Дещо про канівських тітушок.Коли місцеві пройдисвіти винесуть хліб з сіллю - кремлівським окупантам?

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 4 мар 2014.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.860
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Пропоную до люстраційного списку міста Канів - усіх без винятку - депутатів міської ради, які внесли до порядку денного cесії міської ради 06.12.12 р. - завідомо незаконне рішення, та які проголосували за завідомо незаконне рішення щодо виділення земельної ділянки садовому кооперативу "Дніпрові сади".

  Не допустимо цих людей, причетних до незаконного заволодіння землею громади на загальну сумму 652 тис.дол. США - до будь-яких керівних посад у місті Канів, зробимо неможливим їх балотування на інший строк у якості депутатів міської ради.

  Докладніше :
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istorija-odnijeji-zradi-sprava-925-702-13.3694/page-2#post-23898

  ***​
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.860
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Тим часом - як українські солдати гинуть на сході Україні із-за відсутності коштів в Україні на бронежилети, у Каневі перевізник не оприбутковує виторг, готівку, - тобто ухиляється від сплати податків ?!


  2.jpg


  ***
  Нововолинських військових без бронежелетів відправляють у Словянськ.
  10.06.2014
  Докладніше :
  http://news.lutsk.ua/novovolinskih-viyskovih-bez-bronezheletiv-vidpravlyayut-u-slovyansk.html


  Міноборони: Лише через 5 днів - 15 червня учасники АТО отримають бронежилети, а поки що - немає коштів.
  09.06.2014 | 03:49
  Докладніше:
  http://www.unian.ua/politics/926712...iki-ato-otrimayut-bronejileti-i-nadbavki.html
  Украинцы продолжают сбрасываться деньгами на бронежилеты.
  07 июня 2014
  Докладніше :

  http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/06/07/979436.html


  ***
  (за метеріалами канів.інфо)


  Src01.jpg

  Текст

  Питання, які на жаль так і залишається без відповіді.

  На вихідні мала нагоду приїхати до Канева неа маршрутці.

  Приїхала на автостанцію зарані, і як громадянка європейської країни попрямувала до каси.. Неприємності чекали вже біля каси, коли касир буркнула що квитків немає. Я вже мало не повернулася назад, коли одна добра душа підсказала підійти до водія. Яке ж було моє здивування, коли маршрутка виявилася напівпустою.Квитків було продано всього з десяток. В мене питання до перевізника, пана Маланчева:на якій підставі Ви мене лишили соціального захисту, а саме страховки від нещасного випадку на транспорті?Адже застрахованими вважаються тільки ті пасажири, які мають квиток. Адже у випадку ДТП в мене не було б ніяких доказів, що я їхала саме цїєю маршруткою.

  Так от, друзі мої,корупція починається з кожного з нас, з нашого мовчання га утиски наших прав. Жаль, що від пана Маланчева я так і не дочекаюся відповіді.

  І ще пане перевізнику, скажіть своїм водіям, що надворі настало літо і нехай перекриють крани на пічки та не гріють салон.Воно й без пічок в таку жару не дуже комфортно їхати в маршрутці.

  [​IMG]
  bee
  9 червня 2014, 22:18

  ***


  Цікаво, серед депутатів міської ради - є хоча би одна нормальна людина, Українець - щоб власноруч перевірити інформацію, задокументувати та у разі її підтвердження - донести до депутатів міської ради, правоохоронних органів, до громади міста Канів ?!

  Цікаво, серед місцевих журналістів - є хоча би одна нормальна людина, Українець - щоб власноруч перевірити інформацію, задокументувати та у разі її підтвердження - донести до депутатів міської ради, правоохоронних органів, до громади міста Канів ?!

  Чи усі очікують - коли випаде нагода нових "Дніпрових садів", або коли тихенько обломиться хапнуть землі громади ?!

  Чи може вже хапнули, та вже якось не по поняттям - тепер захищати інтереси громади, інтереси України ?!


  Звісно, якщо і мали місця якісь порушення - не оприбутковувалась виручка перевізником, то саме зараз перевіряти не слід - дам не дурні сидять - саме зараз усе повинно буди у повному порядку, а зробити це через неділя, через місяць....

  ***​

  Полный список,с детальной информацией,- по каждому чиновнику, депутату каневского городского совета.

