ТОП 8 підстав змінити професію на Linkbuilder від Любов Прудкова

Опубликовал prudkovaseo в блоге Блог prudkovaseo. Просмотры: 179

ТОП 8 підстав змінити професію на Linkbuilder від Любов Прудкова


[​IMG]

Привіт, мене звуть Любов Прудкова і я хочу поділитися своїм досвідом і баченням, чому спеціальність Linkbuilder так приваблива.

Трохи про себе. Мені 38 років, і це моя четверта професія. Зараз я працюю як Linkbuilder / SEO специалист в одному з digital агентств Києва (близько 7 місяців). До цього моя діяльність була пов'язана з піаром, маркетингом і різними видами неформальної освіти. Я знаю дві іноземні мови, люблю подорожувати і спорт.

Отже, 8 підстав вибрати дану професію від Любов Прудкова Linkbuilder / SEO специалист


1. СВОБОДА

[​IMG]
Оплата лінкбілдера, попит на ринку і незалежність від локдаунов дозволяє вам гідно заробляти, а також бути більш мобільним - ви можете працювати на вітчизняні та зарубіжні компанії, бути частиною корпорації або фрілансером. Ви навіть можете бути в Єгипті і працювати з цієї країни або будь-який інший точки світа. Вражає така безмежність ?!2. МОЖЛИВІСТЬ ВИБОРУ

[​IMG]

У вас є можливість вибирати працювати віддалено або в офісі. І якщо більше підходить офісний простір, можна самостійно визначати в який час починати свій робочий день. Для ранніх героїв він може стартувати з 08:00 або з 11:00 для любителів пізніх підйомів.

3. ПОРЯДОК ТА СТАБІЛЬНІСТЬ

[​IMG]
У більшості компаній, де працюють лінкбілдери відмінна корпоративна культура з філософією бірюзових організацій: горизонтальне управління, взаємопідтримка і розвиток талантів кожного з учасників для досягнення спільної мети. Ви будете працювати в команді, де team lead буде ставити конкретні завдання, а ментор допомагати з усіма питаннями. Ви будете почувати себе в безпеці.

4. РІВНІ МОЖЛИВОСТІ

[​IMG]
У цій професії існує легкий доступний старт: за один рік ви зможете вирости з Junior в Middle фахівця, відповідно і ваш заробіток. Також не важливий вік і національність, а двомовни навички і знання інших культур будуть тільки плюсом.
Любов Прудкова Linkbuilder / SEO специалист ділиться: "Лінкбілдінг - це один із напрямів SEO-оптимізації, в основі якого лежить побудова посилальної маси сайту. З розвитком інтернет-маркетингу стали затребувані лінкбілдери - фахівці зі створення довідкового профілю та купівлі посилань ".

5. КРЕАТИВ

[​IMG]
У вас з'являється чудова можливість в реалізації творчого потенціалу - це можливість придумувати геніальні стратегії, щоб саме ваш матеріал і посилання з'являлися в інтернеті. А якщо у вас є ще досвід в піарі та маркетингу, як у мене, тоді це буде супер цікаво. І, можливо, ви придумаєте, то, чого до вас в мережі ще ніхто ніколи не робив.

6. ВИКЛИК
[​IMG]

Можливо, на початку шляху буде не все так легко і зрозуміло, знадобитися посидючість, наполегливість і віра в себе, адже це початок шляху, як фахівець з найпершої сходинки. Але ви не будете одні, вам допоможе команда. Після подолання і перших кроків ви будете пишатися собою. З чого почати?! Відмінний варіант - піти на курси в IT-компанії Boosta і до них же влаштуватися на роботу.

7. ГРА
[​IMG]

Для мене Linkbuilding - це захоплюючий процес, схожий на складання мозаїки (створення зображень на основі шматочків матеріалів, що розрізняються за кольором, фактурі і текстурі). Ви можете займатися краудом, outreach, будувати сітку з блогів, придумувати піар-заходи, просувати сайти, особистостей, події, програми та ін.

8. УЧАСТЬ / ВНЕСЕННЯ вкладу


[​IMG]


Ви будете працювати в команді, зможете спостерігати як ваш внесок впливає на загальний результат.
Вам необходимо войти для комментирования