Канів. Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13. Кооператив"Дніпрові сади".

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 12 фев 2014.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ШОКІН ПРИЗНАЧИВ ГОЛОВУ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОКУРАТУРИ.
  30 листопада 2015

  x57912.JPG.pagespeed.ic.L9yN-jRRav8k9zc44ubB[1].jpg
  Антикорупційним прокурором став перший заступник прокурора АРК Назар Холодницький.

  У понеділок, 30 листопада 2015 року, Генеральний прокурор України Віктор Шокін розглянув рекомендації конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі щодо призначення на посаду заступника Генерального прокурора України, керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, інформує прес-служба ГПУ.

  Кандидатами, які склали фінальну пару, стали прокурор-"кіборг" Максим Грищук та заступник голови передислокованої до Києва прокуратури АРК Назар Холодницький.

  "Віктор Шокін вивчив дані щодо тестування на знання законодавчої бази та загальні здібності, переглянув відеозаписи співбесід членів конкурсної комісії з обома претендентами, ознайомився з їх особовими справами та провів особисті співбесіди з кожним із них", - йдеться у повідомленні. У результаті, Генпрокурор своїм наказом призначив на посаду заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

  Прес-служба відомства опублікувала і сам наказ про призначення.

  57913[1].jpg
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ВИРОКОМ СУДУ ДО РЕАЛЬНОЇ МІРИ ПОКАРАННЯ У ВИДІ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ЗАСУДЖЕНО ДВОХ ЧОЛОВІКІВ, ЯКІ ВИКРАЛИ ЧАВУННУ ВАННУ


  Вироком Канівського міськрайонного суду засуджено 34-річного жителя м. Канів та 38-річного жителя м. Київ, які за попередньою змовою, умисно, з корисливих мотивів таємно викрали чавунну ванну з дачної ділянки, що розташована в межах території дачного кооперативу "Мічурінець".

  Досудовим розслідуванням встановлено, що майбутні співучасники незадовго до вчинення кримінального правопорушення познайомились в м. Каневі. Враховуючи вкрай складні матеріальні становища, товариші вирішили поліпшити свою "грошову ситуацію" шляхом викрадення металобрухту та його подальшого продажу.

  Так, у вересні місяці цього року чоловіки проникли до одного з дачних будинків, звідки таємно викрали чавунну ванну вартістю 500 грн. Викрадену ванну злодії спочатку заховали у кущах неподалік від місця вчинення злочину, а потім вивезли на таксі до найближчого пункту прийому металобрухту, де збули «добуте» майно за 300 грн. та розділили гроші навпіл.

  Однак, один із злодіїв на цьому не зупинився. Враховуючи те, що останній був наркозалежним та йому потрібні були значні кошти на купівлю відповідних «знеболюючих», тому чоловік, який проживав у власнозбудованому навісі на території домоволодіння своєї матері, вирішив обікрасти останню.

  Так, дочекавшись поки всі покинуть домоволодіння, чоловік проник до будинку матері через вікно, та викрав з будинку предмети вжитку, а також різну побутову техніку на загальну суму 3 700 грн.

  Під час судового засідання чоловіки свою вину у скоєному визнали у повному обсязі.

  На підставі висунутого прокуратурою обвинувачення, суд, врахувавши всі обставини вчинених кримінальних правопорушень, засудив чоловіків до покарання у виді 3 років позбавлення волі кожному.

  Канівська міжрайонна прокуратура попереджає жителів міста та району про кримінальну відповідальність за злочини проти власності, та роз’яснює, що відповідно до положень Податкового кодексу України, для притягнення осіб до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка) вартість викраденого майна повинна складати не менше 0,2 % від розміру встановленої соціальної податкової пільги, тобто 121,80грн.


  Джерело: Канівська міжрайонна прокуратура


  ***


  Канів.Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13. Кооператив"Дніпрові сади".

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istor...ava-925-702-13-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/
  Як ви розумієте - ніхто не сидить.