  1.jpg


  ***


  Тема "За материалами каневской печатной прессы"

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/za-materialami-kanevskoj-pechatnoj-pressy.2087/  ***


  З А Я В А
  „ 27 ” березня 2014р.
  Деякі дії частини депутатського корпусу Канівської міської ради інакше як повзучою контрреволюцією назвати важко.

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vibori-golo...mo-ukrajinu-silnishoju.4198/page-2#post-23720

  ***


 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.860
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  sandyha_1269.jpg
  Депутат міської ради Сандига.


  ***​


  [​IMG]

  Текст :

  ТЯГА ДО НАЖИВИ ЗАТЬМАРИЛА ОЧІ.


  Нещодавно в Каневі відбувся страшенний інцидент.

  Забирали на війну наших канівських хлопців. Викликали до військомату, провели певні процедури по підготовці необхідних документів та відправили у двір військомату очікувати подальших наказів. Хлопці зібралися у альтанці, що розташована у дворі військового комісаріату та неголосно розмовляли, розуміючи куди і навіщо вони йдуть та які нерайдужні перспективи можуть їх очікувати. Усі розуміють, що таке війна.

  Аж тут до них з`явилася Людмила Сандига. І все б нічого, а що, ініціативна «баришня» в межах міста, так бимовити, активістка скрізь і всюди. Прийшла провести хлопців, побажати їм всього найкращого, солдатської удачі та найскорішого повернення усіх живими та цілими. Та не тут то було. Розпочала вона з того, що запропонувала за певну суму усім застрахувати своє життя та здоров'я. Бо, мов, усі знають, що таке війна. Когось може вбити, комусь руку чи ногу відірве, а чи й пів голови… Одним словом, якщо сьогодні вони заплатять її страховій компанії невеликі(на її думку) гроші, то, у разі чого, якщо не хлопці то їх родини чи батьки отримають кругленьку суму. Тисяч так по 15-20… І так далі у том ж дусі.

  Хлопці на першій порі втратили дар мови від такого нахабства. Потім вказали Людмилі куди б вона могла сходити зі своєю пропозицією. Та горе-страхувальниця не зупинилась. Почала доказувати, що вони нічого не тямлять, що вона ж хоче, як краще…

  Тоді вже хлопці послали її у відомому напрямку відверто, та трохи не надавали тумаків.

  При цьому Людмила, мабуть, забула(так вигідно) про те, що держава Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»(ст.ст.16,16-1, 16-2 і т.д.) вже передбачила і умови і розміри отримання військовослужбовцями і їхніми сім`ями компенсацій у разі, не приведи Господи, лиха. Тільки держава страхує кожного військовослужбовця обов’язково й безкоштовно, а Сандига – за гроші, які, у випадку, коли нічого, дай Господи, з людиною не трапиться, залишаться Люді.

  Здавалося б, інцидент вичерпано. Людмилу послали… Але ж, факт залишається фактом. Він показав істинну низенну суть вказаної особи. Не гребуючи нічим, за ради власної наживи, ця особа готова заробляти навіть на людському горі. Істину кажуть, кому війна, а Люді мамка родна. Ніякої людської моралі, ніякого співчуття, тільки гроші-гроші-гроші. Та ще влада.

  І ця особа має наглість і на теренах сайту, і поміж людей розповідати небилиці про те, як вона вболіває за місто та іі мешканців. Все це блюзнірство. Ця особа «піарить» себе де тільки можливо.
  На мою думку, після таких її дій, потрібно поставити великий жирний хрест і на діяльності у Каневі страхової компанії Людмили Сандиги, і на її політичній та громадській кар’єрі. Після того, що відбулося їй не можна довіряти взагалі і ні в чому. Якщо у (язик на повертається так сказати про дану особу) цієї людини в душі замість співчуття калькулятор, яка може бути до неї довіра. І ця особа призиває надсилати кошти для допомоги бійцям АТО на її благодійний фонд «Кобзарева світлиця». Де гарантія, що вона там не має «ґешефту».
  Ганьба! Ганьба і призрення!


  ZLUKA
  22 серпня 2014, 14:33

  Коментарі :
  http://www.kaniv.net/news.php?p=39950&s=0&vc=0

  ***

  [​IMG]


  Текст:
  ПРОЧИТАВ НА САЙТІ KANIV.NET ПОСТ ДОПИСУВАЧА ZLUKА. «НАЖИВА ЗАТЬМАРИЛА ОЧІ.»

