" посилаючись на прес-центр Служби безпеки України.

  "Затримано четверо членів терористичної організації. Вони планували підірвати будинок на Оболоні", - йдеться у повідомленні прес-служби.

  У прес-центрі повідомили, що під час затримання вказані особи вчинили опір і встигли застосувати гранату. За попередньою інформацією, постраждалих немає.

  Нагадаємо, радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що усі події, що відбуваються в країні, проходять під повним контролем Служби безпеки України. Крім того, представник СБУ повідомив, що співробітники української спецслужби вже неодноразово попереджували здійснення терористичних актів: "Ми знаємо про конкретні факти, коли співробітники Служби безпеки України, ризикуючи життям, зупиняють спроби здійснення терористичних актів".

  ***​
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  05.09.2015 - надійшла відповідь з СБУ.

  1.jpg  Звернення №1 від 14.08.2015. “Канів.Про перевірку ознак корупції”.

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-22#post-28755

  Взагалі,
  мені подобається, як працює СБУ.
  Подивитесь новини - щодня затримають когось на хабарах та т.п.

  ***
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  СБУ ЗАТРИМАЛА ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ВІВ АНТИУКРАЇНСЬКУ ПРОПАГАНДУ В СОЦМЕРЕЖАХ

  23 вересня 2015


  Співробітники Служби безпеки України затримали адміністратора антиукраїнських груп у соціальних мережах.

  Мешканець Дніпропетровська за завданням бойовиків "ДНР" вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах, зазначає прес-служба СБУ.

  Повідомляється, що зловмисник є колишнім службовцем "Беркуту". Він став адміністратором кількох груп у соціальних мережах та активно поширював матеріали, спрямовані на зрив мобілізації та дестабілізацію ситуації у країні.

  "Він відкрито закликав до підтримки злочинних дій терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" та пропагував створення фейкових "республік" в інших областях України", - йдеться в повідомленні спецслужби.

  Чоловік також збирав інформацію про пересування підрозділів і військової техніки ЗСУ у напрямку зони проведення Антитерористичної операції. Бойовикам доповідалися й дані про діяльність правоохоронців та соціально-політичну обстановку в Дніпропетровську.

  У спільника терористів вилучили комп'ютерну техніку з доказами протиправної діяльності. Наразі відкрито кримінальне провадження.

  Нагадаємо, минулого місяця у Дніпропетровську затримали зловмисника, який вів антиукраїнську пропаганду в соцмережах.

  ***

Загрузка...