Канів. Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13. Кооператив"Дніпрові сади".

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 12 фев 2014.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 28.10.2017 на офіційні адреси :


  Генеральному прокурору України Луценко Юрію Віталійовичу
  (через офіційний сайт - шляхом заповнення електронної форми.)
  http://www.gp.gov.ua/ua/treatment.html


  Копія (направлено 28.10.2017 на офіційні електроні поштові скриньки):

  Лідеру Партії "Громадська позиція" Гриценко Анатолію Степановичу.
  office@grytsenko.com.ua
  Депутатам міської ради Канева Гамалій Ю.А. ((hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com. ) Коржов В.Л. (korzhov.v@i.ua)
  Журналістам проекту Хабардокс xabardocs@protonmail.ch
  Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупцією та
  організованою злочинністю info@vsk.kiev.ua
  Агенство журналістських розслідувань "Слідство інфо" info@nashigroshi.org
  Проект "corruptua.org" corruptua@gmail.com
  Журналістам "Громадського телебачення"
  info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу"​

  від позапартійного мешканця м.Канів, підприємця *********************************
  (м.Канів, вул.*******************) kaniv20**********@gmail.com

  №1 від 28.10.2017

  Скарга.

  Шановний Генеральний прокурор України Луценко Юрій Віталійович.

  З огляду на те, що у місті Канів склалася цікава місцева традиція згідно з якою є ознаки того, що так звані місцеві журналісти вбачають сенс свого існування у обслуговуванні інтересів місцевих чиновників, інтересів, які полягають у тому, щоб якомога менше громадян знали та здогадувалися про злочинну діяльність та бездіяльність місцевих чиновників, депутати міської ради ходять до сесійної зали товаришувати одне з одним, місцеві правоохоронні органи не реагують на існуючи загрози для суспільства, - прості мешканці міста Канів поставлені в умови, що вимушені витрачати свій час, на свій страх та ризик - постійно нагадувати правоохоронним органам про існуючи загрози та ризики.

  05.09.2017, я надіслав на офіційну електрону поштову скриньку Генеральної прокуратури України informator@gp.gov.ua, на ім'я керівника Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України Уварова Володимира Геннадійовича - звернення №1 від 05.09.2017 " Канів. Повідомлення про ознаки здійснення корупційного, кримінальне правопорушення - справа №925/702/13 (кооператив"Дніпрові сади") , повідомлення про ознаки порушення чиновниками Канівської міської ради ст.367 (Службова недбалість),ст.396 (Приховування злочину), ознаки сприяння злочину - ст.27 ч.5 Кримінального Кодексу України (Види співучасників), та необхідність за матеріалами цього звернення - проведення перевірки доброчинності та відповідності займаним посадам працівників прокуратури."

  Текст цього звернення та додатки до нього, 14.10.2017 - було розміщено на публічному сайті міста Канів - kaniv.info - розділ "Жизнь Канева и Каневского района" - тема "Канів.Історія однієї зради - ціною 925 тис.дол.США.Справа № 925/702/13.Кооператив "Дніпрові сади".
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istor...perativ-dniprovi-sadi.3694/page-16#post-35614

  Зокрема, у цьому зверненні, я надав задокументовані матеріали, які свідчать про ознаки здійснення кримінального , корупційного правопорушення чиновниками Канівської міської ради, а також - матеріали щодо ознак неналежного ставлення до виконання свої обов'язків працівниками прокуратури.

  У тому числі, - у зверненні йшлося про ознаки грубого порушення працівниками Генеральної прокуратури ст.7 Закону України "Про звернення громадян", яка забороняє направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.

  На моє переконання, діяльність та бездіяльність працівників прокуратури, за матеріалами мого звернення - мала, має та ще буде мати багато років - важки наслідки для суспільного життя міста Канів.

  У своєму зверненні , у тому числі, я просив керівника Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України Уварова В.Г. - перевірити за наданими матеріалами доброчинність та відповідність займаним посадам працівниками прокуратури - про яких йшлося у зверненні.

