Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2012 год.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 2 янв 2012.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2012 год.

  Канівська міськрада вирішила відкласти виділення таємничим "Дніпровим садам" 6,5 гектарів.

  28.04.12

  [​IMG]

  Сьогодні, 28 квітня, міський голова Канева Віктор Ніколенко вкотре скликав позачергову сесію Канівської міської ради, щоб міська рада нарешті визначилася з виділенням 6,5 гектарів землі вздовж дренажного каналу міста неподалік Дніпра кооперативу "Дніпрові сади". Якщо минулого разу, тобто 26 квітня, депутати на позачергову сесію навіть не зібрали "кворуму", а 19 квітня після вето мера так і не дійшли до голосування, то цього разу, попри кворум, депутати Канівської міськради вирішили перенести скандальне питання на одну з наступних сесій.

  За словами депутата Канівської міської ради Юрія Гамалія, депутати від "Батьківщини", Партії регіонів та інших фракцій і політичних сил, які раніше голосували за виділення землі "Дніпровим садам", сьогодні вирішили перенести питання, щоб "його краще підготували".

  Як повідомляв НародUA, досі невідомо, хто ж є власниками та засновниками "Дніпрових садів". Крім того, як стверджують противники виділення прибережних земель, де постійно відпочивають жителі Канева, рішення про виділення під приватизацію 6,5 га землі ухвалене з порушеннями чинного законодавства та регламенту Канівської міської ради.

  Водночас на позачерговій сесії Канівської міськради депутати довго дискутували щодо надання дозволів на розміщення малих архітектурних форм, тобто тимчасових торговельних "закладів" у Каневі, зокрема поблизу Дніпра.

  Як повідомив НародUA Юрій Гамалій, в Каневі досі не розроблено схеми розміщення МАФів, відповідно до плану забудови й розвитку міста.

  Тому, як стверджує депутат, у Каневі, з одного боку, є проблема для підприємців, які прагнуть надавати додаткові послуги в місті. З іншого - серйозна проблема для міста через стихійність і неконтрольованість торгівлі, як і різні корупційні схеми...

  "На попередній сесії тільки проголосували за виділення тимчасового торговельного місця по вул. Героїв Дніпра, 47, і вже там залито бетонні майданчики, хоча, відповідно до закону, не можна там робити капітальні фундаменти", зазначив депутат Юрій Гамалій.

  Попри все це депутати в поіменному режимі проголосували за виділення землі під черговий тимчасовий торговельний павільйон біля Дніпра у Каневі.

  http://narodua.com


  ****

  Жители Киевщины встали на защиту сельской дороги.
  28 апреля 2012.

  <embed src="http://podrobnosti.ua/img/player.swf" height="288" width="360" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="controlbar=over&amp;image=http://podrobnosti.ua/upload/news/2012/04/28/834344_3.jpg&amp;file=http://podrobnosti.ua/upload/news/2012/04/28/834344_4.mp4&amp;logo=http://podrobnosti.ua/img/logo_video.png&amp;plugins=viral-1&viral.link=http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/04/28/834344.html"></embed>
  Последнее редактирование: 28 апр 2012
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2012 год.

  24 травня 2012 року о 10 годині в залі засідань будинку рад відбудеться V засідання VIII сесії Канівської міської ради VІ скликання.

  24 травня 2012 року о 10 годині в залі засідань будинку рад відбудеться V засідання VIII сесії Канівської міської ради VІ скликання.

  Порядок денний:
  1.Про внесення змін та доповнень до рішення Канівської міської ради від 30.12.2011 №6-69 «Про міський бюджет на 2012 рік».
  2.Звіт керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дубенця С.М.
  3. Про затвердження «Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Каневі».
  4.Земельні питання.
  5.Різне.

  Слухання 17.05.2012 року о 14.00 год. Засідання у профільних депутатських комісіях 10 та 11 травня 2012 року.

  Запрошуються: депутати міської ради, члени територіальної громади, керівники підприємств, установ, організацій, члени виконавчого комітету, голови квартальних та будинкових комітетів.

  міський голова

  В.В.Ніколенко
  7 травня 2012

  ****

  Цікаво, що досі не оприлюднені рішення скандально відомої сесії міської ради, яка відбулася 05.04.12, і на якій було прийнято рішення про виділення 6,5 гектарів землі - на території міста - для розташування садового кооператива, з подальшою приватизацією землі.

  Головна > Нормативні акти > Рішення сесії ради

  http://kaniv-rada.org/page.php?s=29

  Карта земельных участков - ситуация с государственной, коммунальной собственностью.
  http://kanev.info/showpost.php?p=12436&postcount=9

  [​IMG]
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2012 год.

