Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2013 - 15 год.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 4 янв 2013.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2013 год.

  Чи порушили місцеві чиновники ст. 12 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" і чи понесуть вони за це відповідальність ?

  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/897755.jpg
  http://kaniv-rada.org/page.php?p=1033

  І чи є Офіційним сайтом міської Ради Канева - сайт, на якому були розміщені декларації місцевих чиновників ?

  І хто є юридичним володарем цього сайту - приватна особа чи місцева влада ?

  Будемо сподіватися, що зовсім скоро - громада міста про це дізнається.

  Докладніше :
  http://kanev.info/showpost.php?p=17888&postcount=113


  У Каневі «репресували» свободівського депутата
  14 Июнь 2013.
  http://kanev.info/showpost.php?p=17876&postcount=92

  Полный список , с детальной информацией, - по каждому депутату каневского городского совета.
  http://kanev.info/showthread.php?t=1866

  Довели эту информацию до журналистов телеканала "Интер".
  Напевно, не завадить, щоб було проведене журналістське розслідування.  ***
  Последнее редактирование: 16 июн 2013
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2013 год.

  Колишній "мєнт" - про нинішню міліцію і владу
  14.06.13.

  [​IMG]

  Життя - чудернацька річ. Якось - дуже дивно й неочікувано - познайомився з афганцем і "мєнтом" в одній особі. Колишнім "опером". Але ж, як знаємо, вони колишніми не бувають. Працював він в міліції чи то 30, чи 35 років. Пройшов не одну "бойову" точку. Настрілявся достатньо. 2,5 роки в землянках Афганістану, потім - Карабах, Пакистан. "Ганяв" кавказців, кримських татар, українців. Побував в багатьох країнах, в тому числі, в Європі. Каже, що нинішню владу в Україні та всіх цих олігархів разом з їхніми дітьми потрібно зібрати на баржі й розстріляти. Чому з дітьми? Тому що вони вже виховані ублюдками-злочинцями, які будуть цей народ використовувати як тільки можна...

  Він грубуватий і достатньо нервовий. Каже, що був колись контужений. У нього багато "совкових" і "тоталітарних" думок в голові. Скажімо, любить виправдовувати Сталіна. Втім, він не є божевільним і доволі тверезо дивиться на речі. Звісно, враховуючи всю його "бойову" історію. Історію постійної "гри у войнушки" цього людства й "великих імперій".
  Каже, що інакше людина не може.

  Він достатньо знає всю державну-чиновницьку-міліцейську систему, де працював десятки років.
  Зізнається, що в міліції сьогодні мало нормальних людей. Щоб потрапити туди, потрібно заплатити як мінімум дві тисячі доларів. Щоб піти на підвищення - знову плати. А потім ці всі гроші міліція швидко "відбиває" на хабарах.
  Згадує, як колись, ще в Радянському Союзі, він потрапив в одну з республік Союзу. Там всі міліціонери були родичами і платили кілька тисяч радянських рублів за те, щоб стати "правоохоронцем". За його словами, сьогодні така реальність фактично в усіх "колишніх" республіках.

  Згадує, як в Черкасах під дахом влади "заправляли" всякі банди. Потім, коли мером був Володимир Олійник, місцевих нібито замінили чеченці. Олійник начебто домовився з ними і віддав їм Черкаси. Черкаських "ватажків" тоді дещо постріляли-поганяли. "Торпеда" втік на кілька років.

  Але потім чеченців почали потроху витісняти. Вбили серед білого дня біля магазину одного з їх авторитетів... І понеслося.

  Колишній "опер" говорить, що "Норіка" пристрелили спецслужби. А потім міліція взяла бандитів повністю під свій контроль. Відтак почала створювати свої "банди", щоб потім з ними "боротись" і заробляти гроші на "постраждалих".

  Мовляв, сьогодні міліція контролює все і збирає "дань" як рекет.
  Залишилися тільки дрібні злодюжки, яких ловлять і карають для звітності. Якщо ти мільйони крадеш і в системі - все чікі-пікі. Якщо буханку вкрав чи ще щось таке - ти найбільший злочинець і тебе треба знищити.