  У зверненні я просив на підставі ст.20 закону України "Про звернення громадян" виконати мою вимогу - скоротити термін розгляду мого звернення до одного тижня, - адже ймовірні корупціонери можуть бути звільнені від кримінальної відповідальності , на підставі ст.49 КК України - у зв'язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.

  Станом на 28.10.2017 будь-якої відповіді з Генеральної прокуратури на має звернення не надходило.

  Це є ознаками публічного порушення працівниками Генеральної прокуратури ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Шановний Генеральний прокурор України, маючи вже деякий досвіт роботи правоохоронної системи України, у мене не має особливих сподівань.

  Подібні звернення та їх публічність мають дещо іншу мету - щоб через деякий час, за подібними публічними матеріалами, на конкретних прізвищах та документах - можна було дослідити : хто та за яких обставин сприяв втраті суверенітету та державності України, або навпаки - хто цьому сприяв.

  Сподіваюсь на письмову відповідь - у тому числі на моє звернення №1 від 05.09.2017 - до керівника Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України Уварова В.Г.
  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” ,прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів.
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istor...-702-13-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/page-17

  З повагою, позапартійний мешканець міста Канів, підприємець ********************************* 28.10.2017

  ***
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  РОЗКРАДАННЯ КОШТІВ "ЄВРО-2012": ЕКС-ДИРЕКТОРУ НСК "ОЛІМПІЙСЬКИЙ" ОГОЛОШЕНО ПІДОЗРУ
  21.11.2017

  Сума встановлених збитків державному бюджету України під час закупівлі в 2011 році самих лише крісел становить майже 27 млн грн.

  Колишньому директору Державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та ще двом особам оголошено про підозру в рамках справи про розкрадання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію стадіону для проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, повідомляє УНІАН.

  https://www.5.ua/suspilstvo/rozkrad...sk-olimpiiskyi-oholosheno-pidozru-159764.html

  ****
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Є пропозиція - згадувати цей день щорічно !

  ***


  5-ть лет назад
  ,
  06.12.2012 - была незаконно захвачена земля жителей города Канев - стоимостью за оценкой прокуратуры - 625 тис.дол. США.


  4.jpg

  Хронологія подій :
  http://kaniv.info/theme/sovsem-skor...-rol-kanevskoj-vlasti.1874/page-10#post-18052

  ***

  Р І Ш Е Н Н Я

  Канівської міської ради від 06.12.2012 р.

  "Про надання земельної ділянки в оренду ОКСГТ „Дніпрові сади".

  Відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 5, 6, 15 Закону України „Про оренду землі", ст.ст. 12, 35, 93, 116, 123, 125 Земельного кодексу України, розглянувши заяву обслуговуючого кооперативу садово-городнє товариство „Дніпрові - сади", Канівська міська рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу садово-городнє товариство „Дніпрові - сади" площею 6,5000 га в м. Каневі, Лівобережна промислова зона на Лівому березі р. Дніпро для колективного садівництва.

  2. Надати обслуговуючому кооперативу садово-городнє товариство „Дніпрові - сади" земельну ділянку площею 6,5000 га в м. Каневі, Лівобережна промислова зона на Лівому березі р. Дніпро для колективного садівництва за рахунок земель Канівської міської ради в оренду з метою передачі членам садівничого товариства у власність терміном до 01.05.2020 року.

  3. Зобов'язати ОКСГТ:

  3.1. виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог сг. 96 Земельного кодексу України;

  3.2. в п'ятнадцяти ден ний термін укласти договір оренди земельної ділянки.

  4.
  Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Ренькаса І.О., міськрайонне управління Держкомзему у м. Каневі та Канівському районі Черкаської області /Миненко В.Б./ та відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева /Лупина О.І./.

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології /Маланчев Є.С./.

  Секретар міської ради О.А. Калніболоцький


  ***

  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання

  РІШЕННЯ
  від
  29.12.2012 № 10 – 66

  Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування
  Канівському міському голові Ніколенку В.В.

