Канів. Історія однієї зради - ціною 625 тис.дол.США. Справа № 925/702/13. Кооператив"Дніпрові сади".

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 12 фев 2014.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  П.Шеремет про то - почему так важно, чтобы нами руководили люди - в репутации которых мы не созваниваемся и которые задают стиль поведения.

 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Журналісти канос.ком.уа - феєрично повідомили, що на так званому сайті канівської міської ради - звився форум для депутатів !

  Що показово - Генерального плану міста Канів на цьому так званому офіційному сайті міської ради не має.

  Міський голова Канева продовжує ігнорувати ст.17 ч.11 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"
  , та виконувати свої повноваження за які він несе персональну відповідальність згідно ст.42 закону України Про місцеве самоврядування.

  Ст.17 ч.11 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".
  Цитата.
  "Загальна доступність матеріалів генерального плану населеного пункту забезпечується відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" шляхом надання їх за запитом на інформацію, оприлюднення на веб-сайті органу місцевого самоврядування, у тому числі у формі відкритих даних, на єдиному державному веб-порталі відкритих даних, у місцевих періодичних друкованих засобах масової інформації, у загальнодоступному місці у приміщенні органу місцевого самоврядування."


  Тобто, існує можливість "Дніпрових садів"-2.
  ***


  ДЕПУТАТИ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ МАТИМУТЬ ВЛАСНИЙ ІНТЕРНЕТ-ФОРУМ
  [​IMG]
  • 12.09.2016​
  В депутатів Канівської міської ради з'явиться власний Інтернет-форум.
  Про це пише «Kanos», посилаючись на сайт міської ради.

  Зокрема, в оновленій версії сайту міської ради, у розділі «Прозоре місто», відображається підрозділ «Форум міської ради».
  В структурі останнього, передбачена можливість оприлюднення звернень та обговорення питань до депутатів міської ради, а також виконавчого комітету міської ради.

  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_144694

  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***​
  У МВФ НАЗВАЛИ КЛЮЧОВУ УМОВУ ДЛЯ ПОДАЛЬШОЇ ПІДТРИМКИ УКРАЇНИ

  8 жовтня 2016  [​IMG]

  Для того, щоб Україна зберегла нинішній рівень міжнародної економічної підтримки, в тому числі з боку МВФ, вона має впоратися з головним викликом
  подолати корупцію.

  [​IMG]

  На цьому наголосив у п'ятницю під час прес-конференції у Вашингтоні директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен, передає "Укрінформ".

  "Головним викликом для української влади є те, що вони повинні дійсно мобілізувати тверду рішучість для подолання проблеми корупції.
  Я думаю, це ключове завдання для просування вперед", - зазначив представник Фонду.

  Він висловив переконання, що в Києві "усвідомлюють важливість цього як для України, так і для міжнародних співтовариств", що прагнуть продовжувати підтримку країни в нинішніх "достатньо широких масштабах".

  Томсен нагадав, що МВФ висловлював свою стурбованість по темпах реформ, спрямованих на зниження корупції, включно на урядовому рівні. "У цьому зв'язку було кілька ініціатив, у тому числі в поточній програмі МВФ, в (останньому) огляді по Україні, включаючи вимоги для високопосадовців задекларувати свої активи", - зауважив директор Європейського департаменту МВФ.

  ***

  Нагадаю, що станом на сьогодні, у так званому стратегічному плану розвитку міста Канів - не має жодного слова щодо подолання місцевої корупції !

  Депутати та місцеві чиновники ігнорують це питання - у Каневі на відміну від усієї іншої України корупції не має ?! - нікого офіційно не впіймано !


  ***​
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***


  СУД ВІДСТОРОНИВ ОЧІЛЬНИКА БУЧІ ВІД ЗАЙМАНОЇ ПОСАДИ
  25 жовтня 2016 ​


  [​IMG]

  Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчих Генеральної прокуратури про відсторонення Анатолія Федорука з посади міського голови міста Буча Київської області.​

  Відповідне рішення на засіданні у вівторок ухвалив суддя В'ячеслав Підпалий, передає "Інтерфакс-Україна".

  Адвокат Федорука Віктор Гошко сказав, що захист оскаржуватиме це рішення в Апеляційному суді Києва.