  Хоча ні - багато хто з дійових осіб цієї історії з незаконним привласненням землі на 625 тис.дол Сша (по курсу на сьогодні - це близько 15 млн. 625 тис. грн. ) - зараз дуже зручно та затишно почуває себе у місцевих, владних кріслах.

  511d01875e75[1].jpg

  Отже, якщо так складеться, що вас впіймають на крадіжці на суму 122 грн., то у вас є усі шанси потрапити до тюрми.
  А 15 млн. 625 тис. грн. - про які я писав вище - то це так...дрібнички нашого життя - це нікого не цікавить.

  Насамперед - не цікавить прокуратуру.
  Заступнику прокурора Черкаської області Мироненко О.В.
  "Судячи з листа з Генеральної прокуратури України від 24.09.2015 (додаю додатком №1 до цього звернення), якій надійшов на мою адресу 29.09.2015 - Генеральна прокуратура України саме на Вас поклала обов'язок щодо розгляду ознак вчинення корупційних дій колишнім головою міста Канів Ніколенко В.В. та з інших питань."

  Докладніше:  ***

  Звісно, це також не цікавить місцевого обивателя.

  Краще, якщо не прийняти участь у черговій масовці від Тягнибока - може ще хтось надумає кинути гранату, то принаймні - кинути лайна у бік Уряду , - це обов'язково потрібно.

  До речі, якщо у цій країні хтось і працює, то це - Уряд на чолі з Яценюком.

  Адже, навіть те, що у цьому році, перед виборами, кинули декілька лопат асфальту на дороги міста та пофарбували місцеву автобусну зупинку , то це саме - завдяки Уряду, а ні як - не завдяки міському голові та його команді. :)
  Як Ренькас І.О. став міським головою ?!?
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kanev-info-...materialov-2013-15-god.3010/page-9#post-30362


  ***​
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ДЕПУТАТ: У ПРОМОВІ БАЙДЕНА ЙДЕТЬСЯ ПРО ТЕ, ЩО ФРОНТ НОМЕР ОДИН ДЛЯ УКРАЇНИ – ЦЕ КОРУПЦІЯ
  8 грудня 2015

  [​IMG]
  Якщо влітку найбільшу загрозу для України Сполучені Штати Америки вбачали в агресії Російської Федерації, то сьогодні – у неподоланій корупції.​

  Про це в ефірі "5 каналу" у вівторок, 8 грудня, заявив народний депутат від "Батьківщини" Григорій Немиря. На його переконання, такі висновки можна зробити із сьогоднішнього виступу віце-президента США Джо Байдена у Верховній Раді України.

  ***

  ІСТОРИЧНИЙ ВИСТУП БАЙДЕНА В УКРАЇНСЬКОМУ ПАРЛАМЕНТІ: КЛЮЧОВІ ТЕЗИ ПРОМОВИ

  8 грудня 2015.

 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  skan-zvernennja-vid-10-12-2015-schodo-dogovoru-dniprovi-sadi-jpg.8448[1].jpg


  ***


  Текст.

  Звернення складене з дотриманням вимог законодавства - є підпис, дата, адреса проживання, прізвище,ім'я та по батькові, та адреса електронної поштової скриньки автора звернення. Звернення направлено 10.12.2015 - на офіційні електроні поштові скриньки :

  Міському голові Канева Ренькас І.О. mvkkaniv@ukr.net
  Копія :
  Черкаська обласна адміністрація.Голові. oda@2upost.com, cancelar@oda.ck.ua
  Депутату міської ради Гамалій Ю.А. hamaliy@ukr.net
  Редактору регіонального друкованого видання "Віка" v56r@i.ua
  Редактору "Дніпрова зірка" dniprowazirka@ck.ukrtel.net bruslynowsky@i.ua
  Скорини О.І. oiskor@bigmir.net
  від позапартійного мешканця міста Канів *********************
  вул.*****************, м.Канів kaniv20******@gmail.com

  №1 від 10.12.2015
  Запит публічної інформації - копії договору №457 від 14.12.2012р.

