Чому Канівський РЕМ відрізає світло при копійковій заборгованості до (30 грн.) а потім вимагає запла

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем Oleg, 16 мар 2012.

  1. Oleg

    Oleg

    Регистрация:
    6 июл 2011
    Публикации:
    24
    Симпатии:
    1
    Мой город:
    kanev
    Чому Канівський РЕМ відрізає світло при копійковій заборгованості (до 30 грн.), а потім вимагає заплатити 100 грн. за підключення світла? Дякую за відповідь!
    Последнее редактирование: 16 мар 2012
  2. UAShumaher

    UAShumaher

    Регистрация:
    8 дек 2009
    Публикации:
    476
    Симпатии:
    35
    Мой город:
    Канев
    Ответ: Чому Канівський РЕМ відрізає світло при копійковій заборгованості до (30 грн.) а потім вимагає заплатити 100 грн. за підключення світла?

    а чому ви не сплатили копійковий борг вчасно?
  3. Oleg

    Oleg

    Регистрация:
    6 июл 2011
    Публикации:
    24
    Симпатии:
    1
    Мой город:
    kanev
    Ответ: Чому Канівський РЕМ відрізає світло при копійковій заборгованості до (30 грн.) а потім вимагає заплатити 100 грн. за підключення світла?

    UAShumaher Прохання дати обгрунтовану відповідь, а не задавати питання.
  4. UAShumaher

    UAShumaher

    Регистрация:
    8 дек 2009
    Публикации:
    476
    Симпатии:
    35
    Мой город:
    Канев
    Ответ: Чому Канівський РЕМ відрізає світло при копійковій заборгованості до (30 грн.) а потім вимагає заплатити 100 грн. за підключення світла?

    Це і е обгрунтована відповідь!!! У кожного підприемства е свої норми, тарифи, плани, і якщо ви вчасно не сплатили 10гр або 2000гр то їм різниці нема ви боржник. згідно статуту чи чого там вас відключають а потім за вашим бажанням підключають але це вже платна послуга тут нема нічого дивного:D
  5. vyachik

    vyachik

    Регистрация:
    15 окт 2011
    Публикации:
    484
    Симпатии:
    79
    Пол:
    Мужской
    Мой город:
    Канів
    Ответ: Чому Канівський РЕМ відрізає світло при копійковій заборгованості до (30 грн.) а потім вимагає заплатити 100 грн. за підключення світла?

    Oleg, все робиться за законом і за договором про постачання електроенергії
    http://forca.com.ua/knigi/pravila/pravila-koristuvannya-elektrichnoyu-energieyu_11.html
    У вашому разі, це несплата за ел.енергію або ж порушена умова з договору про електро постачання. Або по пункту 6.1.3
    Последнее редактирование: 22 июн 2012

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
  1. Suhobrus
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    2.491
  2. artelisavet
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    661
  3. Suhobrus
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    2.622
  4. Olexiy
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    724
  5. masTAK
    Ответов:
    1
    Просмотров:
    2.978
  6. ----------
    Ответов:
    1
    Просмотров:
    2.972
  7. ----------
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    1.195
  8. ----------
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    1.647
  9. ----------
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    1.079
  10. ----------
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    1.181