  Як повідомлялося, в липні 2016 року генеральний прокурор України повідомив, що очільники Бучі та Ірпеня - Анатолій Федорук і Володимир Карплюк - підозрюються в незаконній передачі земельних ділянок у власність своєму оточенню протягом 2006-2012 років.

  "Сьогодні в рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділи Генпрокуратури, СБУ і МВС провели обшуки за 31 адресою, в тому числі і за місцем проживання очільників Бучі та Ірпеня. Підозрювані посадові особи протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва", - повідомив він.

  Генпрокурор, зокрема, зазначив, що колишньому першому заступнику голови Верховної Ради Ігорю Калетнику дісталося 14 га лісових угідь.

  11 жовтня Генеральна прокуратура України повідомила про підозру очільнику Бучі Федоруку і секретарю Бучанської міськради Олексюку за звинуваченням в незаконній передачі у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель. Обом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем).

  http://www.5.ua/suspilstvo/sud-vidstoronyv-ochilnyka-buchi-vid-zaimanoi-posady-129341.html

  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції.
  https://nazk.gov.ua/

  ***

  Офіційний веб-сайт Генеральної прокуратури України.
  http://www.gp.gov.ua/

  ***
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Суд відпустив чиновника-корупціонера через термін давності


  26.10.2016

  [​IMG]


  Затриманого наприкінці липня цього року колишнього начальника Канівського районного відділу земельних ресурсів, підозрюваного у незаконній передачі 46 фізичним особам земельних ділянок на Канівщині, звільнили від кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 364 КК України, у зв’язку із закінченням строків давності притягнення останнього до кримінальної відповідальності.

  Про це «Ні корупції!» стало відомо із відповіді на інформаційний запит до прокуратури Черкаської області. Як ми повідомляли у липні цього року, прокуратура Черкаської області проводила досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання владою службовими особами Канівського районного відділу земельних ресурсів у Черкаській області, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

  cherk-prok-zapyt-vidpov.jpg

  Згідно з матеріалами справи, Володимир Миненко, працюючи начальником Канівського районного відділу земельних ресурсів, у лютому 2005 року, використовуючи свої владні повноваження та порушивши вимоги Земельного та Лісового кодексів України, Законів «Про землеустрій», «Про державну експертизу землевпорядної документації» та інших норм чинного законодавства, відвів у власність 46 громадян понад 76 га землі.

  «…Без зміни цільового призначення, завідомо знаючи про те, що землевпорядна документація щодо відведення у власність 46 громадянам земельних ділянок в адміністративних межах Бобрицької сільської ради Канівського району Черкаської області не розроблялася, відповідно не погоджувалася з органом по земельних ресурсах, природоохоронним і санітарно-епідеміологічним органами, органами архітектури і охорони культурної спадщини, а також органом з питань лісового господарства, державну експертизу землевпорядної документації не проходила і на розгляд та затвердження до Канівської районної державної адміністрації не подавалася, та те, що земельні ділянки, що відводяться у власність громадян, відносяться до земель лісового фонду, підготував проект розпорядження Канівської РДА № 34 від 03.02.2005, подав його на підпис посадовим особам Канівської РДА, після чого особисто підписав державні акти на право власності на земельні ділянки загальною площею 67,0427 га., внаслідок чого із державної власності незаконно вибули земельні ділянки загальною вартістю 25317702,040 грн., чим спричинено тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам у вигляді матеріальних збитків на вказану суму», – йдеться у Єдиному держреєстрі судових рішень.

  Як повідомили «Ні корупції!» у прокуратурі Черкаської області, суди першої та апеляційної інстанції відмовили у задоволенні клопотання органу досудового розслідування про відсторонення підозрюваного від посади, яку він займає нині.

  mynenko-kvu-foto-cherk.jpg
  Миненко Володимир Борисович​

  Відомо, що згаданий чиновник нині займає посаду директора Черкаської регіональної філії центру Державного земельного кадастру.

  Придніпровський районний суд Черкас не побачив підстав «вважати, що підозрюваний … знищить чи підробить речі і документи, які мають суттєве значення для досудового розслідування, незаконними засобами впливатиме на свідків та інших учасників кримінального провадження або протиправно перешкоджатиме кримінальному провадженню іншим чином».

