Галерея "Елисаветград"

Тема в разделе "Творчество и искусство", создана пользователем artelisavet, 11 окт 2013.

 1. artelisavet

  artelisavet

  Регистрация:
  11 окт 2013
  Публикации:
  438
  Симпатии:
  28
  Мой город:
  Кировоград
  Галерея «Єлисаветград» відсвяткувала свою четверту річницю. Незважаючи на те, що перша в місті приватна галерея відкривалась з самого початку як місце де можна подивитись і придбати тільки живописні полотна, «Єлисаветград» стала своєрідною культурною меккою Кіровограда. Тут збираються поети, музиканти, художники, фотографи, зрештою просто любителі мистецтва. Відсвяткувати своє четверте День народження галерея вирішила теж культурно. Між тим не без сюрпризів, адже до чергової річниці в галереї «Єлисаветград» презентував свою першу виставку її власник Микола Цуканов.
  Докладніше в розділі Галерея «Єлисаветград» відсвяткувала день народження відкриттям нової виставки (ФОТО) — Інформаційний портал Кіровоградщини - Гречка - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

  Презентація виставки перетворилась на справжнє день народження – з подарунками, вітаннями, піснями, тістечками. Подякувала за дружбу і співпрацю і сама галерея. Микола Цуканов подарував музеям Кіровограда, а також обласній бібліотеці ім.. Д. Чижевського полотна, на яких зображене наше місто.
  «Я не готувався до цієї виставки довго. Я не колекціонував спеціально фотографії. Я зібрав кадри, зроблені за багато років у різних поїздках. Сьогодні це не просто виставка, це можливість привабити увагу людей, які вміють робити так само, - розповідає Микола Цуканов. - Вони так само можуть прийти сюди, показати свої роботи, адже це вміє кожен. Я ж сам не фотограф, я роблю знімки так само як і тисячі людей, в яких є фотоапарат. Я не хочу, щоб ці фотографії були на флешках, хочу щоб їх дарували людям. Я завжди намагаюсь зарядити людей, які знаходяться поруч, позитивом. Зробити це можна тоді, коли таким показуєш себе».
  За чотири роки існування галереї у Кіровограді стали популярними такі формати зустрічей як Битви поетів та музикантів, камерні музичні вечори, презентації різноманітних проектів. Сам Микола Цуканов разом з сином Глібом разом у фотографіях відкривають кіровоградцям Україну: її цікаві місця, культуру, людей, історію. І попереду не менш цікаві проекти, обіцяє власник галереї:
  «Галерея живе і буде жити, поки живу я. Я впевнений, що сьогодні аура і позитив нашої галереї все більше і більше приваблює увагу кіровоградців. І найголовніше цим позитивом ми заряджаємо дітей, які приходять до нас і отримують перші навички спілкування з мистецтвом».
  Цікаво те, що до такого успіху та популярності із самого початку працівники галереї не прагнули. Галерея еволюціонувала разом з культурним простором міста.
  «Ми змінюємо формат еволюціонуючи. З самого початку ми планували, що в цих стінах буде лише живопис. Сьогодні ми подружились із фотографами міста, любителями історії, з культурними діячами. І найголовніше ми привабили до мистецтва і тих, хто нічого ще в ньому не розуміє – дітей. І зараз наш формат змінився. Мені хочеться щоб в галерея продовжувала дивувати кіровоградців, але я категорично проти того, щоб фотографії демонстрували все, що пов’язано з насиллям» - зауважує Микола Цуканов.
  Зрештою, найближчим часом Цуканови обіцяють іще декілька цікавих проектів. Один із них, найближчий та найочікуваніший, - Гліб Цуканов презентує чергову виставку фотографій, що були зроблені за 4 роки існування «Єлисаветграда». На світлинах будуть лише обличчя друзів, колег і відвідувачів галереї.[​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
 2. artelisavet

  artelisavet

  Регистрация:
  11 окт 2013
  Публикации:
  438
  Симпатии:
  28
  Мой город:
  Кировоград
  «БУДЕМ АКТИВНО СОТРУДНИЧАТЬ!»

  …Пообещали заместители директоров по воспитательной работе всех кировоградских школ, покидая галерею «Елисаветград». Девяносто процентов из них были в галерее впервые.