  Прочитав на сайті Kaniv.net пост дописувача Zlukа. «Нажива затьмарила очі.»

  Мене дивує інертність канівчан. У даному пості викладено інформацію про те, що на рахунок БФ "Кобзарева світлиця", яким керує Людмила Сандига надходять кошти для допомоги бійцям АТО. І при цьому задається риторичне питання, чи не має певного зиску Людмила Сандига від тих надхолдень. Певно, що має.
  Шановні, даний фонд був заснований з приходом до влади Віктора Ніколенка (рідного брата Людмили Сандиги) і мав на меті акумуляцію коштів за для оплати певного виду робіт, які, за тих чи іншмх підстав, не могли фінансуватись з бюджету (це окрема розмова). Зокрема, побудова площі "армянки", побудова козацької церкви біля підніжжя Тарасої гори, побудова каплички на площі Шевченка та ін. Перераховувати все – на хватить розміру сайту.

  Для цього з підприємців "видавлювались благодійні кошти» та осідали на рахунку вказаного БФ. Ну, приміром: на будування славнозвісної канівської "армянки" з підприємців стягли більше пів-мільйона гривень. Подейкують, що аж 750 тис. Все б нічого, але, як кажуть, є одне "но". Відповідно, чи то до статуту БФ "Кобзарева світлиця", чи то за домовленістю з тодішнім міським головою, але керівництво БФ отримувало зарплатню у розмірі від 5 до 20 % від сум благодійних внесків. Якщо припустити, що пані Людмила отримує навіть всього 5% від суми надходжень(в чому я сумніваюсь, її ж ніхто не обмежує брати 20, фонд приватний), то не важко підрахувати, який, як сказано в пості, "гешефт" отримувала Людмила Сандига. Та чому отримувала? Отримує. Бо фонд працює й зараз. Не берусь стверджувати, що отримує від коштів з АТО( може ж трохи совісті ще є), але з інших надходжень - не сумніваюсь. Хоча... Прочитавши пост, нічому не здивуюсь і віносно коштів допомоги АТО. Дивно лише те, що усі в Каневі знають про існування такого фонду, усі "возмущаюца", так би мовити, але ніхто не спробував ініціювати перед владою питання про перевірку розміру витрат тих "благодійних пожертв", які надходять на рахунок фонду з призначенням для розвитку міста, або схожими та куди саме вони йдуть. Все місто скидається грошима заради безбідного існування Людмили Сандиги & Ко.

  Доречі, пам`ятається мені, не зовсім давно на даному сайті Людмила Сандига чи то через "Дніпрову зірку", чи то через інформацію на цьому сайті зобов`язувалась надати повну інформацію про засновників, учасників та діяльність (у тому числі й фінансову) фонду "Кобзарева світлиця»). Відверто - не зустрічав. Можливо пропустив.

  Дивлячись на дпге питання з точки зору законності - нічого кримінального в цьому немає. Люди добровільно, наголошую – ДОБРОВІЛЬНО, а інколи й ДОБРОВІЛЬНО-ПРИМУСОВО, віддають, можливо, останні копійки, приносячи в жертву власний доробут, а Людмила Володимирівна (скоріше за все, відповідно до статуту фонду, інакше вона розуміє, що це кримінал) нараховує за рахунок "благодійників" собі (а можливо і не тільки, невідомо ж скільки штату у фонді) заробітну плату та сплачує на неї податки. Законно. А головне - вигідно. Денюжка то ліва і неконтрольована.
  Особисто я не перерахую на її фонд жодгої копійки. НІ НА ЩО! Особливо після викладеного посту. Те, що описані події справжні, а не видумані знаю точно. Від одного із присутніх при "посєщєнії" Людмилою Сандигою військового комісаріату.
  Знаю, що, можливо, зараз на мою адресу (можливо й ні, щоб не дратувати інших) "полетить слина": "Назвіть хто?", "Такого не було!", "Брешуть усі!", або щось схоже, але не можуть усі завжди брехати, а одна Люда казати правду. Час покаже.
  А відносно того, що післа кульбіту Сандиги у військоматі потрібно поставити хрест на її політичній і громадській кар`єрі, а також на діяльності такої "розумної" страхової компанії згіден на всі 100%.

