Черкаському батальйону тероборони виділили 2 млн. гривень

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Варвара Горова, 16 май 2014.

 1. Депутати Черкаської обласної ради під час чергової сесії ухвалили програму “Територіальна оборона” та виділили 2 мільйони гривень на формування місцевого батальйону тероборони.
  Як повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет, батальйон має на меті посилити охорону важливих державних та військових об’єктів нашої області, вестиме боротьбу з диверсійно-розвідувальними силами та в разі необхідності підтримуватиме правовий режим військового стану.

  “У цілому для забезпечення діяльності батальйону територіальної оборони області потрібно близько чотирьох мільйонів гривень, – сказав голова ОДА Юрій Ткаченко. – Ці кошти спрямують на закупівлю бронежилетів, білизни, касок. Озброєнням забезпечить Міністерство оборони України. Із обласного бюджету ми можемо виділити тільки половину необхідної суми. Окрім того, є відкритий рахунок військкомату й ми через ЗМІ громаду й підприємців залучити кошти на цей батальйон”.

  Створення таких батальйонів передбачає мобілізаційний план. Чисельність такого підрозділу сягатиме більше чотирьохсот чоловік. Наразі до лав нового військового формування записалося більш як 250 добровольців. Щодня біля обласного військкомату, за словами його очільника, шикуються черги, щонайменше, із сорока осіб. Хоча потрапити до батальйону можуть усі охочі, обирають найдосвідченіших.

  “Цей батальйон формується військовослужбовцями запасу, досвідченими людьми, які мають і навички військової служби, і певну життєву мудрість, а не призовниками, – сказав Курбет. – Зараз військовим комісаріатом проведено оповіщення й триває збір та призначення військовозобов’язаних на посади батальйону, відповідно до штатного розпису. Цей підрозділ, який посилить охорону області, маємо сформувати до 20-ого травня, а потім він проходить бойове злагодження. Якщо не вдасться укомплектувати добровольцями, викликатимемо повістками. Цей батальйон охоронятиме всі ті об’єкти, які впливають на забезпечення життєдіяльності черкащан. Зокрема, це Канівська ГЕС, мости, газорозподільні станції, заводи промтоварів, водоканали тощо”.

  За його словами, зараз батальйону потрібні водії, стрільці, гранатометники, кулеметники, спеціалісти зв’язку. Бійці підрозділу тероборони отримуватимуть заробітну плату.

  джерело: http://dzvin.org/dlya-cherkaskoho-bataljonu-teroborony-vydilyly-dva-miljony-hryven/
  Последнее редактирование модератором: 16 май 2014