Чи э життя після сексу?

Тема в разделе "Семья, дети, знакомства и взаимоотношения", создана пользователем Репортер, 9 мар 2008.

 1. Репортер

  Репортер

  Регистрация:
  19 фев 2008
  Публикации:
  98
  Симпатии:
  0
  80% чоловіків після сексу відчувають себе зовсім виснаженими, вкрай знесиленими й засинають через кілька хвилин після оргазму. Для порівняння - всього 46% жінок втомлюються від сексу настільки, що хочуть після нього спати. Буває гірше! Відповідно до проведеного в Англії опитування, 48% чоловіків примудряються заснути прямо під час сексу  Жіночий жах чоловічої фізіології

  Коли пристрасний коханець одразу ж після феєричного "кінця" перевертається на бочок й наче ведмідь через секунду залягає у сплячку, практично у всіх жінок виникає непохитне бажання тріснути зрадника чимось по голові. Її серце ще шалено б'ється, тіло - "в повній бойовій готовності", але ейфорію в мить знищує це нестерпне рівномірне дихання й хропіння благовірного. Бідолашна, в котрої і сон пройшов, і виходу іншого немає, як тільки смиренно лежати, втупившись у стелю, вирішує в цей час глобальне питання: оце і вся любов? Їй і образитися толком не можна - всьому виною, як пояснюють сексологи, не стільки егоїзм, а особливості чоловічої природи. На відміну від жінок сильна стать влаштована так, що періоди найвищої напруги в них обов'язково повинні чергуватися з повним розслабленням. Таке неподобство діється ще з древніх часів. Навіть тоді, убивши мамонта, чоловік тягнув його додому і засинав із чистою совістю. А жінка крутиться як вовчок: мамонта ж треба приготувати, дітей нагодувати, м'ясо зберегти. Ті ж закономірності присутні й у сексі. Чоловічий оргазм як парабола - різкий злет і стрімке падіння.

  Порада жінкам: у таких випадках можна лише одне - не торсати свого сплячого героя. Він не бездушна колода, він просто не знає постільного етикету. А цей кодекс правил пропонує галантному кавалерові, що бажає до того ж отримати славу гарного коханця, продовжити сексуальну гру після оргазму. Тут краще виховувати милого.

  Порада чоловікам: засинати "без попередження" - чистої води свинство. Треба додержуватися науки ніжної пристрасті. Знайте: секс починається із прелюдії, з еротичних пестощів, а не із введення достоїнства у піхву (або в інше інтимне місце жіночого тіла) і не закінчується після поєднання. Секс - це акт любові, а не обмін спермою й не дрібні метушливі рухи. Краще випийте каву й завершіть розпочате гідно. Постгра може протривати усього лише кілька хвилин: вдячний поцілунок, кілька ніжних слів і комплімент їй як класній сексуальній партнерці.

  Чоловічих жах жіночих нічних розмов

  Кавалери готові від них просто вовком вити. Він утомився й щасливий, практично заснув (що небажано: читайте вище), а вона нетерпляче смикає його: "Забула тобі про Женьку розказати! Знаєш, з ким вона тепер каламутить?". Це "хвороба" прекрасної половини - після сексу смерть, як хочеться попліткувати.

  Порада жінкам: розмови після сексу небажані, бо зводять романтику нанівець, особливо якщо стосуються побутових проблем. У ліжку немає місця думкам про роботу й домашнє господарство! Заговорити після акту любові про кран, що протікає на кухні - так само погано, як у момент, коли чоловік стоїть на табуретці з викруткою в зубах, заявити: "Любий, а я вчора так і не кінчила!". Секс не терпить суєти, і для розмови про нього потрібно вибрати підходяще місце й час. Включити, наприклад, еротичний фільм, приготувати збудливий коктейль й акуратно розказати про те, чого вам в цьому статевому житті не вистачає. Золоте правило для жінки: якщо хочете чогось домогтися від чоловіка, робіть це вчасно.

  А взагалі, вчіться тримати язик за зубами. Покладіть йому голову на плече й вимовте одну-єдину фразу: "Милий, все було суперово!". І упокортеся з тим, що до ранку ваш словесний ліміт вичерпаний. Тоді чоловік засне задоволеним.

