Цены на бензин в Каневе

Тема в разделе "Авто, мото, вело, электро, бензо техника", создана пользователем Колумб, 3 сен 2012.

 1. Колумб

  Колумб

  Регистрация:
  30 май 2011
  Публикации:
  136
  Симпатии:
  6
  Мой город:
  Канев
  Ціни на бензин в Україні найближчим часом знову будуть рости.

  [​IMG]

  З кінця червня ціни на нафтопродукти в нашій країні залишалися стабільними. Але вже сформувалися підстави для подорожчання бензину і дизпалива за рахунок підвищення вартості оптових партій. Як стверджують експерти, тимчасово перешкодити розвитку даної тенденції можуть хіба що наближаються вибори. Політики постараються зайвий раз не дратувати електорат.

  Протягом останніх декількох місяців вітчизняний ринок нафтопродуктів демонстрував завидну стабільність. У серпні навіть було зафіксовано невелике падіння цін на дизельне паливо.

  Як запевняють експерти, насправді мало відбутися більш відчутне зниження вартості палива для кінцевих споживачів. Але цього не сталося почасти через існування диференційованого акцизу. Суть його дії полягає в тому, що розмір збору зменшується при зростанні цін на нафту вище $ 125 за барель і збільшується при здешевленні нижче $ 105 за барель.

  "Якби не плаваюча ставка акцизного податку, ми могли б стати свідками істотного зниження ціни дизпалива, - вважає Геннадій Рябцев, заступник директора НТЦ" Психея ". - Але внаслідок того, що в окремі періоди акцизний податок на нафтопродукти зростав до 43% від базової ставки, ми спостерігали стабільність ".

  За словами Володимира Ємеліна, виконавчого директора асоціації "Об'єднання операторів ринку нафтопродуктів України", доцільніше було б коригувати величину акцизного податку на основі вартості нафтопродуктів, оскільки нафта не завжди корелює з ціною бензину.

  Тепер же сформувалися передумови для того, щоб ціни пішли вгору. Вартість оптових партій зростає, що, правда, поки не відбивається на прайсах АЗС.

  "Нафтові котирування повернулися на рівень близько $ 115 за барель суміші Brent, що позначається на вартості нафтопродуктів в Європі і тих партій, які імпортуються в Україну, - розповідає Геннадій Рябцев. - Ми бачимо сформувалися економічні передумови для невеликого подорожчання, в першу чергу високооктанового бензину в роздробі ".

  Правда, подорожчання очікується не таке вже й значне: 5-25 коп. на літрі. Перешкодити розвитку даної тенденції можуть вибори, що наближаються. Тому що вартість нафтопродуктів - одна з найбільш чутливих для електорату тим.

  "За місяць середня ціна європейського бензину в контрактах трейдерів виросла на $ 150, - говорить Володимир Ємєлін. - Тобто є передумови для підвищення цін на нафтопродукти. Але перед виборами нікому це невигідно, і ціну триматимуть більш-менш стабільну ".

  Як вважає Геннадій Рябцев, влада буде намагатися тиснути на трейдерів, щоб зберегти ціни незмінними, принаймні, до закінчення парламентської кампанії.

  Недавнє ж подорожчання нафтопродуктів в Росії не повинно вплинути на цінову ситуацію всередині України. Це пояснюється тим, що обсяги постачань російських виробників нафтопродуктів не настільки великі. Крім того, як підкреслює Геннадій Рябцев, нинішнє підвищення цін у сусідній країні пов'язано з надлишковим адміністративним тиском, яке здійснювалося урядом Росії в першій половині цього року.
  Последнее редактирование: 3 сен 2012
 2. Колумб

  Колумб

  Регистрация:
  30 май 2011
  Публикации:
  136
  Симпатии:
  6
  Мой город:
  Канев
  В Україні подорожчав бензин

  Вартість палива підскочила на заправках двох популярних в Україні мереж ОККО і WOG. На першій усе паливо подорожчало в середньому на 10 копійок.

  На АЗС інших операторів ринку вартість бензину залишилася колишньою. Так, найпопулярніший А- 95 в середньому заливається за 10,81 грн за літр, дизельне паливо пропонується по 9,65 грн Як відреагують на коливання валютних курсів інші АЗС, покаже час. Відмітимо, що підвищення цін на паливо в Україні не було вже тривалий час.

  Зокрема, ціни на АЗС в мережі ОККО досягли наступних значень:

  А-80 - 10,50 грн / л (+11 коп.);
  А-92 - 10,79 грн / л (+9 коп.);
  А-95 - 11,10 грн / л (+11 коп.);
  А-95 Pulls - 12,10 грн / л (+11 коп.).
  ДТ - 9,90 грн / л (+11 коп.).
  Виняток склали станції ОККО в Закарпатській області, де вартість дизпалива піднялася на 1 коп. - До 9,80 грн / л, в той час як бензини подорожчали аналогічно іншим регіонам.

  У свою чергу, в мережі АЗС WOG ціни піднялися на 10 коп.:

  А-80 - 10,48 грн / л (+10 коп.);
  А-92 - 10,80 грн / л (+10 коп.);
  А-95 - 11,09 грн / л (+10 коп.);
  А-95 Mustang - 12,09 грн / л (+10 коп.);
  ДТ - 9,89 грн / л (+10 коп.).

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. akela969
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.750
 2. P.S.
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  5.927
 3. OksanaK
  Ответов:
  6
  Просмотров:
  6.455
 4. iglek
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  6.021
 5. ПлАн
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  5.881
 6. UAShumaher
  Ответов:
  18
  Просмотров:
  14.361
 7. Mobik
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  5.144
 8. Polly
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.569
 9. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  286
 10. Настя
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  279