  Звернення.
  Шановний голова м.Канів, Ренькас І.О., 12.10.2015 , я офіційно звернувся до в.о.міського голови Канева з питань міської ради, депутата, секретаря міської ради Скорини О.І.
  Копію звернення №1 від 12.10.2015 “Канів.Про ознаки корупції-“Дніпрові сади” - додаю додатком.

  У цьому зверненні я просив ,”у відповідності до ст.19, ст.20, Закону України "Про доступ до публічної інформації", надати публічну інформацію, - копію договору між Канівською міською радою та ОКСГТ "Дніпрові сади" №457 від 14.12.2012р.- з підписами голови міста та представниками кооперативу.

  Згідно за цим договором - було незаконно та безоплатно передано земельну ділянку громади,вартість якої за оцінкою прокуратури складала 625 тис. дол. США (по курсу на сьогодні - 15 млн.625 тис. грн.)

  Cтаном на сьогодні, 10.12.2015 р. - відповідь на це звернення я не отримав.

  28.11.2015 року, я публічно звернувся до Скорини О.І. та нагадав йому про моє звернення від 12.10.2015р. та про необхідність дотримуватися Конституції України та її Законів - у контексті своєчасного надання відповідей на звернення громадян.

  Його публічна реакція на сторінках інтернету мене дещо здивувала.

  Скорина О.І. дав оцінку моєму офіційному зверненню, як (цитую) “ бурхлива фантазія потребує зачекати задоволення”.
  Більш того, Скорина О.І. публічно почав давати відносно мене образливі порівняння (цитую) “мала вередлива дитина”, ” боєць глибокого погріба”, та порадив мені “курс навчання чиновнмцтва”.

  На мою думку - це принизливо та демонструє незадовільний стан справ та рівень відповідальності місцевих чиновників, які своєю бездіяльністю, та публічними порушеннями законодавства України - підривають основи національної безпеки нашої держави.

  Здається, я ні до кого з місцевих чиновників у кишеню не ліз - зі своєю вимогою дотримуватися Конституції України та її Законів “Про доступ до публічної інформації” та “Про звернення громадян” та законною вимогою надати фотокопію договору №457 від 14.12.2012р. ?!

  Шановний голова м.Канів, Ренькас І.О., ст.42 п.4 пп.18 закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” - покладає на Вас повноваження по забезпеченню на відповідній
  території додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об'єднань, а ст.42 п.5 цього Закону передбачає, що міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень.
  Ці статті Закону України у рівній мірі стосуються і виконуючого обов'язки міського голови.

  Ренькас І.О., прошу , у відповідності до ст.19, ст.20, Закону України "Про доступ до публічної інформації", надати публічну інформацію, що знаходиться у Вашому володінні - фотокопію договору між Канівською міською радою та ОКСГТ "Дніпрові сади" №457 від 14.12.2012р.- з підписами голови міста та представниками кооперативу.

  Пропоную, Вам, Ренькас І.О., як міському голові - публічно попросити у мене вибачення за дії та бездіяльність міських чиновників, за образливі на мою адресу публічні висловлювання. Звісно, якщо Ви не відчуваєте свою відповідальність, то я не наполягаю на вибаченнях.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище та місце проживання.
  У відповідності до ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян”, - сподіваюсь на письмову відповідь.

  Текст цього звернення, інші матеріали, висвітленні у цьому зверненні - розміщено на публічному сайті kaniv.info - розділ “Жизнь Канева и Каневского района”, тема "Канів.Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США.Справа № 925/702/13. Кооператив"Дніпрові сади".

  З повагою, 10.12.2015


  ***

  Додаток

  Звернення №1 від 12.10.2015.
  "Канів.Про ознаки корупції - “Дніпрові сади”.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-5#post-29403

  ***

  Деякі інші матеріали щодо суті справи.

