Дещо про канівських тітушок.Коли місцеві пройдисвіти винесуть хліб з сіллю - кремлівським окупантам?

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем P.S., 4 мар 2014.

 1. МЕДВЕД

  МЕДВЕД

  Регистрация:
  4 апр 2014
  Публикации:
  6
  Симпатии:
  0
  Род занятий:
  ТРОЛЬ ))))
  Мой город:
  Канев
  30 березня минуло 40 днів з часу загибелі небесної Сотні.
  А В ЦЕЙ ЧАС ……….
  30 березня 2013 року за засіданні Ради Канівської ГО «Майдан» при неповному її складі на посаду голови Канівської РДА начебто від імені громади (якої?) було запропоновано кандидатуру Носенко Віри Володимирівни. Відповідні рекомендації за підписом вузького кола присутніх, без дійсного обговорення з громадами міста та району було направлено до Черкаської ОДА на затвердження.
  Це від імені якої ж громади її було запропоновано? Від неповного складу присутніх на засіданні Ради громадської організації?. А де ж приславуті заклики до прозорості? Де спілкування з громадою району? Адже саме громадою району буде керувати вказана особа. Саме вона знову буде вказувати «головні напрямки руху» громадам сіл Канівського району. Саме Вірі Володимирівні доведеться співпрацювати з депутатами районної ради та Канівською міською радою. А чи запитали мешканців Канева, чи вони погоджують цю кандидатуру? Віра Володимирівна проживає в Каневі, а Канів не таке велике місто. Майже усі в ньому один-одного знають. Знають і Віру Носенко. Свого часу ця жінка була у членстві декількох партій, неодноразово, з амбіціями намагалась зайняти певні посади в органах влади місцевих рівнів, балотувалась на посаду міського голови м. Канева. Останнє «тепленьке» місце роботи Віри Володимирівни Носенко це посада заступника голови Канівської райдержадміністрації. Тоді РДА очолював М. Лисун.
  Віра Носенко ніколи не згадує у своїх виступах перед громадою того факту, що вона, будучи заступником голови Канівської райдержадміністрації Лисуна, вимагала у голів селищних рад, посадовців та інших членів так званого «адміністративного ресурсу», під загрозою звільнення з посад, щоб усі вони, а з їхньою допомогою й інші люди на президентських виборах голосували за кандидата у президенти Віктора Януковича. Частково саме завдяки її таким діям таких, як вона Янукович прийшов до влади.
  Агітуючи голосувати за Януковича, Віра Носенко завзято доводила, що Партія Регіонів, прийшовши до влади наведе порядок у країні, бо попередня влада безсила. Зараз таж особа доводить, що попередня влада (ПР) була злочинна і вона не могла навести порядок.
  Також Віра Володимирівна не згадує, що під час перебування на вказаній посаді вона відповідала за питання освіти та медицини в районі. І саме за її заступництва в РДА у Канівському районі було закрито декілька шкіл та дві сільські медичні установи. .
  Дані факти можуть підтвердити голови сільських рад та посадовці, котрі були на посадах за «часів правління» Віри Носенко.
  Що це означає? Та це означає те, що людина живе подвійними стандартами. Сьогодні вигідно, з точки зору перспективи отримання посади, агітувати за Януковича – будьте ласкаві, завтра за опозицію – теж не проти. Вигідно бути в одній партії – на раз, в іншій – теж не проблема. Головне, щоб біля «корита».
  Для цього сотня загибла ???????????????????????????
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  КВУ склав люстраційний список із 350 членів виборчих комісій .  Київ. 4 квітня. УНІАН. Комітет виборців України склав люстраційний список із 350 членів виборчих комісій, які не повинні працювати на виборах.
  Про це повідомив голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко на прес-конференції в УНІАН.
  Черненко наголосив, що цей список залишається відкритим, і ті, хто має якусь інформацію про порушників виборчого законодавства, можуть звертатися до КВУ.
  “Чесні вибори мають робити чесні комісії, і я думаю, що ми разом з вами до цього долучимось”, - наголосив Черненко.
  У КВУ сподіваються, що діяльність порушників на виборах минулих років ще стане предметом об’єктивного розслідування правоохоронних органів. Однак, не чекаючи результатів цих розслідувань, КВУ закликає штаби кандидатів у президенти України не співпрацювати на виборах, що відбудуться 25 травня, з членами комісій, до яких не має довіри серед громадян України.
  За даними КВУ, під час виборчих кампаній попередніх років неодноразово фіксувалися дії (або бездіяльність) членів виборчих комісій різних рівнів, що призводили до серйозних порушень, зловживань та спотворення волевиявлення українських громадян. Абсолютна більшість цих фактів так і не була розслідувана, а порушники не були притягнені до відповідальності.
  Беручи до уваги результати спостереження за виборчими кампаніями останніх 5 років, КВУ визначив перелік осіб, чиї дії або бездіяльність призводили до порушень на виборчого законодавства, або ж їх можна охарактеризувати, як недоброчесну поведінку на виборах
  Повний перелік порушників з обґрунтуванням можна знайти за посиланням:http://j.mp/black-list-cvu

