Екологія в місті Каневі. Чистота в Каніві. Катастрофи міста Канів.

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Виктор-Kaniv, 2 окт 2015.

 1. Виктор-Kaniv

  Виктор-Kaniv

  Регистрация:
  2 окт 2015
  Публикации:
  3
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Канів
  Головну причину розчарувань і невдоволення політиками, яких ми обираємо, я бачу в тому, що вибір людей грунтується на емоціях, тобто - виходить з серця.
  Але будь-який вибір, за підсумками якого ми хочемо отримати результат, повинен бути раціональним, осмисленим, продуманим. Коли ми вибираємо в магазині, наприклад, побутову техніку, ми завжди враховуємо декілька чинників - справедливу ціну, функціональність, скільки часу нам послужить, можливість сервісного обслуговування. До політичного вибору ми повинні підходити так само! Ми фактично купуємо депутатів: за наші податки вони будуть працювати, виконувати нашу волю, керувати нами по-нашому ж бажанням, служити нам. Так само, як служить нам телевізор, холодильник або машина.
  Якщо ми вибираємо серцем чи інтуїтивно - як кандидат виглядає, що він говорить, під якими прапорами ходить, а не головою, то в кінцевому підсумку ми будемо обмануті. Це як вибирати товар тільки по упаковці - гарний, яскравий, а всередині товар то неякісний. Тому що над «упаковкою» кандидата працюють десятки, а то й сотні людей.
  Питання : Як саме виборцю визначати симпатії, голосувати «раціонально»?
  Вже десятки років аналізуючи політику, раджу, вибираючи щось, голосуючи за когось, насамперед дивитися на те, що людина вже зробила. Навіть якщо людина до цього не був у політиці, він був у бізнесі або на своєму робочому місці. Адже будь-яка доросла людина вже має певну позицію в суспільстві, освіта, досвід роботи. Судіть у справах, а не за словами.


  Жителі м. Канева з вулиць: Свердлова ,Чупилки і Донця звертаються з проханням звернути увагу на проблему міста і на профессійному рівні вирішити проблему, яка виникає після кожного дощу. А саме - не можливістю після дощу проїхати цими вулицями на протязі 2 днів із-за грязі, а через 2 доби не можливістю пересування автомобілем через намитий пісок. В піску дуже часто застрягають автівки, тим самим блокують єдиний проїзд по вулицям, до тих пір, поки жителі вулиць не розгрібуть пісок з доріг ( і це ми робимо кожний раз після дощу).

  АЛЕ ПОТРІБНО РОЗУМІТИ , ЯКЩО НЕ ДАЙ БОЖЕ ХТОСЬ ЗАХВОРІЄ ЧИ БУДЕ ЗАЙМАННЯ ВОГНЮ І ШВИДКА ЧИ ПОЖЕЖНА НЕ СМОЖУТЬ ВСТИГНУТИ НА ДОПОМОГУ - ЦЕ БУДЕ НА ВАШІЙ СОВІСТІ !

  Ми, жителі цих вулиць м. Канева, не однаразово зверталися до Адміністрації Черкаської обл. та міста Канева про допомогу зробити
  500 метрів дорожного покриття і вирішити проблему руйнування ландшафту. Зміна ландшафту за останні роки призвела до значно більшого проходження стічних вод нашими вулицями і намиву великої кількості піску.


  Особливо прикро за нашу маленьку, але чудову річку Дунаєць , яка потерпає від сміття після кожного дощу . А потім сміття з річки потрапляє у р.Дніпро. Що дуже шкодить екології нашого с Вами, панове, Чудового і Історичного Краю — Канева.

  Вложения:

 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.708
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  Мені здається, Ви передчасно так турбуєтесь, - згідно передвиборних прожектів міських чиновників - зовсім скоро, у нас буде місто-сад.

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kanev-na-video.926/page-14#post-29221

  ***​
 3. Виктор-Kaniv

  Виктор-Kaniv

  Регистрация:
  2 окт 2015
  Публикации:
  3
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Канів
  Я дуже радий , що місті побудують "місто-сад", але річь не втім

  Я радий за цю новину і майбутнє "мега" - будівництво в нашому місті, але я розумію також ,що чиновник для людей, а не люди для чиновника. І жителі міста завжди будуть раді підтримувати, допомогти тим, хто дійно піклується про рідне місто, робить його привабливим для інвестицій,дбає про інфраструктуру міста. Але вибачте - ми дійсно хвилюємось за наших жителів вулиць, за наші домівки, нашу безпеку в разі визову екстрених служб. Тому цей МЕСЕДЖ для того, щоб нагадати : ЩО ПРОСТІ ВИБОРЦІ (ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ )- НАЙМАЮТЬ НА РОБОТУ ЧИНОВНИКІВ !
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.708
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Моя вам безкоштовна порада - після виборів , відразу, офіційно, публічно - з розміщенням усіх матеріалів у інтернеті, зверніться письмово до свого депутата міської ради.
  І щонеділі, письмово, вимагайте від нього результатів.
  Нехай від сон втратить, піде з сім'ї, з дружиною розлучиться, почне пиячити, прізвище змінить, але дорогу вам зробить.

  Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, депутатам.
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...-zajavlenie-k-kanevskim-chinovnikam-dep.1505/


  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.708
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  Да, просто дорога - вас не врятує - через рік її змиє дощем та талою водою.
  Вам потрібно робити гарну систему відводу ливневої води, дренажну систему.
  Отже, якщо у вас там вірмени почнуть класти асфальт - женить їх з вилами , бо через рік дороги не буде, а другої робити не будуть.
  Лише - спочатку ливнева система , а потім - дорога. Або - разом.
 6. Виктор-Kaniv

  Виктор-Kaniv

  Регистрация:
  2 окт 2015
  Публикации:
  3
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Канів
  Дякуємо , сподобалась ваша безкоштовна порада. І все що ви написали нижче ,це ми теж розуміємо. Вода завжди бігла, але не так сильно. Це після того, як в АПТ поклали дорожнє покриття і зробили не правильно водовідведення БЕЗ ДОЗВОЛУ НА ЦЕ --- то увесь потік води пішов по наших вулицях. Розуміємо спочатку потрібно зупинити причину, а потім будувати дренажну систему і покриття.
  upload_2015-10-2_16-3-37.png
 7. Diana738

  Diana738

  Регистрация:
  19 дек 2016
  Публикации:
  2
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Женский
  Мой город:
  Канів
  Тут ми зможемо обговорити проблеми нашого міста та життя самих канівчан . Також ми зможемо обговорити , як покращити наше життя в суспільстві.

  Екологія та озеленення міста , чистота в Каніві головні проблеми

  kanev_6[1].jpg

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  924
 2. TATIANA
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.143
 3. vyachik
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.704
 4. Виктор Орлов
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.006
 5. Веталь...=_)
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.029
 6. XXL30
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  4.153