  ***

  "Олександр Скорина, як ваше нутро усе поперло - не зупиниш".
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-28#post-30181

  ***

  29.12.12 відбувся звіт міського голови Ніколенко В.В.
  Що цікаво, на звіті міський голова Ніколенко В.В., відповідаючи на питання, сказав, що у бюджет міста, закладено кошті на розробку проектної документації інженерних споруд - щоб люди, які отримають земельні ділянки, мали менше клопоту....

  Є припущення, що більша частина цих коштів, так чи інакше - піде для садового кооперативу "Дніпрові сади".
  Тобто - громада міста Канів - буде утримувати цей кооператив за власний рахунок !!!


  ***

  Законодавство.

  ***

  Конституція України.
  Cт.40
  Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

  Докладніше:
  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр


  ***

  Закон України “Про звернення громадян”.

  Стаття 18. Права громадянина при розгляді заяви чи скарги

  одержати письмову відповідь про результати розгляду заяви чи скарги;

  Стаття 19. Обов'язки органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, засобів масової інформації, їх керівників та інших посадових осіб щодо розгляду заяв чи скарг

  письмово повідомляти громадянина про результати перевірки заяви чи скарги і суть прийнятого рішення;

  Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян

  Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.

  Докладніше:
  http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/393/96-вр

  ***

  Закон України "Про доступ до публічної інформації"

  Докладніше:
  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2939-17


  ***


  Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні".
  Cт.42
  Повноваження сільського, селищного, міського голови
  Докладніше:
  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/280/97-вр/page3


  ***


  ВЧЕНІ З'ЯСУВАЛИ, ЩО "ДИВАННІ ВІЙСЬКА" Є ВАЖЛИВОЮ ЧАСТИНОЮ ПРОТЕСТІВ
  9 грудня 2015

  x58576.jpg.pagespeed.ic.zTp5MN2A1QYNwxkoSJAy[1].jpg
  Ця група користувачів критично впливає на інформаційне висвітлення подій, дозволяючи подолати "завісу мовчання" в офіційних ЗМІ. .

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-24#post-30417

  ***


 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  На цьому відео - відповіді: чому історії з "Дніпровими садами" повинні дати оцінку правоохоронні органи, чому мешканці не повинні ходити до місцевих чиновників, чому я вже не перший рік наполягаю на відео-зйомці сесій міської ради.....взагалі - цікаве відео... таке враження, що вони там , перед тим як прийти на цю зйомку вивчали матеріали цього сайту...

  17.12.2015  Трохи позитиву.  ***​
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  ПРЕЗИДЕНТ: ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ НАСТУПНОГО РОКУ – БОРОТЬБА ІЗ КОРУПЦІЄЮ І ДОСЯГНЕННЯ МИРУ
  13 грудня 2015

  [​IMG]
  Успіх у боротьбі із корупцією та досягнення миру на Донбасі – такі головні завдання на наступний рік назвав Президент України Петро Порошенко.​

  Про це глава держави заявив під час виступу на форумі депутатів місцевих рад від "Блоку Петра Порошенка".

  "Тоді, коли ми продемонструємо перші успіхи в боротьбі із корупцією нагорі, ми отримаємо моральне право розпочати наступ на побутову корупцію, із якою перш за все стикаються люди. Cаме це завдання, я вважаю для себе найголовнішим і найважливішим поруч із досягненням миру", - наголосив Петро Порошенко.

  Нагадаємо, під час нещодавньої промови в українському парламенті Джо Байден заявив, що боротьба за свободу України не обмежується полями бою на Донбасі, країні необхідно впроваджувати реформи й викорінювати корупцію.

  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***​

  Надійшла відповідь з Черкас - вони отримали копію звернення №1 від 10.12.2015 "Запит публічної інформації - копії договору №457 від 14.12.2012р."
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-7#post-30433
  111-jpg.8511[1].jpg

  ***


  Сьогодні 18.12.2015. Пройшов місяць.

  Відповідь не надійшла.
  Нагадаю, що 18.11.15 - було відправлено звернення на офіційну поштову скриньку депутата міської ради , голови КМПО ВО "Свобода" Гамалій Ю.А.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-24#post-30709
  ***​
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  26.12.2015 я отримав листа з договором оренди між Канівською міською радою та ОКСГТ "Дніпрові сади" .  list-z-miskoji-radi-jpg.8603[1].jpg  Звернули увагу - з яким формулюванням надають місцеві чиновники відповіді на запит публічної інформації ?!
  Вони надають публічну інформацію не на виконання Конституції України, законів "Про звернення громадян" та "Про доступ до публічної інформації" , а "щоби завершити справу "Дніпрових садів" !

  ***


  лист з міської ради- 1.jpg  ***

  Договір між Канівською міською радою та ОКСГТ "Дніпрові сади" №457 від 14.12.2012р.

  ***

  dogovir-dniprovi-sadi-1-jpg.8605[1].jpg dogovir-dniprovi-sadi-2-jpg.8607[1].jpg
  dogovir-dniprovi-sadi-3-jpg.8608[1].jpg


  ***


 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Підписи під договором :

  В.В.Ніколенко.
  Т.П.Коваленко

  Начальник відділу комунального майна та земельних ресурсів м.Канів О.І.Лупіна.

  Спеціаліст по оренді землі Н.О.Єфіменко

  Начальник фінансового управління Г.Г.Карпушенко

  МП Т.А.Гончаренко.

  ***

  Уявляєте, які маєтки би височили на цій земельній ділянки, наскільки би піднялися у фінансовому плані місцеві пройдисвіти - від продажу цих земельних ділянок, який би здоровенний шлагбаум перекривав би доступ до цієї землі ?!
  Така собі московська Рублівка - по Канівські.


  ***​


  Як бачите , розмір орендної плати 6,5 гектарів землі у межах міста складав аж 4 грн.64 коп. на місяць !
  Нагадаю, що за оцінкою прокуратури - по результатах перевірки, вартість цих 6,5 гектарів землі складала у доларовому еквіваленті - 625 тис.дол. США.
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sovsem-skor...-rol-kanevskoj-vlasti.1874/page-10#post-18052
  http://cripo.com.ua/print.php?sect_id=10&aid=158267

  4-jpg.8436[1].jpg

  Також, до листа було вкладено (напевно зі сподіваннями місцевих чиновників, що на цей раз - вже точно, справа "Дніпрових садів" закрита ) :  dodatok-1-jpg.8615[1].jpg dodatok-2-1-jpg.8616[1].jpg dodatok-2-2-jpg.8617[1].jpg [​IMG]

  Він - поганий. Вони - хороші.
  ***​
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  dogovir-dniprovi-sadi-4-jpg.8618[1].jpg dogovir-dniprovi-sadi-5-jpg.8619[1].jpg dogovir-dniprovi-sadi-6-jpg.8620[1].jpg


  Тепер деякі цікаві моменти договору :


  1.

  dogovir-dniprovi-sadi-1-jpg.8621[1].jpg dogovir-dniprovi-sadi-4-jpg.8622[1].jpg

  Уявляєте, які маєтки би височили на цій земельній ділянки, наскільки би піднялися у фінансовому плані місцеві пройдисвіти - від продажу цих земельних ділянок, який би здоровенний шлагбаум перекривав би доступ до цієї землі ?!
  Така собі московська Рублівка - по Канівські.


  2.

  dogovir-dniprovi-sadi-2-jpg.8623[1].jpg

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  1.040
 2. P.S.
  Ответов:
  20
  Просмотров:
  6.445
 3. P.S.
  Ответов:
  103
  Просмотров:
  42.024
 4. Starpom
  Ответов:
  125
  Просмотров:
  124.063
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  485
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  218
 7. P.S.
  Ответов:
  34
  Просмотров:
  1.415
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  249
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  353
 10. OhotNIK
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.724