Чому я стверджую, що Канівський міський голова В. Ніколенко корупціонер і відверто працює на підпри

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Suhobrus, 3 май 2011.

 1. Suhobrus

  Suhobrus

  Регистрация:
  19 янв 2011
  Публикации:
  36
  Симпатии:
  4
  Мой город:
  Канев
  Чому я стверджую, що Канівський міський голова В. Ніколенко корупціонер і відверто працює на підприємство секретаря Канівської міської ради О.Калніболоцького –
  ПП «Канівавтотранс»


  ПО ПЕРШЕ: якби це було не так, і він би, як міський голова, дбав би про громаду міста, а не про гаманець О.Калніболоцького, і не дав би згоди на ,,перемогу,, перевізника, який запропонував на конкурсі більшу вартість проїзду і старіші автобуси та не допустив би монополізації в перевезенні пасажирів.
  ПО ДРУГЕ: якби В.Ніколенко дбав про мешканців міста Канева, то не дозволив би збільшити вартість проїзду перевізнику, знаючи, що інший перевізник згідний перевозити за меншу ціну, ще й новими автобусами.
  ПО ТРЕТЄ: якби В.Ніколенко дбав про ветеранів, він ніколи б не дозволив, вводити ,,комендантську годину,, (Сьогодні ветерани і інваліди міста мають право лише декілька разів здійснити поїздку у міському транспорті).

  І нарешті, останнє: якби О.Калніболоцький не був господарем В.Ніколенка, він би ніколи не дозволив називати міського голову на ,,ти,, і керувати мером в присутності громадян міста.

Загрузка...