1-й Всеукраїнський молодіжний конкурс «Я – ТВОРЕЦЬ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ!»

Тема в разделе "Образование", создана пользователем МРЦУ, 13 мар 2011.

 1. МРЦУ

  МРЦУ

  Регистрация:
  13 мар 2011
  Публикации:
  2
  Симпатии:
  0
  Мой город:
  Cherkasy
  Для участі в конкурсі потрібно написати есе об’ємом до 10 сторінок А4 (шрифт Times New Roman, 12 розмір) українською, російською або англійською мовами і надіслати на адресу організаційного комітету:
  01034, м. Київ, вул. Рейтарська, 19-б
  або на електронну пошту: mrc.konkurs@gmail.com
  з приміткою «Конкурс ЕСЕ + Назва обраної Вами теми».

  До есе потрібно додати реєстраційну анкету (можна скачати із сайт МРЦ) та резюме автора у довільній формі.
  Ваша творча робота має складатися з двох частин: перша – максимально аналітична з метою висвітлення сучасного стану обраної теми для підтвердження Вашої компетенції; друга – практичні рекомендації, план дій, зміст реформ щодо покращення ситуації за обраною темою, вартість проектних робіт та прогнозований результат у часі та фінансах.

  Роботи будуть оцінюватись за такими критеріями: (1) логіка та повнота розкриття теми; (2) самостійність проведеного дослідження; (3) оригінальність, креативність та новизна роботи; (4) обґрунтованість та практичність висновків і пропозицій; (5) наявність посилань на досвід інших країн, які вирішили аналогічні проблеми; (6) можливість оцінки роботи за методом SMART; (7) наявність власного досвіду з досягнення своїх мрій в реальному житті.
  За результатами конкурсу есе та анкет буде відібрано 500 учасників для участі у Всеукраїнському форумі «Я – Творець своєї держави» (Крим, літо 2011 р.). З метою заохочення для участі конкурсна комісія відбере кращі роботи для грошового преміювання за кожною темою та проведе нагородження дипломами учасників.

  Вибір тем відбувається довільно у відповідності з профільними структурами діючого Кабінету Міністрів України (Міністерства, Державні комітети та агентства, тощо), а також за профілем роботи Комітетів Верховної Ради України V скликання.
  Останній термін подання усіх конкурсних робіт, анкет та резюме – 12 квітня 2011 року о 12.00.

  Контакти за телефоном:
  тел. 099-441-74-95 Дмитро
  063-243-48-10 Анатолій
  093-246-47-90 Руслан

  За додатковою інформацією та новинами конкурсу слідкуйте на сайтах:
  www.mrc.net.ua, www.unfir.org, www.man.gov.ua

  Завантажити Анкету Учасника

Загрузка...