Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов. 2011 год.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 2 дек 2010.

Статус темы:
Закрыта.
 1. SEVER

  SEVER

  Регистрация:
  17 янв 2008
  Публикации:
  170
  Симпатии:
  2
  Мой город:
  KANEV
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов.

  Не гарячись. Не у всех есть такие материалы.
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов.

  [​IMG]

  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  V скликання

  РІШЕННЯ

  від 23.12.2010

  Про надання дозволів на розробку
  містобудівних обґрунтувань та
  проектів відведення земельних ділянок
  Куниці О.П., Куниці О.І.

  Відповідно до ст. 26, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ct.25,50,51 Закону України "Про землеустрій", ст. 12, 116, 118, 121, 151 Земельного кодексу України, розглянувши заяви Куници О.П., Куници 0.1., Канівська міська рада


  ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозволи на розробку містобудівних обґрунтувань громадянам:

  1.1 Куниці Олексію Павловичу на будівництво індивідуального житлового будинку вул.206 Дивізії (район торгівельного центру «СПАР»);

  1.2 Куниці Олені Іванівні иа будівництво індивідуального житлового будинку вул.206 Дивізії (район торгівельного центру «СПАР»):

  2. Надати дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
  у власність
  під розміщення індивідуальних жилих будинків для будівництва та
  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель
  Канівської міської ради громадянам:

  2.1. Куниці Олексію Павловичу - на земельну ділянку площею 1000 кв.м по вул.206 Дивізії (район торгівельного центру «СПАР»);

  2.2. Куниці Олені Іванівні — на земельну ділянку площею 1000 кв.м. по вул.206 Дивізії (район торгівельного центру «СПАР»);

  3. Організацію виконання покласти на начальника управління архітектури та містобудування /Черешнєв Д.М./, міськрайонне Управління Держкомзему у м.Канів та Канівському районі Черкаської області / Миненко В.Б./.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології.

  Міський голова В.В.Ніколенко

  Разместил эту информацию пользователь под ником Igor Suhobrus
  17 січня 2011 на сайте канев.нет


  *************************

  10.jpg


  **************************

  Начало этой истории - как участок возле автовокзала, городские власти продали физическому лицу 24.06.2010 - несмотря на то, что уже было известно о принятом решении строительства на этом месте нового здания автовокзала - согласно постановлению от 14.04.2010 р. N 357

  http://kanev.info/showpost.php?p=6087&postcount=15

  ***************************

  Каневское футбольное поле. Фотографии.
  http://kanev.info/theme/foto-kanev-kaniv-tarasova-gora-dnepr-vtoraja-chast.978/page-15#post-10069
  [​IMG]

  ***************************

  Совсем скоро,- "заберут за бесценок землю у украинцев, и оставят её за кланами".
  http://kanev.info/showthread.php?p=10913#post10913
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов.

  Из обсуждения :


  Пользователь под ником ZLO:) пишет:
  18 січня 2011, 13:50

  Шановні канівці ви знаєте, що частина земельної ділянки ВАТ "Черкаси ОПС" (автовокзал) у власності КУНИЦІ О.П.(там де стояла палатка з пивом), так згідно з ЕВРО 2012 там планують будувати "Авто-Ріка" у нього земельну ділянку вилучають для суспільних потреб (згідно земельного кодексу), а взамін повинні дати рівноцінну земельну ділянку або відшкодувати втрати в грошовому еквіваленті!!! Ви краще спитайте у попередньої влади, як Куниця О.П. отримав ділянку у власність на території автовокзалу у травні 2010 і які депутати за це голосували і за скільки продали! А тепер цій владі треба компенсувати затрати Куниці О.П.

  ZLO:)
  18 січня 2011, 17:54

  А площа ділянки складає 641 кв.м. згідно державного акту. Хай Сухобрус розкаже як ділянка у власність перейшла і прикладе рішення міськради.

