Канів. Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13. Кооператив"Дніпрові сади".

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 12 фев 2014.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ****


  І знову про "Дніпрові сади", або як на сесію збираються депутати, коли потрібно прийняти "шкурне" рішення.


  7f37327f1caf[1].jpg
  Усі ми чудово пам'ятаємо, як канівські депутати двічі зривали позачергову сесію, на якій мало розглядатись питання фальсифікації виборів у Каневі: через відсутність кворуму тоді сесія відбулась лише з третьої спроби.

  6 грудня ж на сесію, яка мала розглянути питання скандального кооперативу "Дніпрові сади", зібралось аж тридцять сім депутатів із 46-ти…

  За подіями, пов'язаними з виборами до Верховної Ради, всі інші відійшли на задній план. Але цього разу вже чергова сесія міської ради внесла корективи та піднесла сюрпризи. Головним сюрпризом, як на мене, було внесення до порядку денного прямо на сесії питання про виділення земельної ділянки під садовий кооператив "Дніпрові сади". Востаннє це питання виносилось на сесію ще в квітні і викликало обурення канівців, проте після виборів знову стало актуальним. Можливо, через відсутність міського голови, який ветував вже це рішення. А можливо ще з якихось причин. Враховуючи, що припущення — невдячна справа, не стану їх пропонувати. Лише факти. Висновки кожен зробить сам. Отже, як пройшла сесія цього разу, 6 грудня…

  Сесія 6 грудня важко розпочалась для секретаря ради, який вів засідання ради через хворобу міського голови, — депутати не погодились починати сесію до тих пір, поки не будуть розглянуті всі питання попередньої, чергової сесії. Головуючому на сесії довелося погодитись з вимогою депутатів та поінформувати про виконання доручень сесії. З інформації, яку надав секретар ради Калніболоцький О.А., так і не вдалось взнати, як виконуються доручення сесії. Тому головні зауваження депутатів до секретаря ради полягали в тому, що він цими питаннями взагалі не опікується, застати його на робочому місці практично неможливо. Депутатам було не зрозуміло, як можна було виконувати свої обов'язки секретаря за відсутності стола (робочого місця) у Калніболоцького О.А. у виконкомі! Можливо, саме тому рішення сесії, які пропонувались до розгляду, не були підготовлені. Жодне рішення, яке подавалось для розгляду на цю сесію, не мало листка погодження з підписами відповідних фахівців, служб, комісій та профільних заступників, як того вимагає Регламент ради. Надана інформація не влаштувала депутатів, тому доведеться секретарю ради Калніболоцькому О.А. все ж звітуватись ще й у січні.

  Але це не дуже зіпсувало настрій головуючому на сесії, бо зразу ж на початку цієї сесії голова фракції Партії регіонів Маланчев Є.С. вніс пропозицію від 32 депутатів: внести до порядку денного сесії питання про надання в оренду 6,5 га земельної ділянки садовому кооперативу "Дніпрові сади".

  Звернення підписали депутати:

  Коваленко О.В.,

  Колодій О.С.,

  Маланчев Е.С.,

  Бовшик М.Ю.,

  Вовк В.Г.,

  Чиж В.М.,

  Болсунов Р.П.,

  Куча В.В.,

  Сандига Л.В.,

  Боровик І.І.,

  Маланчев С.В.,

  Гузь О.І.,

  Коляда О.М.,

  Умриш Б.В.,

  Сидоренко В.М.,

  Шульга В.Д.,

  Голда Н.А.,

  Щур Т.А.,

  Демиденко О.Г.,

  Мартинович В.Я.,

  Куценко О.С.,

  Болсунова Т.В.,

  Пилипенко А.Г.,

  Василенко Л.Д.,

  Буряк В.М.,

  Калніболоцький О.А.,

  Бузницький Ю.В.,

  Ткаченко С.С.,

  Лисенко М.П.,

  Попенко І.Г.,

  Ніколенко Ж.В.,

  Касіч-Пилипенко Є.Л.
  Не зважаючи на те, що рішення не пройшло повної процедури погодження, маючи негативний висновок юридичного відділу, не погоджено першим заступником міського голови Ренькасом І.О. і ще багато інших "не", депутати 29 голосами рішення прийняли. Всі запитання про те, щоб було надано хоч якусь інформацію про засновників та кому саме буде надана в оренду ця земля, просто ігнорувалось. Такої більшості та узгодженості між такими різними політичними силами, як Партія регіонів та Батьківщина важко собі навіть уявити. Але так є!

  Рішення прийняте, залишається або його прийняти, або оскаржувати. Тільки виникає питання, чи потрібне це рішення громаді? Станемо ми всі краще від цього жити, чи хтось конкретно і вже визначений? Більше це все схоже на те, що знову нас "кинули", не спитавши нашої думки та ще й забравши те, що належить всім нам, таємно між собою все поділивши.

  Абсолютна підтримка цього рішення говорить про те, що навіть після його скасування, рішення знову може бути прийняте і навіть подолане вето.

  Можливо, я помиляюсь, можливо, правда за законами демократії на боці абсолютної більшості депутатів, а може десь посередині…

  Тому і виникає питання: чи потрібне втручання в ці події? Може це всіх влаштовує, а не влаштовує лише оту незначну меншість?


  p.s. На сесії було розглянуто ще ряд питань. Одне з таких, яке викликало довгі суперечки і так і не було прийняте, — про підвищення рангу міському голові. Основна причина неприйняття — роботі міського голови громада ще не дала оцінку.

  Ще багато цікавого чекає нас на продовженні сесії 13 грудня 2012 року...


  Депутат Канівської міської ради Володимир Коржов
  Газета ВІКА №50, грудень 2012  ***

  Депутатське звернення до канівського міжрайонного прокурора - щодо рішення по виділенню землі кооперативу "Дніпрові сади" - від 06.12.12.

  Напевно, це саме той випадок, коли треба було звернутися і звернути увагу канівського відділення СБУ - щодо дій представників місцевої влади !


