Інтерв`ю з Ігорем Сухобрусом, який нещодавно став жертвою нападу у місті Каневі

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем XXL30, 3 фев 2011.

 1. XXL30

  XXL30

  Регистрация:
  3 фев 2011
  Публикации:
  1
  Симпатии:
  1
  Мой город:
  Канев
  - Що з Вами відбулось 27.01.11?

  - Відразу хочу зазначити: події, які відбулись вечором 27 січня 2011 року зі мною не лише злочин проти мене – це злочин проти усіх прогресивно налаштованих людей міста.
  Вони хотіли залякати, нав’язати свої правила, свою гру, але в них нічого не вийде. Я їх не боюся.
  Проте факт замаху на моє життя дійсно був. Близько 18 години я вийшов зі свого під’їзду і попрямував до свого автомобіля, в якому сиділа моя дружина. Не дійшовши до автомобіля два-три кроки, я відчув, що впав. Я навіть не зрозумів, що трапилось, однак через мить я піднявся на ноги і побачив тікаючого молодого чоловіка. Я стрибнув в автомобіль і почав його наздоганяти. Але темрява та приватний сектор дали змогу йому втекти. І в тому його щастя. Тимчасове. Знайти його і покарати – справа честі.

  - Ви здатні завдати фізичної школи людині?

  - Я можу не подати руки, щоб не поздороватись,але ніколи не підніму руку на свого конкурента чи візаві. Проте це не значить, що я не дам здачі. Я зможу постояти за свою честь і за своїх працівників.

  - Як спрацювала міліція?

  - На мій погляд наша міліція спрацювала як завжди – ніяк.
  При цьому, коли я в приміщенні міліції повідомляв про скоєний злочин, заступник начальника міліції І.І.Боровик (депутат Канівської міської ради від Партії Регіонів) спокійнісінько гомонів по телефону і голосно при цьому сміявся, а «ОПЕР-група», за якою я приїхав власним автомобілем, «соизволила» зібратись аж через 15 хвилин після мого повідомлення про вчинення злочину. Я її так і не діждався, повернувся шукати злочинця з двома свідками, які бачили втікаючого юнака віком 23-25 років в чорній курточці та чорній шапці.
  Зустрів я «супер-ОПЕР-групу» біля свого будинку вже після лікарні. Вони спокійнісінько запропонували записати пояснення, і їхня байдужість і «швидкість» реагування на злочин мене навіть не вразила.
  За своє життя я не згадаю жодного разу, щоб міліція проявила себе оперативно по виклику. Жодного разу.
  Вразило мене і те, що лише в цей вечір, через чотири дні у мене відібрали пояснення по повідомленню про погрозу моєму життю і з приводу чого зателефонували в неділю. Лише один молоденький лейтенант та слідча проявили себе людьми. Іншим ганьба!

  - Яка, на Вашу думку, причина нападу на Вас?