  [​IMG]

  Привела замов в гости к Николаю Цуканову главный специалист управления образования Кировоградского горсовета Ольга Журавлева. Беглая экскурсия по галерее, и – восторг в глазах педагогов. Сергей Каракулин, сотрудник галереи, акцентировал их внимание на том, как можно использовать экспозиции, выставки и само помещение в воспитании школьников.
  Активно «используют» галерею в своей работе педагоги 11-й и 33-й школ. Детей приводят не только на экскурсии, здесь проводят полноценные уроки истории, краеведения, рисования, музыки. Призывают своих коллег делать так же. Появилась надежда, что будут реализовываться совместные проекты (галереи и школ), которые намечены. В частности, фотоконкурс для учащихся старших классов «Город глазами детей» с итоговыми выставками в галерее.
  Еще из запланированного: бесплатные экскурсии «Первоклассник в галерее», где малышей будут учить вести себя в заведениях подобного типа и прививать как любовь к искусству, так и привычку в течение всей дальнейшей жизни бывать на выставках и интересоваться живописью и историей. Для старших – конкурс рефератов «Сохраним историю, возродим Елисаветград» с вручением денежных премий. И еще много интересного и, главное, полезного.
  Владелец галереи «Елисаветград» Николай Цуканов, обращаясь к заместителям директоров школ, вспомнил строки песни Митяева: «Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались». Давняя (надеемся, что осуществимая) мечта Николая Николаевича – сделать галерею постоянным местом внешкольного воспитания школьников. Детям, которых сюда приводят учителя, разрешают не только смотреть, но и трогать руками экспонаты. Особое восхищение и удивление вызывают старинные фотоаппараты, фарфоровые статуэтки. А тот факт, что можно завести пружину и послушать старинный патефон – графонолу, – не оставляет равнодушными взрослых. Что уж говорить о детях?
  В общем, активного сотрудничества ждут все, и родители школьников в том числе. Хочется верить, что премьерный визит заместителей директоров школ в галерею «Елисаветград» откроет перспективы воспитания всесторонне развитых личностей. А двери галереи гостеприимно открыты всегда.
  Елена Никитина, «УЦ».
 3. artelisavet

  artelisavet

  Регистрация:
  11 окт 2013
  Публикации:
  438
  Симпатии:
  28
  Мой город:
  Кировоград
  -«ЕЛИСАВЕТГРАДСКИЙ ПЛЕНЭР»

  Галерея «Елисаветград» впервые за 4 года со дня своего создания проводит пленэр ,в котором примут участие художники Украины. Галерея основана в марте 2011 года. Адрес галереи - г. Кировоград , Пашутинская , 36
  Первый пленэр пройдет с 28 апреля по 10 мая 2015 года в городе Светловодске.
  Светловодск — небольшой живописный городок в Кировоградской области, расположен в географическом центре Украины. Раскинулся город на холмах вдоль берегов Днепра. Светловодск - очень молодой город, начало строительства города пришлось на 1954 год.В дальнейшем планируется проведение пленэров в других живописных уголках области .

  [​IMG]


  Ю. Цуканов. холст . масло , 2014 год)
 4. artelisavet

  artelisavet

  Регистрация:
  11 окт 2013
  Публикации:
  438
  Симпатии:
  28
  Мой город:
  Кировоград
  Конкурс в Фейсбуке

  Галерея "Елисаветград " проводит конкурс- "Кировоградцы улыбнитесь ! " Придумайте подпись к данной фотографии ( окончание 1 апреля с.г.до 8-00 часов утра) ,. Автор лучшей подписи , набравшей больше всего лайков, получит от галереи "Елисаветград" бутылку шампанского, производимого в столице юмора - "Одесса " полусладкое !

 5. artelisavet

  artelisavet

  Регистрация:
  11 окт 2013
  Публикации:
  438
  Симпатии:
  28
  Мой город:
  Кировоград
  Туризм в Кіровограді: утопія чи реальність?
  Друзі! Запрошуємо вас обговорити проблеми та перспективи розвитку внутрішнього туризму міста та області. До участі в розмові запрошуємо представників засобів масової інформації, органів виконавчої влади, туристичного бізнесу, керівників шкіл, дитячих і молодіжних установ, експертів в галузі розвитку історико-культурної спадщини та туристичної галузі, і всіх, кому небайдужа ця тема.
  Першочергово хотілося б звернути увагу на розвиток шкільного туризму, як інструменту вивчення культурної та історичної спадщини і джерела творчості.

  Основні питання до обговорення:
  - Оцінка існуючої ситуації на ринку туристичних послуг міста та області
  - Існуюча база: Що подивитися, що показати
  - Питання розробки та організації дитячих туристичних маршрутів
  - Реальні проблеми, з якими зтикається людина, яка організовує екскурсію. Що заважає
  - Чи є в місті екскурсоводи. Поділіться.
  - Які є туристичні агенції, що займаються внутрішнім туризмом. Що ви знаєте про них, чи користувалися їх послугами
  Пропонуйте ваші питання до обговорення в рамках теми
  Враховуючи, що Микола Миколайович є членом виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, всі ваші пропозиції будуть узагальнені та надіслані на адресу виконавчої влади.
  Галерея «Єлисаветград»
  Зворотній зв'язок: Цуканов М.М. (050)2072700
  Каракулін С.В. (050)4572235
  Краснопольська О.С. (096)4060870