  ***


  Канев.Левый берег.Дренажный канал.ФОТО.
  http://kanev.info/showpost.php?p=12436&postcount=9


  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Депутати Канівської міської ради дали згоду на добровільне об'єднання територіальних громад.

  [​IMG]

  Міські депутати прийняли рішення «Про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об'єднання територіальних громад», яке одноголосно підтримали 34 депутати присутні на сесії міської ради.

  До дванадцяти сільських рад буде направлено рішення міської ради з пропозицією добровільного об'єднання територіальних громад в Канівську міську об'єднану територіальну громаду з центром у місті Канів, до голів сільських рад (Озерищанська, Ліплявська, Келебердянська, Прохорівська, Пекарівська, Литвинецька, Яблунівська, Бобрицька, Степанецька, Грищенецька, Тростянецька, Курилівська), які протягом відведеного законом терміну мають його розглянути на сесіях сільських рад та надати офіційну відповідь Канівській міській раді.

  Інна Огій
  спеціаліст з питань регіональної та
  інформаційної політики міськвиконкому

  4 червня 2015

  http://www.kaniv-rada.gov.ua/page.php?p=2198


  ***

  Це ті "депутати", які ініціювали та голосували - двічі за 2012 рік - голосували за виділення землі садовому кооперативу "Дніпрові сади" ?!

  Список ініціаторів :

  Коваленко О.В.,
  Колодій О.С.,
  Маланчев Е.С.,
  Бовшик М.Ю.,
  Вовк В.Г.,
  Чиж В.М.,
  Болсунов Р.П.,
  Куча В.В.,
  Сандига Л.В.,
  Боровик І.І.,
  Маланчев С.В.,
  Гузь О.І.,
  Коляда О.М.,
  Умриш Б.В.,
  Сидоренко В.М.,
  Шульга В.Д.,
  Голда Н.А.,
  Щур Т.А.,
  Демиденко О.Г.,
  Мартинович В.Я.,
  Куценко О.С.,
  Болсунова Т.В.,
  Пилипенко А.Г.,
  Василенко Л.Д.,
  Буряк В.М.,
  Калніболоцький О.А.,
  Бузницький Ю.В.,
  Ткаченко С.С.,
  Лисенко М.П.,
  Попенко І.Г.,
  Ніколенко Ж.В.,
  Касіч-Пилипенко Є.Л.


  За доповіддю прокурора, який розслідував цю справу, - ринкова вартість даної земельної ділянки складає близько 5 млн грн. (625 тис. дол.)

  Як ці "депутати" "пиляли" землю громади Канева - публічно довів до громади -депутат міської ради Коржов В.Л. :

  "Не зважаючи на те, що рішення не пройшло повної процедури погодження, маючи негативний висновок юридичного відділу, не погоджено першим заступником міського голови Ренькасом І.О. і ще багато інших "не", депутати 29 голосами рішення прийняли.
  Всі запитання про те, щоб було надано хоч якусь інформацію про засновників та кому саме буде надана в оренду ця земля, просто ігнорувалось.
  Такої більшості та узгодженості між такими різними політичними силами, як Партія регіонів та Батьківщина важко собі навіть уявити."

  Депутат Канівської міської ради Володимир Коржов
  Газета ВІКА №50, грудень 2012


  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/za-materialami-kanevskoj-pechatnoj-pressy.2087/page-6#post-16101

  Тема : "Канів.Історія однієї зради.Справа № 925/702/13. Садовий кооператив "Дніпрові сади".

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...702-13-sadovij-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/

  ***
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Сайт канев.нет, тема "Перспективи добровільного об'єднання територіальних громад."

  ***

  vogel
  [​IMG]
  26 червня 2015, 18:13

  "Мій будинок - сусідній - можна знімати бойовик про джунглі В'єтнаму - трава по пояс"
  -Що,немає коси? Кине хто недопалок ще й хата згорить.І кого тоді звинувачувати?


  ***
  P.S.
  26 червня 2015, 20:10


  Річ не про приватні оселі, а про багатоповерхові житлові будинки по вул.Героїв Дніпра, та територію навколо цих будинків - біля Дніпра.
  Пам'ятаєте гасло часів януковича та компанія - Україна для людей ! (партія регіонів)
  http://spetskor.dp.ua/ukr_dla_lud.jpg
  Цими гаслами були обклеєні усі рекламні
  щити по усій Україні.

  Пам'ятаєте, як голова земельної комісії, член партії регіонів Маланчев, на сесії - коли вирішувалося питання по землі громади на загальну сумму 625 тис.дол. США - репетав - да ми усе робимо для людей !!!
  http://kanev.info/theme/inostrannaj...na-polnostju-razrushit-kanev.4718/#post-28311

  То для яких людей вони це роблять ?
  Напевно - за людей - це у них Янукович, Азаров та компанія.
  У Каневі - за людей - це депутати, які прагнули нахрюкати собі землі на 625 тис.дол. США.

  Інші для них - у кращому випадку - це електорат.

  Ось я і питаю - у контексті того, що перед будинком де живе голова м.Канів - Ренькас І.О. - вже місяць (!!!!!), як викошена трава, а перед моїм, сусіднім будинком - хащі, то це - Україна для людей ?!

  Звісно - що так.
  І, звісно, що люди, або представники людей - живуть у будинку міського голови.
  У сусідньому будинку - живе електорат.
  Україна для них буде - за декілька тижнів до виборів - коли настане час вішати локшину.

  Одне діло, аби тільки я бачив що відбувається.
  Це бачать усі.
  І люди не дурні.

  Як би Скорина О.І., Ренкас І.О. - не водили хороводи, не підуть мешканці до них.

  Скажу більше - будуть кидати сміття, срати та ссати у грамадських місцях.
  Це така форма протесту у деякій мірі.
  Адже розуміють, що у нашому місті - Україна для людей. А до людей вони не належать.

  Ці товариші - не зміняться.
  Вони мислять збочено та руйнівно.
  Гнати їх треба усіх.

  ***
  P.S.
  26 червня 2015, 20:14

  Останні три строки - це відноситься до місцевих чиновників та депутатів.