  Igor Suhobrus
  18 січня 2011, 19:33

  Все, що каже ZLO:) і є зло для громади, хоча б тим, що ховається.
  Тепер докладніше:
  Вся ця «бадяга» розіграна КАЛніболоцьким, ним же зрежисована і ним же проштовхується.
  Хто такий Куниця - зять Почесюка.
  Хто такий Почесюк - бос КАЛніболоцького.
  Хто такий КАЛніболоцький – на мій погляд – КАЛ.

  Щодо земельної ділянки:
  Почесюк влучно «під’їхав» і випросив навісу вокзалу під торгову точку чи кафе. Оформив на Куницю. КАЛон «вибив» на сесії попереднього скликання, де він теж був депутатом, продаж землі Куниці. Сплатили копійки за ту земельну ділянку. Вдумайтеся – центр міста. Потім КАЛон відмовився від послуг автовокзалу. Знає, що будується новий. Адже будівництво нового вокзалу про лобіював Почесюк.
  Потім «состряпал» рішення про «вилучення вокзалу у ВАТ «Черкаси ОПАС», ну і у Куниці. За що Куниці – дві ділянки, а ВАТ «Черкаси ОПАС» - обіцянки знести бульдозером вокзал.
  Хто сказав, що дурні? Ні. Далеко не дурні.
  Далі простіше: ще «рішення» на депутатській комісії не розглядалось, відділом земельних ресурсів не готувалось, на сесії міської ради не обговорювалось.
  На сесії КАЛон, не приховуючи, зазначив: «у мене свій інтерес з Куницею». Ренькас, гад, збив прийняття цього рішення. Були б перевибори.
  От так ZLO:). Сиділо б ти разом з Ніколенком.


  ZLO:)
  18 січня 2011, 20:18

  Igor Suhobrus сиділо б ти там ЧУДО Інформації!!! Чогож ти зразу не сказав чого йому хочуть там виділити землю а тільки баламутиш народ рішеннями яких ще немає!!! Це хоче Куниця О.П. там земельки взамін, а не міська рада вже деребанить! Ти б перший судився якби у тебе забирали шматочок земельки! Тоді як продавали землю ти мовчав, а тепер розказуєш що деребанять!

  Олександр Скорина
  18 січня 2011, 20:57

  Вже набридло читати, як інформація, що тут «вариться», від своєї неповноти обростає здогадками та домислами. Набридло чекати тут офіційної відповіді виконавчої влади, яка на початку діяльності так жваво включилася в інтернетдискусію з народом. Тож я вирішив втрутитися в бесіду, щоб як депутат діючої міської ради від не чисельної і не визнаної радою у статусі фракції групи депутатів, двоє з яких (Юрій Гамалій і я) обрані виборцями по спискам ВО "Свобода" та лише один (Володимир Варавка) висунутий від ВО "Свобода" та обраний по одному з 23-х мажоритарних одномандатних округів в місті, хоч щось внести з відомої нам офіційної інформації.
  Відразу звертаю увагу на те, що й нам, рядовим та ще й опозиційним депутатам, ніхто з яких не був у складі ради минулого скликання, повної інформації невідомо.
  Але розказувати навіть те, що відомо шляхом клацання по клавішам забере надто багато часу, якого навіть шкода на таку розмову. Але шкода й Вас, читачів сайту, які знають по цій проблемі менше за нас. Лише тому в наступних постах, з якими я буду виходити далі до Вас у цій темі тоді, коли матиму на це час, спробую поділитися тим, що мені відомо з офіційних джерел.
  В ході розмови, сподіваюся, щось може додасть і Володимир Коржов, який відвідує сайт і теж є діючим депутатом та ще й на відміну від нас був депутам і в минулому скликанні.