  Все закономірно. Спочатку здався за посаду та "пал смертью храбрых"(як стверджує Час Пук) місцевий політик-опоздіционер Коржов, тепер, думаю, грмада відфільтрує ще одну активістку-політикана Сандигу... Це і є природна люстрація. Природний процес пішов. Тихенько, з потугами, але ми перестаємо жити, як сліпі кроти. Правда, це стосується тільки тих, хто хоче прозріти. Жаль, таких ще мало. але стає дедалі більше.

  Чомусь я впевнений, що це не остання резонансна подія, яка найближчим часом потрапить на даний сайт. Учора мені телефонував з Канева мій товариш Він сказав, що «Батьківщина», «Свобода» та громада міста дуже хвилюється з приводу незаконної забудови горезсівної «армянки». Знову ж таки, за участю «упомянутої» родини.

  Ну що ж, дорогі мої земляки-канівчани, наснаги вам у вашій нелегкій справі. Ви на вірній дорозі.
  [​IMG]

  SHIP2509
  22 серпня 2014, 16:32


  ***

  Коментарі :
  http://www.kaniv.net/news.php?p=39953&s=0&vc=0


  ***
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.860
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  Десятки солдат из подкрепления для Иловайска из-за предательства и бездарного руководства - попали в плен.
  01 сентября 2014 | 07:17

  [​IMG]

  Террористы взяли в плен под Иловайском рядовых солдат и офицеров украинской армии.

  По предварительному подсчету, в субботу в плен попали около 60 человек: разведчики, саперы и обычные солдаты.

  Они шли на помощь окруженным добровольческим батальонам в Иловайск, утверждают сами военнопленные.

  Среди солдат есть раненные из Днепропетровской, Херсонской областей, но вместо предоставления помощи террористы начали издеваться, снимая унижения на видео.

  У военных забрали документы и привезли на допрос в тентованных КАМАЗах в поле.

  [​IMG]

  Пленных привезли в поле для допроса

  Террористы надеялись захватить бойцов добровольческих батальонов "Донбасс" и "Азов", и, в частности бойца с позывным "Доберман". Однако никого из добровольцев среди украинских военных не оказалось.

  "Мы шли вытаскивать своих из Иловайска. Но не дошли", - говорит один из офицеров.

  [​IMG]

  Украинских военных разделили на солдат и офицеров

  Также, среди пленных есть и сотрудники партульно-постовой службы из Херсона, Кривбаса и Днепропетровска.

  Террористы забрали все документы у пленников и показали часть из них на видео.  Документы украинских военных

  На видео есть документы Яворского Виталия Виталиевича, Кравчик Евгения, майора Сороки Александра Николаевича.

  [​IMG]

  Майор Яворский Виталий

  Украинские военные подходили к Иловайску несколькими подразделениями. Часть дислоцировалась в Новопавловке, часть шла из Большой Михайловки в Алексеевку.

  "Мы не были в самом Иловайске. Базировались рядом", - рассказывает солдат.

  Солдаты шли в Иловайск через Михайловку Донецкой области

  По сообщению самих террористов, они не собираются менять пленников, а будут их использовать для тяжелых работ.

  Добровольческие батальоны "Донбасс" и "Азов" зашли в Иловайск после ожесточенных боев 18 августа.

  Через несколько дней под Иловайском Донецкой области террористы окружили украинских военных.

  Все это время батальоны ждали подкрепления, однако оно так и не пришло.


  Подробности


  ****


  А що ми маємо у Каневі ?!

  Хто керує нашим містом ?

  1.jpg

  Ренькас І.О.

  Діючий голова м.Канів.

  Голова міста Канів, людина, завдяки бездіяльності якій - відбувся злочин проти громади у 2012 році - відбулося незаконне заволодіння 6,5 гектарами землі громади на загальну суму 5 млн.грн. (625 тис.дол.)

  Докладніше :
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-3#post-25102


  ***


  2.jpg

  Скорина О.І.

  Секретар міської ради Канева.

  4.jpg

  5.jpg

  6.jpg


  Людина, судячи з усього - надзвичайно толерантна до місцевих можновладців.

  Коли, свого часу, Олександр Іванович виконував обов'язки голови міста Канів і до нього офіційно зверталися по питанню , що бездіяльність першого заступника голови міста Ренькас І.О. та редактора місцевої газети "Дніпрова зірка" - шкодять громаді та загрожує національній безпеці України, то в.о. голови міста Канів не знайшов навіть можливість відповісти на це звернення .

