Як користуються землею канівські підприємці

Тема в разделе "Работа, бизнес и сотрудничество", создана пользователем мудрый, 26 фев 2010.

 1. мудрый

  мудрый

  Регистрация:
  28 фев 2009
  Публикации:
  81
  Симпатии:
  6
  Мой город:
  киев  Якби Калніболоцькому О.В. та іншим «вибраним» було законно оформлено земельні ділянки, місто додатково отримало б 0,5 мільйона гривень орендної плати.


  Або ми житимемо всі в однакових достойних умовах і закон для всіх стане нормою, або і надалі залишиться бандитський канівський бомонд і електорат, як вони нас називають


  Земельні питання - це ізвічні питання із-за яких розгортались війни, суперечки і бійки між сусідами. Завжди находились люди, які провокували конфлікти, не забуваючи при цьому про власні інтереси.  Наше місто не стало винятком. У нас також земельні питання - це найголовніша тема. І є привід в цьому розібратися. Найперше, це порядок виділення земельних ділянок і нерівність в оплаті за її користування, та їх цільове використання. Що прецікаво, привілеї отримують ті підприємці, які є або депутатами міської ради, або мають вищий ніж середній достаток.
  Я неодноразово гостро ставив питання перед начальником відділу земельних ресурсів Канева: чому канівським депутатам можна отримати земельну ділянку в аренду, а звичайним людям ні? Чому депутати орендують земельну ділянку за копійки, а звичайні люди ще й переплачують? Чому рішенням сесії депутатам виділяється земельна ділянка, а для інших підприємців накладається мораторій? Зрозуміло, що в депутатському корпусі я відповіді на ці питання не знайшов, от і вирішив порадитись з Вами, читачами.
  Ра***те самі: в користуванні ФГ «Мрія – Агро – ІІ» знаходиться земельна ділянка розміром 0,5 га., за яку фермерське господарство має сплачувати 2026.40 грн. в місяць орендної плати. З цієї земельної ділянки 0,0884 га. та 0,029 га. обмежено сервітутом на користь виконавчого комітету Канівської міської ради, за що має сплатитися місту 914.65 грн. орендної плати, тобто ФГ має сплачувати за ту частку земельної ділянки, якою користується виконавчий комітет Канівської міської ради!!! Та ще і «вибивало » її ФГ аж цілі два роки. При цьому попередній власник цієї земельної ділянки два роки не платив до бюджету жодної копійки.


  І причина цих перипетій одна: «особливе ставлення» тодішнього начальника відділу земельних ресурсів до ФГ. Адже мною начальнику відділу земельних ресурсів було сказано, що якраз він і є порушник чинного законодавства, так як завдав місту збитків на сотні тисяч гривень.


  Наприклад, відповідно до складеної відділом земельних ресурсів міста оцінки вартості земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Канів вул. Леніна, 188 (якою користується ФГ «Мрія – Агро – ІІ»), 1 кв.м. коштує 0, 4 грн., тоді 1 кв. м. земельної ділянки, якою користується депутат Калніболоцький О.А. коштує 0,06 грн., це при тому, що земельна ділянка Калніболоцього знаходиться біля центру міста і набагато дорожча.
  В результаті ФГ «Мрія – Агро – ІІ» за 0,52 га. щомісячно має сплачувати 2026.40 грн., а Калніболоцький О.А. за 1,7 га. лише 696 грн.


  Якби Калніболоцький О.А. платив за цінам, які встановлені для у ФГ «Мрія – Агро – ІІ», то мав би платити щомісячно 4. 200 грн. (майже у п»ять разів більше). Отже, за 4 роки користування ним цією земельною ділянкою, недоплата склала майже 200.000 грн. А це прямі втрати м. Канева.  До того ж, орендує цю ділянку Калніболоцька А.О, яка передала споруди на цій земельній ділянці в користування іншим приватним підприємствам. А це є грубим порушенням п. 29 Договору оренди даної земельної ділянки.

  І ці «пільги» надаються не лише депутату Калніболоцькому О.А.  Депутати Майстренки взагалі сплачував по 6,45 грн. за земельну ділянку під власним магазином по вул. Енергетиків, а депутат Марікуца Є.В. отримала земельну ділянку в оренду на 5 років, взагалі як в детективі: в проекті рішення сесії міської ради про видачу земельних ділянок підприємцям міста, питання про видачу земельної ділянки депутату Марікуці стояло в другій половині списку, а потім „по - щучиному повелінню” все різко змінилось. Її питання раптом стало поперед всіх, а відразу після неї розглянулось питання про накладення мораторію на виділення земельних ділянок іншим підприємцям.