  СБУ стверджує, що побиття канівських студентів не було.
  14.05.12

  [​IMG]

  На звернення депутатів Канівської міськради щодо незаконних дій працівників СБУ та МВС області, зокрема катувань студентів Канівського училища культури та мистецтв Георгія Ребрика та Сергія Баліцького керівник обласного СБУ Володимир Криленко відповів, що "порушень не виявлено". З іншого боку, працівники СБУ та УМВС проігнорували запити окремих депутатів, зокрема депутата Канівської міськради Юрія Гамалія. Попри те, що вже минули встановлені законом строки на відповідь, силовики не надто охочі спілкуватися й пояснювати дії своїх колег стосовно студентів. Крім того, головний СБУ-шник області підтвердив, що з приводу дій Сергія Баліцького порушено кримінальну справу за статтею «Погроза вбивством».[/IMG]

  Як повідомляв НародUA, напередодні візиту до Канева Президента Віктора Януковича представники правоохоронних органів у Каневі "допитували" координатора канівського "Соколу" та свободівця Георгія Ребрика. Як повідомив студент Канівського училища культури та мистецтв пізніше, його погрожували вбити, били та знущалися, якщо він не підпише "згоду" на співпрацю з СБУ та не "свідчитиме" проти "Свободи" та "Соколу". Врешті, Георгія Ребрика таки примусили все це зробити.

  Крім того, як виявилося, по цій же справі допитували й студента цього училища Сергія Баліцького, який нібито погрожував іншому студенту розправою за знущання. Потім Сергій Баліцький повідомив, що його били працівники СБУ та МВС до втрати свідомості.

  Після таких "спілкувань" проти Сергія Баліцького, як вже повідомляв НародUA, проти студента порушили кримінальну справу.

  Як повідомив НародUA депутат Канівської міськради Юрій Гамалій, його запити до Канівської прокуратури остання відіслала до управлінь СБУ та УМВС, однак ті досі не відповіли.

  Тим часом керівник Черкаського обласного управління СБУ Володимир Криленко у відповіді на звернення сесії Канівської міської ради зазначив наступне:

  "Звернення депутатів Канівської міської ради від 05.04.2012 року і «Ні правовому беззаконню» в Управлінні СБ України ретельно розглянуто, за викладеними в ньому фактами проведено перевірку.

  По суті поставлених запитань повідомляємо, що в ході перевірки заяви про злочин в порядку ст. 97 КПК України, в частині, що стосується компетенції СБ України, співробітниками Управління проводилось опитування ряду осіб, у т.ч. 6 березня 2012 року в приміщенні гуртожитку Канівського училища культури та мистецтв опитано студента даного ВНЗ Сергія Баліцького, а 7 березня 2012 року - в приміщенні зазначеного училища студента цього ВНЗ Георгія Ребрика. Матеріали перевірки 13.03.2012 року скеровано до УМВС України в Черкаській області. За результатами їх розгляду того ж дня стосовно С. Баліцького порушено кримінальну справу за ч.І ст. 129 КК України («Погроза вбивством»).

  У ході опитування обидва студенти відмовились від права на правову допомогу, про що власноручно зазначили в поясненні.

  Викладені в зверненні відомості щодо застосування співробітниками Управління під час відібрання пояснень у зазначених осіб незаконних заходів впливу (залякування, погроза вбивством, поранення в ногу зі зброї, затримання та поміщення до слідчого ізолятора за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, фізичне насильство) у ході перевірки не підтвердились.

  Допити Г. Ребрика та С. Баліцького не проводились, оскільки така форма процесуального закріплення показів, згідно з КПК України, застосовується лише в рамках порушеної кримінальної справи.

  Робота співробітників Управління з Г. Ребриком та С. Баліцьким проводилась виключно в рамках чинного законодавства."

  Джерело: http://narodua.com
  Последнее редактирование: 4 окт 2012
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2012 год.

  Народний депутат України, лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк попросив черкащан не відстрілювати депутатів.
  20.05.12

  [​IMG]

  Народний депутат України, лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк був прикро вражений агресивними настроями жителів Черкас.

  Під час зустрічі з черкащанами у Будинку вчителя в нардепа запитали, чому в людей немає права відстрілювати нерадивих депутатів.

  «Якщо в нас є право обирати, то чому у нас немає права відізвати?! І якщо немає права відізвати, то може потрібно надати нам право відстрілювати?», - запитав один із учасників зустрічі.

  Подробиці : http://narodua.com
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2012 год.

  Сьогдні відбулась неоординарна подія в нашому місті, яка навіть затмарює розгляд мовного питання на сесії верхоаної ради.