  Докладніше :

  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-16#post-21538

  http://kaniv.info/theme/vidkritist-miscevoji-vladi.1848/page-16#post-21499


  Коли до Олександр Івановича звертаються з пропозицією робити кроки у вихованні патріотів - здається він щиро не розуміє про що йдеться...

  Докладніше :

  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-15#post-22245

  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-16#post-24935


  ***

  Депутати міської ради.

  3.jpg


  Ці люди зганьбили саме поняття - депутат, коли ініціювали та голосували за виділення землі "Дніпровим садам."

  Справа "Дніпрових садів" - це злочин проти України та загроза її національної безпеки.

  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/kaniv-istor...702-13-sadovij-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/

  ***

  Звісно, що це усе особисто моє бачення ситуації. Можливо я у чомусь помиляюсь.

  Тільки я знаю одне достеменно - під керівництвом цих людей, особисто я , не хотів би потрапити у складну ситуацію - саме таку у якій знаходиться наша країна, не кажучи вже про ситуації - коли є загроза життю.  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.860
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Канівські тітушки та пройдисвіти продовжують самовіддано працювати на Пютлера - усіяко підривають реформи, ініційовані Урядом та Президентом ?!

  Путін вже досяг своєї мінімальної мети - послабив економіку України.
  Черга - повернутися до планів продовжувати захоплювати її територію.

  Є небезпека, що Захід, побачивши, що сама Україна, її влада, її уряд мало роблять для того щоб змінити ситуацію, може відмовитися від нинішньої підтримки.

  Тепер світова спільнота чекає, щоб президент Порошенко теж зробив свою справу - в чатності, провів реформи, відстрочка яких після парламентських виборів не може бути виправданою.


 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.860
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  [​IMG][​IMG]


  ***​

  Що показово - на так званому офіційному сайті Канівської міської ради, станом на 15.01.15 - відсутня будь-яка інформація, що 13.01.15 у нашому місті поховали першого загиблого на війні з путінським фашизмом.

  http://www.kaniv-rada.gov.ua


  1.jpg


  ***
  2.jpg


  ***
  Список жителей Канева, погибших на Отечественной войне 2014-15 года.На войне с путинским фашизмом.

  http://kanev.info/theme/spisok-zhit...-15-goda-na-vojne-s-putinskim-fashizmom.4628/

  ***
  СНБО допускает развязание Россией континентальной войны.
  15 января 2015 | 11:44

  http://kanev.info/theme/otechestven...o-agressora-putin-ros.4533/page-42#post-26893
  ***
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.860
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***
  [​IMG]

  ***
  Лист направлено на офіційні електроні поштові скриньки 15.01.15.
  Голові міста Канів - mvkkaniv@ukr.net

  Копія:
  Секретарю міської ради, депутату Скорина О.І. oiskor@bigmir.net
  Редактору регіонального друкованого видання "Віка" v56r@i.ua,
  "Дніпрова зірка" dniprowazirka@ck.ukrtel.net
  Депутату міської ради Канева : Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua
  Члену Президії ради ГО “Майдан” м.Канів Ю.Гамалій hamaliy@ukr.net
  Черкаська обласна адміністрація.Голові. oda@2upost.com, cancelar@oda.ck.ua
  Редакція “Подробиці” - телеканалу ”Інтер”.​

  Шановний голова м.Канів, Ренькас І.О., вкладанням-додатком до цього електронного листа , надсилаю Вам відскановане зображення звернення №1 від 15.01.15 "Канів. Історія про безмозких місцевих бабусь, та не тільки про них."

  Звернення написане з дотриманням вимог законодавства - є підпис, дата, прізвище, ім'я та по батькові заявника, повна адреса проживання.

  Сподіваюся на відповідь.

  З текстом звернення можна ознайомитись на громадському сайті м.Канів kaniv.info ,тема “Дещо про канівських тітушок. Коли місцеві пройдисвіти винесуть хліб з сіллю - кремлівським окупантам?”

  http://kanev.info/theme/descho-pro-...-kremlivskim-okupantam.3709/page-3#post-26904

  З повагою, позапартійний мешканець міста Канів .............................