  КВУ наголошує, що цей перелік не є вичерпним і буде постійно оновлюватись.

  Громадянам, які хочуть поінформувати КВУ про порушників попередніх виборів, слід звернутися за телефоном: +38 044 425-21-66 або на адресу електронної пошти: cvu@cvu.kiev.ua

  Надана інформація буде ретельно перевірятися і лише потім публікуватися для загального ознайомлення.

  <center>
  ***

  Черкаська область


  Козько Ольга Іванівна

  Місцеві вибори 2010 Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. Повторні вибори народних депутатів України 2013 р. голова Черкаської обласної територіально ї виборчої комісії ОВК № 194 (Голова, Член) На місцевих виборах 2010 фальсифікувала результати виборів на користь Партії регіонів і окремих кандидатів -мажоритарщиків. На виборах 2012 безпідставно зволікала з реєстрацією спостерігачів від Комітету виборців України. На виборах 2012, будучи головою ОВК, не виконала покладені на неї обов’язки щодо встановлення результатів виборів, саботувала роботу ОВК, безпідставно не з’являлась на засідання ОВК, намагалась винести печатку ОВК і знищити протокол з підсумковими результатами. Внаслідок цих дій, вибори на окрузі № 194 були признані такими, що не відбулись. На виборах 2012 і перевиборах 2013 була подана в ОВК від 3-х різних політичних сил: Партія Регіонів, партія "Союз анархістів України" і партії «Народна ініціатива». Згодом була зареєстрована офіційним спостерігачем самовисуванця Володимира Мамалиги, якого підтримала Радикальна партія Олега Ляшка.


  ***


  Зінаїда Яловенко

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ДВК 711003 (Голова), ОВК № 194 Порушення під час транспортування бюлетенів до ОВК. Під час перевезення бюлетенів печатку ДВК не залишила у сейфі, як того вимагає стаття 93 Закону про вибори народних депутатів, а забрала з собою і (за словами спостерігачів) використала при переписуванні протоколу. Порушення при опечатуванні боксів з бюлетенями (не були опечатані спеціальними стрічками). В підсумку «зайві» стрічки Голова ДВК віддала міліції. Внаслідок цих дій, був призначений перерахунок бюлетенів на цій ДВК і в підсумку загалом в окрузі № 194 вибори були признані такими, що не відбулись.


  ***

  Онищенко Максим Володимирович

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК №197 (голова) На виборах 2012, будучи головою ОВК, не виконав покладені на нього обов’язки щодо встановлення результатів виборів, саботував роботу ОВК, затягував підрахунок голосів, безпідставно не з’являлась на засідання ОВК, фальсифікував результати голосування. Самовільно вивіз із приміщення ОВК печатку і протокол. Введення в оману ЦВК (Особисто передав в ЦВК сфальсифікований протокол). Сприяв підрозділу «Беркут», у вивезенню з приміщення ОВК всієї виборчої документації і протоколів ДВК, після фальсифікації підсумкового протоколу. Внаслідок цих дій, вибори на окрузі № 197 були признані такими, що не відбулись.  Хроніка боротьби народу із бандитською владою.
  http://kanev.info/showthread.php?t=2874&page=42


  ***

  Чорний Анатолій Григорович

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 203 (член) ОВК № 200 (член) Неодноразово змінював партійне представництво (В.Янукович, Русское единство). Регулярно організовував зрив засідання окружної комісії, свідомо затягував процес прийняття рішень, чинив тиск на членів виборчих комісій. Професійно непридатний до роботи на посаді члена ОВК.


