Цвет
Фоновый цвет
Фоновое изображение
Цвет рамки
Тип шрифта
Размер шрифта
 1. Доброго дня!


  Підписуйте Петицію проти діяльності «Нашої Ряби» у Канівському районі!

  Петиція направляється: канівському міському голові, голові Канівської районної ради, голові Канівської районної державної адміністрації.

  Петиція тут: https://secure.avaaz.org/ru/petitio..._usi_virobnichi_potuzhnosti_PrAT_Mironi/?copy


  Дивіться як підписати Петицію нижче.

  Петиція:

  Шановні панове!

  Ми, жителі прекрасного міста Канева та мальовничого Канівського району, вимагаємо, щоб підприємство ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», більш відоме як «Наша Ряба», припинило своє виробництво на території Канівського району.

  Ми маємо на це вагомі підстави:

  1. Підприємство «Наша Ряба» ігнорує та намагається викрутити на свій бік думку громади. Приклад: жителі міста та району вже неодноразово висловилися проти будівництва звірогосподарства під Яблуневом, одначе «Наша Ряба» вперто жене своє, явно бажаючи «нагнути» жителів Канівщини, маючи їх за дурнів.

  2. Що ми маємо з «солодких» обіцянок «Нашої Ряби»? А нічого. Лише розбиті дороги замість нових.
  3. Сморід. «Приємний» аромат курячого лайна чутно вже не лише на околицях чарівного міста з «перспективою розвитку туристичної галузі», але й у центрі.

  4. Робочі місця, якими так хвалиться «Наша Ряба», з явними задатками рабовласника – нікому тут не потрібні. Про «Нашу Рябу» з її експлуататорськими робочими місцями знає кожен канівець і житель району. І мало не хреститься, коли бачить цей чудовий напис «Ми піклуємось про вас». Дякуємо, нам такого піклування не треба. Люди не бажають, м’яко кажучи, виснажуючих робочих місць «Нашої Ряби», інакше б повідомлення про них не висіли на кожному стовпі і не займали всю дошку оголошень на сайті і стенді Центру зайнятості.

  5. Можливо, найважливіше. «Наша Ряба» використовує (в тому числі – ДЛЯ ТЕХНІЧНИХ ЦІЛЕЙ!) воду з підземних родовищ прісної води, яку зазвичай використовують ЛИШЕ як питну воду для населення і дозволяють використовувати для технічних цілей підприємствам – лише у виключних випадках. У чому ж виключність «Нашої Ряби»? Та підемо далі: мало того, що «Наша Ряба» використовує нашу воду, вона ще й робить це НЕЗАКОННО. Адже з 01 січня 2015 року у підприємства закінчився термін дії спеціального дозволу на використання вже вищезгаданого родовища.

  Що робить для вирішення цієї проблеми наша влада?Міський голова, голова Канівської райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій (виявляється і така є – хто про неї чув?) – саме на неї було покладено контроль за виконанням рішення щодо розробки проектної документації та початку використання «Нашою Рябою» водопостачання з альтернативних джерел до 01 січня 2015 року. Гарний контроль – що й казати.

  «Зубожіння експлуатаційних водоносних горизонтів немає» - запевняє нас «Наша Ряба» у статтях на замовлення. Авжеж немає – ми почекаємо, поки буде. І при цьому підприємство уникає відповідей на прямі питання, якою водою воно користується. Ясне діло, якою. І ми запитуємо у вас конкретно: що це за ставлення? У підприємства закінчився термін на використання родовищ прісної води – закрийте підприємство! Чого ви чекаєте?!

  Канів – не просто місто. Це місто, яке обрав собі Великий Український Син Тарас Шевченко. І зовсім невипадково, бо – на відміну від жадібних прив-ладних мужів, які чекають поки «їм норка в кабінет гроші принесе» – відчував силу і неповторність міста. Шевченківський національний заповідник – одне з найпрекрасніших місць у всій Україні. І ми збираємося сплюндрувати цю землю в угоду тим, хто зневажає нас і нашу думку, нещадно експлуатує наших людей і знищує нашу природу?

  Ми не просимо – ми вимагаємо. «Єдиним джерелом влади в Україні є народ» - закарбовано у нашій Конституції. Ми хочемо, щоб ці слова перестали бути простим чорнилом на папері. Відтепер ми будемо діяти.

  Це наша земля, наша вода, наша природа і наше життя. Ми не збираємось тікати на «офшори». Ми тут житимемо і дбатимемо за власний край.

  Ми вимагаємо: закрити усі виробничі потужності ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» («Наша Ряба») на території Канівського району.

  Як підписати Петицію :

  1. Перейдіть, будь ласка, за посиланням, вказаним зверху.
  2. Якщо Ви вже зареєстровані на сайті Avaaz.org, введіть свою електронну адресу в графу " Уже являетесь членом Avaaz? Введите Ваш e-mail и нажмите "Отправить", після цього натисніть " ОТПРАВИТЬ ". Ваш підпис буде враховано!
  3. Якщо Ви не зареєстровані на сайті, будь ласка , заповніть форму "Вы здесь впервые? Пожалуйста, заполните форму". Необхідно вказати: ім'я, прізвище, електронну адресу, країну, а також поштовий індекс. Після цього натисніть "ОТПРАВИТЬ".

  Наша спільнота ВК: https://vk.com/get_nashy_ryaby

  Дякуємо!

  easter-349026+.jpg