Чоловіки брешуть частіше за жінок, так стверджують експерти

Тема в разделе "Семья, дети, знакомства и взаимоотношения", создана пользователем Колумб, 2 сен 2012.

 1. Колумб

  Колумб

  Регистрация:
  30 май 2011
  Публикации:
  136
  Симпатии:
  6
  Мой город:
  Канев
  Дослідження, проведені Daily Express, показали - чоловіки брешуть частіше, ніж жінки. За усередненими даними чоловіки обманюють біля 3-х разів за день і приблизно 1092 рази в рік. Жінки ж брешуть біля 2-х разів за день і приблизно 728 раз на рік.

  Важливо відмітити, що не в усіх ситуаціях чоловіки опинялися брехунами. Так, наприклад, у разі купівлі нового одягу жінки і чоловіки мінялися ролями. Приховують оновлення гардеробу 26% чоловіків і 39% жінок. Також представниці слабкої статі частіші, ніж чоловіки роблять зайнятий вигляд, щоб не відповідати на небажані телефонні дзвінки. Таку слабкість проявляють 50% жінок і лише 33,3% чоловіків. Незважаючи, що брехня вважається негативною рисою людини, професор еволюційної психології Карен Пайн відмічає важливу роль брехні у виживанні людини як виду. "У суспільстві вважають, що брехня - це погано. Проте здатність обманювати допомагає людям вижити. Нашим предкам доводилося конкурувати за ресурси, і важливо було ввести своїх суперників в оману", - вважає Пайн.

  Боротьба за виживання була чоловічою прерогативою, тому саме чоловікам доводилося брехати частіше. Ця особливість наших предків знайшла відображення і в сучасному житті. У рамках цього дослідження також було встановлено, що экстраверты обманюють частіше, ніж інтроверти; а кращими брехунами, яких дуже складно упіймати на обмані, були визнані соціально активні люди.
 2. Starpom

  Starpom Модератор

  Регистрация:
  20 дек 2007
  Публикации:
  2.380
  Симпатии:
  286
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  Созидание
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Чоловіки брешуть частіше за жінок, так стверджують експерти

  Выходит, что жизнь заставляет. :)
 3. Potap

  Potap

  Регистрация:
  14 сен 2012
  Публикации:
  4
  Симпатии:
  0
  Мой город:
  Канев
  Ответ: Чоловіки брешуть частіше за жінок, так стверджують експерти

  А еще мы брешем менее палевно, в отличии от слабого пола)

Загрузка...