Запас ходу електромобіля і що може на нього вплинути

Опубликовал mahnovicktor в блоге Блог mahnovicktor. Просмотры: 36

У будь-яких обговореннях електрокарів насамперед виникає питання, скільки може проїхати та чи інша модель. Потім слід дилема, як можна збільшити дальність ходу і які чинники впливають на це в першу чергу. Що впливає на запас ходу і як можна на нього вплинути, ділиться компанія АвтоХаб Евротерминал.
[​IMG]
Від чого залежить запас ходу?
В першу чергу запас ходу визначає обрана вами модель електромобіля. Наприклад, виклавши пристойну суму за Tesla Model S, ви отримуєте електрокар, який до наступної зарядної станції проїде близько 500 кілометрів. З «народним» Nissan Leaf такий тріп не вийде, так як він надає можливість проїхати близько 385 кілометрів (якщо розглядати модель e + 2019 року). На жаль, збільшити дальність ходу «японця» до показників Tesla підручними методами ніяк не вийде. Тому, перше, що впливає на запас ходу електромобіля - це сама модель електромобіля.
Який запас ходу в популярних електромобілях?
Виходячи з того, що написано вище, ми можемо зробити висновок, що перше, що впливає на запас ходу електромобіля - це сама модель електромобіля.
Електрокари, представлені в списку вище, знаходяться в різному ціновому діапазоні і мають різні технічні характеристики, а також опції, що впливають на рівень комфорту під час поїздки. Серед них ми можемо побачити як преміальних Tesla Model S і Porsche Taycan, так і популярні в місті Nissan Leaf і BMW iX3.
Електрокар для кібер-фанів MG Cyberster засвітився в тізері
Вам необходимо войти для комментирования