  Потім чоловік згадує Кучму. Леоніда. Тобто президента колишнього. Зокрема, розповідає про його приїзд в Канів на Чернечу гору. Міліція і СБУ охороняли "першу особу". Кучма був з дочкою (та, що Олена Пінчук). Вони "квасили" в музеї. Наш Леонід Данилович вийшов дуже п'яний. Його підтримували. Аж ось до Президента підійшла старенька згорблена бабуся і каже: "Леонід Данилович, подивіться на мої руки". Показала свої натруджені, просякнуті потом і землею руки. Президент у відповідь показав свої: "А подивись на мої руки". І пішов, хитаючись.
  Відтак вийшла доня Кучми. Щось дуже кричала і матюкалася. Її оточення намагалося заспокоювати: "Тихіше, люди..."
  "Це не люди, це - бидло!" - крикнула вона і пішла, продовжуючи матюкатись.

  "Таких треба розстрілювати. І батьків, і дітей. зібрати цю всю наволоч на баржу - і все. Їх так виховують, що люди - це бидло, з яким можна робити, що хочеш. Полювати на них, вбивати, грабувати... Вони мільйони собі гребуть, захоплюють заводи, землю, а люди голодують", - каже колишній "мєнт".
  Він знову говорить про міліцію, яка постійно розростається, щоб людей контролювати і захистити від них бандитів при владі. "Це диктатура називається", - цитує він з курсу партшколи.
  "Про них журналістам треба писати, а не всяку хєрню", - підсумовує він.

  Джерело:
  http://narodua.com/kolonky/oleksandr-solonets/kolyshnij-mjent-pro-nynishnju-militsiju-i-vladu.html
 3. чиж

  чиж В бане

  Регистрация:
  21 фев 2010
  Публикации:
  918
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Tallinn
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2013 год.

  Вот видишь в стране такой бардак и к лучшему изменений нет.
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2013 год.

  На Донбассе депутаты не дали переименовать площадь Ленина на Шевченко, чтобы не "стать бандерлогами".
  21 июня 2013

  [​IMG]

  Центральная площадь Краматорска будет по-прежнему носить имя вождя мирового пролетариата Владимира Ленина и переименовываться не будет - такое решение приняли депутаты городского совета.

  Инициаторами переименования площади в честь поэта Тараса Шевченко выступили представители двух городских политических партий, которые заявили, что переименование площади станет логическим завершением положительных сдвигов в увековечении памяти Шевченко в Краматорске: установка бюста поэта, присвоение его имени новому скверу. Кроме того, сообщили депутаты, за 20 прошедших лет пора определиться, куда идет Украина в своем развитии, и отказаться от символов тоталитарного прошлого.

  Бывший мэр Краматорска Виктор Кривошеев заявил, что площадь должна сохранить имя Ленина и памятник ему должен остаться там же. Другие депутаты сообщили, все достижения наших предков за последние десятилетия были осуществлены под именем Ленина.
  "И отказавшись от этого наследия, мы станем бандерлогами", - заявил один из народных избранников.

  Большинство депутатов оставило центральной площади Краматорска имя Ленина.

  Подробности
  По материалам: Сегодня
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2013 год.

  Каста "черных нотариусов" отбирает у украинцев квартиры и машины.
  24 июня 2013

  [​IMG]

  Каждый украинец может в любой момент остаться без квартиры или авто, пишет "Сегодня".
  Журналисты наткнулись на след целой касты "черных нотариусов", которых иногда аферисты специально готовят - еще со студенческой скамьи.

  Схема работы преступников проста. В Украине действуют десятки криминальных группировок, которые специализируются на отчуждении движимого и недвижимого имущества. Главное: иметь доступ к госреестрам, получить персональные данные владельца. А "карманный" нотариус удостоверит, что владелец добровольно передал право распоряжаться имуществом кому-то другому. После цепочка быстрых перепродаж завершает похищение.

  В Киеве работает целая каста "черных нотариусов", уверяют эксперты. Однако в Минюсте не видят таких "теневых" группировок. "Я от вас впервые услышал такие слова. Какая-то странность, как может быть нотариус черным, белым. Если у него есть свидетельство на право занятия, он работает. Если он совершает правонарушение, есть уголовный кодекс", - заявил министр юстиции Александр Лавринович.

  Но юристы заверяют, что в Украине нотариальное дело давно стало супербизнесом. "Это такой закрытый цех, туда очень сложно попасть. Но как в любом деле, есть люди порядочные, а есть "черные нотариусы", - говорит адвокат Олег Веремеенко.

  Всего в Украине работают около шести тысяч нотариусов. Четыре с половиной тысячи частные. За последний год они удостоверили около 12 миллионов сделок. Общая сумма услуг достигает 3 млрд грн, но стоимость материальных объектов ими оформленных в сотни раз больше. И это большое искушение.

  Примерно 5% частных нотариусов, по данным экспертов, систематически прибегают к преступным действиям. Более того, иногда это вообще уголовные агенты.