  Кіно і німці.  Депутати дружно проголосували і вийшло: Марікуці надали, а решті скрутили дулю, та ще й мораторій на два роки наклали. Ось так у нашому Каневі вирішуються серйозні питання оренди землі.  Пані Марікуца «відірвала шмат» землі навпроти головної пошти міста і «заморозила» його для внуків. Там, нічого не робиться і навіть не прибирається. І ніхто про нецільове використання землі навіть не заїкається. Хоча місце це міська влада могла б продати за великі гроші. Золоте місце І не сотка, а майже 0,4 гектара.  Та це лише «квіточки» – копніть далі, там взагалі такі «ягідки переспілі...»!!!
  Автозаправне підприємство ДП «Нафта», погодьтесь, далеко не бідне підприємство. Але і йому теж пільги !!! Та ще й ці пільги розділили на дві земельні ділянки, щоб ще зменшити орендну оплату за користування земельною ділянкою.  Так АЗС за одну ділянку розміром 0,3 га сплачує 1128 грн., а за другу ділянку розміром 0, 1011 га – лише 194 грн (1м.кв.- 19 коп.?), що на дві третини менше від вартості земельної ділянки ФГ «Мрія-Агро-ІІ», яка розташована поруч ?!  Отже, при вартості земельної ділянки під АЗС за цінами орендної плати ФГ «Мрія-Агро-ІІ», АЗС повинно було б платити щомісячно 1574 гривні. Сума недоплачених коштів по цьому підприємству складає майже 12 тисяч гривень.
  Стосовно ж земельної ділянки під приміщення, за адресою Леніна, 139, то з 2004р. і по сьогодні там взагалі відсутній договір оренди земельної ділянки розміром майже 1500 м.кв. а це майже тисяча гривень втрат орендної плати щомісяця. За 6 років всього набігає 72 тисячі гривень. Хоча заробляють там не менше як на заправці.
  Ви запитаєте, хто ж винуватий у цьому? Відповім : на моє глибоке переконання, винним є колишній начальник відділу земельних ресурсів міста. Він наніс місту збитків на сотні тисяч гривень. Я не раз добивався, щоб цим зайнялися правоохоронні органи, але віз і нині там. Чим це пояснити! Немає в казні коштів, а це - не ремонтовані і не прочищені від снігу дороги; а це вам відсутнє нічне освітлення на околицях; а це вам невиплата зарплат і т.д. і таке інше. На моє тверде переконання, в Каневі потрібно наводити порядок, якщо ми хочемо достойно жити, і всі, а не одинаки.  Ігор Сухобрус.

  Газета "Час Пік"
 2. чиж

  чиж В бане

  Регистрация:
  21 фев 2010
  Публикации:
  918
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Tallinn
  Відповідь: Як користуються землею канівські підприємці

  Коррупция в Вашем городе бьет большим фонтаном.А где же налоговая.Я так понял эти два пана Калніболоцький О.В и І. Сухобрус друг друга не очень жалуют.:rtfm:
 3. Leon

  Leon

  Регистрация:
  22 янв 2008
  Публикации:
  325
  Симпатии:
  8
  Мой город:
  канев
  Ответ: Як користуються землею канівські підприємці

  у обоих одна цель - кресло мэра, а оно одно
  вот и обливают друг друга грязью, но ничего, больше о них узнаем
 4. чиж

  чиж В бане

  Регистрация:
  21 фев 2010
  Публикации:
  918
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Tallinn
  Відповідь: Як користуються землею канівські підприємці

  (друг друга грязью).А разве статья которая сверху это неправда и то что происходит на автовокзале вернее рядом с ним.Мне трудно судить а Вы ведь рядом вам виднее ,как было сказано Канев город маленький все на виду.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  83
 2. FredericaHouston
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  163
 3. ТОВ Вент-Майстер і КО
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  571
 4. adobrorodnev1954
  Ответов:
  4
  Просмотров:
  1.954
 5. P.S.
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  924
 6. Нюта
  Ответов:
  15
  Просмотров:
  7.063
 7. Kateryna12
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.257
 8. Anna15
  Ответов:
  8
  Просмотров:
  3.913
 9. каріна15
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.147
 10. P.S.
  Ответов:
  4
  Просмотров:
  2.537