  ***
  Олександр Скорина
  [​IMG]
  27 червня 2015, 03:21

  P.S., 26 червня 2015, 20:10
  "Як би Скорина О.І., Ренкас І.О. - не водили хороводи, не підуть мешканці до них."

  Може мешканці пішли б до Вас, але де ВИ? Агов!! Відгукніться ж !!! Хто ж Ви є, такий сміливий P.S.? Відкривайтеся та ведіть народ за собою! Але чи багато хто з канівців крім Скорини та Ренькаса Вас знають?Боїтеся, чи постіснюєтеся? А нас знають і оцінять кожного по заслугам, не зважаючи на те, що Ви та Андрій Зелененко про нас напишете. Ми розуміємо це.


  ***
  P.S.
  27 червня 2015, 09:57


  Показова реакція - агов, егей, угуй, хе-хей...
  Це така відповідь щодо аварійного танцювального майданчика на Дніпрі ?

  Ви на заробітній платні - нагадайте це чиновникам.
  Ця платня висока та стабільна.

  А эгей, угуй, хехей - ця для своїх колег залиште.

  До публічності Вас особисто хтось тягнув за вуха ?
  Напевно, що - ні.
  Це ваш вибір.
  Тому, - не треба хизуватися та закидувати мешканцям - які ви гарні та сміливі.

  Є люди, які такої публічності не прагнуть та не потребують.

  Які ви гарні та сміливі - ми бачили на прикладі кооперативу "Дніпрові сади" - вартістю 625 тис.дол.США.

  Лише одна людина звернулася публічно - через засоби массовою інформації до громади, та доповіла, що цей кооператив - це злочин перед громадою.

  Де, Ви, Скорина О.І., разом з Ренькас І.О. були у цей час ? Ви пишете, що багато канівців Вас знають.

  Відкрилися би та повели би народ за собою - звернулися би до громади, а Ренькас І.О. написав би, що як автор Генерального плану міста Канів - не дасть провести аферу, та нахрюкати цю землю громади.

  Канів.Історія однієї зради.Справа № 925/702/13. Садовий кооператив "Дніпрові сади".

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...702-13-sadovij-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/

  ***
  P.S.
  27 червня 2015, 10:16


  До речі, - Ренькас І.О. - це ключова особа в афері щодо землі громади на загальну суму 625 тис.дол.США - садовому кооперативі "Дніпрові сади".

  Можливо, хтось з депутатів і не знав, що цю ділянку землі, згідно Генерального плану міста Канів, - не можна відводити під садовий кооператив.

  Ренькас І.О., як автор Генерального плану міста Канів - знав усе, знав, що це незаконно, знав, що це злочин перед громадою міста Канів!!!

  Скорина О.І., Ви з цього приводу, також гнівно спілкуєтесь з міським головою - з Ренькас І.О. ? :)
  Чи ви сміливі лише на сторінках інтернету, закидаючи мешканцям, що вони погані - не прагнуть до публічності ? :)


  ***​
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Що це відбувається - намічаються чергові "Дніпрові сади-2" ?


  [​IMG]

  ***​


  Навіщо владі потрібне це коригуванню генерального плану міста ?
  http://kanev.info/theme/sovsem-skor...-rol-kanevskoj-vlasti.1874/page-15#post-28403

  Хтось задавався цим питанням ?
  Відповідь полягає у законодавстві України.​


  ***​

  З 01.01.13, відповідно до ст.24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" :


  Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності".

  Стаття 24. Особливості регулювання земельних відносин при здійсненні містобудівної діяльності.

  3. У разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.
  { Частина третя статті 24 набирає чинності з 1 січня 2013 року - див. підпункт 1 пункту 1 розділу V "Прикінцеві положення" цього Закону }

  4. Зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території забороняється.
  { Частина четверта статті 24 набирає чинності з 1 січня 2013 року - див. підпункт 1 пункту 1 розділу V "Прикінцеві положення" цього Закону }

  Джерело:
  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3038-17/page2


  ***​  Пам'ятаєте , як депутати міської ради приймали незаконне рішення щодо виділення землі садовому кооперативу Дніпрові сади - на сесії міської ради 06.06.12 ?!
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-2#post-23976

  Чому, Ніколенко, 14.12.12 - підписав договір оренди земельної ділянки на лівому березі (6,5 гектарів) - кооперативу "Дніпрові сади" , а 18.12.12 - підписав акт прийому-передачі земельної ділянки кооперативу "Дніпрові сади" ?

  Зрозуміло, чому вони так поспішали провернути цю аферу ?!
  Відповідь : тому що, через 25 днів, після сесії міської ради від 06.06.12, на якій було безоплатно передано невідомим особам землю громади на загальну суму 625 тис.дол.США (депутати проігнорували звернення, щодо оприлюднення списку членів садового кооперативу) - згідно до ст.24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", у частині, яка набувала чинність 01.01.13 року - була пряма заборона на передачу землі - у разі відсутності плану зонування або детального плану території.

  До речі, на своєму щорічному звіті перед громадою , 29.12.12 - Ніколенко приховав усю цю інформацію - ні словом не обмовився щодо "Дніпрових садів", та виділення земельної ділянки для них.

  Напевно, саме за це - він, Ніколенко, у той самий день, 29.12.12, отримав рішення від депутатів міської ради "Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Канівському міському голові Ніколенку В.В."

  Звіт міського голови 29.12.12.
  http://kaniv.info/theme/descho-pro-...sillju-kremlivskim-okupantam.3709/#post-22207  ***

  Тобто, ми з'ясували, що без плану зонування або детального плану території (коригування генерального плану міста) - передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

  ***

  Повернемося до афери з кооперативом "Дніпрові сади" - на загальну сумму 625 тис. дол.США.

  Повернемося до ключових осіб, які приймали участь у цій афері .
  ***

  1.

  e9cGI8vl.jpg

  Депутати міської ради, які приймали активну участь у цій афері "Дніпрові сади" - ініціювали прийняття рішення щодо незаконного виділення землі та голосували за це виділення - саме вони будуть голосувати - кому буде надано землю на ділянці району сільгосптехніки - кінець вул. Леніна від багатоповерхових будинків заводу «Магніт» до дороги на с. Бобриця площею 14.5 гектарів.