  Igor Suhobrus
  18 січня 2011, 21:00

  Неправда. Це рішення було роздане кожному депутату і лобіював його ніхто інший як особисто Ніколенко з Калніболотским. Останній наскільки обнаглів ,що навідь не приховував своеі зацікавленності, ,,виваливши,,це як аргумент на користь Куниці і зазначив , що він з Куницею в ,,долі,,

  Олександр Скорина
  18 січня 2011, 22:54

  Перш за все хочу сказати про те, що причиною того, що з’явилася проблема з проектом виділення таких земельних наділів біля Дніпра між «Спаром» і заправкою, що на повороті вул. «206 Дивізії», став, на мій погляд АВАНТЮРНИЙ, проект швидкісного спорудження нового авторічкового вокзалу. Якби політична сила, до якої ми належимо, мала контрольний пакет голосів в раді, ми б ніколи не підтримали подібної авантюри. Я НЕ ВІРИВ, НЕ ВІРЮ і НЕ ПОВІРЮ в те, що запланованими темпами в термін до 5 травня поточного 2011 року на запланованому і на сьогоднішній день ще не звільненому від перешкоджаючих об’єктів будівельному майданчику можна спорудити задуману, але ще навіть не реалізовану в закінченому і затвердженому проекті, грандіозну, як для Канева, споруду згідно нормальних технологій, яка буде мати принаймні задовільні експлуатаційні характеристики.
  Дивно, але цим авантюрним проектом, на мій погляд, захоплений міський голова Віктор Ніколенко. Бо він розраховує на те, що збудований за кошти державного бюджету авторічковий вокзал буде переданий у комунальну власність міста і даватиме доходи у місцевий бюджет від здачі його територій в оренду. Він не втомлюється при кожній нагоді повторяти про те, що цей проект є планами держави в рамках Євро-2012 і Шевченківських ювілеїв, і незважаючи на будь які і будь чиї заперечення – він буде реалізований. І всі дії для реалізації цього проекту, які ініціює (чи приймає до виконання з подачі вищих натхненників) Віктор Ніколенко і сформована ним виконавча влада голосуються в раді контрольованими ним і партією регіонів фракціями, які мають необхідну кількість голосів для прийняття будь-яких рішень.
  Тож для надання території для проектувальників і будівельників її потрібно було виділити і звільнити від об’єктів, які на ній розташовані. А серед них є об’єкти, які мають приватних власників, у тому числі й земельна ділянка понад 600 квадратних метрів та ще й зайнята приватною бетонованою частиною привокзальної площі, платформи і частиною навісу, що належить одному із згаданих Куниць.
  Тож стала перед владою проблема: як розрахуватися з Куницею за його власність на привокзальній території, якщо розраховуватися належить з місцевого бюджету, який у дні, коли потрібно було проблему вже вирішити, був зовсім порожнім. Шляхом переговорів з Куницею В. Ніколенку і його найближчому оточенню, з їх слів – нелегких переговорів, вдалося домовитися на заміну власності Куниці на інший земельний наділ більшого розміру (бо крім землі треба було компенсувати вартість бетонованих форм) у вигідному місці. Після об’їзду міста і огляду запропонованих варіантів апетит Куниці задовольняла лише та ділянка, що згадується в темі. Але у зв’язку з тим, що ділянка перевищує встановлену норму для однієї приватної, дійшли до згоди, що буде виділено дві ділянки двом Куницям. Ця домовленість народила в надрах виконкому той проект рішення, який був дійсно розданий всім депутатам і винесений на розгляд сесії.
  Сесія розглядала це питання двічі: 23 грудня і 29 грудня 2010 року.
  У своїх виступах В. Ніколенко говорив про те, що вирішення проблеми в такий спосіб йому не подобається самому, але він і його оточення не бачили іншого виходу з «тупика» на їх погляд. Олег Калніболоцький у своїх виступах не приховував, що він має певний спільний з Куницями інтерес. Та таке вирішення проблеми не влаштовувало значну частину депутатів. Звичайно, немало депутатів були готові підтримати ініціативу влади без лишніх пошуків інших рішень. Врешті певна альтернатива була запропонована депутатом Ренькасом і була створена тимчасова депутатська комісія під головуванням Ренькаса для вивчення проблеми, орієнтовної ринкової оцінки власності Куниці, яка вилучається, а проект виділення двох земельних наділів був відхилений. Вже в кулуарах сесії я чув від Ніколенка слова вдячності Ренькасу і його сподівання на те, що з допомогою його пропозиції буде знайдене легше вирішення цієї проблеми, з якою місцева влада була «в пастці». Вже на засіданні 29 грудня Ренькас говорив про оціночну вартість власності Куниць приблизно в 90 – 100 тис. гривень і пропонував краще шукати гроші для розрахунків з ними, ніж наділяти їм такі земельні наділи.