  ***

  Вдовенко Віктор Павлович


  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 200 (Голова) Фальсифікації при жеребкуванні і затвердженні списків членів і керівного складу ДВК, в інтересах одного з кандидатів (Антон Яценко). Білібаєв Аркадій Павлович Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 200 (член) Свідоме затягування процесу прийнятті рішень, під час засідання ОВК. Допомога в організації в затвердженні керівного складу ДВК, в інтересах одного з кандидатів (Антон Яценко).


  ***

  Білібаєв Аркадій Павлович

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 200 (член) Свідоме затягування процесу прийнятті рішень, під час засідання ОВК. Допомога в організації в затвердженні керівного складу ДВК, в інтересах одного з кандидатів (Антон Яценко).


  ***

  Врублевский Володимир Станіславович

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 200 (секретар) Фальсифікації при жеребкуванні і затвердженні списків членів і керівного складу ДВК, в інтересах одного з кандидатів (Антон Яценко). Ігнорування виявлених спостерігачами порушень. Махінації з печаткою ОВК. Змінював партійне представництво в період одної виборчої кампанії.


  ***

  Роговий Володимир Васильович

  Місцеві вибори 2010 Вибори Президента України 2010 р Уманська міська виборча комісія (голова) ОВК № 203 (член) Неодноразово помічений в фальсифікаціях і махінаціях при підрахунку голосів і встановленні результатів виборів. Сприяв виграшу на виборах провладним кандидатам і Партії регіонів. Допомагав в організації участі «спортсменів» при підготовці заходів виборчої кампанії ПР і Януковича.


  ***

  Чонка Світлана Олексіївна

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 197 (секретар) Неодноразове намагання зірвати засідання ОВК. Неправомірна заборона ЗМІ і спостерігачам бути присутніми і фіксувати засідання ОВК. Допомога в фальсифікуванні результатів голосування і підробка підсумкового протоколу ОВК, на користь одного з кандидатів (Б.Губський). Внаслідок цих дій, вибори на окрузі № 197 були признані такими, що не відбулись.


  ***

  Клюй Олена Володимирівна

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 197 (член) Заміна реального протоколу ДВК, сфальшованим, при особистому перенесенні в серверну кімнату (зафіксовано спостерігачами , підтверджено членами ОВК, повідомлено УМВС і Прокуратуру). Допомога в фальсифікуванні результатів голосування і підробка підсумкового протоколу ОВК, на користь одного з кандидатів (Б.Губський). Внаслідок цих дій, вибори на окрузі № 197 були признані такими, що не відбулись


  ***

  Семенчук Тамара Петрівна


  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 197 (член) Заміна реального протоколу ДВК, сфальшованим, при особистому перенесенні в серверну кімнату (зафіксовано спостерігачами , підтверджено членами ОВК, повідомлено УМВС і Прокуратуру). Допомога в фальсифікуванні результатів голосування і підробка підсумкового протоколу ОВК, на користь одного з кандидатів (Б.Губський). Внаслідок цих дій, вибори на окрузі № 197 були признані такими, що не відбулись.


  ***

  Тимченко Максим Володимирович

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 197 (член) Зрив засідань ОВК. Допомога в фальсифікуванні результатів голосування і підробка підсумкового протоколу ОВК, на користь одного з кандидатів (Б.Губський). Внаслідок цих дій, вибори на окрузі № 197 були признані такими, що не відбулись. Білопольський Олександр Юрійович Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 197 (член) Зрив засідань ОВК. Допомога в фальсифікуванні результатів голосування і підробка підсумкового протоколу ОВК, на користь одного з кандидатів (Б.Губський). Внаслідок цих дій, вибори на окрузі № 197 були признані такими, що не відбулись.


  ***

  Зорін Володимир Олександрович

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 197 (член) Зрив засідань ОВК. Допомога в фальсифікуванні результатів голосування і підробка підсумкового протоколу ОВК, на користь одного з кандидатів (Б.Губський). Внаслідок цих дій, вибори на окрузі № 197 були признані такими, що не відбулись.


  ***

  Кудрик Ігор Юрійович

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 197 (член) Зрив засідань ОВК. Допомога в фальсифікуванні результатів голосування і підробка підсумкового протоколу ОВК, на користь одного з кандидатів (Б.Губський). Внаслідок цих дій, вибори на окрузі № 197 були признані такими, що не відбулись.