  Бывшая помощница одного из нотариусов скрывает лицо и рассказывает сенсационную правду: "Существуют нотариусы, которых специально обучают, вкладывают деньги на обучение, с целью дальнейшего использования для заключения незаконных соглашений".

  Впрочем, поймать "черных нотариусов" за руку трудно. Преимущественно, у них надежная "крыша", отмечает издание.

  Подробности
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2013 год.

  АШОТ АРУШАНОВ

  Досье.

  [​IMG]

  Телеведущий, путешественник и байкер Ашот Арушанов, организатор ежегодного байкерского слета «Тарасова гора», стал гражданином Украины в 1998 году. Он признается, что куда бы он ни уезжал из Киева, ему всегда хорошо сюда возвращаться. «По национальности я армянин, но если бы у меня была такая возможность, родился бы украинцем», — утверждает Ашот.

  Уроженец Баку, после службы в армии вернуться на родину он уже не смог: там бушевала война, и семья Ашота переехала в Армению. Арушанов признается, что ему до сих пор время от времени снится Баку. «Я очень хочу увидеть улицы своего детства, но армянам дорога в Азербайджан закрыта. Пришлось попросить знакомую, которая полетела в командировку в Баку, сделать для меня фотографии», — говорит Ашот.

  Из Еревана он переехал в 1992 году в Крым — у его отца там был свой трикотажный бизнес, а через пару лет перебрался в Канев. Здесь он поставил у дороги на трассе Киев — Черкассы киоск с шаурмой и шашлыками, который со временем разросся до павильона. «Не скажу, что Канев встретил меня с распростертыми объятиями, — вспоминает Арушанов. — Город маленький, все на виду, мне постоянно ставили палки в колеса». Зато благодаря придорожному фастфуду Ашот познакомился с массой людей. Например, с Фоззи из группы «Танок на майдани Конго», который придумал слоган — «Скушай что-то у Ашота». Правда, на первых порах некоторые свойства украинского менталитета удивляли. Например, сколько украинцы пьют — Армения была единственной союзной республикой без вытрезвителей.

  Несмотря на ностальгию, Ашот считает, что с переездом в Украину он больше нашел, чем потерял. «Я нашел здесь всех своих друзей, купил свой первый мотоцикл, собрал в 2002 году первый байкерский слет в Каневе — «Тарасову гору». Я получаю настоящий кайф от того, что я, будучи армянином, собираю каждый год в духовном центре Украины, на могиле Тараса Шевченко, друзей из полутора десятка стран», — гордится Арушанов.

  В столицу Украины Ашот переехал в 2002 году. Говорит, что Киев — город очень душевный и уютный, такой атмосферы он больше нигде не встречал. Правда, в Киеве есть один большой недостаток — дороги. «Когда ты ездишь по плохой дороге на четырех колесах, ты просто убиваешь машину. А когда ездишь на двух — можешь легко убиться сам», — сожалеет байкер.

  Источник :
  http://news.guru.ua/news/141303/%AB..._k_nashej_kukhne_i_zhalujutsja_na_morozy.html

  Мотофестиваль "Тарасова гора" 2013.

  Подробности :
  http://kanev.info/showpost.php?p=17938&postcount=49

  ***

  А где шашлычная Ашота была ?
  На развилке - Черкассы/Мироновка ?
  И где жил в Каневе Ашот ? Кто помнит ?
  Я в то время в Каневе не жил...

  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2013 год.

  Впервые жители города Канев узнали , что за ними следят и о них собирают конфиденциальную информацию - от головы города Канев Николенко В.В.

  Эти факты никак не отразились на местных чиновниках и не заинтересовали правоохранительные органы, чего не скажешь о лавине международных скандалов к которым привела вытекшая информация о слежке спецслужбами.

  [​IMG]
  Подробности:

  Мера звинувачують у незаконному зборі конфіденційної інформації.

  http://kanev.info/showthread.php?t=1429&page=8


  Мер Канева Віктор Ніколенко звітуватиме перед громадою міста о 10 годині ранку 28 грудня. На питання НародUA, чому саме вранці в будній день (28 грудня припадає на середу) і чи не планує перенести звіт на інший день і час, каже, що нічого не змінюватиме.
  15 грудня 2011 року.

  http://kanev.info/showpost.php?p=10124&postcount=65

  Отправили редакторам местных газет.

  http://kanev.info/showpost.php?p=10130&postcount=66

  Повальная слежка и сбор конфиденциально информации в Интернете.

  http://kanev.info/showthread.php?t=3291

  В СБУ признались, что прослушивают украинцев
  27 июня 2013.

  http://kanev.info/showthread.php?p=17977#post17977  ***
  Последнее редактирование: 27 июн 2013
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2013 год.

