ВАЖНО Будівництво Канівської ГАЕС у с. Бучак Канівського району

Тема в разделе "Жизнь Канева и Каневского района", создана пользователем Maister, 14 авг 2011.

 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.768
  Симпатии:
  161
  Мой город:
  Бобрица
  УРЯД УКРАЇНИ МАЄ ЧІТКИЙ ПЛАН ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ – ГРОЙСМАН
  21.02.2017

  97416.jpeg

  Вже здійснено кроки для нарощування потужностей атомної енергетики і ухвалено стратегію розвитку гідроенергетики.

  Попри дефіцит антрациту, що видобувається на території ОРДЛО, український уряд вже має чіткий план дій, що спрямований на відновлення енергетичної незалежності. Про це на засіданні Кабінету міністрів у вівторок, 21 лютого, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.


  "Наше завдання сьогодні – відновити нашу енергетичну незалежність і ми як уряд маємо конкретний, чіткий план дій", – зазначив Гройсман та нагадав, що вже здійснено кроки для нарощування потужностей атомної енергетики і ухвалено стратегію розвитку гідроенергетики.

  За словами прем'єр-міністра, до 2014 року залежність України від російського газу була занадто великою, "але у 2014 році, тут треба віддати належне уряду Яценюка… нам вдалося зіскочити з цієї газової голки".

  Крім того, голова уряду нагадав, що ще влітку 2016 року створив спеціальний штаб та доручив накопичувати вугілля, розуміючи ймовірність виникнення проблем із постачанням антрациту з окупованої території Донбасу.

  Нагадаємо, у ході засідання Кабміну Гройсман заявив, що у найближчі три роки для української енергетики антрацит є безальтернативним.

  http://www.5.ua/ekonomika/uriad-ukr...rhetychnoi-nezalezhnosti-hroisman-139089.html

  ***
 2. rout

  rout

  Регистрация:
  6 мар 2016
  Публикации:
  169
  Симпатии:
  41
  Пол:
  Мужской
  Род занятий:
  бізнес
  Адрес:
  Україна
  Мой город:
  Канів
  Акція у Каневі проти будівництва ГАЕС
  проти канівської гаес.jpg
 3. ZaBuchak

  ZaBuchak

  Регистрация:
  23 окт 2015
  Публикации:
  2
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Мужской
  Мой город:
  Buchak
  ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНА СИРОЇД ОСОБИСТО ВЗЯЛА ПІД КОНТРОЛЬ СПРАВУ ПІДТВЕРДЖЕННЯ НЕДОЦІЛЬНОСТІ КАНІВСЬКОЇ ГАЕС
  13 червня до Бучака приїхала невелика, але представницька делегація депутатів з ВР: заст. голови Оксана Сироїд та голова підкомітету з питань електроенергетики та транспортування енергії Лев Підлісецький. До речі, Лев Теофілович – ще й співавтор закону «Про ринок електоренергії», що днями набрав чинності. За його словами, чимало експертів з енергетики і її транспортування, зокрема з «Укренерго», дуже скептично оцінюють ідею КГАЕС як просто недоцільну з багатьох позиції.

  Гості оглянули місце, де по проекту хочуть знести частину села і прокласти водоводи, а також навідалися на майданчик на південному схилі гори Лисуха, де за контрактом з «Укргідроенерго» працюють археологи ДП «Охоронна служба» Інституту археології НАНУ. Місцеві громадські активісти ознайомили нардепів із документами і картами, які свідчать про унікальну історико-культурну та природну характеристику цієї місцевості, а також розповіли про перебіг подій навколо планованого будівництва ГАЕС – зокрема, про постійну присутність у Бучаку бурильників та бурильної техніки й іншу діяльність «Укргідроенерго».
  В цей же день Оксана Сироїд та Лев Підлісецький провели відкриту зустріч у Будинку рад Канева із місцевими мешканцями та депутатами. На них були дві головні теми – ГАЕС та об’єднання громад (див. відео). Було чимало запитань до депутатів, зокрема, і про їхню оцінку необхідності будівництва ГАЕС. Лев Підлісецький відповів чітко: «Вважаю, що на 99% вона енергетиці не потрібна».
  До речі, в той же день у Канів приїхав колишній гендиректор «Укргідроенерго», а нині голова Громради при Міненерго Семен Поташнік. Начебто, він хотів було теж взяти участь у цій відкритій зустрічі, але за даними деяких джерел, спершу зустрічався із Підлісецьким особисто, після чого на зустріч вже не прийшов.

Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.120
 2. sanya
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  1.784
 3. zorro
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  649
 4. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.590
 5. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  3.599
 6. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.449
 7. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  2.456
 8. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.248
 9. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.516
 10. ----------
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  1.195