  ***

  Каімов Андрій Володимирович

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 197 (член) Зрив засідань ОВК. Допомога в фальсифікуванні результатів голосування і підробка підсумкового протоколу ОВК, на користь одного з кандидатів (Б.Губський). Внаслідок цих дій, вибори на окрузі № 197 були признані такими, що не відбулись.


  ***

  Дорошенко Тетяна Василівна

  Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. голова ДВК Вже будучи Головою ДВК особисто агітувала з бігбордів за кандидата від ПР. Як директор дитячого Центру туризму використовувала адмінресурс і змушувала підлеглих агітувати за ПР. Була позбавлена посади.


  a1d7d6bc26c8t.jpg
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/824454.jpg


  e2afcefba5fdt.jpg
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/824518.jpg

  45fee3e8de62t.jpg
  http://fotkidepo.ru/photo/893538/41698W6v9kEnJey/pbIDLjD3pL/824524.jpg  ***

  Дорошенко Світлана Григорівна

  Місцеві вибори 2010 Чергові вибори народних депутатів України 2012 р голова ДВК Організувала неправомірний перерахунок голосів на території ТВК в результаті чого було зіпсовано більше 100 бюлетенів, що і забезпечило перемогу одному з кандидатів (Ніколенко) на посаду Канівського міського голови.
  (Згодом ці дії були визнані незаконними судом в Черкасах, але без наслідків для Канева). На виборах 2012 особисто і неправомірно виганяла членів ДВК із складу комісії, що призвело до смерті однієї із членів ДВК.


  SLvkLte.jpg


  ***
  Последнее редактирование: 5 апр 2014
 3. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица

  Пропоную до люстраційного списку додати Ніколенко.


  SLvkLte.jpg  ***​


  Ніколенко зрадив громаду, не виконав свій обов'язок, який , до речі прописано у Законі України "Про місцеве самоврядування" - не звернувся до правоохоронних органів, не забезпечив здійснення додержання Конституції та законів України, не скликав загальні збори громади міста Канів - щодо рішення міської ради по "Дніпровим садам", не представляв територіальну громаду міста Канів у цій ганебній історії .


  7f37327f1caf.jpg


  І за цю зраду отримав від депутатів міської ради рішення "Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Канівському міському голові Ніколенку В.В."  ***

  Закон України "Про місцеве самоврядування".
  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/280/97-вр/page3

  Глава 3.
  Сільський, селищний, міський голова

  Стаття 42. Повноваження сільського, селищного, міського голови


  1) забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади;


  11) скликає загальні збори громадян за місцем проживання;


  14) представляє територіальну громаду, раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства;


  15) звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують права та інтереси територіальної громади, а також повноваження ради та її органів;
  ***

  Пропонуємо ще раз переглянути звіт міського голови Ніколенко В.В. - від 29 грудня 2012 року.
  Нічого цікавого не помітили ?


  SLvkLte.jpg


  А цікаве там є !!!

  Що саме ?


  Ніколенко ні словом не обмовився, що він 14.12.12 - за 15 днів до звіту - підписав договір оренди земельної ділянки на лівому березі (6,5 гектарів) - кооперативу "Дніпрові сади".

  Ніколенко ні словом не обмовився, що він 18.12.12 - за 11 днів до звіту - підписав акт прийому-передачі земельної ділянки кооперативу "Дніпрові сади".

  Документ :

  Господарський суд Черкаської області.
  Рішення 925/702/13

  http://pravoscope.com/act-rishennya-925-702-13-pashhenko-a-d-01-07-2013-ne-viznacheno-s


  ***


  У день звіту Ніколенко перед громадою - 29.12.12 , ті самі депутати міської ради, що голосували за виділення землі "Дніпровим садам", приймають рішення "Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Канівському міському голові Ніколенку В.В."

  Докладніше:
  http://kanev.info/showpost.php?p=16610&postcount=73


  ***


  Докладніше про цю ганебну історію міста Канів.

  Канів.Історія однієї зради.Справа № 925/702/13
  http://kanev.info/showthread.php?t=3694


  ***

  Важно

  Докладнiше:
  http://kanev.info/showpost.php?p=22206&postcount=2


  ***


  Звернення від 07.07.13 - щодо бездіяльності міського голови Ніколенко В.В.

