Принцип роботи автопілота Tesla

Опубликовал mahnovicktor в блоге Блог mahnovicktor. Просмотры: 31

Автопілот Tesla функціонує за допомогою систем ультразвукових датчиків, комплекту радарів і камер кругового огляду з різним сектором і глибиною відеофіксації, ділиться інформацією АвтоХаб Евротерминал.
[​IMG]
Дванадцять сенсорів об'ємного сканування контролюють зону навколо автомобіля на 360 градусів на відстані до 250 метрів, дозволяючи виявляти об'єкти будь-якої форми і розміру, як нерухомі, так і рухомі. Фронтальний радар з поліпшеною обробкою надає додаткові дані на максимальній відстані до 160 метрів попереду, яка дозволяє бачити крізь сильний дощ, туман, пил і навіть заглядати через їхав попереду.
Ультразвукові датчики
Датчики виконують роль ультразвукових радарів і сканують периметр в радіусі до 10 метрів навколо автомобіля для виявлення перешкод під час паркування або іншого транспортного засобу в потоці.
Радар
Цей прилад посилає довгі хвилі на відстань до 160 метрів, він виявляє перешкоди на великих швидкостях і дає сигнал системі адаптивного круїз-контролю для регулювання швидкості автомобіля і дистанції до попереду йде транспортного засобу.
Камера заднього виду
Оптична камера має широкий кут огляду і працює для маневрування заднім ходом і видає на центральний монітор зображення з оцифрованими лініями розмітки і траєкторією повороту.
Бічні камери заднього виду
Основне назначени камер бокового огляду для моніторингу сліпих зон. Інформація з камер надходить на блок управління рульовим колесом при перестроюванні автомобіля в потоці. У разі виявлення перешкоди автомобіль утримається від минерва.
Передні бічні камери
Призначення цих камер - моніторити 90-градусний кут огляду по боками автомобіля для повороту або розвороту, а також помічати, коли сусідній автомобіль планує перебудуватися на смугу руху. Для уникнення зіткнення автомобіль зможе самостійно відхилити рульове колесо і знизити швидкість.
Фронтальні камери
Комплект фронтальних камер складається з трьох камер різного кута і дальності огляду для виявлення розмітки, знаків дорожнього руху і світлофорів. Ширококутова камера також стежить за рухом пішоходів і дає інформацію автомобілю, коли необхідно зупинитися для пропускання людини або тварини. Фронтальна камера з вузьким кутом охоплення має найбільшу дальність огляду (до 250 метрів) для руху на шосе. Камера середнього кута огляду працює в основному на міських швидкостях. Інформація з камер надходить в блоки рульового управління, гальмівної системи і системи управління двигуном.
Запас ходу електромобіля і що може на нього вплинути
Вам необходимо войти для комментирования