Цвет
Фоновый цвет
Фоновое изображение
Цвет рамки
Тип шрифта
Размер шрифта
 1. Обласна влада підтримує ініціативи щодо реалізації соціальних проектів

  Керівник громадської організації "День" Олександр Прилуцький ініціює кілька проектів для реалізації в області. За підтримкою він звернувся до обласної влади, зокрема зустрівся з першим заступником голови ОДА Віталієм Ковалем, директорами Департаментів соціального захисту населення й інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Русланом Чикалом та Сергієм Пасічником.
  Так, Олександр Прилуцький пропонує створення в Каневі підприємства з переробки сільськогосподарської продукції, зокрема хлібобулочної, макаронної.

  – Важливо, що такий проект передбачає працевлаштування 15 інвалідів, – зазначає Олександр Прилуцький. – Нині ж через Національну асамблею інвалідів підшуковується грантодавець для реалізації задуму.

  Не менш цікавою ідеєю, на думку керівника громадської організації, є і створення цеху для пошиття дитячого одягу, що також забезпечить інвалідів робочими місцями. Олександр Іванович зазначив, що необхідним є лише придбання обладнання для робочих місць. У подальшому, цей проект може стати початком для розвитку вітчизняної торгової марки.

  Під час зустрічі йшлося і про видачу 9-го тому книги "Реабілітовані історією. Черкаська область". Також Віталій Коваль разом із керівниками департаментів підтримали ідею подачі на розгляд експертної ради ОДА з питань розвитку книговидавничої справи в області макету факсимільного видання Василя Симоненка.

  За словами Віталія Володимировича, пропозиції, висловлені Олександром Прилуцьким, є цікавими для впровадження та можуть мати позитивне рішення відповідної конкурсної комісії.

  Нагадаємо, на реалізацію соціальних проектів громадських організацій в обласному бюджеті цьогоріч передбачено 800 тисяч гривень.

  Підготував: Маріам КАЗАРЯН
  Джерело: Черкаська ОДА
 2. У Каневі впроваджують електронні петиції

  На засіданні сесії Канівської міської ради минулого тижня депутати прийняли Положення про електронні петиції. Повідомляють у Канівському МВК.
  Незабаром громада Канева матиме можливість створювати електронні петиції до влади міста, в яких зазначатиметься суть порушеного питання та пропозиції щодо його вирішення.

  Електронна петиція – колективне зверненням громадян, що розміщуватиметься на офіційному сайті Канівської міської ради та буде однією з форм участі громадськості міста у здійсненні місцевого самоврядування. Для її розгляду потрібно зібрати не менше 50 підписів протягом 60 днів з дня оприлюднення на сайті. Лише після цього петицію розглянуть.

  Підготував: Маріам КАЗАРЯН
  Джерело: Черкаська ОДА