  Докладнiше:
  http://kanev.info/showpost.php?p=18059&postcount=119


  ***​

  Я вважаю, повинні бути проведені громадські збори м.Канів, які має , відповідно до законодавства України скликати міський голова - скликання подібних громадських зборів входить у прямі його обов'язки - по питанню Дніпрових садів та причетності до них кожного окремого депутатам міської ради , та особисто екс-голови міста Канів Ніколенко.

  Я вважаю на цих громадських зборах - повинно бути поставлення питання та прийняте рішення громади - щодо звернення до відповідної державної установи, до депутатів міської ради - по питанню відміни рішення міської ради , прийняте не сесії 29.12.12 - "Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Канівському міському голові Ніколенку В.В."

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/kaniv-istor...operativ-dniprovi-sadi.3694/page-2#post-23976


  ***
 4. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица

  Пропоную додати до люстраційного списку.


  7f37327f1caf.jpg

  Давайте згадаємо поіменний список депутатів міської ради, які підписали звернення щодо внесення до порядку денного сесії міської ради від 06.12.13 питання про надання в оренду 6,5 га земельної ділянки садовому кооперативу "Дніпрові сади".

  Звернення підписали депутати:


  Коваленко О.В.,

  Колодій О.С.,

  Маланчев Е.С.,

  Бовшик М.Ю.,

  Вовк В.Г.,

  Чиж В.М.,

  Болсунов Р.П.,

  Куча В.В.,

  Сандига Л.В.,

  Боровик І.І.,

  Маланчев С.В.,

  Гузь О.І.,

  Коляда О.М.,

  Умриш Б.В.,

  Сидоренко В.М.,

  Шульга В.Д.,

  Голда Н.А.,

  Щур Т.А.,

  Демиденко О.Г.,

  Мартинович В.Я.,

  Куценко О.С.,

  Болсунова Т.В.,

  Пилипенко А.Г.,

  Василенко Л.Д.,

  Буряк В.М.,

  Калніболоцький О.А.,

  Бузницький Ю.В.,

  Ткаченко С.С.,

  Лисенко М.П.,

  Попенко І.Г.,

  Ніколенко Ж.В.,

  Касіч-Пилипенко Є.Л.

  Тобто, саме ці так звані депутати міської ради, використовуючи своє положення, були причетні - ініціювали незаконну спробу безкоштовного заволодіння землею громади міста Канів - на загальну суму 5 млн грн. (625 тис. дол.)

  Ганьба !


  ***

  Докладніше про цю ганебну історію міста Канів.

  Канів.Історія однієї зради.Справа № 925/702/13
  http://kanev.info/showthread.php?t=3694  ***
 5. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица

  "Правый сектор" и евромайдановцы начали проводить люстрации местной власти
  09 апреля 2014 | 22:35

  Відео.
  http://podrobnosti.ua/upload/news/2014/04/09/969849_4.mp4


  Люстрация на деле. Во многих городах активисты различных организаций принялись за чистки в рядах местной власти.
 6. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица

  То хто він герой чи зрадник?


  merka3.jpg


  Сьогодні всі події, які відбуваються в нашому славному місті Каневі ми розцінюєм через призму подій навколо захопленого нашого Криму.

  Ми високо оцінюєм свідомість та героїзм наших військових, які незважаючи на привабливі пропозиції у вигляді нових посад та матеріального заоохочення вірно дотримувались присяги на вірність народу України.

  Ми також у незначній мірі засуджуєм тих (і вони в цьому вже переконуються самі) жителів Криму, які служили у Збройних силах України в Криму, мали власне житло на півострові і вирішили все ж таки залишитись продовжувати служити , але вже у чужій, навіть ворожій так би вимовити, армії. Час розсудить...та дасть оцінку їм та їх поступках ...

  Але як ми повинні дати оцінку виборам міського голови трьохрічної давнени, коли переможцем тих непростих виборів став Коломієць Василь Васильович. Який чітко розумів на яку посаду йде. Розумів, що йому прийдеться відчути тиск адмінмашини , двигуном якої був президент Янукович, а за кермом сидів та був навігатором Тулуб.

  Але все ж Коломієць розумів , йшов і переміг.!