  Беручи до уваги, що скоро відбудуться вибори, та багато хто з цих депутатів не отримає депутатського мандата - чи є велика спокуса у цих депутатів провернути чергову аферу, схожу на "Дніпрові сади", спокуса безоплатно отримати землю громади - оформивши її на своїх родичів, чи на підставних, довірених осіб ?!

  Звісно , що так !

  ***​

  2.
  Ключова фігура, щодо розподілу землі громади - голова комісії з питання раціонального природо- землекористування та екології , після афери з садовим кооперативом "Дніпрові сади" - не змінився.

  [​IMG]

  Маланчев Євген Станіславович (
  р.н. 29.11.1978, суб’єкт висування у депутати - Канівська міська організація Партія регіонів, середня освіта, член Партії регіонів ) - голова комісії з питання раціонального природо- землекористування та екології.

  Саме ця людина грала одну з ключових ролей у афері з кооперативом "Дніпрові сади" - у тому числі роль у тому, що не було оприлюднено список цього кооперативу - тим кому безоплатно було передано землю громади на 625 тис.дол.США.

  Саме ця людина буде грати ключову роль - кому буде надано землю на ділянці району сільгосптехніки - кінець вул. Леніна від багатоповерхових будинків заводу «Магніт» до дороги на с. Бобриця площею 14.5 гектарів.

  Незабаром вибори і напевно цей член партії регіонів не отримає депутатського посвідчення.
  Чи є у нього спокуса ?
  Звісно, що так.

  ***

  3.
  Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою обвинувачується головний архітектор м. Канів.
  31.10.2013

  Канівським міськрайонним судом Черкаської області розпочато слухання кримінального провадження відносно начальника управління містобудування та архітектури виконкому Канівської міської ради Черкаської області за вчинення службового підроблення.
  Останній, будучи службовою особою органу місцевого самоврядування в порушення вимог чинного законодавства, вніс неправдиві відомості до висновку щодо можливості відведення земельної ділянки на березі водного об’єкту для колективного садівництва.

  На підставі цього документу Канівською міською радою садово-городньому товариству «Дніпрові сади» незаконно передано в оренду з правом подальшого викупу земельну ділянку площею 6,5 га.

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-13#post-19697

  [​IMG]

  Справа № 697/2561/13-к
  Номер провадження 1-кп/697/6/2014
  У Х В А Л А
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-2#post-24083


  ***

  4.

  [​IMG]

  Ренькас І.О., діючий голова м.Канів - це ключова особа в афері щодо землі громади на загальну суму 625 тис.дол.США - садовому кооперативі "Дніпрові сади".

  Можливо, хтось з депутатів і не знав, що цю ділянку землі, згідно Генерального плану міста Канів, - не можна відводити під садовий кооператив.

  Ренькас І.О., як автор Генерального плану міста Канів - знав усе, знав, що це незаконно, знав, що це злочин перед громадою міста Канів!!!

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-3#post-24738


  ***

  5.
  Місцеві журналісти.

  Чи є сподівання, що місцеві журналісти висвітлять та проконтролюють - яким чином та кому саме буде виділено землю на ділянці площею 14,5 гектарів району сільгосптехніки ?

  Беручи до уваги попередній досвіт - як журналісти висвітлювали події, щодо поїздки дітей до Германії у 2011 році, та щодо афери з садовим кооперативом "Дніпрові сади" - у 2012 році, таких сподівань не багато.

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/kanev-info-...nyx-materialov-2011-god.1429/page-6#post-8909


  ***

  Отже, - для кого готується земельна ділянка площею 14,5 гектарів району сільгосптехніки ?!

  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Звернення №1 від 07.08.15

  " Канів. Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”.
  Оприлюднення списку членів кооперативу - перевірка причетності до корупційних дій - чиновників Черкаської обласної адміністрації та працівників прокуратури".​


  ***


  Скан 1.jpg

  ***

  Скан 2.jpg

  Текст звернення.

  (1 стор. звернення)
  Звернення з додатками направлено рекомендованим листом,з повідомленням про вручення - 08.08.15

  Голові м.Канів Ренькас І.О.(19000,м.Канів,вул.Кошевого 3.)
  Прокурору Черкаської області Овчаренко С.А.(м.Черкаси, бул. Шевченка, 286)

  Копія з додатками (направлено 08.08.15 - на офіційні електрони поштові скриньки):

  Начальнику УСБУ у Черкаській обл. usbu_chk@ssu.gov.ua
  Журналістам телеканалу “Інтер” pr@inter.ua
  Журналістам п'ятого каналу box@5.ua
  Журналістам громадського телебачення info@hromadske.tv, pr@hromadske.tv
  Депутату міської ради Канева Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua
  від позапартійного мешканця м.Канів *****************.Канів,вул.****************

  №1 від 07.08.15
  Канів.Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”.

  Оприлюднення списку членів кооперативу - перевірка причетності до корупційних дій - чиновників
  Черкаської обласної адміністрації та працівників прокуратури.

  Звернення.
  Шановний голова м.Канів, Ренькас І.О.,незабаром чергові місцеві вибори.

  Довожу до Вашого відома інформацію, що я маю намір звернутися до новообраних депутатів міста
  Канів, та внести на їх розгляд питання, щодо відкликання рішення від 29.12.2012 № 10 – 66 “Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Канівському міському голові Ніколенку В.В.” (додаю додатком №1)

  13 січня 2014 року, Вищий господарський суд України, своєю постановою по справі № 925/702/13, - залишивши в силі рішення господарського суду Черкаської області від 01.07.2013 року.

  Цим рішенням було визнане недійсним рішення Канівської міської ради від 06.12.2012 № 10-32 "Про надання земельної ділянки в оренду ОКСГТ "Дніпрові сади".