  Сьогодні спеціально створили тематичну сторінку на фейсбуці, питання актуальне завжди. Сподіваємось на плідну дискусію. Запрошуємо долучитись всіх небайдужих
  https://www.facebook.com/pages/Туризм-в-Кіровограді-утопія-чи-реальність/1561635947428857?fref=photo
 6. artelisavet

  artelisavet

  Регистрация:
  11 окт 2013
  Публикации:
  438
  Симпатии:
  28
  Мой город:
  Кировоград
  Галерея "Єлисаветград" запрошує

  9 квітня о 18.00 на "Битву музикантів". Вхід 10 грн

  10 квітня 0 16.30 заняття "Акварель для дітей". Попередній запис та довідки за тел 0994904070. Для дітей віком від 4,5 до 7 років. Вартість заняття 40 грн.

  15 квітня о 15.15 відкриття ювілейної виставки "Юрій Вінтенко. Живопис" до шестидесятиріччя художника.  12.13 квітня - вихідні дні.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
 7. artelisavet

  artelisavet

  Регистрация:
  11 окт 2013
  Публикации:
  438
  Симпатии:
  28
  Мой город:
  Кировоград
  Вже завтра.
  Зробіть подарунок собі і своїм близьким. Напередодні свята Великодня запрошуємо вас на майстер-клас з вітражного розпису!
  Субота (11 квітня) Початок о 12.00
  Записатись можна за тел. 063 844 2497
  Проводить майстер-клас Оксана Самойленко.
  Вартість - 100грн
  Матеріали надаються.
  Вік учасників від 7 років і до безкінечності:)

  [​IMG]
 8. artelisavet

  artelisavet

  Регистрация:
  11 окт 2013
  Публикации:
  438
  Симпатии:
  28
  Мой город:
  Кировоград
  15 квітня відомий в Кіровограді та за його межами художник і педагог Юрій Борисович Вінтенко святкує 60-річний ювілей. В колі митців є добра традиція - відзначати подібні дати презентацією виставки. Шістдесят одна картина - пейзажі, натюрморти, портрети - легкі, життєстверджуючі полотна представлені на розсуд глядачеві. Виставка охоплює понад тридцять років творчого життя майстра.

  В день відкриття Юрій Борисович

  Тож запрошуємо відвідати експозицію всіх поціновувачів мистецтва, адже для художника головний подарунок - це визнання.

  Виставка триватиме з 15 до 28 квітня

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
 9. artelisavet

  artelisavet

  Регистрация:
  11 окт 2013
  Публикации:
  438
  Симпатии:
  28
  Мой город:
  Кировоград
  Выставка «Одесса - источник вдохновения»
  С 28 апреля по 10 мая 2015 года галерея «Елисаветград» впервые проводит пленэр.
  Подобные встречи художников предполагается проводить ежегодно в самых красивых
  местах области. Стартует проект с города Светловодска.
  Уникальность этого проекта заключается в том, что в нем участвуют художники,
  представляющие ту или иную школы живописи. Первыми для участия приглашены
  художники Одессы, ведь одесскую организацию Национального союза художников Украины
  возглавляет выходец из Кировограда, народный художник Украины Анатолий Горбенко.
  Вместе с ним в пленэре примут участие Святослав Горбенко, Анатолий Кравченко, Наталья
  Лоза, Петр Нагуляк, Владимир Соколюк, Елена Аль-Хадж, Сергей Лозовский
  В пленэре так же примут участие кировоградские художники Анатолий Шаповалов и
  Валерий Давыдов.
  А принимать эстафету для будущего пленэра приедет представитель днепропетровской
  школы живописи председатель союза художников Днепропетровска Василий Мирошниченко
  Предшествовать открытию пленэра будет большая выставка участников пленэра «Одесса
  — источник вдохновения», открытие которой запланировано на 28 апреля 2015 года в 15-00
  в галерее «Елисаветград», по ул.Пашутинской, 36, Кировоград

  [​IMG]
 10. artelisavet

  artelisavet

  Регистрация:
  11 окт 2013
  Публикации:
  438
  Симпатии:
  28
  Мой город:
  Кировоград
  Попередній запис за тел. 0638442497 (Оксана)
  Галерея "Єлисаветград" запрошує на майстер-класи Оксани Самойленко
  Вівторок (21 квітня) - вітраж
  Середа (22 квітня) - скетч
  Четвер (23 квітня) - пастель

  Початок МК о 15.30

  Вартість - 100 грн
  Всі матеріали надаються

  Вік учасників від 7 років і вище

  [​IMG]

  [​IMG]

Загрузка...