Гараж Олександра Коляди

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем ЛЕШИК, 3 май 2010.

 1. ЛЕШИК

  ЛЕШИК

  Регистрация:
  20 апр 2009
  Публикации:
  146
  Симпатии:
  7
  Род занятий:
  хакер
  Мой город:
  канев  Рішенням суду в Каневі напроти технічного училища знесено два недобудовані гаражі підприємця Олександра Коляди


  Відразу ж хочу зауважити, що не сподівався на такі рішучі дії млявої канівської влади. А тепер все від початку, як то було. Минулого понеділка мені зателефонував добрий знайомий і сказав, що у вівторок о сьомій годині ранку, підкреслюю о сьомій, будуть зносити напроти технічного училища гаражі. Звичайно, що я не міг пропустити мимо вух таку інформацію, яку можна повноцінно оцінювати як сенсацію місцевого масштабу. У всякому разі , я не пам’ятаю випадку, щоб влада так рішуче стояла на своєму. Всі ми звикли до того, що в Каневі за останні років п’ятнадцять люди будувалися кому де заманеться. А потім виїздила комісія міської ради. Накладала на порушника правил забудови символічний штраф. Неофіційно порушник міг виставити поляну, якщо в нього була достатньо совісті. Потім новобудову проганяли через сесію, узаконювали, життя продовжувалося і люди продовжували таким же чином будуватися, в основному так в Каневі будуються гаражі. І таких гаражів набереться сотні, а то й тисячі. Про це не раз заявляв екс депутат канівської міської ради Юрій Гаврилович Тимошенко. Він своєю впертістю навіть набрид не лише владі, а й багатьом депутатам.  І тут раптом влада стала в принципову позу. Чесно кажучи, навіть не розумію, що на неї так подіяло (спробую розпитати через свої канали...,- автор).

  Одне слово, о сьомій ми були на місці події. Тут вже стояв екскаватор одного з міських комунальних підприємств, міліціонери, працівники виконавчої служби, представники міськвиконкому, серед них я зауважив би на юриста міськвиконкому Г.П. Танану, який очевидно і виграв це рішення в суді. Був тут і власник гаражів, відомий в Каневі підприємець Олександр Коляда. Від поставив майже впритул з одним гаражем власну автомашину. Що на якийсь момент це внесло розлад в роботу екскаваторника. Він боявся, аби з стіни гаража, яку він валяв, не впала на машину цеглина, бо тоді б йому довелося її ремонтувати. Олександр Коляда через якийсь час відігнав машину, давши зрозуміти, що він погоджується з діями виконавчої служби. Питаю його, як і що... Він мовив:” Я б хотів подивитися, як будуть зноситися інші гаражі, незаконно побудовані”.
  Ось тут доречно зробити абзац. Перед тим як готувати до друку цю інформацію, я порадився з близьким мені адвокатом, який і прокоментував те, що відбувається. Він сказав, що дії влади законні, але влада назвала лише першу букву алфавіту - „а”, а тепер треба очікувати, коли вона назве інші букви алфавіту, тобіш, почне зносити й інші гаражі в межах міста, побудовані з порушеннями правили забудови. Якщо ж влада на цьому і зупиниться, то її не дії можна буде розглядати як корупційні до тих городян, яким вона дозволить мати гаражі, незаконно побудовані. Пан Коляда в такому випадку може направити позовну заяву до суду вже на канівську владу і виграти суд : припаяти владі корупцію.
  Так що показове руйнування гаражів, мовляв , не будуйте незаконно, бо і з вами таке буде, може стати для влади головною біллю. Однозначно, що її тепер потрібно руйнувати в межах міста всі, незаконно поставлені гаражі і не лише гаражі.. Залишається чекати від канівської влади подальших рішучих дій по наведенню порядку в місті.  Наш кор.
  "Час Пік"
 2. UAShumaher

  UAShumaher

  Регистрация:
  8 дек 2009
  Публикации:
  476
  Симпатии:
  35
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Гараж Олександра Коляди

  В нашем городке просто так нече не делаеться єто скорее всего Коляда кому то насолил

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. gustav
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  193
 2. ВП
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  220
 3. Василичменяетпрофессию
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  347
 4. Светлана Ивановна
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  296
 5. tanechu
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  344
 6. homahoma104
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  704
 7. Zmey
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  625
 8. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.118
 9. gemaluko
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.089
 10. Виктор Орлов
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.091