  Як вам учорашня злива ?!
  Гарно було ?

  Був град та такі пориву вітру, що авто, яке стояло - гойдало.
  Десь, близько 20 хвилин - їхати було неможливо - нічого не було видно.

  Щось я не пам'ятаю за своє життя стільки води по вулицях міста.
  Я їхав центральними вулицями міста - скрізь води було 20-30 см.

  Закінчилось тим, що авто залило і конячка стала посеред вулиці - води було по рівень переднього бамперу.
  Отаке кіно !

  Гарно, що якийсь хлопець на Жигулях, побачивши що я загруз, самостійно під'їхав зі сторони тротуару та витягнув.

  Місцеві джипи проїжджали повз.

  ****

  Попам'ятаєте, ми розповідали про те, як місцеві чиновники марно витрачають кошти громади - не передбачають зливових каналізацій по вулицях міста ?!

  До речі, депутатам міської ради - теж - начхати на це марнотратство !

  Були би у нас депутати нормальні, то би зразу підняли питання по подібних ремонтах у місті -

  14.12.11 забетонировали участок дороги по ул.Воровского.
  http://kanev.info/showpost.php?p=10127&postcount=145

  26.02.12.Канев.Центр города.ул.Воровского.
  http://kanev.info/showpost.php?p=11698&postcount=12

  14.03.12.Канев.Центр города.ул.Воровского.
  http://kanev.info/showpost.php?p=12018&postcount=15

  <center>
  ***
  Міністерство охорони здоров'я України.
  Наказ.
  Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів.

  7. Інженерна підготовка і обладнання території.

  7.2. Система зливної каналізації є обов'язковим елементом інженерного забезпечення міст і селищ міського типу.
  Відведення поверхневих вод слід здійснювати з усього басейну стоку, передбачаючи зливну каналізацію закритого типу з попереднім очищенням стоку.

  Застосування відкритого водовідвідного устаткування (канав, кюветів, лотків) допускається в сільських населених пунктах, а також на території парків.

  Джерело:
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0379-96/page2

  ***
  Последнее редактирование: 28 авг 2013
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2013 год.

  ***

  ХРОНОЛОГІЯ чергової, брудної історії міста Канів,
  до якої були причетні майже усі депутати міської ради !!!  Спроба безкоштовного захоплення чиновниками та депутатами міської Ради Канева землі громади - вартістю 5 млн грн. (625 тис. дол.).

  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/847384.jpg

  "Дніпрові сади"


  [​IMG]

  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/755062.jpg

  Докладніше :
  http://kanev.info/showpost.php?p=18052&postcount=93


  ***
  Последнее редактирование: 6 июл 2013
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2013 год.

  Тулуб не побачив у Каневі слідів Ніколенка.
  01 серпня 2013.

  [​IMG]

  Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб залишився вкрай незадоволеним доповіддю міського голови Канева Віктора Ніколенка під час обласної колегії.

  Зокрема, губернатора цікавила підготовка міста до прийняття туристів. Вислухавши Ніколенка, Тулуб заявив, що вважає за доцільне доручити комісії облради розглянути підсумки соціально-економічного розвитку міста Канева, діяльності міськради і особисто міського голови Віктора Ніколенка на виїзному засіданні комісії обласної ради і на сесії обласної ради через місяць.

  – І дуже прошу запросити мене за засідання міськради. Я б хотів побувати. Термін – місяць, – знову наголосив Сергій Борисович.

  Відтак у вересні, за вказівкою очільника області, мають бути розглянуті результати в комплексі за всіма напрямками.

  – Мені дуже неприємно. Я нещодавно був там (у Каневі, – ред.) на об’єктах. На жаль, як той казав: «Був на Марсі. Не побачив там слідів людини», я не побачив слідів міського голови. А заголовочок гарний зробили з тієї презентації: «Влада подивилась на 200 років», – навів Сергій Тулуб, очевидно, приклад із висвітлення візиту обласного керівництва до Канева в межах підготовки до святкування ювілею Шевченка. – Але треба докласти зусиль для конкретних результатів. А ви (Віктор Ніколенко, – ред.) більше в політиці ніж у вирішенні конкретних проблем міста. А я б вам запропонував не політикою займатися, а вирішенням конкретних проблем.

  Джерело:
  http://procherk.info/news/7-cherkassy/16312-tulub-ne-pobachiv-u-kanevi-slidiv-nikolenka

Загрузка...