  ***

  1.jpg

  ***

  Текст.

  Надіслано 15.01.15. - на офіційні електроні поштові скриньки.
  Голові міста Канів - mvkkaniv@ukr.net

  Копія:
  Секретарю міської ради, депутату Скорина О.І. oiskor@bigmir.net
  Редактору регіонального друкованого видання "Віка" v56r@i.ua,
  "Дніпрова зірка" dniprowazirka@ck.ukrtel.net
  Депутату міської ради Канева : Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua
  Члену Президії ради ГО “Майдан” м.Канів Ю.Гамалій hamaliy@ukr.net
  Черкаська обласна адміністрація.Голові. oda@2upost.com, cancelar@oda.ck.ua
  Редакція “Подробиці” - телеканалу ”Інтер”.

  Від позапартійного мешканця міста Канів ************
  (м.Канів, вул.************************)​

  Канів. Історія про безмозких місцевих бабусь, та не тільки про них.
  №1 від 15.01.15.
  Звернення.
  Шановний голова м.Канів.

  Сьогодні, по справах, декілька годин тому, я йшов по набережній Дніпра - повз вулиці Героїв Дніпра - м.Канів.

  Так сталося, що попереду мене йшли три літніх жінки - мешканки м.Канів, які балакали щодо війни на Донбасі.

  Коли я наблизився до цих жінок, то почув, як одна з них, під схвальні вигуки інших жінок, розповідає, що ця війна на сході України потрібна лише Порошенко та його так званій “банді”.

  Потім, одна з жінок почала повчати інших,що як їй розповіли “кмітливі люди”,- якщо до когось з членів їх родин прийде повістка з військкомату - щодо мобілізації,то треба ні у якому разі не підписувати документ щодо отримання цієї повістки.
  Таким чином - повчала ця літня людина - можна ухилятися від мобілізації до лав збройних сил України.

  Я до цих пір не можу зрозуміти - яким чином я втримався у той момент ?! - коли почув таке.
  Адже був шокований такими розмовами.
  Відразу пригадалися події у місті Слав'янск - де до речі я колись жив декілька років і де місцеві безмозкі бабусі зустрічали зовсім нещодавно сепаратистів з квітами, пригадалися події у Донецьку - де подібні бабусі били, знущалися з полонених українських солдатів, та патріотів України, яких бойовики прив'язували до стовпів.
  У мене , після усього цього почутого, вистачило би словникового запасу, щоб дехто з цих канівських бабусь назавжди запам'ятав цей день.

  Але, звісно справа не в бабусях - здається їх лише могила виправить.
  Справа дещо в іншому - у відношенні місцевої влади м.Канів до драматичних подій на Україні.

  Для мене показово, що станом на сьогодні - 15.01.15 , на так званому “офіційному сайті Канівської міської ради” http://www.kaniv-rada.gov.ua - відсутня будь-яка інформація, що мешканці міста - 13.01.15 поховали першого загиблого на війні з путинським фашизмом.

  [​IMG]


  [​IMG]


  Сьогодні, секретар РНБО України О.Турчинов довів до депутатів Верховної ради та до громадян України інформацію щодо ймовірного сценарію подій на України , - “відновлення ворогом широкомасштабних військових дій та наступу - за активної участі збройних сил Російської Федерації, наслідком чого може стати повномасштабна континентальна війна”.

  Отже, я знову повертаюся до своєї пропозиції, щодо виховання патріотів України,яку я надсилав на офіційну електрону поштову скриньку Канівської міської ради 24.12.14 - лист “Канев.Про тараканьи бега”.
  http://kanev.info/theme/voprosy-k-g...tam-gorodskogo-soveta.2059/page-13#post-26437

  Суть пропозиції полягала у тому, щоб знайти шлях та засіб - заохотити та провести серед школярів міста Канів заняття з тематичного написання творів.
  Теми для подібних творів я запропонував: "Як я розповів своїм батькам, що мета розв'язаної війни на сході України режимом путина - це підрив економіки України" , або "Як я розповів своїм батькам про двадцять яскравих прикладів лицемірної та брехливої пропаганди засобів масової інформації путінського режиму - відносно подій на Україні, відносно Криму, та його захоплення путінськім режимом, відносно Майдану, його результатів та наслідків, відносно війни на сході України".