  Рішення суду мотивовано тими обставинами, що проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 6,5 га, яка знаходиться в м. Каневі, Лівобережна промислова зона на Лівому березі р. Дніпро, під колективне садівництво - не відповідає Генеральному плану м.Канева, затвердженого рішенням міської ради Канева №30-27 від 02.03.2006р.

  Згідно рішення 925/702/13 Господарського суду Черкаської області, голова м.Канів Ніколенко В.В., 14.12.12 - підписав договір оренди земельної ділянки на лівому березі (6,5 гектарів) - кооперативу "Дніпрові сади" , а 18.12.12 - підписав акт прийому-передачі земельної ділянки кооперативу "Дніпрові сади".

  Через дві неділі - після вещезазначених подій, 29.12.2012 р. відбувся щорічний звіт міського голови Ніколенко В.В.

  З повною відеоверсію цього звіту можна ознайомитися на сайті м.Канів kaniv.info, тема “Канів.Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13. Кооператив "Дніпрові сади".

  Під час цього публічного звіту, 29.12.2012, міський голова Канева Ніколенко В.В. приховав, не довів до громади інформацію, що декілька тижнів тому, він, власноруч, підписав договір оренди та передав земельну ділянку кооперативу "Дніпрові сади".

  Згодом з'ясувалося, що за оцінкою прокурора, - вартість цієї земельної ділянки складає 5 млн.грн. (625 тис.дол.США.)

  Після закінчення щорічного, публічного звіту міського голови, у той же день - 29.12.2012, депутати міської ради, які свого часу ініціювали та голосували за виділення земельної ділянки кооперативу "Дніпрові сади", на сесії міськой ради, приймають рішення № 10 – 66 “Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Канівському міському голові Ніколенку В.В.”

  Ознаки корупційної складовою в діях або бездіяльності екс-міського голови Ніколенко В.В., на мою думку, полягають у тому, що перебуваючи на посаді міського голови, під час виділення землі кооперативу “Дніпрові сади”, він не виконав статті глави 3 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” - не виконав обов'язки міського голови - не забезпечив додержання Законів України, не представляв територіальну громаду, не звернувся до суду щодо визнання незаконними актів, які обмежують права та інтереси територіальної громади.

  І саме за невиконання обов'язків міського голови, - він, Ніколенко В.В., отримав від депутатів, які лобіювали, ініціювали та голосували за виділення землі садовому кооперативу “Дніпрові сади” - рішення щодо присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.


  18 травня 2014 року, під час дебатів між кандидатами на посаду міського голови Канева, Ви, Ренькас І.О., наголосили, що майже 25 років проробили головним архітектором міста Канів та переконливо довели до громади, що Генеральний план міста існує, Ви - автор цього плану.

  З повною відео-версією Вашого виступу можна ознайомитися на сайті kaniv.info - тема “Канів. Історія однієї зради-ціною 625 тис.дол.США.Справа № 925/702/13. Кооператив"Дніпрові сади".

  ***

  (2 стор. звернення № 1 від 07.08.15)
  У відповідності до ст.40 Конституції України, ст.5 п.2, ст.20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", ст.20 Закону України “Про звернення громадян” - прошу надати публічну інформацію - яким чином , за яких обставин, письмово (прошу надати копію доповідної записки, звернення) чи усно, при свідках чи ні, Ви - Ренькас І.О., займаючи посаду заступника міського голови, будучи депутатом міської ради, маючи 25-ти річний досвіт роботи головним архітектором міста - довели до міського голови Канева Ніколенко В.В. - під час усіх цих подій у 2012 році, що земельна ділянка, яку депутати планували надати та надали кооперативу "Дніпрові сади" - не відповідає Генеральному плану міста Канів ?!

  Те, що Ви довели цю інформацію до екс-голов м.Канів Ніколенко В.В.- у мене не викликає жодних сумнівів.

  Те, що Ніколенко В.В., з самого початку, знав, що, по Закону, цю землю не можна надавати садовому кооперативу, тому, що - це суперечить Генеральному плану міста Канів, на мою думку, пояснює дивну поведінку екс-міського голови: його втечу - після перерви, з сесії міської ради 05.04.2012 - коли вперше було прийняте рішення щодо виділення землі садовому кооперативу; його відмову підписати це рішення; те, що було зірвано дві спроби прийняти рішення по виділенню цієї землі на двох позачергових сесіях - 19 та 26 квітня 2012 року; відсутність міського голови (за офіційною інформацією - через хворобу) - на сесії міської ради 06.12.2012, коли вдруге за 2012 рік - земля громади на суму 5 млн.грн.(625 тис.дол.США) була передана кооперативу “Дніпрові сади”; а також,той факт,що Ніколенко В.В. на щорічному, публічному звіті перед громадою м.Канів - 29.12.2012, приховав інформацію, що за декілька тижнів до звіту - він, особисто, передав цю земельну ділянку громади м.Канів- садовому кооперативу “Дніпрові сади”.

  Депутат міської ради Коржов В.Л. публічно прокоментував рішення міської ради від 06.12.2012, щодо виділення землі садовому кооперативу "Дніпрові сади" : “ знову нас "кинули", не спитавши нашої думки та ще й забравши те, що належить всім нам, таємно між собою все поділивши.” (Газета ВІКА №50, грудень 2012,)

  Шановний Прокурор Черкаської області, Овчаренко С.А., ст.5 Закону України “Про заходи запобігання і протидії корупції” визначає прокуратуру України - суб'єктом, який здійснює заходи щодо запобігання і протидії корупції.

  Прошу використати матеріали цього звернення - для перевірки ознак корупції серед чиновників Канівської міської ради.

  Прошу, у відповідності до ст.18 Закону України “Про звернення громадян” - надати мені можливість ознайомитися з матеріалами цієї перевірки , а саме - надати поіменний список членів кооперативу “Дніпрові сади”, яким депутати міської ради, рішенням сесії міської ради від 06.12.2012 - безоплатно надали землю громади на загальну суму 5 млн.(625 тис.грн.США).