  Відповідно до статей 14, 15 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування” Канівська міська рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Присвоїти Канівському міському голові Ніколенку Віктору Володимировичу черговий 6 (шостий) ранг посадової особи місцевого самоврядування третьої категорії посад .

  Міський голова В.В. Ніколенко
  Дубенець

  ***

  ПОРОШЕНКО: УКРАЇНСЬКА АРМІЯ НЕ ДЛЯ ТОГО ТРИМАЄ ФРОНТ, ЩОБ ВОРОГ ОРУДУВАВ У ТИЛУ.
  06.12.2017  ***

  Последнее редактирование: 6 дек 2017
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Щорічний звіт міського голови Канева Ренькас І.О ! (16.12.2017)

  Зал майже порожній, мешканці не прийшли ! - такого ще не було у історії Канева.

  Оцініть кількість людей - 29 хвилина 20 секунда відео.(16.12.2017)


  ***


  У якості прикладу - звіт Ніколенко (29.12.2012)

  Оцініть кількість людей !!! - 17 хвилина 30 секунда відео.


  ***
  Последнее редактирование: 20 дек 2017
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  1455617344__large-500x336.jpg


  Канівського міського голову нагороджено орденом "За заслуги "
  Обговорення у мережі.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-41#post-35962
  https://www.kaniv.net/news.php?p=80281&s=0&vc=0

  ***

  Деякі інші матеріали щодо суті справи.

  Справжнє обурення викликала новина, що виконком з другої спроби - проштовхнув рішення щодо погодження кандидатури Ренькаса до нагородження орденом.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-39#post-33227

  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Шлях у боротьбі з корупцією в Україні ще не пройдений - посол США.
  09.12.2017

  70494.jpg

  Марі Йованович зазначила, що в Україні ще рано говорити про перемогу над корупцією.
  Посол США в Україні Марі Йованович закликала українську владу до більш активних дій для боротьби з корупцією, повідомляє Liga.net.

  "Хоча українська влада стала більш відкритою для громадян і здійснила багато досягень у боротьбі з корупцією починаючи з 2014 року, все ж ми всі визнаємо, цей шлях ще не пройдений і багато ще треба зробити", - заявила Йованович.

  4 грудня Йованович високо оцінила роботу слідчих Національного антикорупційного бюро та прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
  Вона підкреслила, що Сполучені Штати пишаються тим, що надали підтримку створенню цих антикорупційних органів і продовжать допомагати їм.

  Докладніше:
  https://www.5.ua/polityka/shliakh-u...ainishche-ne-proidenyi-posol-ssha-160910.html

  ***
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Деякі матеріали нашого сьогодення - у контексті роботи правоохоронної системи.

  ***
  Канівський міськрайонний суд
  (суддя Русаков Г.С.) - за викрадену чавунну ванну вартістю 500 грн. - 3 роки позбавлення волі.
  30.11.2015.

  chavunna-vanna.png

  Реєстр судових рішень - справа № 697/1987/15-к
  Докладніше:
  http://reyestr.court.gov.ua/Review/53911735

  ***

  Канівський міськрайонний суд (суддя Хорошун О. В.) - за викрадені каструлі та сковорідки - 3-и роки позбавлення волі.
  10.02.2016.

  depositphotos_8781462-stock-photo-old-kitchenware.jpg

  Реєстр судових рішень - справа № 697/49/16-к
  Докладніше:
  http://reyestr.court.gov.ua/Review/55623100

  ***

  Канівський міськрайонний суд (суддя Русаков Г.С.) - за викрадену машинку для стрижки волосся «Domotec» вартістю 202.50 грн. - 3 роки 6 місяців позбавлення волі.
  29.07.2016 р.

  5660b0a5c6ae55660b0a5c6b1c_720.jpg

  Реєстр судових рішень - справа № 697/1602/16-к
  Докладніше:
  http://reyestr.court.gov.ua/Review/59339210

  ***


 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Канівського міського голову нагороджено орденом "За заслуги "
  08.12.2017.

