"ЧАС ПІК" за 25 лютого

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем мудрый, 24 фев 2010.

 1. мудрый

  мудрый

  Регистрация:
  28 фев 2009
  Публикации:
  81
  Симпатии:
  6
  Мой город:
  киев
  Антимонопольний комітет порушив справу проти виконкому Канівської міської ради за ознаками антиконкурентних дій


  Як з’ясувалося, Канівський міськвиконком затвердив різні ставки на утримання торгових місць, залежно від місця державної реєстрації суб’єктів господарської діяльності господарювання. Оскільки такі дії можуть призвести до створення дискримінаційних умов, відділення АМКУ проводить розслідування.


  Коментар юриста міськвиконкому Григорія Танати:

  "Коли ми розробляли ставки на утримання торгових місць на Центральному ринку, то перш за все виходили з інтересів місцевої громади. Друге, ми вивчили досвід у сусідніх з Каневом містах. Але антимонопольний комітет на це подивився іншими очима. Нам зауважили і ми поправили справу. Але, наголошую, місто від цього втратило більше 100 тисяч гривень на рік. Для Канева це немала сума. Їх тепер треба десь взяти, щоб заплатити комунальникам за прибирання вулиць, за вуличне освітлення тощо."


  Від редакції. Вивчаючи цю справу, ми дізналися інше. „Здав” місцеву владу один з депутатів Канівської міської ради, такий собі законник. Місто, громада втратили, а він напевне має від цього неабияке задоволення. Діяв за класичним прикладом: в сусіда хата згоріла, аж настрій піднявся.
  Василь Коломієць, здається, повернувся лицем до вулиці Свердлова  Василь Васильович наш любимий міський голова три рази і лише за одну зиму зумів приємно здивувати жителів вулиці Свердлова. Їй Богу, правда!

  Перший раз він нас здивував, коли дав вказівку розчистити від снігу нашу околичну вулицю перед першим туром президентських виборів в Україні звичайно ж. Пам’ятаєте, які високі голубі сніги тоді стояли. Ми вже й не пручалися примхам природи. Були морально налаштовані ходити по снігу аж до весни. А тут раптом серед дня на вулиці показався трактор на гусеницях і горнув перед собою гору снігу. На вулиці стався прямо – таки переполох. Всі повибігали з хат, Навіть ті, хто останні десять років через болячки не переступали поріг. Малеча бігла за трактором, радісно вигукуючи: ”Сава, слава нашому міському голові!”


  Хтось же швиденько зорієнтувався в міжнародній і внутрішній політиці і надоумив, що в такий радісно – святковий момент треба вигукувати. Все це треба було не лише бачити, а й пережити. Давно в нашій маленькій вуличній громаді не було такої світлої радості. Скажу, якби в той момент на вулиці показався сам Василь Васильович, ми б йому, їй же Богу, вручили пишний коровай.


  Трактор пройшов, ми пораділи. Та з першим заходом з виборами не получилося. Об’явили, що буде другий тур. Другий, то другий. А сніг собі знай: намітає та перемітає не лише стежки, а й дороги. Та як б там не мело – не перемоло, а ми таки пам’ятали той історичний момент.


  Але радості не скінчилися. Перед 7 лютим, правда, в останній момент знову на нашій вулиці показався той же червоний трактор і прогортав дорогу. Зізнаюся бурної радості вже такої не було, Вона ніби перейшла в нутро, до серця. По прочищеній вулиці ми всі дружно ходили голосувати.  Але порції радості продовжувалися сипатися на наші голівоньки. Вже після всіх виборів, вже спала перша радість після обрання нашого шановного Віктора Федоровича Президентом. Вже закінчувалася зима і раптом втретє на нашій вулиці появився цей же трактор. І втретє прогорнув з вулиці сніг.
  Ось скільки радості ми отримали і за одну зиму. Як мені не зраджує пам’ять, Коломієць В.В. вже десять років нами керує і підкеровує. Але вперше він нам подарував скільки радості. От так сюрприз! Всім сюрпризам сюрприз.  Пробуджені такою радістю, люди на вулиці Свердлова тепер думають: ось як Василь Васильович зробить нам вуличне освітлення не до Юри Бовшика, до Бовшика це є, а до кінця вулиці, то ми на чергових виборах і втретє за нього проголосуємо. Бо нам кращого міського голови вже і не треба.


  [​IMG]  Оксана Чорна,
  вул. Свердлова м. Канів

  Черкаси планують в цьому році очистити центр міста від біл-бордів.
  А Канів?
  Про це повідомив представників ЗМІ міський голова Черкас Сергій Одарич. Вже розпочато демонтаж конструкцій на бульварі Шевченка.
  Депутати Черкаської міської ради прийняли рішення на черговій сесії, що біл - борди можуть встановлюватися лише на околицях міста.
  У Каневі про це ніхто у владних кабінетах і не заїкається. Тут очевидно, вважають: чим більше біл-бордів і обов”язково в центрі, то це є ознака сучасності міста.
  А от жителі міста мають іншу думку. Наша редакція опитала 50 людей щодо встановлення обдертих біл- бордів в центрі міста, то ні одна людина не схвалила це рішення міської влади.


  [​IMG]  Наш кор.
  Канівському центральному ринку загрожує потоп?


  Адміністрація Канівського центрального ринку дала промах. Після кожного снігопаду, ринок не прибирався від снігу і тепер, в кінці зими тут ні пройти, ні проїхати. Тепер, щоб зірвати утрамбований сніг, який поволі перетворюється на воду, потрібні неабиякі зусилля. Працівникам торгівлі не просто працювати в таких умовах. Ще гірше тим, хто прийшов на ринок, не надівши високі гумові чоботи. Без них тут просто не пройти. Як буде далі – важко навіть спрогнозувати. Якщо пригріє сонце, тоді на ринок можна буде добратися лише на човні.


  Людей обурює те, що тут вміють брати плату за місце торгівлі. Куди ці кошти направляються – ніхто з городян не знає. Мабуть не туди, куди потрібно, коли на ринку такий непорядок.

  Власна інформація


  Пост фактум:

  вивчаючи цю проблему, нам підказали, що не все так просто з прибиранням снігу. Перше, ті три чи чотири двірники, які штатно працюють на ринку, фізично не могли цієї зими вчасно прибирати вручну сніг з усього ринку. Друге, коли будувалися криті павільйони на ринку, то не було відведено достатньо місця для просторих доріжок, щоб міг пройти тракторець і прочистити доріжки. Місця для трактора практично немає. До всього цього, не передбачено відведення води після зими чи після великого дощу. Є третій варіант, місяць з постійних працівників ринку не брати ринковий збір і за рахунок цих кошів попрохати людей, щоб вони допомогли адміністрації ринку з прибиранням снігу. Інакше, коли почнуть інтенсивно танути сніги, то виникнуть на ринку серйозні проблеми.
  [​IMG]

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.399
 2. Suhobrus
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  2.785
 3. ЛЕШИК
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.995
 4. ЛЕШИК
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.492
 5. ola13
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  171
 6. MOPS
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  262
 7. Starpom
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.454
 8. gustav
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  227
 9. Сытник Елена
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  298
 10. Ломоть
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  527