  Шановний Прокурор Черкаської області, Овчаренко С.А., майже рік тому, 27.08.14 - я надіслав до голови Черкаської обласної адміністрації, рекомендованим листом, з повідомленням про вручення, звернення №1 від 25.08.14 “Канів. Справа № 925/702/13 "Дніпрові сади".(додаю д.№2)

  У цьому зверненні я пропонував провести службову перевірку, щодо дотримання чиновниками м.Канів - першим заступником Ренькас І.О. та міським головою Ніколенко В.В. законів України - під час вирішення питання, щодо надання землі садовому кооперативу “Дніпрові сади”.

  Станом на сьогодні, 07.08.15 - відповідь на це звернення я не отримав.

  11.06.14, рекомендованим листом, с повідомленням про вручення, я направив звернення №1 від 11.06.14 “Про ознаки бездіяльності Канівського міжрайонного прокурора, яка мала наслідки незаконного заволодіння землею громади м.Канів, вартість якої складала 5 млн. (625 тис.дол.США).Генеральний план м.Канів. Кооператив “Дніпрові сади” (додаю додатком №3).

  Довожу до вашого відома, що станом на сьогодні, 07.08.15, вимоги ст.17 ч.11 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” - щодо загальної доступності до матеріалів Генерального плану м.Канів - не виконані - Генеральний план м.Канів не оприлюднений на веб-сайті органу місцевого самоврядування.

  Прошу перевірити причетність чиновників Черкаської обласної адміністрації та працівників Канівської міжрайонної прокуратури - до складу членів садового кооперативу ”Дніпрові сади”.

  Адже чиновники та посадовці - не виконують своїх обов'язків, а депутати, під час прийняття рішення по “Дніпровим садам” 06.12.12 - відмовилися оприлюднити список членів кооперативу.

  Про це публічно повідомив депутат міської ради Коржов В.Л. - “ всі запитання про те, щоб було надано хоч якусь інформацію про засновників та кому саме буде надана в оренду ця земля, просто ігнорувалось” (регіональний щотижневик “Віка” №50, грудень 2012), ”це кооператив виключно для депутатів.Та ще трохи місць для зацікавлених осіб”.(”Віка” №15 квітень 2012)

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище та місце проживання.

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів kaniv.info.

  Про результати розгляду цього звернення-прошу повідомити письмово,виконавши вимоги Конституції
  України та ст.20 Закону України “Про звернення громадян”.

  З повагою, 07.08.2015  ***

  Чек щодо відправлення звернення №1 від 07.08.15 з додатками - рекомендованим листом, з повідомленням про вручення.


  [​IMG]


  ***

  Рекомендоване повідомлення щодо вручення поштового відправлення

  (Звернення №1 від 07.08.15 "Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”. Оприлюднення списку членів кооперативу - перевірка причетності до корупційних дій - чиновників Черкаської обласної адміністрації та працівників прокуратури.")

  Прокурору Черкаської області.


  [​IMG]


  ***

  Голові м.Канів.

  1.jpg


  ***

  Додаток 1.

  29.12.12.Про присвоєння чергового рангу Ніколенко.jpg

  ***

  Додаток № 2

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-3#post-25102

  ***

  Додаток № 3

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-2#post-24336
  ***


  Звіт міського голови Ніколенко В.В. - від 29 грудня 2012 року.

  Ніколенко В.В. на щорічному, публічному звіті перед громадою м.Канів - 29.12.2012, приховав інформацію, що за декілька днів до звіту : 14.12.12 - він підписав договір оренди земельної ділянки на лівому березі (6,5 гектарів) - кооперативу "Дніпрові сади" , а 18.12.12 - підписав акт прийому-передачі земельної ділянки кооперативу "Дніпрові сади".
  За оцінкою прокурора, - вартість цієї земельної ділянки складає 5 млн.грн. (625 тис.дол.США.)
  ***

  Дебати між кандидатами на посаду міського голови Канева (18 травня 2014)

  Починаючи з 1:43:20 , - кандидат на посаду міського голови Ренькас І.О. переконливо доводить до громади про існування Генерального плану міста Канів, що він - є автором цього плану.


  ***

  Касаційна скарга по справі № 925/702/13
  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-14#post-20968


  ***

  За материалами каневской печатной прессы.
  І знову про "Дніпрові сади", або як на сесію збираються депутати, коли потрібно прийняти "шкурне" рішення.
  Депутат Канівської міської ради Володимир Коржов (Газета ВІКА №50, грудень 2012)

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/za-materialami-kanevskoj-pechatnoj-pressy.2087/page-6#post-16101
  ***

  Скарга № 1 від 16.09.2015
  "Про ознаки невиконання своїх повноважень працівниками Черкаської обласної прокуратури - ігнорування фактів з ознаками корупції, наданих у зверненні до прокуратури.(”Дніпрові сади”)"

  ***


 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Канів.
  Звернення.

  Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”. Оприлюднення списку членів кооперативу - перевірка причетності до корупційних дій - чиновників Черкаської обласної адміністрації та працівників прокуратури.


  ***​

  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства - є дата, підпис, та адреса проживання відправника звернення.

  Звернення направлено 10.08.2015 - на офіційні електроні поштові скриньки :

  Прокурору Черкаської області Овчаренко Сергію Анатолійовичу korrupcia.cherkasy@gp.gov.ua
  Голові м.Канів Ренькас І.О. mvkkaniv@ukr.net

  Копія :

  Начальнику УСБУ у Черкаській обл. usbu_chk@ssu.gov.ua
  Журналістам телеканалу “Інтер” pr@inter.ua
  Журналістам п'ятого каналу box@5.ua
  Журналістам громадського телебачення info@hromadske.tv, pr@hromadske.tv
  Депутату міської ради Канева Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua

  від позапартійного мешканця м.Канів ************************ (м.Канів , вул.**************************)

  Оригінал звернення №1 від 07.08.15 та додатки до нього - направлено 08.08.15 рекомендованим листом, з повідомленням про вручення:

  - голові м.Канів Ренькас І.О.(19000,м.Канів,вул.Кошевого 3.) та
  - Прокурору Черкаської області Овчаренко С.А.(м.Черкаси, бул. Шевченка, 286).  ***

  Добридень.