  Причин дві, проте вони пов’язані між собою. Перша і головна причина – це складні взаємовідносини з нашими конкурентами ПП «Канівавтотранс». І розпочалось це з того, що їхній керівник О.Калніболоцький разом зі своїм партнером С.Почесюком не стримав даного ними слова і в нечесній спосіб відібрали у нас наш же маршрут. При цьому, що у них їх вже тоді було 15, а у нас лише 5. Калніболоцький завжди прагнув монополії, завжди був нечесним і ніколи не виконував своїх обіцянок.
  Причиною ж цього нападу я вважаю реалізацію погроз керівництва ПП «Канівавтотранс» та деяких його водіїв працівникам нашого підприємства та зокрема мені після отримання 27.01.2011р. Канівським міським головою В.Ніколенко (якого я вважаю другою причиною нападу) Протесту винесеного Канівською міжрайонною прокуратурою на рішення Канівської міської ради щодо рішення, яким ПП «Канівавтотранс» було незаконно визнано переможцем на маршруті №1 в м. Каневі.
  До того ж, саме 27.01.11р. на автовокзал «Канів» надійшла телефонограма в якій повідомлялось, що на підставі рішення конкурсного комітету (конкурс було проведено Міністерством Транспорту і зв’язку України) нашому підприємству передається рейс ВАТ «Черкаське АТП 17127» (звісна річ, його обслуговувало ПП «Канівавтотранс»). Зазначу, що даний рейс В.Смаголь, заступник директора ПП «Канівавтотранс», вважав «своїм» і саме через нього він погрожував спалити автобуси СП ТОВ «М+М», які будуть його обслуговувати, та ряду водіям СП ТОВ «М+М»
  Цікаво, що цією ж телефонограмою наш рейс було передано ПП «Канівавтотранс» рішенням цього ж конкурсу, що говорить про рівний підхід конкурсного комітету з м. Києва на відміну від корумпованого Канівського під головуванням М.Кулєшова і особистим контролем В.Ніколенко.
  От і всі причини. До речі, В.Смаголь вже притягувався до відповідальності за напад на працівника СП ТОВ «М+М», і, на мій погляд, це його «режисура».А от О.Калніболоцький уник покарання за погрози і залякування працівників СП ТОВ «М+М», його «врятував» депутатський мандат.
  Я взагалі не розумію, як Калніболоцький може бути депутатом, представляти громаду міста та ще й бути секретарем Канівської міської ради? В школі недовчився, освіти немає навіть середньої, з такою відверто нахабною поведінкою та, будучи підприємцем, який систематично порушує закони. Це може бути лише в нашому місті. Проте зазначу, на мій погляд, В.Ніколенко і О.Калніболоцький це справжня парочка. Вони варті один одного. І поки ця парочка при владі, таких виродків і їм подібним буде багато.
  Чого лише варті «наїзди» «влади» на власників магазинів, яким заборонили в повному розумінні цього слова реалізовувати газету «Час Пік». От Вам і демократія. От Вам і ми. А як «прижмуть» тих же «торгашів», вони згадають і «Час Пік», і Сухобруса.

  До речі, я в знак протесту проти боягузтва власників магазинів, які відмовились реалізувати газету «Час Пік», я оголосив їм свій «бойкот» і відмовився від обслуговування магазинів «Спар» та ПП Воюцьких, до чого закликаю і всіх демократично налаштованих мешканців м. Канева.

  - А як канівська влада зреагувала на цей випадок?

  - Як ця влада може зреагувати? Думає жалкує, що не вдалося мене ліквідувати або хоча б деморалізувати.

  - І, нарешті, як Ви плануєте діяти?

  - Тільки по Закону. Ніяких помст. А якщо В.Ніколенко не припинить порушувати Закон і зневажати тих людей, які мають свою думку, яка відрізняється від його, я буду ініціювати проведення референдуму по достроковому припиненню повноважень міського голови В.Ніколенка та ряду депутатів Канівської міської ради.

  - Як Ви вважаєте, Вас хотіли залякати, помститись чи реально….

  - На це запитання зможуть точно відповісти лише замовники та виконавці цього злочину.

  Розмовляв Іван Малишко
  татарин нравится это.
 2. татарин

  татарин

  Регистрация:
  23 сен 2010
  Публикации:
  105
  Симпатии:
  10
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Мистецтво
  Мой город:
  Канів
  Ответ: Інтерв`ю з Ігорем Сухобрусом, який нещодавно став жертвою нападу у місті Каневі

  Я розумію, що проломити міцно пов'язану стіну органів управління складно, але можливо і доки є сили - треба! Щиро сподіваюся, що у Сухобруса вистачить сил і здоров'я для подальшої боротьби!
  Скажу на підтримку Сухобруса декілька слів відносно Калніболоцького. У Каневі деякі мої знайомі стикалися з його відвертим хамством, вседозволеністю і упевненістю у безкарність. І що цікаво, про це усі знають, скаржаться один одному, а в очі ніхто не говорить! Не виключаю, що також і з Сухобрусом, але незрозуміло інше, невже криваві розбирання і відкрите крадійство 90-х ще не набридли нашим співгромадянам?
 3. Leon

  Leon

  Регистрация:
  22 янв 2008
  Публикации:
  325
  Симпатии:
  8
  Мой город:
  канев
  Ответ: Інтерв`ю з Ігорем Сухобрусом, який нещодавно став жертвою нападу у місті Каневі

  татарин, а сам побороться слабо?
  хоть бы конкретную инфу про калниболотського выложил, а то получается разговор не о чём

Загрузка...