  [​IMG]
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/776716.jpg

  P.S.

  Олександр Скорина - депутат міської ради.

  Полный список , с детальной информацией, - по каждому депутату каневского городского совета.
  http://kanev.info/showthread.php?t=1866


  ****

  Региональные средства массовой информации.

  Канівських вчителів активно агітують вступати в Партію регіонів?
  07.06.12.

  Учителів усіх шкіл Канева збирали, щоб розповісти про "заслуги" партії влади, тобто Партії регіонів, і агітувати за вступ у ПР.

  Подробиці : http://narodua.com/polityka/kanivskych-vchyteliv-aktyvno-ahitujut-vstupaty-v-partiju-rehioniv.html


  ***

  Довели эту информацию до телеканала "Интер", новостной программы "Подробности".

  http://podrobnosti.ua/news/allnews/
  Последнее редактирование: 12 июн 2012
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2012 год.

  Книгу відгуків, яка зникла із оновленого музею Тараса Шевченка у Каневі буде розшукувати міліція.
  06.06.12.

  [​IMG]

  Принаймні, таке прохання висловив депутат Канівської міської ради Юрій Гамалій.

  Він стверджує, що звертався до генерального директора Шевченківського національного заповідника Василя Коломійця з проханням повернути книгу відгуків, проте це не дало жодних результатів. Книга, до якої відвідувачі можуть вписувати свої враження про музей, з'явилася, але інша.

  «З 23 серпня 2010 року в оновленому музеї Т.Г. Шевченка у Каневі на столику чергової знаходилася книга вражень відвідувачів, в яку, всі хто бажав, записував свої враження від побаченого. На жаль, за кілька днів ця книга зі свого постійного місця зникла і до 21 березня 2012 року на столику чергової музею не було ніякої книги для записів вражень відвідувачів. З 21 березня 2012 року на столику чергової з'явилася нова, чиста книга вражень відвідувачів, в якій не було записів зроблених у серпні 2010 року», - розповів Юрій Гамалій.

  За його словами, частину записів, які були зроблені у серпні 2010 року, надрукувала газета «Слово Просвіти» (№ 35 (568) за 2-8 вересня 2010 року), хоча в заповіднику стверджують, що книга знаходилася у «Тарасовій світлиці, попри те, що відвідувачі чудово пам'ятають – робили записи саме в музеї.

  «Кожна з книг вражень відвідувачів музею Шевченка, які велися з кінця ХІХ століття, є безцінним надбанням всього українського народу, його історії. Тому прошу провести розслідування та встановити місце знаходження книги вражень відвідувачів музею Т.Г. Шевченка у Каневі, яка у серпні 2010 року знаходилася на столику чергової, і у якій залишали свої враження відвідувачі музею. Якщо ж ця книга втрачена (приходжу до такого припущення в результаті того, що протягом тривалого часу не можу отримати можливості її бачити), то в цьому вбачаю склад злочину щодо збереження документів, які мають історичну цінність. В такому разі прошу відкрити кримінальну справу в зв'язку з втратою документу, що має історичну цінність для українського народу і належить Україні», - написав Юрій Гамалій у своєму зверненні до міліції.

  Джерело: http://narodua.com/harjachi-novyny-...ukaty-knyhu-vidhukiv-z-muzeju-shevchenka.html


  ***


  “Слово Просвіти”, ч. 35 (568), 2–8 вересня 2010 р.

  [​IMG]

  Текст.

  http://slovoprosvity.org/2010/09/02/як-любити-шевченка/


  *****
  Последнее редактирование: 6 июн 2012
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2012 год.

  Сьогодні, 18 червня 2012, накінець , в інтернеті були розміщенні матеріали по скандально відомій сесії міської ради від 05 квітня 2012 року.
  http://kaniv-rada.org/page.php?p=591  Серед інших рішень, прийнятих на цій сесії, є рішення від 05.04.2012 № 8 – 24 "Про надання земельної ділянки в оренду ОКСГТ „Дніпрові сади”.


  [​IMG]


  Текст.

  <center>
  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШЕННЯ

  </center>

  від 05.04.2012 № 8 – 24

  Про надання земельної ділянки
  в оренду ОКСГТ „Дніпрові сади”


  Відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 5, 6, 15 Закону України „Про оренду землі”, ст.ст. 12, 35, 93, 116, 123, 125 Земельного кодексу України, розглянувши заяву обслуговуючого кооперативу садово-городнє товариство „Дніпрові – сади”, Канівська міська рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу садово-городнє товариство „Дніпрові – сади” площею 6,5000 га в м. Каневі, Лівобережна промислова зона на Лівому березі р. Дніпро для колективного садівництва.