  Порада чоловікам: дуже важливо те, що ви скажете після сексу. Якщо жінка не почує ласкавих слів, вона відчує, що її використали. І почуття образи подвоїться, якщо вона ще при цьому й не зазнала насолоди оргазму. У такому випадку чоловіку варто сказати: "Кохана, мені дуже жаль, що я не зміг зробити так, щоб тобі було добре. Але я був з тобою щасливий". Цієї фрази досить, щоб жінка почувала себе задоволеною. Є таке поняття - сексуальне задоволення без оргазму. І навпаки: оргазм без сексуального задоволення. Наприклад, якщо вона одержала оргазм під час поєднання, а партнер відвернувся й захропів.

  Майте на увазі, що найдужча ерогенна зона жінки - це слух. І ласкаві слова ("Ти так смачно пахнеш!", "Мені було з тобою так добре!") можуть викликати другий оргазм у жінки. На відміну від чоловіка її цикл сексуальних реакцій можна схематично зобразити у вигляді трапеції: плавний підйом, довга насолода й пологий спад. Тому, продовжуючи пестити її, можна повторити оргазм. А тішачи її слух ніжними словами, можна дати їй можливість зазнати насолоди навіть більшої, ніж фізіологічний оргазм!

  Поїмо?

  Багато пар до знемоги кохаються, а потім дружно відправляються на кухню - жарити яєчню.

  Учені вирахували, що за 10 хвилин інтенсивних занять коханням людина спалює 150 калорій (приблизно стільки ж, скільки згоряє за півгодини бігу підтюпцем!). Тому після сексу, як після будь-якого іншого фізичного навантаження, на багатьох нападає справжній "жор". Причому, як показують опитування, чоловіки налягають на м'ясо й вуглеводні продукти типу картоплі й хліба - вони відновлюють сили. Жінки ж, прагнучи продовжити чарівні відчуття, поглинають шоколад, горіхи й банани - продукти, що синтезують в організмі ендорфіни, гормони щастя.

  Хоче покурити

  Якщо ви побачили голого скуйовдженого чолов'ягу, що вийшов на балкон о третій годині ночі покурити, заздріть йому. Десять до одного, що в нього тільки-но був чудовий секс. Це природна реакція запеклого курця. Сигаретка допоможе повністю розслабитися й перепочити після відповідального заходу. А якщо курять обоє, то це справжнє продовження сексуальної гри. Не даремно ж в еротичних фільмах так часто показують постільні сцени, у яких він і вона разом курять. Це дуже інтимно, коли чоловік, наприклад, дістає дві сигарети з пачки й прикурює їх одночасно: для себе і своєї жінки.

  Скоріше в душ!

  Є такі непоправні чепуруни, які відразу після сексу кулею вилітають із ліжка й зникають у ванній. Зрозуміло, заборонений плід повинен бути чистим, але зацикленість на чистоті - свідчення страхів і комплексів. Ще гірше, якщо партнер або партнерка демонстративно дістає флакон мірамістину (антисептик для лікування любовних хвороб). Звичайно, душ прийняти потрібно, адже якщо секс був гарним, обоє сильно спітніли, але квапитися не варто. Потрібно залишити час і для продовження інтимного спілкування, і для релаксації. Показовий відхід у ванну скривдить партнера. Адже з боку це має вигляд, ніби тільки що відбулося щось брудне, так ще й інфекційно-небезпечне, від чого хочеться скоріше відмитися. А щоб не культивувати страхи, уникайте випадкових зв'язків.

  Творімо разом

  Романтичний секс - романтичне продовження. Один біжить до холодильника, а інший - до мольберта! Прекрасно, якщо секс надихає. Частіше це трапляється все-таки з жінками, особливо творчих професій. Вона відчуває приплив сил, її осіняють геніальні ідеї. А от якщо чоловік натхненно читає вірші, співає пісні або дістає фотоапарат, щоб зафіксувати тільки-но ощасливлену кохану, можна робити висновки: швидше за все він сильно закоханий.

  Доробимо справи

  Секс трапився зненацька. Вона, схилившись над відром для сміття, чистила морквину. А він, побачивши її, миттєво зажадав і запалив взаємним бажанням. І раптом після акту любові вона як ні в чому не бувало одягається, бере кинутий ножик і наступну морквину.