  Але солдати в Криму , яким пообіцяли посади прийняли присягу (не можу вимовити слово на вірність) Російській імперії. А пан Коломієць, кинувши свою команду однодумців, виборців які віддали свої голоси за нього ,навіть не звернувшись з словами вдячності громаді Канева втік в престижний санаторій України, чекаючи чергове призначення у Тулуба.

  І от нещодавно , виступаючи перед підприємцями та жителями міста у кінотеатрі він вперше заявив, що він це зробив (відмовившись від обраної громади посади) лише з одною умовою-щоб не почалася третя світова війна у нашому місті.

  Я звертаюсь до вас жителі нашого славного міста Канева, дайте оцінку тим подіям.

  Так один ВВ(путін) -загарбав Крим, інший ВВ (Ніколенко) -навішав локшини жителям міста і дорвався до влади, а інший вже ВВ (Коломієць) розцінює свій поступак як героїчний та рветься і надіється що і цього разу громада довірить йому бути міським головою нашого Канева.


  МАЙДАН
  12 квітня 2014, 09:06

  За матеріалами канів нет.
 7. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ****

  То , - як думаєте - як швидко канівські пройдисвіти запишуться у місцеві поліцаї , - винесуть хліб та сіль для януковича , кремлівськіх окупаційних військ та почнуть складати списки - кого арештовувати у Каневі першим і благати про матеріальну допомогу - розповідати яка земельна ділянка їм до вподоби ?!

  zrHfm.jpg

  ***

  Войска России близ границ Украины в Крыму приведены в полную боевую готовность
  27 апреля 2014 | 14:43


  973283_3.jpg


  Три мощные группы российских войск приведены в полную боевую готовность у украинских границ.

  Об этом написал на своей странице в "Фейсбук" адмирал Игорь Кабаненко.

  Такое движение войск "Север", "Центр" и "Юг" свидетельствует об их подготовке к "чему-то", - написал он.

  По оценке военного, в ближайшее время может быть два варианта развития событий.

  Во-первых, продолжение "качелей" у наших границ с провокационной целью и с целью запугивания, одновременно расширяя зоны нестабильности с применением российского спецназа (диверсантов).

  Во-вторых, по мнению Кабаненко, это может быть вторжение под видом проведения "миротворческой операции" с целью овладения Днепропетровском, Одессой и Киевом, окупирование соответствующих территорий Украины.

  "Все это будет сопровождаться информационно-психологической операцией, направленной на наших военных и население", - отметил адмирал.


  Подробности
  Последнее редактирование: 28 апр 2014
 8. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  Давайте згадаємо , історію однієї зради - спробу вкрасти у громади 6,5 гектарів землі - на загальну суму 5 млн грн. (625 тис. дол.)

  [​IMG]
  Давайте згадаємо - перша спроба надати землю громади кооперативу "Дніпрові сади" - сесія міської ради від 05.04.12 р.  Уважно дивимося відео - починаючи з 5 хвилина 30 секунди.

  А ще більш уважно - на 6 хвилині.

  Виникає питання - хто це за людина (як на мене - дуже схожа на заступника міського голови Ніколенко - Ренькаса Ігоря Олександровича ) , доводить до депутатів міської ради, що "все, що мені дали - я все попідписував.... "

  ***

  Пропоную переглянути інше відео.

  Позачергова сесія Канівської міської ради 24.02.2014.
  (обрання секретаря міської ради)  Пропоную переглянути - починаючи з 1:00:00 - виступ Ренькаса Ігоря Олександровича, який він починає, розповідаючи, що він проробив майже 25 років головним архітектором міста, потім заступником міського голови, тобто він технічна людина.

  ***

  Давайте згадаємо постанову Вищого господарського суду України, якою була поставлена крапка у спробі незаконно вкрасти у громади міста Канів 6,5 гектарів землі на загальну суму 5 млн грн. (625 тис. дол.) - земля була повернута громаді.

  [​IMG]

  ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА
  ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

  13 січня 2014 року Справа № 925/702/13

  Докладніше:
  http://kaniv.info/showthread.php?p=21249#post21249
  Цитую деякі уривки цієї постанови :

  ".... місце розташування земельної ділянки площею 6,5000га, яка знаходиться в м. Каневі, Лівобережна промислова зона на Лівому березі р. Дніпро, під колективне садівництво не відповідає Генеральному плану м. Канева, затвердженому рішенням Канівської міської ради № 30-27 від 02.03.2006 року, який діяв на момент прийняття спірних рішень і діє на час розгляду справи в суді.