  Шановний Прокурор Черкаської області Овчаренко Сергій Анатолійович, та голова м.Канів Ренькас І.О., 08.08.2015 р., рекомендованим листом, з повідомленням про вручення, я відправив своє звернення №1 від 07.08.15 "Канів.Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”. Оприлюднення списку членів кооперативу - перевірка причетності до корупційних дій - чиновників Черкаської обласної адміністрації та працівників прокуратури" та додатки до нього - на відповідні юридичні адреси : (голові м.Канів Ренькас І.О.(19000,м.Канів,вул.Кошевого 3.) Прокурору Черкаської області Овчаренко С.А.(м.Черкаси, бул. Шевченка, 286))


  Відповідно, після відправлення рекомендованих листів , я отримав чек.


  [​IMG]


  Згідно цього документу - чеку щодо відправлення рекомендованого листа, мій лист зі зверненням №1 від 07.08.15 - до голови м.Канів Ренькас І.О. було зареєстровано під штрихкодовим ідентифікатором 1900303256436, а лист зі зверненням №1 від 07.08.15 - до Прокурор Черкаської області було зареєстровано під штрихкодовим ідентифікатором 1900303256444.

  У той же день - 08.08.2015, я розмістив інформацію щодо відправлення звернення №1 від 07.08.15 та текст звернення - на публічному сайті міста Канів.
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-28689

  Сьогодні, 10.08.2015, скориставшись сервісом державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" - щодо надання можливості по відстеженню пересилання поштових відправлень через інтернет - http://services.ukrposhta.ua/bardcodesingle/ , я з цікавістю виявив, що згідно інформації з цього сервісу "Укрпошти", мій лист зі зверненням №1 від 07.08.15 - до голови м.Канів Ренькас І.О., який я відправив рекомендованим листом, з повідомленням про вручення 08.08.2015 і який було зареєстровано під штрихкодовим ідентифікатором 1900303256436, - було "вручене за довіреністю 31.07.2015" - тобто за 8 днів до його відправлення.


  Src02.jpg


  Можливо, це якійсь збій у системі відстеження пересилання поштових відправлень Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", але - я ніколи не стикався з подібним і мені це здалося досить дивним.


  Шановний Прокурор Черкаської області Овчаренко Сергій Анатолійович, та голова м.Канів Ренькас І.О., вкладаю до цього листа - скановане зображення звернення №1 від 07.08.15
  "Канів.Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”. Оприлюднення списку членів кооперативу - перевірка причетності до корупційних дій - чиновників Черкаської обласної адміністрації та працівників прокуратури" та додатки до нього.

  З текстом звернення, іншими матеріалами щодо суті справи - можна ознайомитися на сайті міста Канів - розділ "Жизнь Канева", тема " Канів.Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13. Кооператив"Дніпрові сади".

  Докладніше :

  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-28689


  10.08.2015.
  З повагою, ****************************


  ***


  Звернення №1 від 07.08.15

  "Канів.Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”. Оприлюднення списку членів кооперативу - перевірка причетності до корупційних дій - чиновників Черкаської обласної адміністрації та працівників прокуратури".  [​IMG]


  ***

  [​IMG]


  ***

  Додаток № 1

  Докладніше:
  http://kanev.info/attachments/29-12-12-pro-prisvojennja-chergovogo-rangu-nikolenko-jpg.7876/

  ***

  Додаток № 2

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-3#post-25102

  ***

  Додаток № 3

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-2#post-24336
  ***

  Інформація про порядок функціонування "телефону довіри" та "електронної пошти довіри" в органах прокуратури України.

  З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків в органах прокуратури України в Генеральній прокуратурі України, прокуратурах областей та міста Києва функціонують "телефони довіри" та скриньки "електронної пошти довіри".

  Повідомлення про факти коррупції та інші ганебні вчинки стосовно працівників прокуратури Черкаської області надавати - на "телефон довіри" чи "електронну пошту довіри", які функціонують у Генеральній прокуратурі України.

  Приймання повідомлень про вищезазначені факти у Генеральній прокуратурі України, проводиться у робочий час щодня, крім вихідних, а на "електронну пошту довіри" - цілодобово.

  У такому ж порядку приймаються повідомлення від працівників прокуратури про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" іншою особою, у тому числі без зазначення авторства (анонімні), зроблені на підставі статті 53 цього Закону.

  "Телефон довіри" та адрес поштової скриньки "електронної пошти довіри", встановлений у прокуратурі Черкаської області


  Телефон довіри (044) 200-79-87
  Електронна пошта довіри korrupcia.centr@gp.gov.ua

  Джерело:
  http://chk.gp.gov.ua/ua/teldch.html

  ***

  Рекомендоване повідомлення щодо вручення поштового відправлення

  (Звернення №1 від 07.08.15 "Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”. Оприлюднення списку членів кооперативу - перевірка причетності до корупційних дій - чиновників Черкаської обласної адміністрації та працівників прокуратури.")

  Прокурору Черкаської області.


  1.jpg


  ***

  Голові м.Канів.

  1.jpg

  ***
  Відповідь міського голови Ренькс І.О.
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-29099
  ***
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***​

  14 вересня 2015 року надійшов лист з офіційної поштової скриньки Виконавчого комітету Канівської міської ради - mvkkaniv@ukr.net
  Це відповідь міського голови Канева - на звернення №1 від 07.08.15 "Канів.Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”.

  1.jpg


  Звернення №1 від 07.08.15 "Канів.Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”.
  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-28689


  ***​
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  25.08.2015 року, я отримав листа № 05/1-962 вих-15 2202-12 від 19.08.15 - з Прокуратури Черкаської області, за підписом начальника відділу прокуратури області С.Шестакова.