  Олександр Скорина
  20 січня 2011, 00:20

  Якщо земля не відведена, на території будівельного майданчика є приватна власність конкретних фізичних та юридичних осіб, права яких захищені Законом, проект споруди не прив’язаний до земельної ділянки – як можна говорити про здачу об’єкту 5 травня цього року в експлуатацію, коли не знаєш 20 січня коли і куди першого кілочка на будові вбити? Але, пам’ятаючи про результат реконструкції музею Шевченка до наміченої дати, очікується великий аврал! Тоді що - це ощадливе та раціональне ставлення до грошей, матеріалів, оптимальна діяльність менеджменту в період економічної кризи?
  Хто таку діяльність усвідомлено схвалить, крім заморожених «тушок» - бездумних і безправних на власну думку, але тупо віддаючих свої продані голоси за рішення, як партія скаже?
  Де економічно обґрунтовані докази правильності, корисності, надійності обраного політичного курсу?
  Висновок: складається враження, що не відмовившись від безглуздого проекту, не вибирає власного канівського курсу новий місцевий «лідер», погоджуючись без спротиву на авантюрну авто-річкову споруду, не маючи належного кваліфікованого економічного, технічного і технологічного обґрунтування проекту і термінів будівництва, доведених йому і громаді на громадських слуханнях. Тоді, виходить, що не лідер він. Він сліпо йде накресленою йому дорогою тою партією, що поставила його до цього керма, зв’язавши за спину його руки. Це партія, в силу якої він від своєї політичної недалекоглядності повірив.
  Последнее редактирование: 20 янв 2011
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов.

  Лично меня, очень заинтересовал вот этот текст:

  Пользователь под ником ZLO:)
  18 січня 2011, 13:50

  ...частина земельної ділянки ВАТ "Черкаси ОПС" (автовокзал) у власності КУНИЦІ О.П.(там де стояла палатка з пивом),........ Ви краще спитайте у попередньої влади,як Куниця О.П. отримав ділянку у власність на території автовокзалу у травні 2010 і які депутати за це голосували і за скільки продали!А тепер цій владі треба компенсувати затрати Куниці О.П.

  Насколько я знаю, то земельный участок можно приватизировать, если

  - купить недвижимость, а потом приватизировать земельный участок,
  - взять в аренду под строительство участок земли.Построить на этом участке объект недвижимости.Ввести его в эксплуатации.Только потом, подать документы и приватизировать земельный участок.

  Как можно, поставить палатку с пивом, и на этом основании - законно приватизировать землю? - не совсем понятно.
  Последнее редактирование: 20 янв 2011
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов.

  Оказывается, все просто.
  http://www.rada.kaniv.net/akt.php?o=1

  ***​

  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  Vскликання
  4 засідання 18 сесії міської ради V скликання від 24.06.2010 року
  РІШЕННЯ
  від 24.06.2010 № 18 – 87
  Про продаж земельної ділянки
  ФОП Куниці О.П.


  Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 127,128 Земельного кодексу України, Законом України “Про оцінку земель””, відповідно до „Порядку продажу земельних ділянок або прав на них на підставі цивільно-правових договорів у м. Каневі “, та згідно з поданої заяви фізичної особи – підприємця Куниці О.П., Канівська міська рада

  ВИРІШИЛА:

  Затвердити ціну продажу земельної ділянки фізичній особі – підприємцю Куниці Олексію Павловичу площею 641 кв.м. в м.Каневі по вул.206 Дивізії,1 під розміщення автостоянки, яка складає 97208 гривень ( дев’яносто сім тисяч двісті вісім гривень) з розрахунку 151 грн. 65 коп. за 1кв.м.
  Продати у власність фізичній особі – підприємцю Куниці Олексію Павловичу земельну ділянку площею 641 кв.м., яка розташована в м.Каневі по вул.206 Дивізії,1, для комерційного використання під розміщення автостоянки за 97208 гривень ( дев’яносто сім тисяч двісті вісім гривень).
  Доручити першому заступнику міського голови Москальцю М.В. від імені ради укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної в п.2 даного рішення на затверджених умовах, а також оформляти інші необхідні для вчинення цих угод документи.
  Канівському міськрайонному відділу ЧРФ ДП „ЦДЗК” відвести вказану земельну ділянку в натурі (на місцевості) в строки, визначені Договором купівлі-продажу земельної ділянки та видати державний акт на право власності на земельну ділянку.
  Організацію виконання покласти на начальника управління архітектури та містобудування / Черешнєв Д.М./, управління Держкомзему у м.Канів та Канівському районі Черкаської області /Миненко В.Б./ та відділ комунального майна /Васильченко В.О./.
  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології.

  Міський голова В.В.Коломієць

  Миненко

  ***​

  Обратили внимание, что участок возле автовокзала, городские власти продали физическому лицу 24.06.2010 - когда уже было известно о решении начать строительство - на этом месте нового здания автовокзала - согласно постановлению от 14.04.2010 р. N 357
  http://kanev.info/showpost.php?p=6154&postcount=17

  Фотографии района автовокзала в феврале 2011 года.
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-kaniv-tarasova-gora-dnepr-vtoraja-chast.978/page-3#post-6187


  [​IMG]
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-kaniv-tarasova-gora-dnepr-vtoraja-chast.978/page-3#post-6187

  ***********************

  Фотографии со стороны речного причала - на района автовокзала в августе 2010 года.

  11.jpg

  12.jpg  ***********************

  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  V скликання
  РІШЕННЯ
  від 25.10.2010 № 20 – 28
  Про надання дозволу на розробку проекту
  відведення земельної ділянки
  ДП «Льодові арени»

  Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст.25, 50, 51 Закону України “Про землеустрій”, ст.ст. 12, 92, 123, 124, 126,134 Земельного кодексу України , відповідно доручень Президента Україна та протоколу №1 від 03.09.2010 Наради з питань реконструкції та будівництва об’єктів Шевченківського національного заповідника та інфраструктури міста Канева, розглянувши заяву ДП «Льодові арени», Канівська міська рада

  ВИРІШИЛА:
  Надати Державному підприємству «Льодові арени» дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,14 га по вул.206 Дивізії (район автовокзалу) під будівництво авто - річного терміналу для транспорту в постійне користування в тому числі площею 0,4640 га за рахунок забудованих земель транспорту ВАТ „Черкаси ОПАС” та площею 0,6760 га за рахунок земель Канівської міської ради.
  Рішення Канівської міської ради від 30.09.2010 №19-44 вважати таким, що втратило чинність.
  Організацію виконання покласти на начальника управління архітектури та містобудування /Черешнєв Д.М./, міськрайонне управління Держкомзему у м.Канів та Канівському районі Черкаської області / Миненко В.Б./ .

  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань раціонального природо та землекористування та екології .

  В.о. міського голови

  Секретар міської ради Л.М. Томілєва-Кугно


  ДП "Льодова арена"- http://www.sokol.kiev.ua/forums-m-posts-p-82864.html

  Хто заробить на Євро-2012, і канівському вокзалі?

