"ЧАС ПІК" за 21 квітня

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем ЛЕШИК, 21 апр 2010.

 1. ЛЕШИК

  ЛЕШИК

  Регистрация:
  20 апр 2009
  Публикации:
  146
  Симпатии:
  7
  Род занятий:
  хакер
  Мой город:
  канев
  Газета ЧАС ПІК

  Екс - губернатора Черкащини пана Черевка звільнили з роботи, при цьому він отримав десять посадових окладів вихідного „пособія”- більше 200 тисяч гривень.  Діями української влади: сьогоднішньої чи вчорашньої, можна лише подивуватися. Ніби б виграли вибори президента регіонали. Мали б притягнути до відповідальності тих, хто допустив до кризисної ситуації, в основному штучної. Але вони поступають по - джельтменськи до своїх опонентів, дії яких варто б оцінити належно. Хто і що робив – забувається. А тих, кого попросту вигнали ще і одарують такими величезними сумами з державного бюджету. Оце вам і вся відповідальність влади за скоєні гріхи, м’яко кажучи. Рука руку миє. Влада своїх по крупному не здає.

  Наш кор.  Справу про розкрадання лісу в межах півтора мільйона гривень закрито


  Пригадується резонансна справа про розкрадання лісу в Канівському держлісгоспі, про що говорили в Каневі в кінці року. Директор ДП „Канівський лісгосп” пан Ярошовець мав твердий намір цю справу довести до кінця. Були пораховані пеньки дерев, з яких тихенько спиляли і спродали деревину.


  Були свідки, які бачили, як вночі вивозили машини ділову деревину з лісу. В області захвилювалися не на жарт. Було звільнено з роботи директора Миколу Рижкова. Поплатився посадою керівник Канівського лісництва Віктор Головань, якого викликали на розмову не лише в прокуратуру, а й в СБУ.

  Буквально за тиждень перед новим роком на розмову в СБУ викликали і редактора газети „Час Пік”. Слідчі були налаштовані рішуче. Але очевидно, коли побачили куди ведуть сліди злодіїв, то раптом зверху дали команду припинити всі дії по цій справі. Припинили. А це прийшло повідомлення, що справу закрито через те, що не виявлено злодіїв.

  Отже, на 1, 5 мільйона гривень лісу було вкрадено. Ким? Звичайно ж не дядьком з села Яблунева...

  Наш кор.
  Кого нам чекати в кріслі Канівського голови райдержадміністрації  Обласна влада про це не хоче говорити, але нам з достовірних джерел стало відомо, що на співбесіді в голови облдержадміністрації пана Сергія Тулуба були В’ячеслав Міщенко, Володимир Плисюк і Олег Калніболоцький.


  Міщенко займається підприємництвом. Родом з села Межиріч. Спокійний, урівноважений. Про таких кажуть: не вискочка.


  Володимир Пилипович Плисюк – працював на партійній роботі при СРСР, головою районної ради, райдержадміністрації в Канівському районі. Нині очолює Канівське районне управління Пенсійного фонду України.
  Активний депутат Канівської районної ради.


  Про Олега Анатолійовича можна сказати лише те, що він став добре відомим з публікації Ігоря Сухобруса в місцевій пресі. А кому з них посміхнеться доля – стане відомо буквально днями.

  Наш кор.  Нам приємно, що ми першими сповістили в нашій газеті про призначення Ігоря Ренькаса генеральним директором Шевченківського національного заповідника  І ось з міністерства культури надійшло приємне повідомлення. Ігоря Олександровича утвердили на цій посаді. Правда, він відразу ж не може приступити до виконання службових обов’язків. Справа в тім, що в останні дні зими він посковзнувся і серйозно пошкодив ногу. Тепер ходить на милицях. Але настрій в нього чудовий. Ми його щиро вітаємо з цим поважним призначенням.


  Власна інформація  Викладач Канівської філії Східноєвропейського університету постачав студентів наркотиками  Про це ми розповімо детальніше пізніше. Справа перебуває в канівському суді. Викладач зізнався в скоєному.

  "ЧАС ПІК"

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.380
 2. Suhobrus
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  2.777
 3. ЛЕШИК
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.479
 4. мудрый
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.817
 5. ola13
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  141
 6. MOPS
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  233
 7. Starpom
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.930
 8. gustav
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  210
 9. Сытник Елена
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  277
 10. Ломоть
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  494