  2. Надати обслуговуючому кооперативу садово-городнє товариство „Дніпрові – сади” земельну ділянку площею 6,5000 га в м. Каневі, Лівобережна промислова зона на Лівому березі р. Дніпро для колективного садівництва за рахунок земель Канівської міської ради в оренду з метою передачі членам садівничого товариства у власність терміном до 01.05.2020 року.

  3. Зобов’язати ОКСГТ:
  3.1. виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України;
  3.2. в п’ятнадцятиденний термін укласти договір оренди земельної ділянки.

  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Ренькаса І.О., міськрайонне управління Держкомзему у м. Каневі та Канівському районі Черкаської області /Миненко В.Б./ та відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева /Лупина О.І./.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології /Маланчев Є.С./.


  Міський голова В.В.Ніколенко


  Лупина  ***


  Подробиці цієї скандальної історії - в темі "Карта земельных участков - ситуация с государственной, коммунальной собственностью."
  http://kanev.info/showpost.php?p=12436&postcount=9


  ***
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2012 год.

  Євро-2012 до Канева не дісталося.
  20.06.2012.

  [​IMG]

  До Євро-2012 готувалися не лише великі міста, де наразі проходять матчі європейського чемпіонату, але й невелике, але амбітне місто Канів, котре має неофіційний статус Духовної столиці України.

  Як показує практика, до Канева Євро не дісталося. Проте за задумом керівників не тільки міста, а й держави це мало відбутися. Адже спеціально для євротуристів були збудовані вертолітний майданчик поблизу села Пекарі за більш як 100 мільйонів гривень, термінал "Авто-Ріка" за 50 мільйонів гривень. Розраховували, що євротуристи житимуть у новозбудованому в центрі міста готелі "Замок Рода" і харчуватимуться у комунальному кафе "Зустріч". Але минула половина періоду Євро-2012, а євротуристів у Каневі немає. Не поспішають вони і на Тарасову гору. Принаймні, організованих єврогруп там не було. Щоправда, 18 червня до приплаву "Тарасова гора" пришвартувався теплохід "Принцеса Дніпра" з іноземцями на борту. Але то були переважно поважного віку мандрівники з Італії, Іспанії, Франції, Англії, Австралії котрі не мали ніякого стосунку до проведення чемпіонату Європи з футболу. Були серед туристів і росіяни, які цікавляться Євро-2012, але вони приїхали в Україну на не футбол, а на екскурсію.

  До кінця чемпіонату лишається небагато часу. Ще менше надії мають канівці, що до їхнього всесвітньо відомого міста приїдуть іноземні фани.

  Джерело: http://www.pres-centr.ck.ua/health/27233/

  Подробности о ЕВРО 2012 в ТЕМЕ

  ***


  Нагадуємо для користувачів http://kanev.info/ події річної давнини.


  1.)

  Строительство вертолётной площадки под Пекарями.
  Цена объекта - 11 млн.дол.

  [​IMG]  2.)

  Несмотря на протесты депутатов, варварски снесено капитальное, железобетонное здание старого автовокзала.
  Накануне сноса, по заключению эксперта , здание было оценено в 2,4 млн. грн. (300.000 дол.)
  Конструкции здания были переработаны на строительный щебень, которым были подсыпаны дороги в Каневе. Дорогой щебень получился !

  [​IMG]  3.)

  Строительство нового автовокзала.
  Здание - каркасник из труб, разных металлических конструкций оценено в 47 млн.гр.(5,9 млн.дол.)
  Деньги на строительство и благоустройство прилегающей площади выделены из бюджета Украины - согласно постановлению Кабинета Министров от 14.04.2010 р. N 357

  [​IMG]


  ***
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2012 год.

  <center>
  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШЕННЯ

  </center>

  від 08.06.2012 № 8 – 54

  Про припинення права постійного
  користування земельною ділянкою
  ДП „Льодові арени”  Відповідно до ст. ст. 12, 141 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, розглянувши заяву ДП „Льодові арени” від 05.06.2012 № 270, Канівська міська рада

  ВИРІШИЛА:


  1.Припинити державному підприємству „Льодові арени” право постійного користування земельною ділянкою загальною площею 1,5951 га, розташованою за адресою: м. Канів, вул. 206 Дивізії, 1 (кадастровий номер земельної ділянки 7110300000:01:001:0188).

  2.Міськрайонному управлінню Держкомзему у м. Канів та Канівському районі Черкаської області /Миненко В.Б./ провести скасування державного акту на право постійного користування земельною ділянкою, відповідно до пункту 1 даного рішення.