  Таким чином, розміщення на цій земельній ділянці садово-городнього кооперативу не передбачене генеральним планом міста Канева і надання дозволу на його розміщення без внесення і затвердження змін до генерального плану суперечить чинному законодавству України.

  Враховуючи вищевикладене в сукупності, колегія погоджується з висновком місцевого господарського суду про те, що спірні рішення Канівської міської ради порушують права територіальної громади міста Канева на врахування її інтересів під час планування і забудови території міста."


  ***

  [​IMG]

  Особисто мені не зрозуміла роль заступника міського голови, депутата міської ради, кандидата на посаду міського голови - Ренькас Ігоря Олександровича, - під час незаконної спроби заволодіння 6,5 гектарами землі громади м.Канів - на загальну суму 5 млн грн. (625 тис. дол.)

  Адже, він, - як спеціаліст - людина, яка більш ніж 25 років пропрацював головним архітектором міста - повинен був розуміти, що те, що відбувається з наданням землі "Дніпровим садам" - це незаконно, це злочин проти громади м.Канів.

  ***
  Вибори мера Канева. Голосування.

  http://kanev.info/theme/vibori-mera-kaneva-golosuvannja.4198/

  ***
 9. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
 10. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.865
  Симпатии:
  163
  Мой город:
  Бобрица
  ***

  [​IMG]


  Давайте згадаємо поіменний список депутатів міської ради, які підписали звернення щодо внесення до порядку денного сесії міської ради від 06.12.13 питання про надання в оренду 6,5 га земельної ділянки садовому кооперативу "Дніпрові сади".

  Звернення підписали депутати:

  Коваленко О.В.,
  Колодій О.С.,
  Маланчев Е.С.,
  Бовшик М.Ю.,
  Вовк В.Г.,
  Чиж В.М.,
  Болсунов Р.П.,
  Куча В.В.,
  Сандига Л.В.,
  Боровик І.І.,
  Маланчев С.В.,
  Гузь О.І.,
  Коляда О.М.,
  Умриш Б.В.,
  Сидоренко В.М.,
  Шульга В.Д.,
  Голда Н.А.,
  Щур Т.А.,
  Демиденко О.Г.,
  Мартинович В.Я.,
  Куценко О.С.,
  Болсунова Т.В.,
  Пилипенко А.Г.,
  Василенко Л.Д.,
  Буряк В.М.,
  Калніболоцький О.А.,
  Бузницький Ю.В.,
  Ткаченко С.С.,
  Лисенко М.П.,
  Попенко І.Г.,
  Ніколенко Ж.В.,
  Касіч-Пилипенко Є.Л.
  Джерело: Депутат Канівської міської ради Володимир Коржов (Газета ВІКА №50, грудень 2012)
  http://kanev.info/theme/za-materialami-kanevskoj-pechatnoj-pressy.2087/page-6#post-16101  Тобто, саме ці так звані депутати міської ради, використовуючи своє положення, були причетні - ініціювали незаконну спробу безкоштовного заволодіння землею громади міста Канів - на загальну суму 5 млн грн. (625 тис. дол.)

  Ганьба !

  ***

  Дивитесь, - яку землю громади хапнули безкоштовно, з порушенням Закону.

  Лише завдяки рішенню Вищого господарського Суду України - землю було повернуто громаді.  Посмотреть вложение 4479


  Посмотреть вложение 4480


  Посмотреть вложение 4481


  Посмотреть вложение 4482


  Посмотреть вложение 4483


  Посмотреть вложение 4484


  Як бачите - принаймні два депутата міської ради
  Сандига Л.В.,
  Касіч-Пилипенко Є.Л. ,
  які були ініціаторами незаконного, безкоштовного заволодіння землею громади -
  зараз сплять та бачать себе на посадах міського голови Канева !!!

  Ганьба цим людям - особисто !!!

  Ніколи не допустимо цих людей до влади - до будь-яких керівних посад у м.Канів !

  Розповсюджуйте цю інформацію серед своїх знайомих, друзів, родичів.

  ****

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. New
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  96
 2. New
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  70
 3. Марина55
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  112
 4. Марина55
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  93
 5. swimrun
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  409
 6. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  87
 7. sobey
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  573
 8. Вадим Прокопець
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  115
 9. New
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  118
 10. New
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  683