ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ Офіційне інтернет-представництво Президента України

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 12 окт 2015.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  [​IMG]
  ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ
  Офіційне інтернет-представництво Президента України

  https://petition.president.gov.ua

  ***
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  ПРЕЗИДЕНТ ВІДПОВІВ НА ПРОПОЗИЦІЮ ПРИЗНАЧИТИ ТИМОШЕНКО ПОСЛОМ В ГОНДУРАС

  23 жовтня 2015

  [​IMG]
  Петро Порошенко відповів на петицію №22/007786-єп з пропозицією призначити лідера "Батьківщини" Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Гондурас.​

  В оприлюдненому тексті голова держави відзначив високий інтерес громадян до механізму подання електронних петицій (вказана пропозиція зібрала 27020 підписів з 25000 необхідних), але зауважив, що система закордонних дипломатичних установ нашої держави розбудовується, виходячи із зовнішньополітичних пріоритетів України. "При ухваленні рішень щодо необхідності представлення інтересів нашої держави у конкретній іноземній країні на рівні посольства я виходжу, перш за все, із перспектив реального внеску роботи такої дипустанови в забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності та непорушності кордонів України, її політичних, економічних, енергетичних та інших інтересів, а також у створення сприятливих зовнішньополітичних умов для подальшого розвитку Української держави і народу".

  Інша важлива передумова створення посольства – "питання забезпечення інтеграції України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі, а також поглиблення співпраці з Організацією Північноатлантичного договору з метою досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства у цій організації".

  А от, потреба в запровадженні дипломатичного представництва в Гондурасі на чолі з надзвичайним і повноважним послом України в даний час, за словами Президента, відсутня. "Інтереси України в Центральній Америці та в Карибському басейні наразі представляють посольства в Мексиканських Сполучених Штатах та в Республіці Куба. Робота цих установ, сфера відповідальності яких також включає Беліз, Гватемалу, Венесуелу, Домінікану і Коста-Рику, дозволяє належним чином підтримувати розвиток політичної, торговельно-економічної і культурно-гуманітарної взаємодії з державами регіону, а також забезпечувати захист прав та інтересів наших громадян" – запевнив голова держави.

  Нагадаємо, на цьому тижні двом тюремникам з Качанівської колонії, яких обвинувачували у побитті Юлії Тимошенко під час її ув’язнення, винесли вироки.

  ***
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.880
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица