Услуга Монтаж систем вентиляції та кондиціонування
 • Цена:
  100 гривень
  Состояние:
  нове
  Населенный пункт:
  Канів
  Контактное лицо:
  Лазаренко Віктор
  Время для связи:
  09-18
  Телефоны:
  0672333656,
  0988340677,
  0955756897
  Дополнительные виды связи:
  viber 09557597
  www.vent-master.com.ua
  viber 0672333656
 • «НОВИЙ СПОСІБ ЕКОНОМІЇ»

  У нашій особі Ви знайдете надійного ділового партнера і вигідні умови спільної роботи.

  Компанія ТОВ «ВЕНТ-МАЙСТЕР» працює на українському ринку кліматичного устаткування, займається консультуванням і проектуванням, постачанням, монтажем, обслуговуванням систем кондиціонування, вентиляції, повітряного опалення та димовидалення: «DAIKIN», «FUJITSU GENERAL LTD», «McQuay», «PANASONIC», «SYSTEMAIR», «VENTREX», «WESPER», «ВЕЗА», «VENTS», «ROSENBERG», "WOLF», «ÖSTBERG», «MITSUBISHI heavy», «GALANZ» «MITSUBISHI ELECTRIC», « LG »та ін

  Наша фірма виконує повний комплекс послуг зі створення комфортного мікроклімату в приміщеннях як промислового, так і побутового призначення, має ліцензію на проведення робіт, Співробітники нашої компанії володіють високим технічним потенціалом, мають спеціальну освіту і всі необхідні сертифікати. Накопичений досвід дозволяє вирішувати найскладніші завдання, які можуть виникнути в галузі створення комфортного мікроклімату. Молода і енергійна команда на сьогодні може запропонувати Вам декілька варіантів рішення виходячи з особистого досвіду і Ваших побажань.

  Переваги співпраці з компанією «ВЕНТ-МАЙСТЕР»:

  1. Робота тільки з високоякісним кліматичним устаткуванням провідних виробників;

  2. Проведення робіт тільки на підставі технічної документації заводів-виготовлювачів, будівельних норм і правил (БНіП), вимог органів технагляду, енергонагляду, санітарно-епідеміологічного нагляду, пожежного нагляду та інших державних контролюючих органів;

  3. Застосування при підборі обладнання спеціалізованих комп'ютерних програм заводів-виготовлювачів;

  4. Використання при проведенні монтажних робіт сучасного інструменту та обладнання провідних торгових марок, якісних і сертифікованих в Україні матеріалів;

  5. Виконання робіт досвідченими фахівцями найвищої кваліфікації, які постійно підвищують свій професійний рівень на семінарах і тренінгах фірм-виробників;

  Продукція, пропонована нашою компанією, забезпечує максимальну ефективність і найкращі робочі показники у поєднанні з розумною і гнучкою ціною. Ми виконуємо повний контроль від стадії прийняття рішення до введення в експлуатацію об'єкта та подальше гарантійне та сервісне обслуговування.

  Деякі виконані об'єкти:

  - Київський картонно-паперовий комбінат р. Обухів;
  - Київський ювелірний завод;
  - Мережа філій ПУМ Банку по Україні;
  - 2 школи в Дніпровському районі м. Києва;
  - Міжнародний виставковий центр;
  - Торгово-будівельний центр «ОЛДІ»;
  - Бізнес-центри на Глибочицькій 17;
  - Торговельне представництво «Hitachi»;
  - Київська облрада на Лесі Українки 1;
  - Гіпермаркет «ТАМ-ТАМ» м. Луцьк;
  - Поліклініка Управління справами КМУ;
  - Автосалон «SUZUKI» на Пшеничної 4;

  - Торгово будівельний центр «Океан-Плаза» м. Київ

  Гарантуємо надання якісних послуг та виконання робіт згідно норм будівництва не лише України, а й ЄС, що включає таке поняття як енергоефективнісь.

  Як бачите, Компанія "Вент-Мастер і КО" надає послуги монтажу:

  - систем вентиляції (приточної вентиляції)

  - систем промислової вентиляції (Аспірація)

  - систем вентиляції з рекуператором тепла

  - систем кондиціонування (побутових, напівпромислових, промислових)

  - чіллера

  - фанкойлів

  - мультизональної системи

  - димовидалення.

  - пусконалагоджувальних робіт.

  Тим не менше, ми не описуємо марки обладнання, оскільки нам не відомі поки що, Ваші побажання в сфері кліматичних послуг. Наші професіонали повинні зрозуміти чим саме Вам можуть бути корисними, і зробити все для того щоб Вам допомогти. Перед Вами стоїть єдине завдання «ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НЕГАЙНО» і разом з нами підберіть необхідну Вам марку обладнання та саме обладнання, а ми в свою чергу здійснимо поставку, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та все необхідне для цього.

  Компанія здійснює модернізацію по зниженню енергоспоживання систем вентиляції та кондиціонування відповідно до стандартів Європейського Союзу, що в майбутньому надасть Вам можливість не тільки користуватися якісними повітрям, а й можливість заощадити.

  Заощадженні гроші - це Ваші гроші.

  Для постійних клієнтів діє VIP(платинове членство з гарантією першочергового обслуговування. Також ви можете включити свій дім, підприємство в програму регулярного обслуговування. Вам не потрібно буде думати про дрібниці, ми подбаємо про все за Вас.

  Зверніться за телефоном 0672333656 Компанія «Вент-Майстер і КО» завжди до Ваших послуг.