"ЧАС ПІК" за 15 квітня

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем ЛЕШИК, 17 апр 2010.

 1. ЛЕШИК

  ЛЕШИК

  Регистрация:
  20 апр 2009
  Публикации:
  146
  Симпатии:
  7
  Род занятий:
  хакер
  Мой город:
  канев
  23- річний хлопець зґвалтував 80-літню жінку, а потім над нею познущався.

  Цього хлопця в селі Ліпляво знають з хорошої сторони. Чіпкий до роботи, не ледачий, порядний. Наш кореспондент розмовляв з власником малого приватного підприємства, де він якийсь час працював. Підприємець каже, що хлопець сам любив працювати і іншим не давав розслаблятися.
  -Я його не призначав бригадиром, але він був у нас неофіційним бригадиром. Його слухалися і поважали. Від одного я його завжди застерігав – від чарки. Коли вип’є, то не контролює свої дії. Очевидно і того сумного дня те з ним сталося...


  Отже, хлопця потягнуло на подвиги. Чому він вибрав якраз оселю старенької жінки, то можна пояснити очевидно тим, що разом з старенькою живе в одній хаті її молода внучка. Йшов до внучки, а тієї не було вдома. І тут його абсолютно переклинило. Він кинувся до старої. Зґвалтувавши її, він ще й наніс нещасній такі рани, що її довелося терміново везти і райлікарню, де її було накладено кілька швів.


  Правоохоронні органи затримали його як підозрілого в скоєні тяжкого злочину. Всі троє вже дали показання слідчому. Терміново з Півночі Росії приїхав син бабусі. Родичі підозрюваного мали намір вести якусь розмову, щоб заладити скоєне, але син потерпілої налаштований рішуче і хоче будь – що довести справу до суду.

  Наш кор.


  Лише за два дні в Каневі і в Канівському районі згоріло чотири оселі і сарай в селі Копієвато  У селі Копієвато сусід перед Великодневими святами вирішив прибрати у власному дворі і почав згрібати торішнє листя і сміття. А потім підпалив сміття. Лише на мить відійшов у справах, але цього було якраз достатньо, щоб вітром вогонь перекотився ті кілька метрів, які відділяли багаття від сараю сусіда. Споруда загорілася миттєво. Одне слово, поки сусіди вибігли з хати, до палаючого сараю вже не можна було підійти.


  Викликали пожежну машину з Канева. Машина – то приїхали, а сарай згорів. Тепер добрі сусіди стали на все життя ворогами і тому, хто розпалив багаття тепер ще і доведеться ставити сусідові новий сарай. Оце так прибрався до свят.


  Від необережного поводження з вогнем під час випалювання торішньої трави загорілася хата в селі Полствин. Власник цього помешкання живе в столиці. Приїде чоловік з сім’єю вже на згарище. Оце буде йому в радість. Правоохоронні органи шукають того, хто підпалив траву, від чого й згоріла хата.


  На Нахаловці (м. Канів) згоріла невеличка хатинка, яка є власністю одного з жителів Канева. Він у ній не жив. Очевидно, як припускають спеціалісти, вночі в неї проник невідомий, який там ночував. Він міг і влаштувати після себе пожежу.


  Від несправного електропроводки згоріли оселі в Литвинці і в Каневі.


  Наш кор.  Як з Канівського району улизнуло 90 тисяч гривень.


  Незважаючи на економічну скруту, український уряд знайшов можливість придбати для вітчизняних сільгоспвиробників пільгове пальне на весняно – польові роботи. Так, один літр солярки відпускали по 4,60 грн., а бензин по 4,70 грн. Це набагато дешевше, як продають приватні АЗС. Пальне мало відпустити Шебелинське газо нафтопереробне підприємство.


  Бензин аграрії Канівщини встигли вибрати, а з соляркою сталася затримка. Аграрії мовчали, гадали, що за кілька днів ця проблема буде вирішена. Але не тут то було. Пройшов тиждень, а потім ще один тиждень, а дизпалива не відпускають. І тут як грім серед ясного неба – надійшло повідомленні, що підприємство раптом зупинили на ремонт.
  Недавно відбулася республіканська селекторна нарада з участю віце – прем’єра з аграрних питань пана Славути, міністра сільського господарства Присяжнюка.  Аграрії просили пояснити урядовців, що діяти в такій ситуації. Чітких пояснень вони так і не отримали. Вже ставиться питання, щоб урядові кошти на пільгове пальне повернути, а уряд ще раз спробує вирішити цю нагальну проблему. Канівський район не вибрав дизпалива на 90 тисяч гривень. Але ж посівна – в розпалі. І кожен весняний погожий день в хліборобів на вагу золота.
  Наш кор.  У Канівському районі вперше за останні роки посіяли цукрові буряки на цукор


  70 гектарів цукрових буряків посіяно в одному з агро формувань, яке орендує земельні паї в селищі Степанецьке. Ще кілька десятків гектарів планує сіяти власник тростянецьких земельних паїв.


  Це обнадійлива новина. Якщо справа так піде і далі, то українці через пару років споживатимуть вітчизняний цукор та ще й з буряків, який набагато солодший від тростникового. Як вважає начальник Канівського районного управління сільського господарства А.А.Дурицький, держава активно допомагає тим, хто займається вирощуванням цукрових буряків. Цукропереробні підприємства готові під майбутній урожай відпускати в кредит пальне, насіння.


  Так складається, що молочна галузь Канівщини може відродитися якраз з села Литвинець.


  Сучасним піонером цієї справи в Канівському районі виступає канівський підприємець Едуард Переходько. Молочним тваринництвом він займається, як мовиться, з перемінним успіхом вже кілька років. Був час, коли він хотів зупинити цей нелегкий бізнес. Але щось таки завадило йому вмити руки. Можливо те, що завжди мав кілька корів, які за добу давали по 25-30 літрів молока. Шкода було таких молочниць пускати під ніж. Опускали його на грішну землю вкрай низькі закупівельні ціни переробників на молоко. Останнім часом ціни на молоко значно зросли. Про попит – немає і мови. Переробники в чергу стоять за молоком. Між ними точиться жорстка конкуренція за кожен кілограм молока.


  Едуард Переходько тримав від 25 і дещо більше корів. А це вирішив значно розширити молочну ферму. Нині займається капітальним ремонтом приміщення, де має стати ще не менше 100 корів.  У цьому ж селі виробництвом товарного молока займається ще один молодий підприємець. У нього на подвір’ї стоїть кілька корів. Але, думається, що і він піде на розширення приватної ферми, якщо йому держава чи влада допоможе з пільговим кредитом на капітальне будівництво і на придбання молодняка ВРХ. Адже молоко – це досить прибутковий нині бізнес.
  ozon нравится это.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.399
 2. Suhobrus
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  2.785
 3. ЛЕШИК
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.995
 4. мудрый
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.829
 5. ola13
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  171
 6. MOPS
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  262
 7. Starpom
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.480
 8. gustav
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  227
 9. Сытник Елена
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  298
 10. Ломоть
  Ответов:
  3
  Просмотров:
  527