  Перша частина розслідування- http://www.pravda.com.ua/articles/2011/01/17/5796400/

  Друга частина розслідування- http://www.pravda.com.ua/articles/2011/01/19/5805829/

  ***
  КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  V скликання

  РІШЕННЯ

  від 23.12.2010

  Про надання дозволів на розробку
  містобудівних обґрунтувань та
  проектів відведення земельних ділянок
  Куниці О.П., Куниці О.І.

  Докладніше :
  http://kaniv.info/theme/kanev-info-...nyx-materialov-2011-god.1429/page-2#post-6084


  ***​
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов.

  [​IMG]

  Кто понесет ответственность в Каневе ? - если снесут рынок с магазинами предпринимателей, снесут единственный автовокзал в городе, сделают передел городской земли, и ничего не построят !

  УЕФА может лишить Федерацию футбола Украины права проведения Евро-2012.

  http://kanev.info/showthread.php?p=6140#post6140
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов.

  [​IMG]

  "Новий автовокзал, який виросте на місці старого, - це об'єкт, що передбачений державною програмою "Євро-2012", яку приймали на найвищому рівні та яка підписана посадовими особами нашої держави. У новий автовокзал планується вкласти 47 млн.грн."
  http://www.dniprowazirka.com.ua/page.php?c=1520

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
  П О С Т А Н О В А
  від 14 квітня 2010 р. N 357
  Київ
  Про затвердження Державної цільової програми
  підготовки та проведення в Україні фінальної
  частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
  редакцiя вiд 15.01.2011.


  Додаток 2 п.15.

  реконструкція та будівництво об'єктів Шевченківського національного заповідника та інфраструктури м. Канева

  джерела фінансування - державний бюджет

  прогнозні обсяги фінансування на 2011 р. - 148 млн.гр.


  http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=16&nreg=357-2010-%EF&text=%EA%E0%ED%E5%E2
  Последнее редактирование: 31 янв 2011
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов.

  Уважаемый депутат Владимир Коржов ,

  что и в какой объеме в Каневе будет финанисироваться в 2011 году из
  планируемых на выделение городу - 148 млн.гр.?

  Можно считать, что это депутатский запрос к вам.

  P.S. 148 млн.гр. - 18,5 млн.долларов.
 9. Коржов

  Коржов

  Регистрация:
  24 май 2010
  Публикации:
  54
  Симпатии:
  3
  Мой город:
  Канів
  Відповідь: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов.

  Це звернення не зовсім за адресою. Чому Ви питаєте у мене? Це скоріше до "обраної" влади. За моєю інформацією буде витрачено на надзвичайно необхідні для міста потреби, такі як автотермінал, вертолітний "майданчик" та фунікулер на музеї Шевченка. Ось такі об'єкти до Євро - 2012.
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Ответ: Відповідь: Kanev.info продолжает публикацию cекретных материалов.

  Володимир Леонідович, дякую за відповідь.

  Ви же легетимно обраний член міської ради, бувший кандидат в мери міста !?
  У цьому, депутатському списку під номером 33 :
  http://www.rada.kaniv.net/deputats.php

  Кого ж я не вас питати? Тут, дехто за вас голосував.

  Як робити офіціне звернення до мера міста ? - письмово, рекомендованим листом.
  На підставі яких нормативних документів ? - це ж ви краще за мене знаєте.
  Один з нормативних актів я навів у попередньому повідомленні -
  http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=16&nreg=357-2010-%EF&text=%EA%E0%ED%E5%E2

  Запевняю вас, що офіційну відповідь Ніколенко на подібне звернення - з цікавістю почитали би не лише жителі міста, але навідь і з інших країн.
  Последнее редактирование: 1 фев 2011

Загрузка...
Статус темы:
Закрыта.