Я вважаю, що моя кров на руках кожного з членів конкурсного комітету, проте найбільше її на руках В.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Suhobrus, 29 апр 2011.

 1. Suhobrus

  Suhobrus

  Регистрация:
  19 янв 2011
  Публикации:
  36
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Канев
  Давно минули «бурні» 90-ті, але звички діючих осіб того часу залишилися без змін. Хіба, що їхні спортивні костюми змінились на костюми з піджаками, на лацканах яких стали красуватися депутатські значки. Але і стиль їхньої роботи, і «методи впливу», і навіть «способи переконання» сьогодні нічим не відрізняються від тих кривавих розборок з невигідними бізнесменами. Щоправда, тоді вони просто «вибивали» з них мзду, а тепер стали співвласниками їхнього бізнесу і вже «захищають» своїх … «корів», яких «доять» і до цього часу. Особливо це стало відчуватися з приходом до влади В.Ніколенко.
  Прикладом цього є події останніх днів. Не секрет, що від мене «діставалось» і Фролову, і Коломійцю, але вони приймали мої аргументи і відносно маршруток по місту (саме тоді ми започаткували альтернативне перевезення пасажирів по і місту і створили конкуренцію), і відносно хибності рішення будівництва АЗС на стадіоні, і відносно багато чого іншого.
  Але варто було лише спробувавши раз покритикувати В.Ніколенко за корупційні дії на користь О.Калніболоцького і його підприємства ПП «Канівавтотранс», як я відразу отримав «по голові» в повному розумінні цього слова.
  При чому «співпала» ця подія якраз із днем, коли прокурор вніс Протест на незаконне рішення виконавчого комітету Канівської міської ради щодо визначення переможця на маршруті №1 в м. Каневі. Дивно, правда?
  І що цікаво, коли я звернувся до Ніколенка із заявою, що це недобрий знак, В.Ніколенко з посмішкою (?!!!) зазначив, що це не він. А я і не сумніваюся в цьому. Сумніваюся лише в тому, чи на своєму місці В.Ніколенко, якщо за його керівництва в місті нападають на підприємців міста, а мер посміхається.
  Далі було цікавіше. Погрози по телефону. Шедевр винахідливості. Дзвонили з телефону – автомату, що біля вікон В.Ніколенко. Наче б то спеціально для того, щоб «господарі» побачили, що робота по залякуванню Сухобруса робиться на п’ятірку. Не вийшло. Не злякався. Тоді взяли ще раз «огріли» трубою (чи битою) по голові. І не де-небудь, а прямо біля приміщення Черкаського окружного адміністративного суду. При тому, що лише Калніболоцький з Маланчевим знали, що саме там і саме в той час (16.30 год.) Сухобрус виходитиме із засідання.
  І хто ті «замовники», навіть не здогадуюся… Може ви з трьох разів здогадаєтеся?
  Проте я особисто звинувачую у цьому усіх членів конкурсного комітету, які дозволили собі сфальсифікувати рішення, яким і створили не лише «бійню» між перевізниками міста, а й позбавили місто конкуренції, дозволили оббирати пасажирів занадто високими цінами на проїзд, а пенсіонерів з ветеранами, які своїми руками створили ці блага для сьогоднішніх «бізнесменів», змусили відчувати себе людьми третього, вже непотрібного меру, сорту.
  А головним «режисером» цього безчинства, на мій погляд, є особисто В.Ніколенко, дії якого сьогодні нічим не відрізняються від його дій під час виборчих перегонів, які він програв і про це знає не лише все місто, а й вся Україна.
  Чомусь згадалася трагічна смерть підприємця Олексійчука (власника кафе «Еден») . Цікаво, що й там однією з основних дійових осіб був В.Ніколенко.
  До чого це я згадав? Сам не знаю…

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Suhobrus
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  4.440
 2. P.S.
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.811
 3. artelisavet
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.007
 4. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.121
 5. P.S.
  Ответов:
  4
  Просмотров:
  3.398
 6. P.S.
  Ответов:
  29
  Просмотров:
  13.977
 7. Bedazzled
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.289
 8. P.S.
  Ответов:
  5
  Просмотров:
  3.911
 9. P.S.
  Ответов:
  17
  Просмотров:
  10.160
 10. Suhobrus
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  3.818