  Дуже розповсюджена помилка. У такий спосіб секс із романтичного любовного процесу зводиться до рівня побутових ситуацій. Якщо чоловік самозабутньо біжить до комп'ютера догравати в поставлену на паузу стрілялку, його треба вибачити. Чоловік для мудрої жінки - завжди велика дитина, і потрібно з розумінням ставитися до його іграшок. А от самій жінці бажано зберегти романтичний образ і в жодному разі не ставити секс в один ряд із прасуванням і пранням.

  Піти додому
  Звучить цинічно, але в багатьох ніч любові відбувається за відомою схемою: засунув-вийняв-пішов. Неважливо куди: до дружини, до батьків, просто у справах. Таке закінчення побачення зіпсує весь вечір. У жінки залишається почуття образи й розчарування. Щоб згладити ситуацію, чоловік повинен дуже м'яко сказати: "Дорога, не ображайся, будь ласка, але мені доведеться сьогодні поїхати раніше" - і обов'язково пояснити причину.

  Але йдуть і жінки. Це сучасне явище, коли жінка приходить до коханця заради сексу й зникає відразу після нього, залишаючи в чоловіка прикре відчуття використаного живого вібратора.

  І знову секс

  Засинають, до речі, як правило, чоловіки "одноразового використання". Справжні коханці, відпочивши, знову кидаються в бій. Тому тут і сигаретка, і фрукти, і келих шампанського - лише приємне доповнення до найголовнішого.
 2. 4erepaxa

  4erepaxa

  Регистрация:
  17 апр 2010
  Публикации:
  6
  Симпатии:
  1
  Мой город:
  Cherkasssy
  Ответ: Чи э життя після сексу?

  Після хорошого сексу Молдавани повертаються лицем до стіни і починають штукатурити.
  ALINA нравится это.
 3. evelina

  evelina

  Регистрация:
  25 май 2010
  Публикации:
  3
  Симпатии:
  0
  Мой город:
  kanev
  Ответ: Чи э життя після сексу?

  Про молдаван улыбнуло :).
  Не пойму почему никто не пишет в тему? Просмотров за 1500, а общатся не хотят :(
 4. чиж

  чиж В бане

  Регистрация:
  21 фев 2010
  Публикации:
  918
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Tallinn
  Відповідь: Чи э життя після сексу?

  [​IMG]
 5. 4erepaxa

  4erepaxa

  Регистрация:
  17 апр 2010
  Публикации:
  6
  Симпатии:
  1
  Мой город:
  Cherkasssy
  Ответ: Чи э життя після сексу?

  Через скромність. Кожен хто прочитав знайшов свій варіант в 1-му посту і додати уже намає чого :)
 6. Leon

  Leon

  Регистрация:
  22 янв 2008
  Публикации:
  325
  Симпатии:
  8
  Мой город:
  канев
  Ответ: Чи э життя після сексу?

  точно подмечено :)
 7. Nikolass

  Nikolass

  Регистрация:
  19 июл 2010
  Публикации:
  21
  Симпатии:
  1
  Мой город:
  Канів
  Ответ: Чи э життя після сексу?

  А есть ли секс после жизни?
 8. Андрей

  Андрей Модератор

  Регистрация:
  2 дек 2007
  Публикации:
  111
  Симпатии:
  5
  Пол:
  Мужской
  Ответ: Чи э життя після сексу?

  Смотря как жил и что творил. Возможно, что кого-то только после жизни начинают ..... :)
 9. чиж

  чиж В бане

  Регистрация:
  21 фев 2010
  Публикации:
  918
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Tallinn
  Ответ: Чи э життя після сексу?

  Секс это кроткое явление.А жизнь продолжается.
  [​IMG]
 10. чиж

  чиж В бане

  Регистрация:
  21 фев 2010
  Публикации:
  918
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Tallinn
  Ответ: Чи э життя після сексу?

  [​IMG].......;Жизнь после любви очень хороша.А в таком возрасте как они еще лучше.
  Последнее редактирование: 10 авг 2010

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. Polly
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.675
 2. wkam58
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  258
 3. elegant
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  278
 4. Alisa2020
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  384
 5. kryvolapfamily
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  389
 6. skiter12
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  482
 7. Aladinas
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  2.154
 8. Юрий продаж прицепов
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  683
 9. Серега 25
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.123
 10. spas1307
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.147