  Також вагомою підставою не наполягати на звільненні підозрюваного у корупції чиновника стало те, що той «не працює на посаді, працюючи на якій, в лютому 2005 року ним було скоєно злочин, в якому він підозрюється».

  Апеляційний суд області залишив без зміни ухвалу слідчого судді Придніпровського районного суду про відмову у відстороненні обвинуваченого від посади.

  По тому Канівський міськрайонний суд Черкаської області, за результатом судового розгляду обвинувального акту, 11 серпня цього року, ухвалою звільнив колишнього начальника Канівського районного відділу земельних ресурсів Володимира Миненка від кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 364 КК України на підставі ст. 49 КК України – у зв’язку із закінченням строків давності притягнення останнього до кримінальної відповідальності.

  Кримінальне провадження відносно пана Миненка закрили.

  Скасували також запобіжний захід у виді домашнього арешту, який було обрано відносно обвинуваченого аж до 19 вересня 2016 року.

  Таку ухвалу ніхто не оскаржував, і вона вступила у законну силу.

  Закономірність чи ні, але пан Миненко не вперше уникає відповідальності.

  У 2012 році начальник Канівського районного відділу земельних ресурсів притягався до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28, ч.2 ст. 364 та ч.2 ст.28, ч.2 ст. 366 КК України – зловживання владою або службовим становищем, службове підроблення.

  Відзначимо, що відповідно до ч. 3 ст.49 КК України, перебіг давності притягнення до кримінальної відповідальності переривається, якщо до закінчення зазначених визначених строків особа вчинила новий злочин середньої тяжкості, тяжкий або особливо тяжкий злочин. Обчислення давності в цьому разі починається з дня вчинення нового злочину. При цьому строки давності обчислюються окремо за кожний злочин.

  Як повідомляє Громадський земельний контроль, 04.05.2012 року Володимира Миненка визнали винним за згаданими вище статтями обвинувачень та призначили покарання: — за ч.2 ст.28, ч. 2 ст. 366 КК України – у виді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права обіймати посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування строком на 1 рік.

  Проте тоді ж на підставі ст. 49 КК України улюбленця Феміди звільнили від призначеного покарання за ч.2 ст. 366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності притягнення особи до кримінальної відповідальності.

  За ч.2 ст.28, ч.2 ст. 364 КК України Володимира Миненка позбавили волі на три з половиною роки з позбавленням права обіймати посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування протягом року. На підставі ст. 75 КК України засудженого звільнили від основного покарання, встановивши іспитовий термін один рік.

  mynenko-kvu-cherk.jpg
  Миненко Володимир Борисович, фото “Твій місцевий депутат”​

  Окрім бурхливої діяльності на професійній ниві, згаданий пан веде не менш бурхливе політичне життя – був членом Партії Регіонів, згодом, на місцевих виборах 2015 року в Канівську районну раду балотувався вже від партії “УКРОП”.

  Володимир Миненко, за даними УouСontrol, з 07.04.2015 є керівником ГО «Міжнародне регіональне козацтво». Організація зареєстрована у Канівському районі у селі Степанці.

  cherk-go-mrk.jpg
  Витяг із системи Ю-Контрол​

  Також одним із засновників ГО є Олександр Конєчний, який є керівником Міжнародної асоціації «Козацтво» та Міжнародного благодійного фонду ім.Павла Чубинського, а також за часів президентства Віктора Ющенка у 2005 році входив до складу Ради Українського козацтвапри Президентові України.

  Також “Ні корупції!” повідомляв про віртуозність черкаських суддів, які, схоже, напрацювали власну практику перекваліфікацій корупційних правопорушень у злочини з менш обтяжливими наслідками – шахрайство.

  Видання писало про те, як у лютому 2015 року у Черкасах на хабарі погорів начальник управління ветеринарної медицини у Черкаському районі. Він вимагав та отримав від підлеглого 12 тисяч гривень хабара за невтручання у його діяльність та незвільнення із займаної посади. Слідство стосовно хабарника завершили і матеріали передали до суду. Більше року засідань у різних інстанціях – і Апеляційний суд Черкаської області перетворює хабарника на шахрая. Так ветінспектор уник суворого покарання – п’яти років за ґратами.