  1 Відповідь прокуратури по Ніколенко та Дніпрових садах..jpg

  2 Відповідь прокуратури по Ніколенко та Дніпрових садах..jpg


  Цей лист з Прокуратури - це відповідь на звернення звернення №1 від 07.08.15 " Канів. Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”.
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-28689

  ***
  Друга відповідь з прокуратури по Черкаській області - по зверненню стосовно задокументованих ознак корупції (Дніпрові сади) - лист від 17.09.15.
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-5#post-29164

  ***
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Текст звернення (скарги).

  ***

  Звернення (скарга), з додатками направлено 16.09.2015 рекомендованим листом, з повідомленням про вручення :

  Генеральному Прокурору України Шокіну Віктору Миколайовичу
  01601, м.Київ, вул.Різницька 13/15

  Олексію Хмара (Transparency International - Україна)
  м. Кіровоград, вул. Єгорова, 40, кім.203​

  від позапартійного мешканця м.Канів **********************************
  (вул.*******************, м.Канів, Черкаська область.) kani*************@gmail.com

  № 1 від 16.09.2015

  Про ознаки невиконання своїх повноважень працівниками Черкаської обласної прокуратури -
  ігнорування фактів з ознаками корупції, наданих у зверненні до прокуратури.(”Дніпрові сади”)


  Скарга.

  Шановний Генеральний Прокурор України, ст.5 Закону України “Про заходи запобігання і протидії корупції” визначає прокуратуру України - суб'єктом, який здійснює заходи щодо
  запобігання і протидії корупції.

  08.08.2015 року, рекомендованим листом, с повідомленням про вручення, я надіслав Прокурору Черкаської області Овчаренко С.А. своє звернення №1 від 07.08.15 “Канів. Екс-голова міста Ніколенко В.В. задокументовані факти ознаки корупції.“Дніпрові сади”.(копію цього звернення, з додатками до нього - надаю додатком №1 до цього звернення - на 10 аркушах в одному прим.)

  У цьому зверненні, я навів задокументовані факти ознак корупції з боку екс-голови міста Канів Ніколенко В.В. - під час надання у 2012 році землі громади міста - для безоплатної
  приватизації членами кооперативу “Дніпрові сади”.

  За оцінкою прокуратури- вартість цієї земельної ділянки складала 5 млн.грн.(625 тис.дол.США).

  Постановою Вищого Господарського суду України від 13 січня 2014 року по справі № 925/702/13 - ця земельна ділянка була остаточно повернута громаді міста Канів.

  На підставі ст.18 Закону України “Про звернення громадян”, я просив Прокурора Черкаської області надати мені можливість ознайомитися з матеріалами перевірки, а саме - надати поіменний список членів кооперативу “Дніпрові сади”, яким депутати міської ради безоплатно надали землю громади на загальну суму 5 млн.грн.(625 тис.дол.США).

  Адже, у мене є не безпідставне припущення, що до складу членів цього кооперативу могли належати не тільки місцеві чиновники, а і чиновники Черкаської обласної адміністрації, та працівники Прокуратури.

  25.08.2015 року, я отримав листа № 05/1-962 вих-15 2202-12 від 19.08.15 - з Прокуратури Черкаської області, за підписом начальника відділу прокуратури області С.Шестакова (додаю додатком №2 до цього звернення)

  У цьому листі начальник відділу прокуратури області, на моє звернення №1 від 07.08.15 з задокументованими фактами ознак корупції екс-голови міста Канів Ніколенко В.В., довів до мене, що (цитую) “органи прокуратури не уповноважені чинним законодавством на проведення перевірок”.

  14 вересня 2015 року, я отримав електронного листа № 01-03-02/П-439 від 11.09.2015 року - з офіційної поштової скриньки Виконавчого комітету Канівської міської Ради
  (mvkkaniv@ukr.net), за підписом міського голови Канева Ренькас І.О. (додаю додатком №3)

  У цьому листі міський голова Канева доводить, що список членів кооперативу “Дніпрові сади” йому не відомий.

  Шановний Генеральний Прокурор України, прошу дати юридичну оцінку діяльності або бездіяльності працівників Черкаської обласної прокуратури.

  Прошу, на підставі мого звернення №1 від 07.08.15 щодо ознак корупції з боку екс-голови м.Канів Ніколенко В.В. (додаток №1 до цього звернення), та на виконання вимог ст.5 Закону України “Про заходи запобігання і протидії корупції” - здійснити у межах своєї компетенції заходи щодо виявлення, припинення та розслідування корупційних правопорушень.

  Прошу, за результатами розслідування, надати мені поіменний список членів кооперативу “Дніпрові сади”, яким депутати міської ради, рішенням сесії міської ради від 06.12.2012 - безоплатно надали землю громади на загальну суму 5 млн.(625 тис.грн.США).

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати моє прізвище та місце проживання.

  Текст цього звернення з додатками до нього - розміщено на публічному сайті м.Канів kaniv.info - розділ ”Жизнь Канева”, тема “Канів.Історія однієї зради - ціною
  625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13.Кооператив"Дніпрові сади".

  У відповідності до Конституції України та Закону України “Про звернення громадян”, сподіваюсь на письмову відповідь.

  З повагою, 16.09.2015 **********************


  ***

  Скарга - скан..jpg

  Чеки щодо відправлення звернення рекомендованим листом.

  Скарга - скан чеки..jpg


  Рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення .

  1.jpg

  ***

  Додаток № 1 до звернення № 1 від 16.09.2015
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-28689

  Додаток № 2 до звернення № 1 від 16.09.2015
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-29126

  Додаток № 3 до звернення № 1 від 16.09.2015

  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-4#post-29099

  ***
  Глава Transparency International - Україна - об инструментах борьбы с коррупцией.
  3 сентября 2015.

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-23#post-29048


  ***

  Відповідь з Генеральної прокуратури надійшла 29.09.2015.

  [​IMG]

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  1.002
 2. P.S.
  Ответов:
  20
  Просмотров:
  6.322
 3. P.S.
  Ответов:
  103
  Просмотров:
  41.590
 4. Starpom
  Ответов:
  125
  Просмотров:
  123.264
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  380
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  192
 7. P.S.
  Ответов:
  34
  Просмотров:
  1.210
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  218
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  317
 10. OhotNIK
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.677