  3.Організацію виконання покласти на першого заступника міського голови Ренькаса І.О., міськрайонне управління Держкомзему у м. Канів та Канівському районі Черкаської області /Миненко В.Б./ та відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева /Лупина О.І./.

  4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології /Маланчев Є.С./.


  Міський голова В.В.Ніколенко

  Лупина

  ***


  <center>
  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  VІ скликання
  РІШЕННЯ

  </center>

  від 08.06.2012 № 8 – 55

  Про надання згоди на безоплатну передачу
  цілісного майнового комплексу
  ДП „Авто-Ріка” в комунальну власність
  територіальної громади м. Канева  Відповідно до п. 51 ст. 26, п. 2 ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п. 2 ст. 4 Закону України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, Постанови Кабінету Міністрів України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” від 21.09.1998 № 1482, розглянувши звернення ДП „Авто-Ріка” від 07.06.2012, Канівська міська рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на безоплатну передачу цілісного майнового комплексу ДП „Авто-Ріка” в комунальну власність територіальної громади м. Канева з подальшою реорганізацією шляхом перетворення державного підприємства „Авто-Ріка” в комунальне підприємство „Авто-Ріка”.

  2. Організацію виконання покласти на першого заступника міського голови Ренькаса І.О. та відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева /Лупина О.І./.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань ефективного управління комунальною власністю /Куча В.В./.  Міський голова В.В.Ніколенко

  Лупина


  ***

  Джерело: http://kaniv-rada.org/page.php?p=597


  Нагадуємо події річної давнини:

  1.)

  Несмотря на протесты депутатов, варварски снесено капитальное, железобетонное здание старого автовокзала.
  Накануне сноса, по заключению эксперта , здание было оценено в 2,4 млн. грн. (300.000 дол.)
  Конструкции здания были переработаны на строительный щебень, которым были подсыпаны дороги в Каневе. Дорогой щебень получился !

  [​IMG]

  2.)

  Cтроительство нового автовокзала.
  Здание - каркасник из труб, разных металлических конструкций оценено в 47 млн.гр.(5,9 млн.дол.)
  Деньги на строительство и благоустройство прилегающей площади выделены из бюджета Украины - согласно постановлению Кабинета Министров от 14.04.2010 р. N 357

  [​IMG]
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2012 год.

  У Каневі вшанувати героїв УНР не хоче ні влада, ні "Батьківщина"?
  23.06.12.


  [​IMG]


  Уже п'ять місяців депутат Канівської міськради Юрій Гамалій домагається встановлення пам'ятного знаку героям Української Народної Республіки, що народилися на Канівщині і в 1917-1921 роках воювали за незалежність України. Проте ані влада, ані представники опозиції, зокрема "Батьківщини", не підтримують ініціативу увічнення героїв УНР у Каневі.

  Подаємо для обговорення громадськістю список членів оргкомітету з перейменування та впорядкування вулиць, майданів та скверів у м. Каневі, які або проігнорували засідання з цього питання, або голосували проти "іменного" вшанування героїв.

  Леонтьєв А.О. – голова Комітету, заступник міського голови

  Чиж В.М. – заступник голови Комітету, заступник міського голови, депутат Канівської міської ради від ПР

  Ткаченко С.В. – секретар Комітету, працівник Виконавчого комітету Канівської міської ради

  Труфанова О.Г. – член Комітету, начальник міського відділу культури

  Шацьких А.І. – член Комітету, начальник ЖКГ

  Черешнєв Д.М. – член Комітету, начальник відділу архітектури Канівської міської ради

  Осадча О.В. – член Комітету, представник Державного реєстру

  Максим'юк І.С. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від «Сильної України»

  Ткаченко С.С. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від ВО «Батьківщина»

  Касіч-Пилипенко Є. Л. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від ВО «Батьківщина»

  Кулинич П.М. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від ПР

  Ренькас І.О. – член Комітету, заступник міського голови, депутат Канівської міської ради від ВО «Союз. Чорнобиль. Україна»

  Лисенко М.П. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від КПУ

  Куча В.В. – член Комітету, депутат Канівської міської ради від «Сильної України»

  Коломієць В.В. – член Комітету за згодою, генеральний директор музею Т.Г. Шевченка

  Бруслиновський Є.Б. – член Комітету за згодою, головний редактор місцевої газети «Дніпрова зірка»

  Цибулько В.І. – член Комітету


  Докладніше: http://narodua.com/rezonans/u-kanevi-vshanuvaty-herojiv-unr-ne-choche-ni-vlada-ni-batkivschyna.html
  Последнее редактирование: 23 июн 2012

Загрузка...