  І найвіртуознішим у суддівській практиці на Черкащині став вирок щодо екс-начальника Головного управління Держземагентства у Черкаській області Петра Гамана, якого СБУ затримала в обласному центрі поблизу одного з ресторанів 20 травня 2014 року під час отримання 57 тисяч доларів США.

  11 листопада 2015 року суд виніс вердикт екс-чиновникові. Щоправда, суддя Соснівського райсуду Черкаської області Алла Чечот змінила кваліфікацію злочину. Частину 5 статті 368 КК України, за якою панові Гаману загрожувало до 12 років ув’язнення, відкинули. Натомість, екс-чиновника визнали винним у злочині, передбаченому статтею 190 КК України. Дії пана Гамана визначено як шахрайство, оскільки він на момент отримання хабара не мав посадових повноважень, бо був звільненим з роботи.

  Наразі прокуратура Черкаської області оскаржує вирок суду першої інстанції. Нещодавно, після тривалої підготовки під час якої «учасникам судового провадження запропоновано подати нові докази, на які вони посилаються», справу призначили до розгляду у вересні цього року.

  mynenko-sud-cherk.jpg

  Проте щоразу з’являються чергові «об’єктивні» підстави для перенесення слухань. Тож, тепер справу шахрая розглядатимуть у листопаді.


  gumanny-sud-cherk.jpg

  Ким вийде він він із зали суду – шахраєм, корупціонером чи узагалі людиною з чистим сумлінням?

  Мирослава Станкевич, для “Ні корупції!”

  Джерело:
  http://nikorupciji.org/2016/10/26/sud-vidpustyv-chynovnyka-koruptsionera-cherez-termin-davnosti/

  ***

  Кримінальний Кодекс України.
  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page2


  Стаття 49. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності.

  1. Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину і до дня набрання вироком законної сили минули такі строки:

  1) два роки - у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання менш суворе, ніж обмеження волі;

  2) три роки - у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання у виді обмеження або позбавлення волі;

  3) п'ять років - у разі вчинення злочину середньої тяжкості;

  4) десять років - у разі вчинення тяжкого злочину;

  5) п'ятнадцять років - у разі вчинення особливо тяжкого злочину.

  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица

  ДРУГОЇ СПРОБИ ПОГОДИВ КАНДИДАТУРУ РЕНЬКАСА ДО НАГОРОДЖЕННЯ ОРДЕНОМ.

  [​IMG]
  • 22.11.2016​
  Члени виконавчого комітету Канівської міської ради таки погодили з другої спроби кандидатуру міського голови на нагородження орденом «За заслуги».
  Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

  Відповідне рішення було ухвалене на сьогоднішньому позачерговому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради.

  Відтак, своїм рішенням виконком підтримав клопотання зборів трудового колективу міської ради, у якому Ігор Ренькас пропрацював 30 років, та висунув його кандидатуру до нагородження з нагоди 60-ти річчя міського голови, яке він відзначатиме 2 лютого.

  Зауважимо, що відповідне рішення підтримало 8 присутніх членів виконавчого комітету, окрім Віталія Чміля, який утримався.

  Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на останньому засіданні виконкому для висунення кандидатури міського голови на нагородження не вистачило одного голосу.

  Джерело:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_145090

  ***


  У К А З
  ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
  Про встановлення відзнаки Президента
  України - ордена "За заслуги"

  3. Орденом "За заслуги" нагороджуються особи за видатні
  досягнення в економічній, науковій, соціально-культурній,
  військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної
  діяльності на благо України.

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/870/96


  ***

  Щоб не забували - завдяки кому було повернуто 6,5 га землі громади, вартістю 625 тис.дол.США.

  [​IMG]

  [​IMG] 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Справжнє обурення викликала новина, що виконком з другої спроби - проштовхнув рішення щодо погодження кандидатури Ренькаса до нагородження орденом.

  Zaslugi-3.jpg

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-39#post-33227

  ***

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  1.002
 2. P.S.
  Ответов:
  20
  Просмотров:
  6.322
 3. P.S.
  Ответов:
  103
  Просмотров:
  41.590
 4. Starpom
  Ответов:
  125
  Просмотров:
  123.264
 5. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  380
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  192
 7. P.S.
  Ответов:
  34
  Просмотров:
  1.210
 8. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  218
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  317
 10. OhotNIK
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.677