  Шановний голова м.Канів, мізки діточок повинні працювати і головне - працювати правильно, позитивно, на благо України.

  Нехай би школярі міста розповіли своїм бабусям - що саме відбувається на сході України і чому треба боронити нашу країну, а не шукати засоби уникнути мобілізації до лав збройних сил України.

  Сподіваюсь, Ви, Ренькас І.О. не піддаєте сумніву правдивість цієї історії з місцевими безмозкими бабусями ?!
  Адже, у мене не має ніяких підстав писати неправду.
  Більш того, я ніколи не був ні чиновником, ні депутатом міської ради.
  Тому, кривити душею, вивертатися, паразитувати, видавати чорне за біле - не навчений.

  Не виключаю, що Ви, шановний голова м.Канів, проігноруєте це звернення , або надасте якусь формальну відповідь, щодо того, що виховання Патріотів України виходить за рамки повноважень місцевої влади і належить до компетенції Міністерства освіти.
  Я завжди притримувався думки, що ворог Українців - це не лише путінський фашизм, терористи, сепаратисти, та російські найманці на Донбасі, але ворог Українців окопався глибоко у тилу Українців - в кожному місті, в кожному селі і цей ворог може завдати та щоденно завдає удару Українцям куди більш руйнівного - ніж путінські бандити.

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів kaniv.info, тема “Дещо про канівських тітушок.Коли
  місцеві пройдисвіти винесуть хліб з сіллю - кремлівським окупантам?”
  http://kanev.info/theme/descho-pro-...-kremlivskim-okupantam.3709/page-3#post-26904

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” , прошу не розголошувати
  моє прізвище та місце проживання.

  Сподіваюся на відповідь.


  З повагою, позапартійний мешканець м.Канів *******  ***

  Список жителей Канева, погибших на Отечественной войне 2014-15 года.На войне с путинским фашизмом.

  http://kanev.info/theme/spisok-zhit...-15-goda-na-vojne-s-putinskim-fashizmom.4628/

  ***
  14.02.15 надійшов лист з Виконавчого комітету Канівської міської ради. (mvkkaniv@ukr.net)
  Докладніше:
  http://kanev.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-20#post-27533


  ***​
 8. w.kepmann

  w.kepmann В бане

  Регистрация:
  3 апр 2008
  Публикации:
  187
  Симпатии:
  9
  Мой город:
  Торжок
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.860
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  На Донбассе задержан предатель, из-за которого погибли 6 бойцов.
  17 января 2015 | 10:21


  [​IMG]

  Силовики задержали пособника террористов, действия которого привели к гибели украинских военных.

  Об этом сообщили в пресс-центре СБУ.

  "Задержан житель села Каменка Донецкой области, гражданин Украины, который по собственной инициативе установил контакты с одним из диверсионных батальонов так называемой ДНР и предложил им свои "услуги", - отметили в пресс-центре.

  Главари террористов поручили предателю сбор сведений о передвижении и дислокации украинских военных, принимающих участие в АТО на территории Тельмановского района. В частности, информатор лично передал боевикам координаты расположения подразделений Вооруженных сил Украины поблизости села Новоселовка.

  В результате артиллерийских обстрелов террористами этих позиций в течение ноября-декабря погибли 6 военнослужащих, 15 были ранены.

  Во время задержания у злоумышленника изъяты самодельные топографические карты с отметками расположения блокпостов, личного состава и тяжелой техники ВСУ, специальная литература по военной топографии и флаг террористической организации ДНР.

  Продолжаются оперативно-следственные действия.


  Подробности
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.860
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Українці намагаються ухилятися від чергової мобілізації (відео)
  19 января 2015 | 13:10

  http://podrobnosti.ua/society/2015/01/19/1011880.html


  Від завтра в Україні стартує нова хвиля мобілізації.

  Вона конче необхідна, щоб дати перепочинок хлопцям, які вже майже рік боронять Україну на Донбасі.

  До серпня збираються мобілізувати 200 тисяч військовозобов'язаних.

  Однак у тилу далеко не всі представники сильної статі поспішають відповідати на повістки.

  Подробности.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. New
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  88
 2. New
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  65
 3. Марина55
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  106
 4. Марина55
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  85
 5. swimrun
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  361
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  84
 7. sobey
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  528
 8. Вадим Прокопець
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  111
 9. New
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  113
 10. New
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  680