  Обговорення у мережі.​

  [​IMG]


  Текст

  І давайте чесно відповідати на просте питання - що філігранно вміють робити ці товариші, які при владі у місті знаходяться по 20 - 30 років, та які спромоглися лише у 2017 році встановити для людей - 15 лавок на набережній ?!

  А щоб відповісти на це питання - потрібно повернутися до тих самих "Дніпрових садів".
  Бо ці "Дніпрові сади" - вони не закінчилися, вони продовжуються.

  Нещодавно вони пропхнули зміни до Генерального плану міста Канів - зявилося чимало земельних ділянок для освоєння.:)

  Вони же при владі тримаються лише завдяки тому, що у когось є інтерес їх там тримати.
  І вони це чудово розуміють - тому заздалегідь дбають про свої перспективи.

  А з урахуванням того, що у Києві, у деяких колах, вже ведуться перемовини , щодо відміни заборони на гральний бізнес - бо то шалені гроші до бюджета, та останнім часом неабиякий інтерес до міста проявляють особи про яких ми раніше нічого не чули, то можна припустити, що може так статися, що відносно Канева проштовхнуть рішення і земля тут буде коштувати шалені ордени, тобто - шалені гроші .

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-41#post-35962

  ***

  Генеральний план міста Канів.
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/generalnij-plan-mista-kaniv.5621/


  [​IMG]
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  4.jpg

  05.07.2013 на офіційному сайті Дніпровської екологічної прокуратури було опубліковано матеріал під назвою “Прокуратура не допустила забудови берегів Дніпра елітними котеджами”.
  http://www.dep.gov.ua/news-301-prok...udovi_beregiv_dnipra_elitnimi_kotedzhami.html
  ( Наприкінці 2014 року генеральний прокурор України В.Ярема ліквідував Дніпровську екологічну прокуратуру. Відповідно, офіційний сайт - теж, припинив існування.)

  Повний текст

  “Прокуратура не допустила забудови берегів Дніпра елітними котеджами”.

  "Господарським судом Черкаської області задоволено позов Черкаського міжрайонного екологічного прокурора та скасовано незаконне рішення Канівської міської ради, яким обслуговуючому кооперативу «Дніпровські сади» в оренду до 2020 року із правом подальшої передачі земельної ділянки у власність надано 6,5 га земель водного фонду, а також договір оренди земельної ділянки, що укладений на підставі вказаного рішення.

  Суд погодився з доводами Черкаського міжрайонного екологічного прокурора та зобов’язав суб’єкта господарювання звільнити землі водного фонду та передати їх Канівській міській раді.

  «Вказану земельну ділянку кооператив мав на меті викупити та у подальшому по частинам продати приватним фізичним особам. Таким чином, незабаром на узбережжі Дніпра з’явилось б нове елітне котеджне містечко, однак прокуратура та суд стали на заваді цим планам», - зазначив Черкаський міжрайонний екологічний прокурор Дмитро Чустрак.

  За словами прокурора, ринкова вартість даної земельної ділянки складає близько 5 млн грн."

  ***
  На той час, по курсу, 5 млн.грн. - це було близько 625 тис.дол.США.

  ***

  Але, деякі журналісти передрукували ці офіційні матеріали прокуратури.

  Снимок.JPG


  Джерело:
  http://procherk.info/news/7-cherkas...a-zabudovi-beregiv-dnipra-elitnimi-kotedzhami


  ***

  Снимок2.JPG

  Джерело:
  http://cripo.com.ua/index.php?sect_id=10&aid=158267

  ***

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  1.002
 2. P.S.
  Ответов:
  20
  Просмотров:
  6.322
 3. P.S.
  Ответов:
  103
  Просмотров:
  41.589
 4. Starpom
  Ответов:
  125
  Просмотров:
  123.264
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  380
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  192
 7. P.S.
  Ответов:
  34
  Просмотров:
  1.210
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  218
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  317
 10. OhotNIK
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.677